Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. I


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest ALati

Πόσα είναι τα καταπατημένα στρμ ξέρει κανείς ?

 

8,5. 5 για το Μουσείο Προσφυγικού Ελληνισμού. ;)

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Guest PiVot

Ολοι τη δουλεια τους θα κανουν μεσα απο αυτο το εργο του γηπεδου..δημος(πολιτιστικα-ανακαμψη),πολιτες(θεσεις εργασιας-μπαρκινγκ),αγορα...εμενα αυτο ειναι που δεν μ'ανησυχει και οπως ειχα διαβασει στο γκαζετα,η περιφερεια τα 20 εκ που δινει θα τα παρει και με το παραπανω πισω....καποιος ξερει πολυ καλα τι κανει μεχρις στιγμης...

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Αυτές τις μέρες θα ξεκαθαρίσει το ποσοστό συμμετοχής της Ερασιτεχνικής στην εταιρεία για το γήπεδο και προχωρούν ανακοινώσεις και συνέντευξη Τύπου.

Τίποτα ανησυχητικό μέχρι στιγμής.

 

Οι ανακοινωσεις ειναι μπαμ και εξω;,δηλαδη πραγματα προχωρημενα και τελειωμενα η να κερδισουμε τις εντυπωσεις,να δειξουμε τις μακετες,να παρει ο κοσμακης το διαρκειας κ μετα εχει ο Θεος? :clapping::clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Οι ανακοινωσεις ειναι μπαμ και εξω;,δηλαδη πραγματα προχωρημενα και τελειωμενα η να κερδισουμε τις εντυπωσεις,να δειξουμε τις μακετες,να παρει ο κοσμακης το διαρκειας κ μετα εχει ο Θεος? :clapping::clapping:

 

Ο Θεός έχει. Το θέμα είναι οτι έχει πάρει προσωπικά το θέμα ο κ. Μελισσανίδης και θα το πάει το έργο μέχρι τέλους.

Τι θα παρουσιάσει δεν ξέρω ακριβώς και σίγουρα θα ζητήσει τη βοήθεια με τα διαρκείας. Ίσως παίξει και μια καμπάνια πριν, σχετικά με τη νέα σελίδα κλπ κλπ πριν την καμπάνια για τα διαρκείας. Μπορεί η καμπάνια αυτή να παίξει μαζί με σχέδια για το γήπεδο. Δεν ξέρω 100% . Αυτά όμως δεν γίνεται να τα αποφύγεις. Εννοώ τα φρου-φρου.

Η ουσία όμως είναι οτι το γήπεδο είναι ο πρωτος στόχος του.

Link to comment
Share on other sites

ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΜΠΟΛΝΤΟΖΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΜΜΜΜΜΜ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΣ ΕΡΠΙΣΤΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΠΟΛΝΤΟΖΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα που θα μπουν οι μπουλντόζες δεν ξέρω ποιος θα είναι αυτός που δε θα δακρύσει.

Άσε που προβλέπω την πρώτη να μπαίνει παρουσία χιλιάδων κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΜΠΟΛΝΤΟΖΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΜΜΜΜΜΜ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΣ ΕΡΠΙΣΤΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΠΟΛΝΤΟΖΕΣ

 

Κι ότι χρωστάει ο καθένας θα το φέρει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε κατα μερους τη μερα που θα πουν οι μπουλντοζες γιατθ αυτες οι μπουλντοζες ξαναμπηκαν:D

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Αφηστε κατα μερους τη μερα που θα πουν οι μπουλντοζες γιατθ αυτες οι μπουλντοζες ξαναμπηκαν:D

Προσγειωμένος21 xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Εγω ακομα με το θεμα του γηπεδου ειμαι παγωμενος.

 

Εχουμε φαει τοσο σκατο και τοσο ψεμα που αν δεν δω μπουλντοζες και τουβλα δεν ξεπαγωνω....

 

Περιμενω να σπασει η καποτα...

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Τι πιο θορυβωδες απο μπουλντοζες στην Ν.Φ ;

 

Απλα μεχρι τοτε εγω θα κραταω μικρο καλαθι.

 

Γιατι μεχρι τωρα ο ενθουσιασμος μου μετατρεποταν σε θλιψη ενιοτε και καταθλιψη.

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια φορα που σε ειδα ηθελα να στο πω.

Αγελαστος.Αδυναμος.

Σκελετος ειχες μεινει.

 

Καταθλιψη Γιωργης.

Link to comment
Share on other sites

Mpουλντοζες βαλαμε κι εμεις βασικα (με κινηση-επος γρανιτσα να βγαλει μπουλντοζες να ανακατεψουν τα μπαζα 3 μερες πριν τις εκλογες του 2004 στις οποιες ηταν υποψηφιος)

Link to comment
Share on other sites

Guest PiVot
Τη μέρα που θα μπουν οι μπουλντόζες δεν ξέρω ποιος θα είναι αυτός που δε θα δακρύσει.

Άσε που προβλέπω την πρώτη να μπαίνει παρουσία χιλιάδων κόσμου.

 

Φανταζομαι τις μπουλντοζες να μπαινουν,να περναω απο εκει και να βλεπω το εργο να προχωραει και ανατριχιαζω...Παω να σκεφτω τη μερα που θα μπουμε για 1ο ματς και νομιζω οτι θα ειναι μια εξεδρα που αντι να φωναζει,αρχικα θα κλαιει κανα μισαωρο...

 

Μακρινο..αλλα ερχεται

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Φανταζομαι τις μπουλντοζες να μπαινουν,να περναω απο εκει και να βλεπω το εργο να προχωραει και ανατριχιαζω...Παω να σκεφτω τη μερα που θα μπουμε για 1ο ματς και νομιζω οτι θα ειναι μια εξεδρα που αντι να φωναζει,αρχικα θα κλαιει κανα μισαωρο...

 

Μακρινο..αλλα ερχεται

 

Για θυμήσου το τελευταίο ματς ...

Link to comment
Share on other sites

Mpουλντοζες βαλαμε κι εμεις βασικα (με κινηση-επος γρανιτσα να βγαλει μπουλντοζες να ανακατεψουν τα μπαζα 3 μερες πριν τις εκλογες του 2004 στις οποιες ηταν υποψηφιος)

 

Ετσι. Γ´ματα...

Link to comment
Share on other sites

Mpουλντοζες βαλαμε κι εμεις βασικα (με κινηση-επος γρανιτσα να βγαλει μπουλντοζες να ανακατεψουν τα μπαζα 3 μερες πριν τις εκλογες του 2004 στις οποιες ηταν υποψηφιος)

 

αυτο δεν το θυμαμαι...

 

αλλα αν εγινε ειναι ΕΠΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο εγινε ναι. μιλαμε για γελοιο Γρανιτσα, τι να λεμε.

Link to comment
Share on other sites

και ανθρωπο που δυστυχως δεν εφαγε ουτε μια φαπα. ετσι για το γαμωτο... μονο απο τους γαυρους στη Ριζουπολη xD

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και περιμενουμε. Οσο υπαρχει κινδυνος με ΣτΕ ολα ειναι στον αερα.

Link to comment
Share on other sites

δεν εγινε ακριβως αυτο. Κλασσικος Σεπι.

Ψηφιστικε νομος, αρχισαν τα εργα, και μετα εγινε η ενσταση στο ΣτΕ για τον περιφημο νομο Γρανιτσα και σταματησανε.

 

Δεν τα θυμασαι καλα. Ειχαν σταματησει ηδη τα εργα και καποια στιγμη μπηκαν μπουλντοζες ακριβως για να ανακατεψουν τα χωματα:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×