Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

? ερυσι μας ειχες φιλοξενησει για 90 λεπτα στο σπιτι σου και μας ειχες φερθει με τον καλυτερο τροπο βλεπωντας την αρρωστεια μας γιατι ο Κομποτης εβγαζε οπως παντα κομπλεξ απεναντι μας(βλεπε εικονα 1)..Φετος μια απο τα ιδια.? ερασε ενας χρονος αλλα εμεις δεν ξεχναμε ποτε και αναγνωριζουμε τα παντα.Τα γλυκα ειναι μια απλη κινηση για να σου δειξουμε οτι ειναι διαφορετικο να εισαι ΑΕΚ και οτι ειμαστε Ανθρωποι ORIGINAL (βλεπε εικονα 2 )
Κυρ Φανη να εισαι καλα και εσυ και η οικογενεια σου!!!
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Α.Ε.Κ

18058026_1325997720819114_86792736225353

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αυτα τα γαλαζοκοκκινα πανια για μαρσειγ και λιβορνο να μην υπηρχαν και θα ειμασταν ακομα καλυτερα

Και αντε με μαρσειγ να το καταλαβω εχουμε κοινη καταγωγη,η λιβορνο που κολλαει?ειναι σαν να ιδρυσει ομαδα το ΚΚΕ και να αδελφοποιηθουμε μαζι της(το λιβορνο ειναι η γενετειρα του ΚΚ Ιταλιας) 

Link to comment
Share on other sites

Ρε κωστα σοβαρα τωρα; να απαντουσε κανας καινουργιος να πω παει στο διαολο. Εσυ;

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και όσο θυμάμαι την τρολιά της όμορφης λουσίντας με την αδελφοποίηση των φορουμς... off topic :P

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μπερδευκα τωρα!

Μηπως ειμαστε εμεις με πατριωτικο ΚΚΕ, ειναι κ οι λιβορνεζοι με το πατριωτικο κκΙ;;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση η καταγωγη αγαπητε

Το τριγωνο Μαρσειγ-Λιβορνο-ΑΕΚ ειναι καθαρα βασισμενο στην Αριστερη ιδεολογια και μονον.

Οχι φιλε μου το 90 που εγινε η αδελφοποιηση με μαρσειγ εγινε λογω του οτι την ζητησαν οι μαρσεγιεζοι επειδη ειμαστε ελληνες και εντυπωσιαστηκαν απο τη κερκιδα μας στη μασσαλια.Το οτι ειναι και αριστεροι δεν επαιξε ρολο ενω αντιθετα η φαση με τη λιβορνο εγινε μονο λογω αριστερης ιδεολογιας.

Link to comment
Share on other sites

η Λιβορνο ειναι κομμουνιστες και η Λατσιο φασιστες

 

7f5be5a9e1b33f9f6c7c83b49f80fe68.jpg

 

Roma-banners.jpg

Η κατω φωτο ειναι απο τη ρομα οχι την λατσιο η οποια ρομα εχει εξισου ακροδεξια κερκιδα

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση η καταγωγη αγαπητε

Το τριγωνο Μαρσειγ-Λιβορνο-ΑΕΚ ειναι καθαρα βασισμενο στην Αριστερη ιδεολογια και μονον.

Αν και η πρωτη φορά που υπήρξε φιλική προσέγγιση ηταν το Σεπτεμβρη του 93 στο Μονακό, πριν γινει "αδελφοποιηση" κτλ. Το θυμαμαι για αυτο το αναφερω, η Μονακό ειχε παρει τη θεση της τιμωρημενης Μαρσειγ στο κυπελλο πρωταθλητριων και καποιοι μαρσεγεζοι ειχαν ερθει στο πριγκηπατο και μας ειχαν υποστηριξει για να διαμαρτυρηθουν αλλά και λόγω της "λατρειας" που διαχρονικα εχουν με τους κυριλέ γειτονες μονεγασκους.  Με μερικους ειχαμε ανταλλάξει και κασκόλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως ακριβως εγινε η "αδελφοποιηση" γιατι απο ενα σημειο και μετα στα 90ς εχασα επαφη με την οριτζιναλ τοτε, αλλά το 89 που απλά πηγαινα γηπεδο μαλλον δεν ηταν και τοσο φιλικη η προσεγγιση, στο δευτερο παιχνιδι το χαμε κανει κολαση, τιμωρηθηκαμε και με 1 χρόνο, στη προπονηση της Μαρσειγ στη ΝΦ μια μερα πριν τον αγωνα ειχαμε γεμισει την 17 με αρκετα αγριες διαθεσεις κτλ. Οποτε το να λεει οτι ο "επαναληπτικος στην Αθηνα στεριωσε μια δυνατη φιλια" προσωπικα μου φαινεται  παπαριά του αρθογράφου, τωρα αν καποιος που πραγματικα εζησε από μέσα πως εγινε αυτη η αδελφοποιηση μου πει οτι ετσι εγινε, τοτε θα πάω πάσο.

 

Παντως το 93 στο Μονακό δεν ειχαν ερθει οργανωμενα να μας υποστηριξουν ή εστω ειχαν ερθει λίγοι και ειχαν καθισει στο πεταλο ακριβως διπλα στη δικη μας θυρα, και  οι δικοι μας τσακωνόντουσαν μεταξύ τους γιατι ενω οι περισσοτεροι το χαμε γυρισει στο φιλικο κλιμα κτλ καποιοι επεμεναν να θυμουνται υβριστικα συνθηματα που τους φωναζαμε το 89.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι το μούσια σε ερώτηση για αυτό το θέμα να λέει ότι απλά μια παπαριά ήταν η φάση που την κυνήγησε ο "HIDDEN" και ντάξυ μετά γούσταρε ο κόσμος because .... reasons.

Link to comment
Share on other sites

Στο 0-12 με 0-15 η βυζαντινή σημαια που φαινεται λίγο, πρεπει να ειναι μια που ειχα εγω και ειχαμε γραψει Αγια Παρασκευη από κατω και την πηγαιναμε στα γηπεδα. Ειχε βγει φωτογραφία "πρώτη μούρη" στην Ωρα για σπορ την επόμενη μερα. Ακομα την εχω στο σπιτι των δικων μου, την ανακάλυψα περσι καταχωνιασμένη σε ενα ντουλάπι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×