Jump to content

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

84 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Callens
      7
    • Βίντα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      11
    • Ελίασον
      59
    • Αραούχο
      5
    • Πονσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      80
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      1
    • Callens
      0
    • Vida
      0
    • Χατζισαφι
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραουχο
      1
    • Πονσε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      80


Recommended Posts

1 hour ago, mporat said:

Επειδή είμαι στο απέναντι πέταλο πάνω και είμαι από τους λίγους που φωναζουν και σηκωνονται όρθιοι, το θέμα δεν είναι μόνο οι πατατακηδες αλλά και οι πολλοί ηλικιωμένοι που δεν αντέχουν την ένταση για ώρα. Κάτι κάνουν στη 40 αλλά με περιορισμένα συνθήματα που σε κουράζουν μετά από λίγη ώρα. Πάντως το κινητό πάει σύννεφο ναι, σε περσινό ματς θυμάμαι τύπο που από το 75 και μετά έπαιζε candy crush.

Στη 44 έχεις διαρκείας;

Link to comment
Share on other sites

Την τετάρτη όποιος έρθει γήπεδο πρέπει να αφήσει και τη ψυχή του  πρέπει μέσα να είμαστε ταλιμπαν να πάρουμε το ματς εμείς οι οπαδοί και να παρασύρουμε  την ομάδα.Η ομάδα να παίξει για τον ΜΙΧΑΛΗ να παίξει με ψυχή όπως με ΝΤΙΝΑΜΟ να ξεκωλιάσει τα ναζίδια!

ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, amd said:

με προχειρους υπολογισμους θα λειπουν οι 

 

στανκοβιτς

γκαρσια 

μουκουντι

γκατσινοβιτς

μανταλος

αμραμπατ (πιθανον)

και οτι αλλο προκυψει στην πορεια 

αν δεν παίξει ο καράφλας είναι μεγάλη απώλεια, τουλάχιστον να επιστρέψει ο μουκουντίς δεν υπάρχει περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

Να πεθάνουμε μαζί με την ομάδα στο γήπεδο πρέπει . 

Το ματς της χρονιάς είναι σε δύο μέρες . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε κ ο Σταυρος, παιχνίδι που πρέπει να το πάρει η έδρα. Παραπάνω από μισο πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Ακομα Δευτερα ειναι;

 

ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΧΑΛΗ ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Επιβάλλεται να ποτίσουμε με μισος και να αγριεψουμε παιδάκια γκόμενες  και παππούδες ,να βγάζουμε σάλια σαν λυσσασμένοι από το στομα και να χτυπάνε πλέξιγκλας σαν τρελοί 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Επιβάλλεται να ποτίσουμε με μισος και να αγριεψουμε παιδάκια γκόμενες  και παππούδες ,να βγάζουμε σάλια σαν λυσσασμένοι από το στομα και να χτυπάνε πλέξιγκλας σαν τρελοί 

Τι μου λες τώρα, από πέρσι έχω κοντά έναν γύρω στα 40 που από την ώρα που θα μπει μέχρι να λήξει το ματς δε βγάζει αχνα κι απλά καπνίζει και πίνει μπύρα. Ζωντανός νεκρός.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Τι μου λες τώρα, από πέρσι έχω κοντά έναν γύρω στα 40 που από την ώρα που θα μπει μέχρι να λήξει το ματς δε βγάζει αχνα κι απλά καπνίζει και πίνει μπύρα. Ζωντανός νεκρός.

Μίλα του πες του να νιωσει και να μπει και αυτός στο παιχνίδι . Δεν είναι ένα απλό ματς είναι το ματς τη χρονιάς ..

Για το Μιχάλη , για το πρωτάθλημα , για όσα μας έχουν κάνει και θα μας κάνει . Γιατί είναι ναζί κομπλεξικοι ψεύτες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Μίλα του πες του να νιωσει και να μπει και αυτός στο παιχνίδι . Δεν είναι ένα απλό ματς είναι το ματς τη χρονιάς ..

Ισως ένα σύστημα σαν αυτό που είχε παρουσιάσει σε ένα επεισόδιο το Black Mirror με τα social points να ειχε νόημα. Όποιος δε φωνάζει τουλάχιστον 10 συνθήματα σε κάθε ματς, να χάνει πόντους και στο τέλος της χρονιάς να του αφαιρείται η δυνατότητα ανανέωσης του διαρκείας. Κουράγιο να νουθετησω όλους αυτούς δεν έχω.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Ισως ένα σύστημα σαν αυτό που είχε παρουσιάσει σε ένα επεισόδιο το Black Mirror με τα social points να ειχε νόημα. Όποιος δε φωνάζει τουλάχιστον 10 συνθήματα σε κάθε ματς, να χάνει πόντους και στο τέλος της χρονιάς να του αφαιρείται η δυνατότητα ανανέωσης του διαρκείας. Κουράγιο να νουθετησω όλους αυτούς δεν έχω.

Τι πόντους μου λες τώρα . Ένας σε κάθε θύρα οργανωτής . Μπορεί να το κανουν οι οργανωμένοι εάν θέλουν και όλοι μαζί ακολουθούμε .  

