Jump to content

Recommended Posts

Ευχαριστώ πάρα πολύ τον αγνό κόσμο του ΑΡΗ, ο οποίος με περιέβαλλε με εμπιστοσύνη θέλοντας να αναλάβω την τύχη της μεγάλης και ιστορικής αυτής ομάδας. Ευχαριστώ και τον Χ. Παπαγεωργίου, αλλά την παρούσα φάση, προσωπικοί λόγοι δεν μου επιτρέπουν να προχωρήσω παρακάτω. Ο ΑΡΗΣ είναι μεγάλη ομάδα, είμαι σίγουρος ότι θα βρει το δρόμο του. Εγώ θα παρακολουθώ την πορεία της ομάδας πάντα με ενδιαφέρον και στο μέλλον κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι θα συμβεί. Το σίγουρο είναι ότι ο ΑΡΗΣ έχει αποκτήσει ένα νέο φίλο. Θα πρέπει πάντως να ξέρουν όλοι όσοι το Σαββατοκύριακο είπαν διάφορα για μένα ότι εγώ ποτέ δεν θα μπορούσα να είμαι μπροστινός κανενός και πώς οι κινήσεις μου δεν είχαν σχέση με κανέναν από όσους στο παρελθόν ενεπλάκησαν στον ΑΡΗ

 

Τελος ο Αρβανιτιδης. Γαλανος στο τιμονι και ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Καθαρος απο χρεη φιλε. Και ο Προεδρος εχει δυο Λαμποργκινι και βιλλα στο Ωραιοκαστρο με 4 πισινες. Σας γαμαει ο Γαλανος.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν ειμαι ικανοποιημενος με το σκουληκι στην Γ...:(

Τον θελω Β Τοπικη κατηγορια με 11 παιχτες αποστολη και να τελειωνει τους αγωνες με 7 και 4 γκολ στην πλατη.

Θελω διχασμο μεταξυ τους αναμεσα σε Σκορδικους Σαουριδικους και Γαλανικους με ατελειωτο ξυλο σπασμενα αυτοκινητα και λαικες διαμαρτυριες των 100 ατομων που θα πλακωνοντε μεταξυ τους στην δευτερη Ρετσινα....

Θελω απαγορευση εισοδου στους αθλητικους χωρους του προπονητη τους για 4 χρονια μετα απο ξυλοδαρμο γιου παραγοντα αντιπαλης ομαδας επειδη του πεταξε φρεσκο δολωμα στο παγκο.....

Θελω το Χαριλαου να γκρεμιστει και στο χωρο να γινει ΕΒΡΑΙΚΟΣ ΝΑΟΣ η Χωρος Υγειονομικης Ταφης .

Θελω εκπομπες ασταματητα στα ραδια με εισβολες σκουληκιων ξυλο και συλληψεις καθε μερα.

Θελω να παρθει αποφαση απο ΟΥΕΦΑ να διαγραφει ο ΑΡΗΣ ως αθλητικος συλλογος στο ποδοσφαιρο δια παντος αυτος και σε οποιαδηποτε μορφη παει να ξαναδημιουργηθει !

Θελω να λιωσει να εξαφανιστει να σβησει να σαπισει να πεθανει πως το λενε .....

Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος ηθελα να τους τρακερναμε στα σταυρωματα του κυπελλου και να τους ριχναμε μια ψωλη από κει κατω ως τη βουλγαρια

Link to comment
Share on other sites

Ε εμεις που μενουμε εδω, ασχολουμαστε γιατι περναμε καλα. Νταξει προφανως ενας κατοικος αθηνας, δεν εχει λογο να ασχολειται

Link to comment
Share on other sites

θελει ο προεδρος να φερει τον Λαζαρ με 140 το χρονο. αυτοι ακομα δε ξεχρεωσαν θα μπουνε παλι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια βίλα 1.200 τ.μ. σε έκταση 6 στρεμμάτων διαμένει ο Γαλανός, σύμφωνα με το σχετικό δημοσίευμα της εφημερίδας «Δημοκρατία»

