Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. I


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

εντάξει Κρις...

 

Μιλάμε το έβαλες το μαχαίρι μεσημεριάτικα...

 

Δεν θέλω καν να τις κοιτάω αυτές τις φωτογραφίες.

 

Μου λείπει κομμάτι από τη ζωή χωρίς τη Φιλαδέλφια

Link to comment
Share on other sites

μερος των εσοδων απο τα διαρκειας λεει θα διατεθει για την ανεγερση του γηπεδου...

 

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΠΟΥΛΗΤΟ :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
μερος των εσοδων απο τα διαρκειας λεει θα διατεθει για την ανεγερση του γηπεδου...

 

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΠΟΥΛΗΤΟ :clapping:

 

Ααααααααα αρχισαμε??? Ετσι θα χτιστει? Ωχ Ωχ Ωχ.... !!!! Αρχισε ο ερανος.....πληρωνε παλι Αεκτζη και κατα τα χριστουγεννα θα σου λενε παλι για αδειες και παπαριες.....! Αν δεν δω καταρχην ΞΕΧΟΡΤΑΡΙΑΣΜΑ...... και κατα δευτερον περιφραξη που να αναγραφει αριθμο αδειας προυπολογισμο κτλ δεν πιστευω ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Τώρα που ξαναβλέπω τη φωτογραφία , μήπως να γκρεμίζαμε την εκκλησία ; . Πρέπει να έχει καμιά 100ρια μόνο στα Φιλαδέλφεια .

 

Πάλι θες να κλαίω ? Έχω δει ματς και ματς πάνω στον ευκάλυπτο ρε Ναουφ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Αν μπει το δίλημμα πεύκος η' εκκλησία .. παίρνω από τώρα τη βαριοπούλα .. Τα δέντρα , θα τα μεταφυτέψουμε πάντως . Ημαρτον ,, πανω που το είπα κουδουνάει τις καμπάνες , ο τράγος

 

Ο τράγος θα γίνει κέρινο στο Μουσείο άμα κάνει τέτοια xD

Στο οποίο Μουσείο θα στεγαστεί το σημερινό "Φιλιώ Χαιδεμένου" και ο Δήμος δεν θα πλερώνι νοίκι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Γιατί δεν αγοράζει τον ΗΣΑΠ ,; να βάψουμε κιτρινόμαυρα τα τραίνα και να μετονόμασουμε όλους τους σταθμούς

Σταθμός Νέο Φάληρο- Θωμάς Μαύρος

 

Σκάστε κλαίω λέμε χαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ τίγκα ιδέες είσαστε ρεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Φημες λενε οτι θα αναγκασει τους Δημοτες ΝΦ να βαφτιζουν τα νεογεννητα Ζωρα. Ανεξαρτητως αν προκειται για αγορια ή κοριτσια. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Φημες λενε οτι θα αναγκασει τους Δημοτες ΝΦ να βαφτιζουν τα νεογεννητα Ζωρα. Ανεξαρτητως αν προκειται για αγορια ή κοριτσια. xD

 

 

Σταματααααααααααα

 

Πάρε rep Ιταλέ

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Αν πάει μέρος των διαρκείας για το ΝΑΟ, με βγάζει και από το δίλημμα "τικέτο ή τουβλάκι ΜΙΤΣΑΚΛΑΣ" ;

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Ρε Μητσε , το τουβλακι ειναι αλλο πραγμα ομως.

 

Εγω το εχω δει και σε ονειρο κιολας. Περναγα λεει απο τον ναο , ειδα να τον χτιζουν και σταματησα και βοηθαγα τους χτιστες.

 

Πετραδακι-πετραδακι λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Ρε Μητσε , το τουβλακι ειναι αλλο πραγμα ομως.

 

Εγω το εχω δει και σε ονειρο κιολας. Περναγα λεει απο τον ναο , ειδα να τον χτιζουν και σταματησα και βοηθαγα τους χτιστες.

 

Πετραδακι-πετραδακι λεμε.

 

Εσύ είσαι και θηρίο ρε. Αντέχεις. Εμείς τι θα κάνουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis
Εσύ είσαι και θηρίο ρε. Αντέχεις. Εμείς τι θα κάνουμε ?

 

Ε ξερω γω ; Οτι μπορει ο καθενας .

 

Γινετε νονοι των Ζωρας .

 

 

 

Edit : Με προλαβε ο Ζαστρος.

Edited by Giorgis
Link to comment
Share on other sites

Ο Ζώρας έχει ολόκληρο αρχονταρίκι στη Σουμελά, μόνο οι Απόστολοι και ο Πάπας έχουν πιο άμεση επαφή με το Μεγαλοδύναμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Καλο αυτο ρε.

 

Θα παρουμε και Αναστασιαδη οποτε γουσταρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Καλο αυτο ρε.

 

Θα παρουμε και Αναστασιαδη οποτε γουσταρουμε.

 

Τον Κώστα θέλεις να μπριζώσεις τώρα. Να αρχίσει τα σεντόνια να το κάνει τσίρκο ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Οχι ρε συ για προπονητη.

 

Θα τον επαρουμε λογο εμπειριας μαζι με πατερ Κωστενογλου να χτυπανε στα γκολ τα ξυλινα ματσουκια που βαρανε οι μοναχοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Που να τα ξερω εγω αυτα ;

 

Η σχεση μου με την εκκλησια και τα τριγυρω της περιοριζεται στο αρνι του Πασχα.

Link to comment
Share on other sites

Που να τα ξερω εγω αυτα ;

 

Η σχεση μου με την εκκλησια και τα τριγυρω της περιοριζεται στο αρνι του Πασχα.

 

Θα πιστέψετε όλοι τώρα. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Στο αρνι του πασχα πιστευτα παντα . να τα λεμε ολα.

 

Απο κει και περα μονο αν χρειαστει να δηλωσω χριστιανος για να μπω στο γηπεδο θα το κανω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Η «Real News» της Κυριακής δημοσιεύει ένα κείμενο σύμφωνα με το οποίο στις προθέσεις του Δημήτρη Μελισσανίδη είναι να μιλήσει με τον κολοσσό της Gazprom για χορηγία στο γήπεδο της ΑΕΚ που θα κατασκευαστεί στην Νέα Φιλαδέλφεια.

 

Αυτο θα ειναι πικαρισμα στον ιβαν τον μεγαλοπρεπη?xD

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ξαναβλέπω τη φωτογραφία , μήπως να γκρεμίζαμε την εκκλησία ; . Πρέπει να έχει καμιά 100ρια μόνο στα Φιλαδέλφεια .

 

Πότε αρχίζουμε;

Link to comment
Share on other sites

http://www.aek365.com/a-277006/ta-gurizei-o-nikolopoulos-gia-to-ghpedo-ths-aek.htm

 

Ενα ενδιαφερον εχει ο τιτλος του αρθρου (βασικα λαικιζει αλλα ουσιαστικα δεν παιρνει τπτ απ'οσα ειπε πισω)

 

Απο την αλλη, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

Μαθαμε και τα μαργαριταρια που εξεστομησε ο Παπαδημουλης εχθες σε πολιτικη συγκεντρωση στην Κατερινη!!!Θα το φαει το ξυλο ας συνεχισει ετσι....Ο ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ θα καψει οποιον μπει εμποδιο στα ονειρα μας στην δημιουργια του καινουριου γηπεδου μας.

 

Aπ'το fb του θρυλικου Βαιου. Εχω μια α' περιεργεια να μαθω τι ειπε αυτος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×