Jump to content

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχω πεθανει ! Κλαιω !! xD

 

Πρώην παίκτης του Άρη έκανε τον ανάπηρο για να δει τον ημιτελικό!

Μια απίστευτη ιστορία, η οποία έχει πρωταγωνιστή έναν πρώην ποδοσφαιριστή του Άρη κι αφορά τον ημιτελικό Αργεντινή-Ολλανδία, αποκαλύπτει η "Ole".

 

υγκεκριμένα, η εφημερίδα της Αργεντινής αναφέρει ότι ο Αλεχάντρο Ντελόρτε, ο οποίος το πρώτο εξάμηνο της σεζόν 2008-09 αγωνίστηκε στον Άρη, προσποιήθηκε τον ανάπηρο, προκειμένου να εξασφαλίσει την καλύτερη δυνατή θέση στο γήπεδο του Σάο Πάολο!

 

Παρά το γεγονός ότι ο 36χρονος είχε εξασφαλίσει εισιτήριο μέσω του Ροδρίγκο Παλάσιο, βρήκε ένα αναπηρικό καροτσάκι από έναν εθελοντή, έκατσε σε αυτό και παρακολούθησε από τα VIP τον ημιτελικό.

 

Δεστε πως τον ειχαν υποδεχθει τα ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ το 2008xD

[video=youtube;sTJdAPyfdfc]

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ααααααα δεν ξερωωωωωωω εδω το εχει αχαχαχαχα ουτε καν ειδα τι γραφει το Βιντεακι χαχαχαχαχα !! Η πατατια στο CONTRAxD

 

http://www.contra.gr/Soccer/World/WorldCup/mundial2014/Paraxena/prwhn-paikths-toy-arh-ekane-ton-anaphro-gia-na-dei-ton-hmiteliko.2914993.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Saxon21

Για να θυμηθουμε τι ελεγε πριν λιγους μηνες ο βαρυμαγκας ΗΓΕΣΙΑΣ στα ερτζιανα της φραπεδουπολης.Ντοκουμεντο και απομαγνητοφωνηση.:prankster: 4/01/2014

 

http://picosong.com/cV4x/

 

"Αυτοι της Αθηνας και αυτοι της Σαλονικης ειναι ταλε κουαλε ειναι,το ιδιο πραγμα ειναι,γιατι ριξαν τις ομαδες τους και οι δυο στην αυτο,για να διαλυσουν απο χρεη,αυτο και μονο δηλωνει οτι εισαι ανυπαρκτος,εισαι ενα τιποτα.Αυτο δηλωνει οτι παρεδωσες τα οπλα,δεν πολεμησες,παρεδωθης και τωρα να μου πεις τι,τι να μου πεις τωρα,τωρα εισαι παραδωμενος αγορι μου γλυκο, εκανες,μεσα,παραδωθηκες,σηκωσες τα χερια,παραδωθηκες στο ελεος των λαμογιων που σε ριξσαν στη Γ εθνικη και εσυ και της Αθηνας,γιατι πριν καμια 20αρια μερες ειχε βγει παλι ενα της Αθηνας,ενα καημενο και απο κει,{καημενο?(ραπ)},καημενο ρε φιλε,απο τη στιγμη που ριχνεις την ομαδα στη Γ εθνικη για να γλιτωσεις απο τα χρεη,φιλε για μενα εισαι ανυπαρκτος,εισαι τιποτα,δεν υπαρχεις. {Δηλαδη δεν εκανε καλα?(ραπ)}"

 

"Δεν υπαρχεις φιλε,δεν υπαρχεις,δηλαδη σαν να μου λες,πηγα να χασω το πολεμο για να γλιτωσω απο κει,α εχασες το πολεμο,παρεδωθης;,τελειωσες,ξαφανισου,ξαφανισου,ξαφανισου απο προσωπου γης,μη βγαινεις και ψελιζεις για τους αλλους,κοιτα εσυ πως θα λυτρωθεις γιατι εσυ αυτο που εκανες ηταν εγκλημα και θα το κουβαλας μια ζωη αυτο οτι εριξες την ομαδα για να γλιτωσεις απ'τα χρεη,{την λες στους Αεκτζηδες τωρα χοντρα}(ραπ),τιαεαεαεαε,βασικα εκεινη τη μερα δεν μπορουσα να βγω,με βγηκε ενα καημενο απο την Αθηνα,αντε ρε αγορι μου να πουμε,αντε ρε αγορι μου που θα μιλησεις για μας να πουμε,αντε ρε παληκαρι μου,{ο Αεκτζης δεν μπορει να μιλησει για τον Αρη δλδ?}(ραπ),τι να πει ρε,εριξε την ομαδα του Δ εθνικη,Γ εθνικη,την εριξε,τερμα,τελειωσε,την εριξε για να γλιτωσει απο τα χρεη,πραγμα που εγω,εγω δεν παραδιδωμαι ρε,δεν θελω να πεσω και ουτε θα πεσω,δεν προκειται να πεσω xD,ξεχασετο αυτο,{δηλαδη πως θα τη γλιτωσεις?}(ραπ),θα το δεις,θα το δεις στο δευτερο γυρο την πορεια,εδω θα εισαι,να ποτε τελειωνει το πρωταθλημα.."

