Jump to content

MVP - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

84 members have voted

  1. 1. 1. MVP

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Callens
      7
    • Βίντα
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      11
    • Ελίασον
      59
    • Αραούχο
      5
    • Πονσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
  2. 2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      80
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      1
    • Callens
      0
    • Vida
      0
    • Χατζισαφι
      0
    • Σιμανσκι
      1
    • Γιόνσον
      0
    • Pineda
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραουχο
      1
    • Πονσε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Γκαρσια
      0
    • Amrabat
      0
    • Γκατσινοβιτς
      0
    • Μήτογλου
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      80


Recommended Posts

εγω δεν εχω θεμα με το καπνογονα αλλα ειχα ταξει στον  υιο οτι θα του βγαλω και ουτως η αλλως 2 στην 24 δεν ειχε 2 κενα οποτε αναγκαστηκα να αλλαξω 

Link to comment
Share on other sites

Θέλει γνωστό και λίγο τύχη για να βρείς. Αν δεν έχετε το πρώτο, είναι τεράστιο ρίσκο να παρατήσετε τη θέση σας, ειδικά αν πάρουμε πρωτάθλημα..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παιχνίδια και η εντατικοποίηση των προπονήσεων της σκυλαρας συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό!

Αντι-ντοπιγκ δεν εχουμε,οπότε θατον πλακωσω στα συμπληρωματα να αντεξει ακόμα ενα μηνα max!

Και μετα θα του έχω τα καλύτερα!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΡΙΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΜΕΙΝΑΝΕ!!

images.jpg

Untitled-design-10.png

  • Hahaha 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη δεν χρειάζονται κορεο, σημαιάκια και κονφετί. 

Γκομενες και μικρά παιδιά ας καθίσουν σπίτι 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το δίλημμα αν ο Κασέτας θα ακούσει τα απολυτίκια των Οσίων ή θα χειροκροτηθεί και εσίς συζητάτε γιατί το γήπεδο δεν ακολουθεί συνθήματα, αρκετές φορές,  τόσο βαρετά και τόσο άκαιρα. Αν δείτε φωτογραφίες από τα 70-80ς από το νησί θα δείτε 1000δες κοκκινομάγουλους μπούμερς με γουρλωμένα μάτια χιλιοστά από το σημαιάκι του κόρνερ να κάθονται. Βέβαια, τότε η μπάλα ήταν ανδρικό άθλημα, ειδικά στην Αγγλία που επιτρεπόταν μία αλλαγή και  έβγαινες μονάχα νεκρός από τον αγώνα και δεν υπήρχαν οι αδελφίστικοι κανονισμοί με το το γκελ της μπάλας όταν έπιανε το ψιλόβροχο. Αυτά πάνε πακέτο. Δεν μπορείς να δημιουργείς μια κόπια, έστω και γκροτέσκα κόπια, του NBA και να αναρωτιέσαι τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε. Αλληλένδετα είναι όλα. Από την άλλη αυτά τα κορέο, οι πίπες με τα συνθήματα που φτιάχνονται για να φτιάχνονται, απλά προσθέτουν νερό στο μύλο του Youtube.  Who de fuck is Α.Ρ.Η.Σ που του αφιερώνουμε σύνθημα και απαιτούμε να το τραγουδήσει ο δικός μας κοκκινομάγουλος ? Το "Της μοίρας μου γραπτό " έχει πάνω από 60 λέξεις. Πόσοι πάνω από 30 θα σηκωθούν όρθιοι να τραγουδήσουν, όταν στο σπίτι τους ανταλλάσσουν λιγότερες λέξεις με τις γυναίκες τους ? Η μπάλα έχει γίνει μια ποζεράδικη ιστορία και δεν αφορά μονάχα εμάς. Αν δεν βοηθάει και η ομάδα τότε ναι, ο 1ος που θα σου κόψει τη θέα από το καρεκλάκι θα αντιμετωπισθεί αναλόγως. Η GeneX ήταν η τελευταία γενιά που έζησε μια κανονικότητα που σήμερα φαντάζει σαν να βρίσκεται βαθιά στο παρελθόν και ας λεχουν περάσει λίγα χρόνια. Σήμερα κυριαρχούν τα xgoals , οι Σαμπρακικές φαφλατάδηκες αναλύσεις, να δείξουμε το καινούργιο μας σύνθημα στο τικτοκ και η προστασία του προϊόντος, όχι του αθλήματος... Του Προϊόντος

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Γεωργιου ειπε οτι Λιβαι Μανταλος Μουκουντι μαλλον θα ειναι αποστολη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Γεωργιου ειπε οτι Λιβαι Μανταλος Μουκουντι μαλλον θα ειναι αποστολη.

