Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Tελικα δυο φαγανε απο το αμαξι?λαμπρα.

 

Το θεμα ειναι οτι οταν ξαναφτιαχνεις το ιδιο πανο στην λενε οι αντιπαλοι για την αντιγραφη.Στο εξωτερικο εχουν διαλυθει και συνδεσμοι επειδη εχασαν το κεντρικο τους.

 

Εγω γενικα ειμαι της γνωμης οτι κεντρικο πανο φτιαχνεις μια φορα.Αρα επρεπε να κρατησουμε η να ξαναφτιαξουμε αν καταστραφηκε τον παλιο δικεφαλο της R.Oπως τα παοκια που εχουν το ιδιο κεντρικο στην 4 εδω και 30 χρονια(αν και δεν ειναι το πρωτο,αυτο το ειχαμε φαει και το καναμε ΑΕΚ Ελευσινα) :P  

 
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ισχυει αλλα ακουσα οτι ο χχ εφυγε μετα απο απαιτηση τιγρη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ισχυει αλλα ακουσα οτι ο χχ εφυγε μετα απο απαιτηση τιγρη.

nai ,mas pire tilefono kai mas eipe poulepste ton

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι φαση με τα κοκκινα αστερια στα πανο?Τα φτιαχνουμε στην Τυποεκδοτικη?

Link to comment
Share on other sites

Αδελφοποιηση με Ερυθρο Αστερα οι Κοζανιτες?Ειναι πρεπον?

Link to comment
Share on other sites

δεν επρεπε να γινει νεο ασπρο πανι ουτε για μενα...

 

ολοι ξερουν τον τροπο που τον πηραν... δεν ηταν αντρικιος... αλλα το πηραν...

 

ας τους επαιρνες κι εσυ ενα κεντρικο τοσα χρονια... στα ισα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

παντως οπαδικο γεγονος αρχιδατο να το λες και να καυλωνεις δεν το λες το να πας να κλεψεις ενα πανι απο το πορτ μπαγκαζ ενος παρκαρισμενου αυτοκινητου βραδυ σε ενα στενο καπου στον Βυρωνα...

 

ψευτες ΚΛΕΦΤΕΣ και λαγοι...

 

ηταν, ειναι και θα ειναι...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ακομα θυμαμαι στην Λαμπρινη που μου την επεφταν κατα δεκαδες στη Φωκα...

 

την μια απογευμα μετα το φροντιστηριο πιτσιρικας... μονος εγω καμια δεκαρια αυτοι...

 

την αλλη με τρικαβαλο μηχανακι και σιδερογροθιες μετα απο αγωνα στα Φιλαδελφεια και καμια τριανταρια να περιμενουν στα στενα...

 

ειχαμε γνωριστει φατσικα και τελικα κυνηγησαν μονο τους δυο φιλους που δεν ηταν πολυ ενεργοι... τους πηραν τα κασκωλ μεσα σε ενα σουβλατζιδικο...

 

εχουν εξαφανιστει τα τελευταια χρονια απο την περιοχη... ολο μπλουζες ΑΕΚ γυρνανε δεξια και αριστερα... πρωι βραδυ...

 

η νεα γενια ειναι ευτυχως πιο δυνατη απο την δικη μας...

 

βεβαια μιλαμε για εποχες με βαζελους εδω τον Σκιουρο, τον Shark, τον Βαϊλα, τον Βερρο και αλλους που ξεχναω πλεον... 

 

περασαν πολλα χρονια απο τοτε... ειχα επισκεφθει και τον συνδεσμο τους τοτε λογω προσωπικων γνωριμιων με καποια παιδια απο την πλατεια της Λαμπρινης ενα πρωι που περναγα τυχαια απο την Κουντουριωτου... το ηξεραν οτι ημουν τοτε με την Original και ειχαμε πιασει κουβεντα με καποιους... με αλλους κοιταζομασταν στραβα ακομα και εκεινη την στιγμη...

 

ομορφες εποχες ρε πουστη μου... γιατι περασαν τοσο γρηγορα?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×