Τις πύλες του σπιτιού του στην εφημερίδα «Δημοκρατία της Κυριακής» άνοιξε ο Γιώργος Γαλανός. Ο 46χρονος επιχειρηματίας, ο οποίος απέσυρε την πρόταση του για την ανάληψη της ΠΑΕ ΑΡΗΣ, μίλησε για το... φρούριο το οποίο έχει χτίσει. Μία βίλα 1.200 μέτρων σε έκταση 6 στρεμμάτων., όπως αναφέρει και το σχετικό δημοσίευμα. «Μια βίλα 1.200 τ.μ. σε έκταση 6 στρεμμάτων που κόβει την ανάσα, διαθέτοντας μεταξύ άλλων τέσσερις πισίνες, εκκλησία, ελικοδρόμιο για… Σινούκ, γήπεδα τένις και μπάσκετ, παιδική χαρά, αλλά και 65 ρομποτικές κάμερες, τζακούζι με επένδυση από χρυσάφι (!) και τούνελ διαφυγής 70 μέτρων μέσα στη γη»!

 

xD προετοιμασμενος ο προεδρας

Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανος μοιρασε σημερα λεει στην προπονηση 30.000 ευρω στους παικτες.

 

Ακολουθει φωτογραφια σημερινη απο Γαλανο να φευγει απτα Σπατα των σκουληκιων .

 

175139.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχουν και Νοβα τα λιγουρια......κομμενη συνδεση θα εχει μονο τα ελευθερα free to air θα βλεπουνxD ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ ΤΙΒΙ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανος μοιρασε σημερα λεει στην προπονηση 30.000 ευρω στους παικτες.

 

Ακολουθει φωτογραφια σημερινη απο Γαλανο να φευγει απτα Σπατα των σκουληκιων .

 

175139.jpg

 

Ευτυχώς που πέρασε ο Νοτιάς γιατί ούτε τέτοιο δεν θα χαμε

Link to comment
Share on other sites

Σαν ερειπωμενο εξοχικο εξω απτη Νεα Μακρη μου κανουν τα αποδυτηρια.

 

Αυτος που εχεις κυκλωσει ιερεια του ΑντιΜελισσανιδισμου

ειναι ο Καρατζιοβαλης.

Τα χε παρατησει τα ποδοσφαιρα

αλλα φετος ξαναβαζει καλτσα & παντοφλα

γιατι ειναι επιλογη του Χαλαιτζιδη για κιπερ του Αρεως .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλτσα παντοφλα κλαιω !!!

 

Τα καλωδια δεστε που περνανε εξωτερικα του χτισματος οπως στα παλια αυθαιρετα χαχαχαχαχαχαχα κλαιω ρε

Link to comment
Share on other sites

Να δω ποτε θα ξανακοροιδεψουμε το Νοτια που εφτιαξε προπονητικο.

 

Οι αλλοι εχουν τελαρα,τεντες αντι για πορτες και καλωδια εξω απο τον τοιχο με το κλασσικο το βαψιμο για να καμουφλαριστουν κιολας.

 

Επος δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Να δω ποτε θα ξανακοροιδεψουμε το Νοτια που εφτιαξε προπονητικο.

 

Οι αλλοι εχουν τελαρα,τεντες αντι για πορτες και καλωδια εξω απο τον τοιχο με το κλασσικο το βαψιμο για να καμουφλαριστουν κιολας.

 

Επος δηλαδη.

 

Ο Νοτιας αδικήθηκε

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
με το κλασσικο το βαψιμο για να καμουφλαριστουν κιολας.

 

Επος δηλαδη.

 

Και για τις ρωγμες απο τον σεισμο του 1978xD

Link to comment
Share on other sites

Ο Νοτιας αδικήθηκε

 

Μονο αυτος...

Κοιτα μη σου βαλω κανα λινκ με την περιουσια του Πολυ που οι εν Ελλαδι τον ειχαν παρει στο μαιντανο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×