Ο καράφλας;

Link to comment
Share on other sites

Ο καραφλας δεν εμπνέει ανησυχίες.  Προληπτικά θα μείνει εκτός για 2 μήνες 

  • Hahaha 19
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λετε αλλα λιγο σεβασμος στους τυπους που πινουν 90 λεπτα μπυρα , οκ μπορει να 'βαρυναν' . δεν ξερεις ποτε πως θασε βρει η ζωη σε μερικα χρονια  (ή αυριο μεθαυριο)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οποιος σηκωσει τα χερακια του και χειροκροτησει παικτη των ναζι πρεπει δια παντος απαγορευση εισοδου στην νεα φιλαδελφεια και οχι απλα απο την Αγια Σοφια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

σιγα μην ασχοληθουμε με τον μαλακα να του δωσουμε και αξια 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duck_Season said:

Ο καραφλας δεν εμπνέει ανησυχίες.  Προληπτικά θα μείνει εκτός για 2 μήνες 

Θα επανεκτιμαται καθημερινα η εικονα του όπως και του στάνκοβιτς που υπαρχουν καθημερινες εκτιμησεις επι των εκτιμησεων; 

Link to comment
Share on other sites

Θέλει πολύ τύχη παιδιά για να τα βάλουμε με τη ναζιστική μηχανή του Καστανά..

Η Βέρμαχτ δεν αστειεύεται,πρέπει από το πρώτο δευτερόλεπτο να αφήσουμε τα κόκκαλα μας στο χορτάρι..

Link to comment
Share on other sites

90 λεπτά ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ να λιώσουν τα μυαλά μας.

Μόνο νίκη για όλους τους λόγους του κόσμου.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Με διαιτητή τον Γάλλο, Βιλί Ντελαζό που ανήκει στη β’ κατηγορία της UEFA θα διεξαχθεί το μεγάλο ντέρμπι

IMG_1277-750x430.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Στην 39 παραλίγο να πλακωθώ με έναν μπάρμπα. Τον σεβάστηκα γιατί ήταν στην ηλικία του πατέρα μου. Δεν μου την έκανε τόσο η παρατήρηση όσο ο τρόπος. Νόμιζε ότι ήταν τσοπάνης και σαλαγαγε τα πρόβατα. Θα πέσουν στον λάθος άνθρωπο απλά δεν το έχουν καταλάβει τι κίνδυνος παίζει. Γενικά πιστεύω ότι η κερκίδα θα αυτορυθμιστεί σε 1-2 χρόνια από τώρα. Όταν γίνουν οι ανακατατάξεις θα έχουμε και συνειδητοποίηση πιστεύω. Αφού πάει έτσι η φάση με την R μακάρι να γίνει κατάληψη στα 2 πέταλα αλά Μαρσειγ 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Skepastos said:

Στην 39 παραλίγο να πλακωθώ με έναν μπάρμπα. Τον σεβάστηκα γιατί ήταν στην ηλικία του πατέρα μου. Δεν μου την έκανε τόσο η παρατήρηση όσο ο τρόπος. Νόμιζε ότι ήταν τσοπάνης και σαλαγαγε τα πρόβατα. Θα πέσουν στον λάθος άνθρωπο απλά δεν το έχουν καταλάβει τι κίνδυνος παίζει. Γενικά πιστεύω ότι η κερκίδα θα αυτορυθμιστεί σε 1-2 χρόνια από τώρα. Όταν γίνουν οι ανακατατάξεις θα έχουμε και συνειδητοποίηση πιστεύω. Αφού πάει έτσι η φάση με την R μακάρι να γίνει κατάληψη στα 2 πέταλα αλά Μαρσειγ 

Η φαση στην παλια ΝΦ στα ντερμπυ με κοσμο στην 1-2 ή ευρωπη ή με βου με φιλοξενουμενους στην 1-2 και καλο κοσμο στην 21 ηταν ιδανικη. Αλλα ηταν αλλη η φαση με τα τικετς κλπ. Γενικα δεν εχει αλλαξει πιστευω ο κοσμος μας, εχει γινει μπερδεμενη η φαση με τα διαρκειας, ποιος πηρε που κλπ. Σε ολες τις θυρες εχει κοσμο ενεργο αλλα ανακατεμμενο με αλλους αραχτους ή αδιαφορους

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Bhkane A.E.K.ometra vlepo poios einai poio fanatikos, gia laska ligo apo merikous pou exoune dei thn A.E.K. mono apo fotografia h sta matsakia pou tous voleve to programa tous kai zhtane kafriles...kai apo ton kanape tous. Apopsh mou

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, theo said:

Η φαση στην παλια ΝΦ στα ντερμπυ με κοσμο στην 1-2 ή ευρωπη ή με βου με φιλοξενουμενους στην 1-2 και καλο κοσμο στην 21 ηταν ιδανικη. Αλλα ηταν αλλη η φαση με τα τικετς κλπ. Γενικα δεν εχει αλλαξει πιστευω ο κοσμος μας, εχει γινει μπερδεμενη η φαση με τα διαρκειας, ποιος πηρε που κλπ. Σε ολες τις θυρες εχει κοσμο ενεργο αλλα ανακατεμμενο με αλλους αραχτους ή αδιαφορους