 

{Θα βοηθησει ο χοντρος δλδ?}(ραπ),ρε δεν ξερω εγω ποιος θα βοηθησει,θα βοηθησει ο Θεος,εγω στηριζομαι,θα μου πεις που στηριζεσαι ρε μεγαλε,στηριζομαι στο οτι ειμαι μεγαλος,ειμαι μεγαλος οχι μεγαλος απλα μεγαλος,μεγαλος που δειχνει τη νοοτροπια του μεγαλου,γιατι νοοτροπια αεαεεα να παω γ εθνικη δ εθνικη να γλιτωσω απο τα χρεη,αυτο δηλωνει οτι ειμαι οχι απλα μικρος,κατω απτο μηδεν,{την λες στην ΑΕΚ χροντρα}(ραπ),τι ΑΕΚ,γιατι οι αλλοι εδω τι κανανε,δεν πηγανε γ δ εθνικη,δεν τρεχανε εδω με τις καλλικρατιες και ιστοριες ξεφτιλικια,τους εριξε ο αλλος κατηγορια,τι, ποιος, αυτο δεν εγινε; {ε αυτο εγινε}(ραπ),τους εριξαν γ εθνικη και επειδη αεαεαε πηγαν δ,να δεχτω εγω,δλδ θα δεχτω εγω ρε φιλε τωρα να με ριξουν εμενα γ εθνικηα γιατι εχω ξερω γω 15-20 εκ ευρω χρεη,τι λες ρε μεγαλε,κοψτο λαιμο σου ρε,θα πα να βρεις τροπο να τη σωσεις την ομαδα."

 

"Τι με νοιαζει ρε,και αυτο που εκανε ο παοκ ειναι πολυ δυνατο που χε κανει πριν 4-5 χρονια τοτε με τον βγενοπουλο,πηγε πηρε τα 5 εκ,σου λεει δεν καταλαβατε καλα παω γω πεσω δ εθνικη,ψαξτε βρειτε τροπο,βρηκανε τροπο ξερω γω,{ξεφτιλιστηκε,δεν ξεφτιλιστηκε ο παοκ τοτε;}(ραπ)",εκεινη την ωρα μπορει να ξεφτιλιστικε αλλα στην παροδο του χρονου,τι,δηλαδη να παω πεσω γω δ εθνικη ;,δλδ ο ολυμπιακος τοτε επι σαλιαρελη με τα χρεη κλπ ιστοριες,θα πηγαινε γ εθνικη δ;,ακουσες κανεναν ολυμπιακο να παμε δ εθνικη να σωθουμε;,ακουσες φετος που ειναι 50 εκ του βαζελου να πουνε παμε να πεσουμε δ εθνικη να σωθουμε;,ακουσες κανεναν βαζελο,ακουσες κανεναν γαυρο;παοκτζη ακουσες;{οχι δεν ακουσα}(ραπ),αριανο ακουσες; {ναι}(ραπ),ααεαε κατι καημενα,{ε τι καημενα}(ραπ)[/b],ασε τωρα,αυτα εδω κατι καημενα που παρασυρθηκαν,ασε,{αυτη η αποψη που λες ειναι η λογικη η αιρετικη;}(ραπ),ποια αιρετικη,η λογικοτατη,η 99%,{δλδ καποιοι παικτες παλαιμαχοι σαν τον Μπαλη που λενε οτι δεν το βλεπουμε το θεμα και οτι πρεπει να γινει συγχωνευση η..}(ραπ),τι να κανει; να παει στην αλλη ομαδα,ποιος το ειπε,το ειπε κανενας αυτο,δεν νομιζω να το ειπε,{το ειπε ο ντινος ο μπαλης πριν 3-4 μηνες}(ραπ),ποιος το ειπε,δεν το ακουσα,δεν νομιζω να το ειπε,λαθος καταλαβες,δεν νομιζω να το ειπε,{λαθος καταλαβα..}(ραπ),λαθος καταλαβες τι αεαεαεαε..

