Jump to content

Recommended Posts

Δεν υπαρχει μεγεθος Ηρακλης δυστυχως. Πεσανε, αλλαξανε και ΑΦΜ για να μηδενισουν τα χρεη και να κερδισουν τις κατηγοριες και τελικα το μονο που καταφεραν ειναι σε δυο σεζον να ξανακανουν χρεη και να χρωστανε δεξια κι αριστερα. Τα ιδια σκατα ειναι και ο Αρης πλεον, απλως εχει περισσοτερο κοσμο που ασχολειται. Ουτε μισος να ασχοληθει να βαλει 5 φραγκα να σταθουν αξιοπρεπως. Ουσιαστικα την περιοδο της κρισης στο ελληνικο ποδοσφαιρο, αποδειχτηκε οτι η Ελλαδα αντεχει μονο 4 ομαδες, τις γνωστες. Οι υπολοιποι ειναι γεμισματα και ο Αρης δεν μπορεσε να κανει το αλμα και να γινει η πεμπτη. Πεθανανε οι υπολοιπες ομαδες, εδω ολοκληρη ΑΕΚ γονατισε, ολοκληρος ΠΑΟ γονατισε, ο ΠΑΟΚ παιζει με πιτσιρικους. Το διελυσε το ποδοσφαιρο ο Σωκος.

Link to comment
Share on other sites

iraklis ael k volos einai pisteuo oi omades apo voreio omilo.ton irakli ton pire, tha ton parei enas ellinokanados.autos ekane ananeoseir k pire perone k enan allo gnosto p d to thumamai

Link to comment
Share on other sites

ρε ακου που σου λεω ουτε πλειοφ δεν μπαινει η γρια

 

με παπαδοπουλο στον παγκο και με μοναδικους αξιολογους παιχτες τον περονε και τον ρομανο

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως θα ειναι στα πλευοφφ. Εδώ με χειρότερη ομαδα και συνθήκες ήταν δύο χρονιές... Φέτος υπάρχει μεγαλύτερος ανταγωνισμός στην κατηγορία, αλλά ο Καναδός τους συμμαζέψει λιγο. Λένε ότι μέχρι στιγμής έβαλε 750 χιλιάρικα. Για τα ερπετά, ειναι απόλαυση αυτά που γίνονται. Θα ξαναψηφισουν λέει για β η γ; και αν το ρίξουν παλι για β; χαχαχαχαχα παράταση ζητάνε για να δηλώσουν συμμετοχή στη γ και να προλάβουν... Αέρα νομίζουν θα ανέβουν, με μηδέν προγραμματισμό. Σκόρδα αλανι λεμε.. ισόβια πρόεδρος

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
ποια γρια? ουτε πλειοφ δεν θα μπει η γρια

 

 

 

Πιερικός-ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0

 

Οργή Παπαθανασάκη για την εμφάνιση

 

“Και η…κουτσή Μαρία, θέλει να μας κερδίσει”

 

Οι τραυματισμοί Μπαρτολίνι και Καλφούτζου, οι αδυναμίες στο γκολ αλλά και η συνολική εικόνα του αγώνα, όπως εξηγήθηκαν από τον Νίκο Παπαδόπουλο μετά το τέλος του αγώνα.

 

Αυτη η γρια αξιζει δικο της τοπικο,πεφτει πολυ γελιο.xD

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν εχω δουλεια να σας ανακοινωσω πως η κοινωνια μελων Αρη

ψηφισε προ ολιγου στο Χαριλαου

και αποφασισε να πεσει ο Αρης στη γ εθνικη.

123 ψηφισαν

108 εγραψαν γ εθνικη .

 

Τo http://www.pressaris.gr

μιλαει για δραματικες στιγμες στο Χαριλαου

 

***Η ψηφοφορία της γενικής συνέλευσης της ΚΜΑ ολοκληρώθηκε λίγο πριν από τα μεσάνυχτα.

 

Δραματικές ώρες για τον Άρη! Η γενική συνέλευση «έβγαλε» Γ΄ εθνική!

 

21.08.14 23:47

PRESSARIS

Η ψηφοφορία της γενικής συνέλευσης της ΚΜΑ ολοκληρώθηκε λίγο πριν από τα μεσάνυχτα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Γ΄Εθνική: 108 ψήφοι

 

Β΄Εθνική: 11 ψήφοι

 

Λευκά: 3 ψήφοι

 

Άκυρα: 1 ψήφος(Αυτος πρεπει να ηταν ο Hades)

 

kalpes11.jpg

 

Πραγματικα κριμα γιατι ηθελα φετος η αιωνια αγαθοβιολικη ομαδα της ΑΕΚ

να ριξει στα πλει οφ ανοδου 5 μπαλακια στους γαμιοληδες τουτους .

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε, αυτή τη φορά δεν έστειλε τακτοποιημένα μέλη ο λάμπρος να το ρίξουν για β; στυλ και β να παίζανε από 5η θέση και κάτω παίζεις play out σε αυτή την πρωταθληματαρα. Εντωμεταξύ μέσα στην ημέρα βγαίνουν στα ράφια κάτι πρώην διευθύνοντες σύμβουλοι με κίνδυνο να χάσουν περιουσίες και κλαίνε, οι εργαζόμενοι στα αθλητικά νέα με ανακοίνωση μιλάνε για σκάνδαλο η συμμετοχή στη γ.... Ενα μπαχαλο. Περιμενω και εγώ τις εξελίξεις Στυλιανοπουλε να δω ποσο θα πέσει το διαρκειας στα επίσημα

Link to comment
Share on other sites

'Ετσι σιχαμερά δολώματα. Όταν δίνατε το γκρόβερ σας στον φαταούλ να τα σκεφτόσασταν αυτά. Να δω τώρα ο οδοντίΓιατρος πώς θα αντιδράσει. Γιατί θα αντιδράσει σκουληκαντέρες μη χαίρεστε ότι πάτε στη Γ και καθαρίσατε. Εύχομαι ολόψυχα το Αγιονέρι να σας ξεκωλιάσει όταν με το καλό παίξετε μαζί. Στον αγύριστο σιχαμένοι.