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η διοίκηση με την τιμολογιακή πολιτική ευθύνεται για την έλλειψη "λάβας". Καθαρά λογιστική-πελατειακή αντιμετώπιση του θέματος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ορισμένοι είναι μόνο να φωνάζουν ρυθμικά το όνομα του σπυριάρη.Αν τους κράξεις σου την λένε κιόλας.Την τετάρτη δεν έχει τέτοια όποιος δεν μπορεί να παραδώσει το εισιτήριο σε άνθρωπο δικό του που έχει την όρεξη να φωνάξει για την ομάδα και να γίνει κάφρος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, να στείλουν οργανωτές στους ανιωθους οι οποίοι θα τους αντιμετωπίσουν σαν διασκεδαστές, να πέσουν και τίποτα σουτια να γελάμε. Δεν έχει σωτηρία η φάση στο γήπεδο της ΑΕΚ, έχουμε πλεόνασμα φλωρων και αυτό ήταν η επιλογή της ΠΑΕ. Ίσως η τελευταία να τα ζύγισε καλά στο κάτω κάτω και αυτός να είναι ο σωστός δρόμος, δεν ξέρω. Αλλά κ. Αμραμπατ, θα πάρεις τα μεγαλοπρεπή αρχιδια μας. Γήπεδο γεμάτο τζιτζιφιογκους, παιδάκια και γκόμενες δεν γίνεται έδρα. Κάτι κερδίζεις, κάτι χάνεις 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στη 42 υπάρχουν αρκετοί, οργανωμένοι νομίζω ή πρώην οργανωμένοι δεν ξέρω, που προσπαθούν να παρακινησουν τον κόσμο αλλά έχουν πάει να πέσουν φαπες ουκ ολίγες φορές γιατί ενοχλουνται οι πελάτες. Είναι ένα δράμα.

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες στην 20 έτσι, όχι στη 40 των νεκρών, ένα ζευγάρι επί 90' φασωνόταν δίχως αύριο. Αναγκάστηκα να τους φυσάω συνεχώς καπνό μέσα στις μούρες τους μπας και κόψουν. Υπάρχει κι ο άλλος που κουβαλάει όλα τα ανήλικα αρσενικά απ' το σόι του αλλά τους έχει στρατιωτάκια, όποιο δεν φωνάζει τρώει φαπα. Αυτός είναι ωραίος. Άλλοι μαλακες φέρνουν τα παιδιά τους στο πέταλο κι αν ανάψει κανας μπάφος ξενερώνουν, κλασικός μαλακας γονέας που νομίζει ότι το μουλικο του είναι το κέντρο του σύμπαντος.

Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι, δεν είναι και κακο σενάριο το να πέσει και καμιά μπάτσα σε κανέναν βλάκα 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Στη 42 υπάρχουν αρκετοί, οργανωμένοι νομίζω ή πρώην οργανωμένοι δεν ξέρω, που προσπαθούν να παρακινησουν τον κόσμο αλλά έχουν πάει να πέσουν φαπες ουκ ολίγες φορές γιατί ενοχλουνται οι πελάτες. Είναι ένα δράμα.

Ρε μλκ πες τα γιατί όλη τη χρονιά διαβάζω για το "μαγικό απέναντι πέταλο" και άρχισα να αμφιβάλλω για την ικανότητα αντίληψης της πραγματικότητας από πλευράς μου. Άνετα το πιο σάπιο μέρος του γηπέδου μαζί με 8-10-12

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως την 40 εχω βαλει ματι για του χρονου 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ρε μλκ πες τα γιατί όλη τη χρονιά διαβάζω για το "μαγικό απέναντι πέταλο" και άρχισα να αμφιβάλλω για την ικανότητα αντίληψης της πραγματικότητας από πλευράς μου. Άνετα το πιο σάπιο μέρος του γηπέδου μαζί με 8-10-12

Οι μόνοι που κουνιουνται είναι στη 40 αλλά κι αυτό με 2-3 συνθήματα μόνο που μπορεί να τα φωνάζουν σε όλο το ημίχρονο, 4 στίχους για 15 λεπτά, ε πάει πολύ. Μες στο ματς μόνο αν κερδίζουμε με διαφορά 2 γκολ, αλλιώς υπάρχει υψηλή πίεση και ο γιατρός λέει απαγορεύεται. Χαρακτηριστικό παράδειγμα τις προάλλες με παοκ που στο 2-0 έδωσαν ρεσιτάλ αλλά μολις φάγαμε το πρώτο εκατσαν όλοι κάτω.

42-44 είναι γεμάτες ηλικιωμένους και ιδιωτικούς υπαλλήλους με ημικαραφλιτσα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

42-44 είναι γεμάτες ηλικιωμένους και ιδιωτικούς υπαλλήλους με ημικαραφλιτσα.

Όπως έλεγε κι ο mikeius, με τσαντάκι μπανάνα περασμένο από τον ώμο, τσίτα μπλουζάκι πόλο και υπερβολικός ενθουσιασμός όταν το ραδιόφωνο παίζει για 11η φορά το τελευταίο 2ωρο το losing my religion, αλλά δεν ξέρουν ούτε μισό στίχο. Ανυπόφοροι 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, amd said:

εγω παντως την 40 εχω βαλει ματι για του χρονου 

Και εγώ σκεφτόμουν να φύγω από την 24 και να πάω απέναντι αλλά ρε γαμωτο δεν σου δίνει την δυνατότητα να αλλάξεις το διαρκείας σου και άμα περιμένεις όταν βγουν για όλους ενδέχεται να μην βρεις 

Link to comment
Share on other sites

στην 24 ημουνα περσι οποτε για να με ακολυθησεις του χρονου θα πας στην 2 εγω στην 40 μετα εσυ στην 40 εγω σε αλλη σε λιγα χρονια θα κλεισει ο κυκλος 🤣

ρισκο ειναι εννοειτε 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν με χαλάει τόσο σαν θύρα απλά είμαι πρώτη σειρά και κόβει το καγκελακι την θέα. Πέρσι έτρωγες και πολύ καπνογονο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×