 

{Δηλαδη ρε συ ηγεσια εσυ βρισκεις ας πουμε οτι ο αρης με το σκορδα....}(ραπ),εγω φιλαρακο θα μπω στο αρθρο 99,ειτε το θελουν,ειτε δεν το θελουν,δεν με νοιαζει,πως ,που,τι,να κοψουν το λαιμο τους ,να γυρισουν το κοσμο αναποδα xDxD, και η ομαδα δεν πεφτει με τιποτα,και αυτα τα παραμυθια αεαεαεαε,με τιποτα,δεν με νοιαζει πως και τι και πως,{δεν σε νοιαζει...}(ραπ), και αυτο θα γινει,ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ,{Αλλα λες καημενη την ΑΕΚ και φουκαρα τον ηρακλη..}(ραπ),ε καημενοι ρε φιλε,τολμησαν εριξαν τις ομαδες τους γ εθνικη για να γλιτωσουν απο τα χρεη,εγω αυτο τουλαχιστον προσωπικα,εγω προσωπικα δεν το δεχομαι με τιποτα,εαν το κανουν στην ομαδα μου δεν θα εχω μετα μουτρα να βγω να πω τιποτα για τον αρη,{δλδ οι ηρακληδεις πως εχουν μουτρα και μιλανε}(ραπ),λαθος κανουν,να βγουν να μιλησουν για την ομαδα τους οχι να βγουν τωρα να μιλανε για τον αρη,τι να πεις για τον αρη,δλδ εριξες την ομαδα δ εθνικη και εχεις ακομα μουτρα και μιλας;,μη μιλας καθολου,τουμπεκιασου,ειναι ταλε κουαλε,οι του βορρα και του νοτου,συγνωμη που το λεω αλλα αυτο,ας προσεχαν να κραξουν αυτα τα δικα τους τα παιδακια κανα δυο τρια που βγαινουν και ψελλιζουν για το μεγαλο αρη και ας προσεχαν,κανονικα αυτους πρεπει να τους κοψουν τη γλωσσα και να τους πουν μαγκες ασχοληθειτε με τις δικες σας τις ομαδες που εχουν γινει ρεντικολο σε ολη την Ελλαδα..."

 

Απο τοτε αγνοειται η τυχη του ΗΓΕΣΙΑ. xDxD

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί τελικά είπαν θα πάνε Γ, κάτι τέτοιο. Ό,τι να 'ναι. Αντί οι μαλάκες να το κάνουν από την αρχή, έχασαν όλο το καλοκαίρι, δεν έχουν επιθετικούς για να παίξουν διπλό και βάζουν στην κορυφή της επίθεσης τερματοφύλακες. Προφανώς κατάλαβαν ότι έτσι δεν υπήρχε πιθανότητα να κρατηθούν στη Β εθνική και θα πήγαιναν σούμπιτοι για Γ αγωνιστικά. Από την άλλη και στη Γ αν πάνε τελικά, δεν σημαίνει ότι θα κάνουν προκοπή στο τέλος γιατί ακόμα και στη Γ εθνική, ακόμα και με μηδέν χρέη, το να στήσεις μια ομάδα θέλει λεφτά. Που ούτε αυτά διαθέτουν.

 

Εξάλλου, λόγω του γεγονότος ότι εμείς ξεμπλέξαμε δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει πλέον με εκκαθαρίσεις και αν μπορείς να ανέβεις με την πρώτη. Όχι ότι έχει κάποια σημασία γιατί ξαναλέω ότι ακόμα και στη Γ, πολύ δύσκολα θα καταφέρουν να ανέβουν στο γήπεδο. Όσο να 'ναι ομάδα με 9 παίχτες στο ρόστερ της ε δεν τη λες και φαβορί.

 

Στο μεταξύ παίξανε ένα οικογενειακό διπλό όπως είπα και πάνω, κάπου στις βουλγαρίες που κάνουν προετοιμασία και ένας εκεί έβαλε 2 γκολ. Σήμερα το μετροσπορ πρωτοσέλιδο "θηρίο ο τάδε". Αυτές οι συμπεριφορές εξηγούν πολλά ως προς το γιατί η Θεσσαλονίκη ήταν και είναι τελειωμένη ιστορία. Δηλ ακόμα και υπό αυτές τις συνθήκες προσπαθούν να βρουν παπαριές για να γράψουν αντί να πούνε "τελειώνετε ρε ξεφτίλες θα αφανιστείτε από τον χάρτη".