Link to comment
Share on other sites

αγνωστο

 

ουτε Γ δεν θα προλαβουν να παιξουν οι μαλακες και θα πανε τοπικο

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τους πηρε 5 μηνες για να αποφασισουν οτι τελικα θα πανε...Γ εθνικη.xD Τωρα αρχιζει το γλεντι,θα κανουν τριτανακοπες και εμπλοκη της διαδικασιας οι λαμπροι και σια.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Με Σκορδα στο τοπικο να σαπισουν με 150 ατομα στην εξεδρα και να τρωνε ξυλο οι παιχτες και προεδρος για το πρωτο λαθος αραουτ και στο τελος του αγωνα μετα την ηττα να μαχαιρωνοντε μεταξυ τους οι 150 μαλακες οπαδοι.

Να αποβληθουν δια παντος απο ολες τις αθλητικες δραστηριοτητες και να μην τους επιτρεπουν ουτε στον Αγιο Κοσμο να παιζουν με τους παλαιμαχους μπυροκοιλιαδες στο Χωμα....!

Προποτζηδες και περιπτεραδες να γινουν ολοι οι παιχτες και μαυραγοριτες εισητηριων οπως ηταν παλια ο Γιωργος Γεωργιου ο Ξεδοντιαρης που οποτε φιλουσε μια γκομενα της αφηνε δωρο αναμνηστικο δοντι.

Η εφημεριδα που εχουν να κλεισει να πτωχευσει και το χαρτι που θα κατασχεθει στις αποθηκες να πωληθει με το κιλο κομενο σε τετραγωνα για να μπει στο κλασσικο ΚΑΡΦΙ σε τουαλετες βενζιναδικων επαρχιακων οδων.

 

ΨΟΦΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ ΧΑΜΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ

 

xD:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Hades μη στενοχωριεσαι.

Υπαρχει ο δρομος για να ανεβετε τσακ μπαμ σε 2 χρονακια στην α εθνικη.

Ειδες η Νικη Βολου πως τα καταφερε ..εκανε δευτερο γυρο παιζοντας

ποδοσφαιρο βγαλμενο απο την Ολλανδια του Κροιφ .

Κερδισε 11 πεναλτυ παιζοντας μπαλα κατοχης και ολοκληρωτικο ποδοσφαιρο.

 

Ενα τηλεφωνο του Λαμπρου του Σκορδα στον Ποντιο

και βρισκουμε εμεις εκκαθαριστη και ροστερ και παικτες και προπονητικο.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απο τους λιγους μαλλον που δε θελω να πεσουν απο Α ουτε ο αρης ουτε ο παοκ, ε?

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απο τους λιγους μαλλον που δε θελω να πεσουν απο Α ουτε ο αρης ουτε ο παοκ, ε?

Κι εγω. Αλλα εμεις δε μετραμε γιατι βλεπουμε σειρες.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα αλλα το χω ετοιμο. Φαινεται ενδιαφερον και το The Knick με Clive Owen, αλλα κι εκει εχω δει μονο το πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απο τους λιγους μαλλον που δε θελω να πεσουν απο Α ουτε ο αρης ουτε ο παοκ, ε?

 

Εγω θελω να πεσουν και παο με ολυμπιακο αλλα ενταξει μην τα θεμε και ολα. Γενικα οι ευαισθησιες μου τελειωσαν στο αυτογκολ του Μπουγαιδη.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα αλλα το χω ετοιμο. Φαινεται ενδιαφερον και το The Knick με Clive Owen, αλλα κι εκει εχω δει μονο το πρωτο.

ποσο χυμα αιμα ομως... στα μουτρα... αλλα ναι, ωραιο φαινεται.

 

με τον donovan με χαλαει ο πρωταγωνιστης. το χα ξεκινησει και το παρατησα. αμα δε σου καθεται η φατσα...

Link to comment
Share on other sites

6η φορά μέσα στο ΣΚ υποβιβάζονται οριστικά στη Γ' αυτοί. Θα αρχίσουν τα πρωταθλήματα και ακόμα δε θα έχουν αποφασίσει.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις γιατί πέσανε τη Γ εθνική (μονάχα) από τη στιγμή που ο σοβαρότερος επενδυτής που θα παρουσιαστεί είναι ο Σαουρίδης ; Το ίδιο ερώτημα θα μπορούσε να θέσει κάποιος κακεντρεχής και για το μπασκετ μας, "Γιατί ανέβηκες αφού ο σοβαρότερος επενδυτής είναι ο Γεωργαντζόλου ,," Άντε και καθάρισαν από τα χρέη, τα χρήματα για το ντίζελ που καίει το κτελ που θα τους γυρίζει στα χωριά ποιος θα το πληρώσει; Θα το φέρει ο πελαργός ;

 

Για να δουν αν ερχονται :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×