Για αυτό λέω θα αυτορυθμιστεί η φάση κάποια στιγμή. Γιατί πολλοί επέλεξαν πέταλο λόγω τιμής αλλά άμα έρθουν στο πέταλο όσοι πρέπει κάποιοι θα αναγκαστούν να μετακινηθούν. Είτε έτσι είτε αλλιώς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, felman said:

Bhkane A.E.K.ometra vlepo poios einai poio fanatikos, gia laska ligo apo merikous pou exoune dei thn A.E.K. mono apo fotografia h sta matsakia pou tous voleve to programa tous kai zhtane kafriles...kai apo ton kanape tous. Apopsh mou

Εγώ θα μιλήσω για μένα. Ούτε ΑΕΚομετρα βάζω ούτε θεωρώ τον εαυτό μου καφρο, ούτε θεωρώ λιγότερο ΑΕΚ από κάποιον που βλέπει ματς από το καρεκλάκι του. Είναι αδύνατον όμως για μένα, όπως έχω μάθει τουλάχιστον, να δω ματς συνεχόμενα καθιστός. Θα σηκωθώ, θα φωνάξω, θα τραγουδήσω συνθήματα, θα τα χώσω στον διαιτητή και σε αυτούς που κάνουν προθέρμανση. Το «κάτσε κάτω ρε λεβέντη» λοιπόν δεν με ενοχλεί αν και είμαι στο πέταλο και για μένα τα πέταλα προορίζονται για συγκεκριμένο κοινό. Άσχετα που έχει δημιουργηθεί ένα μιξ λόγω τιμολογιακής πολιτικής. Αυτό που σιχαίνομαι όμως στο γήπεδο είναι τα καουμπουλικια. Η μαγκιά και τα «έλα κάτσε κάτω τώρα μην κατέβω» οι άναρθρες κραυγές και οι μαγκιές σε κάποιον που θα μπορούσε να είναι γιος σου πρώτον και δεύτερον δεν ξέρεις καν τι μυαλό κουβαλάει και αν έχει όρεξη να σου κάνει τα δόντια καραμέλες. Σεβόμουν πάντα όλο τον κόσμο. Κάνω και το μαλακα για να μην αρπαχτώ, ιδίως όταν βλέπω ότι μερικοί συνοδευουν παιδάκια. Κάποιοι όμως δεν νιώθουν. Ε θα έρθει η ώρα που θα νιώσουν. Εγώ δεν θα είμαι το πρόβλημα τους πάντως 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ θα μιλήσω για μένα. Ούτε ΑΕΚομετρα βάζω ούτε θεωρώ τον εαυτό μου καφρο, ούτε θεωρώ λιγότερο ΑΕΚ από κάποιον που βλέπει ματς από το καρεκλάκι του. Είναι αδύνατον όμως για μένα, όπως έχω μάθει τουλάχιστον, να δω ματς συνεχόμενα καθιστός. Θα σηκωθώ, θα φωνάξω, θα τραγουδήσω συνθήματα, θα τα χώσω στον διαιτητή και σε αυτούς που κάνουν προθέρμανση. Το «κάτσε κάτω ρε λεβέντη» λοιπόν δεν με ενοχλεί αν και είμαι στο πέταλο και για μένα τα πέταλα προορίζονται για συγκεκριμένο κοινό. Άσχετα που έχει δημιουργηθεί ένα μιξ λόγω τιμολογιακής πολιτικής. Αυτό που σιχαίνομαι όμως στο γήπεδο είναι τα καουμπουλικια. Η μαγκιά και τα «έλα κάτσε κάτω τώρα μην κατέβω» οι άναρθρες κραυγές και οι μαγκιές σε κάποιον που θα μπορούσε να είναι γιος σου πρώτον και δεύτερον δεν ξέρεις καν τι μυαλό κουβαλάει και αν έχει όρεξη να σου κάνει τα δόντια καραμέλες. Σεβόμουν πάντα όλο τον κόσμο. Κάνω και το μαλακα για να μην αρπαχτώ, ιδίως όταν βλέπω ότι μερικοί συνοδευουν παιδάκια. Κάποιοι όμως δεν νιώθουν. Ε θα έρθει η ώρα που θα νιώσουν. Εγώ δεν θα είμαι το πρόβλημα τους πάντως 

Nomizo oti egina katanohtos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Ρε @nf28, κατάλαβες το point μου. Μην κάνεις sad ριαξιο. 

Για τρολιά το έκανα το sad.  Κατάλαβα ακριβώς σε τι αναφέρεσαι, συμφωνούμε.  Το ματς είναι ειδικών συνθηκών.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×