 

Με τούτα και με κείνα είναι πιθανό ακόμα και το να αδρανοποιηθεί το σκουλήκι και να μη συμμετέχει πουθενά, ούτε Β ούτε Γ. Το μόνο βέβαιο είναι ότι θα χρειαστεί τουλάχιστον μια δεκαετία για να επανέλθουν στην Α εθνική και όπως καταλαβαίνετε κάτι τέτοιο σημαίνει και το οριστικό τους τέλος. Κράζουμε κι εμείς τον Μελισσανίδη αλλά η αλήθεια είναι ότι χωρίς αυτόν κάτι σαν αυτούς θα ήταν και η ΑΕΚ.

 

Τέλος, χαίρομαι αφάνταστα διότι το 2013 επέλεξαν να μείνουν στην κατηγορία με αθέμιτο τρόπο και αντί να σκύψουν το κεφάλι, κυκλοφορούσαν με πρωτοσέλιδα για την ΑΕΚ που έγραφαν "διαλυθείτε ησύχως". Το μουνί της μάνας σας λοιπόν, στα τάρταρα και ακόμα πιο κάτω. Και η διαφορά μας είναι ότι εμείς απουσιάσαμε από ένα πρωτάθλημα που ήδη κανείς δεν θυμάται και από το φετινό που ήδη κανείς δε νοιάζεται. Εσείς όμως έχετε τελειώσει. Πουστοσκούληκα

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίσανε Β και όχι την πρόταση Γαλανού για Γ, εξυγίανση και ότι θα επενδύσει 1 εκ ευρώ.. ο Στεφανίδης υποσχέθηκε χορηγίες τις οποίες ακόμα φέρνει, προ των πυλών βλεπω Σκόρδα, μια απέλπιδα προσπάθεια να μην πάνε τα χρέη στα φυσικά πρόσωπα. Και γ να πέσουν όμως τα χρέη μένουν, κάτι τέτοιο έλεγε ο Τσαλτιδαρος. Ειναι τελειωμένοι και β να αγωνισθούν από 5ος και κάτω παίζεις play out... Έκλεισε και το Ραδιόφωνο του Λάμπρου να ακούσουμε ρε γαμωτο

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ομηροι στην Βουλγαρια να πλενουν πιατα να ξεπληρωσουν τα πρωινα ροφηματα λεμε ! Ψοφος κακος ! Στο τοπικο στο τοπικο η στην πληρη εξαφανιση !! Να εξαφανιστει για παντα η ομαδα ΑΡΗΣ πουστης ξεκωλιαρης !!!

Link to comment
Share on other sites

Εξισωνουν τον Αρβανιτίδη με τον Μελ.... Λένε θα χουν και τη διαιτησία λόγω Καραμελιδη.. ρε στα τάρταρα ρε. Σκορδας μέχρι το μεδούλι

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με Σκορδα στο τοπικο να σαπισουν με 150 ατομα στην εξεδρα και να τρωνε ξυλο οι παιχτες και προεδρος για το πρωτο λαθος αραουτ και στο τελος του αγωνα μετα την ηττα να μαχαιρωνοντε μεταξυ τους οι 150 μαλακες οπαδοι.

Να αποβληθουν δια παντος απο ολες τις αθλητικες δραστηριοτητες και να μην τους επιτρεπουν ουτε στον Αγιο Κοσμο να παιζουν με τους παλαιμαχους μπυροκοιλιαδες στο Χωμα....!

Προποτζηδες και περιπτεραδες να γινουν ολοι οι παιχτες και μαυραγοριτες εισητηριων οπως ηταν παλια ο Γιωργος Γεωργιου ο Ξεδοντιαρης που οποτε φιλουσε μια γκομενα της αφηνε δωρο αναμνηστικο δοντι.

Η εφημεριδα που εχουν να κλεισει να πτωχευσει και το χαρτι που θα κατασχεθει στις αποθηκες να πωληθει με το κιλο κομενο σε τετραγωνα για να μπει στο κλασσικο ΚΑΡΦΙ σε τουαλετες βενζιναδικων επαρχιακων οδων.

 

ΨΟΦΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ ΧΑΜΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Πωπωπω δεν το ειχα δει αυτο χαχαχαχαχαχα πωπωπωπω γυφτοιιιιιι χαχαχαχαχα '''Ελατε πισω οι απομακρυσμενοι ελατε να κανουμε το παρτυ μας'' χαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;0uBgbv-QTPo]

 

Έχω γονατίσει

 

To ΤΕΛΕΙΟ με τη Θεσσαλονικη της καρδιας μας ειναι οτι αυτοι που σηκωσαν κι αυτοι που ειδαν το βιντεο εδω περα πιθανολογω δεν κατανοουν το θλιβερο και κωμικοτραγικο της υποθεσης και θα μας ζαλιζουν τ'αρχιδια με το τι μεγαλειωδες σκηνικο εστησε παλι ο λαος του Αρη

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να υπαρχουν στην Β για χρονια ετσι ισα ισα για να υποφερουν απο τους οπαδους του παΟΡΚ. Μιλαμε για τελειωμενους μαλακες στην Θεσσαλονικη. Και χωρις Αρη οι παΟΡΚ θα ξενερωσουν σιγα σιγα κι αυτοι γιατι η Ελλαδα εχει δυο ομαδες ΑΕΚ και ΠΑΟ και ενα πλυντηριο. Στο διαολο λοιπον κι ακομα παραπερα.

Link to comment
Share on other sites

Ο... εμφύλιος στην ΠΑΕ Άρης κρατά τον Γιώργο Αρβανιτίδη μακριά από το «Κλ. Βικελίδης». Ο μέχρι πρότινος ισχυρός άνδρας της Βέροιας, που φαινόταν θετικός στο να μπει στα διοικητικά των «κίτρινων», άλλαξε την άποψη του από την στιγμή που δέχτηκε αποτρεπτικά τηλεφωνήματα από θεσμικούς και εξωθεσμικούς φορείς του συλλόγου.

 

«Οι μισοί μου λένε μπες και οι άλλοι μισοί τι να πας να κάνεις. Με αυτές τις συνθήκες εγώ δεν ασχολούμαι. Δεν μπορώ εγώ να κάνω τον ειρηνοποιό στον Άρη και να ενώσω τόσες πολλές και διαφορετικές τάσεις», φαίνεται να τονίζει, στο περιβάλλον του ο Γιώργος Αρβανιτίδης.

 

Αυτό που απομένει πλέον να δούμε είναι αν ο Βεροιώτης επιχειρηματίας κάνει τα λόγια του πράξη σχετικά με την μη εμπλοκή του στον Άρη, την ίδια ώρα βέβαια που στον σύλλογο της Θεσσαλονίκης τα πράγματα έχουν φτάσει σε οριακό σημείο και πολλοί πόνταραν στη λύση Αρβανιτίδη για την σωτηρία της ομάδας.

 

Γελαει ο Γκοσμος

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μεχρι χτες δεν ηταν η προθεσμια να δηλωσουν για Γ εθνικη,ο Στεφανιδης ειναι τερμα μπετοβλακας,δεν εχει καταφερει τιποτε.Πιο πιθανο να μην κατεβουν καν σε κανενα πρωταθλημα και να αποκλειστουν στο πραβετς.

xD

 

Η έλλειψη ρευστότητας, αν και λέγεται ότι τακτοποιήθηκε το θέμα με το ξενοδοχείο στο Πράβετς, στην ΠΑΕ Άρης οδηγεί προς ματαίωση το φιλικό παιχνίδι με την Πάρμα.

 

 

 

Να αποβληθουν δια παντος απο ολες τις αθλητικες δραστηριοτητες και να μην τους επιτρεπουν ουτε στον Αγιο Κοσμο να παιζουν με τους παλαιμαχους μπυροκοιλιαδες στο Χωμα....!

 

ΨΟΦΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ ΧΑΜΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ

 

xDxD

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Με την αελ τελικά τι γίνεται; θα αγωνισθεί κανονικά στη Β; ή εκκαθάριση δεν ολοκληρώθηκε και άκουσα ότι θα πάρει το αφμ του Τυρνάβου...

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Παραμυθι η εκκαθαριση στο 3μηνο λοιπον,1 χρονο ολοκληρο απαιτειται για να ολοκληρωθει μια εκκαθαριση ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κι εγώ όταν με το καλό επιστρέψουμε στην Α θα ήθελα ένα πρωτάθλημα με τις παραδοσιακές ομάδες. Με σκουλήκι, τον ηρακλή, τη δόξα Δράμας κλπ. Όπως σωστά έγραψε κι ο Κώστας κόβεται και η ορμή των όρκς του βορρά. Που με την κατάντια της πόλης τους να είναι μόνο αυτοί στην Α χαίρονται. Όπως τα μπάσταρδα της τρούμπας που εκμηδένισαν Εθνικούς κλπ στον Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβει η γριά ρε με παπαθανασακη. Δε μένει για πολύ η πόλη με μια ομαδα xd

 

Βέβαια αν φυγουν τα ρωσικά κεφάλαια του Ιβάν και του Μουζενιδη, την ίδια μοίρα θα εχει και ο μπαογκ.... Ψωροκώσταινα Θεσσαλονίκη μου

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×