Jump to content

O®️iginal 21 ?


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Πω ρε μαλάκα ξυπνάω και βλέπω στο φβ τα νέα για τον συνονόματο. Γαμώ την πουτάνα μου γαμώ. Ξανά με τον Θέμη εκεί πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Ζωή, κάτι πολύ μικρό και φευγαλέο.

Και ό,τι και να λέμε εμείς που μένουμε πίσω, η εντύπωση που έχω αυτές τις μέρες είναι περί του πόσο μόνοι φεύγουμε/θα φύγουμε.

 

ΚΜΜΜ όσο μπορείτε μαλάκες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον ηξερα τον Σπυρο προσωπικα αλλα μου ηταν πολυ γνωστη και συμπαθητικη φυσιογνωμια

Μετα διαβασα και αυτο εχω και γω μια κορη ημουνα που ημουνα με γαμησε κανονικα και με πηραν τα ζουμια

 

http://www.enwsi.gr/podosfairo/aek/antio-tis-koris-tou-spyrou-dragona-ston-patera-tis/

 

Καλο ταξιδι φιλε και να σαι σιγουρος οτι θα τον φτιαξουμε τον γαμημενο το ΝΑΟ και θα τους γαμησουμε ολους

Το οφειλουμε πρωτα σε ολους εσας που δε προλαβατε

 

ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΕΚΑΡΑ ΣΤΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα το πρωί και δεν το πίστευα.

Τέτοια αίσθηση του χιούμορ σε άνθρωπο δεν έχω ξαναδεί.

Καλό παράδεισο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CU84 για τα 30 χρόνια της Οριτζιναλ Περιστέρι, σε Velodrome και Νέα Φιλαδέλφεια.P1080919%20-%20Copie3.jpg?PHPSESSID=1467

 

20728145_1471440082894391_20654975787601

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδη δεν εχει ανεβει και θα χαθει και η σειρα...

Ολα εγω πρεπει να τα κανω εδω μεσα

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκέψου όλον αυτον τον κόσμο που

κατακλύζει το πέταλο έχοντας δει

μια ΑΕΚ με Θύελλες και Παναξιακους..

και απαρτίζεται κυριως απο πιτσιρικάδες

που ανάθεμα αν έχουν βιωσει μια

τεραστια χαρά κοντά της..

στη Νεα Φιλαδέλφεια..

 

Θα τραντάζεται η ψυχή τους

και το γήπεδο

μαζί ..

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Περιστέρι...σαν να λέμε Φιλαδέλφεια!!!

 

Περήφανε λαέ της Α.Ε.Κ. τράβηξες πολλά. Ήρθε η ώρα, όπως όλα δείχνουν, να απολαύσεις σιγα σιγά τους καρπούς τόσων χρόνων υπομονής και σκληρών αγώνων. Είσαι ακόμα εδώ...και πιο δυνατός από ποτέ οδηγείς τον δικέφαλο ξανά στην κορυφή. Όχι μόνο του πρωταθλήματος, αλλά κυρίως στην πρώτη θέση της υπόληψης, της συνείδησης και της καρδιάς όλου του κόσμου!!! Το μεγαλείο της ομάδας αυτής εμπνέει σεβασμό. Πάντα δημιουργούσε φίλους και πότε εχθρούς. Μπορεί να είμαστε μόλις στην τέταρτη αγωνιστική, όμως δείχνουμε από νωρίς διαθέσεις μας για φέτος. Αυτή την Κυριακή με μπροστάρη και πάλι τον λαό της Α.Ε.Κ. κατακλύζουμε το Περιστέρι και παίρνουμε μια καθαρή νίκη απέναντι στην λαμία. Αυτό το ματς είναι κομβικό και πάση θυσία πρέπει να το πάρουμε. Και θα το πάρουμε! Αυτή την Κυριακή φοράμε όλοι τα κιτρινόμαυρα μας, παίρνουμε τους φίλους, τις παρέες, τις γυναίκες, τις οικογένειες, τα παιδιά μας και από νωρίς το πρωί βουλιάζουμε το Περιστέρι. Ξεχυνόμαστε στους δρόμους με πλακάτ, σημαίες, τύμπανα, κασκόλ και...ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ, ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ. Καφετέριες, μπυραρίες, σουβλατζίδικα, πάρκα, δρόμοι και πλατείες θα γεμίσουν από νωρίς με χαμόγελα, τραγούδια και χαρά. Όλα αυτά θα ενωθούν στις 18:00! Στις 18:00 ακριβώς, συγκεντρωνόμαστε όλοι στην κεντρική πλατεία Περιστερίου, μπροστά από το δημαρχείο. Από εκεί, η μεγαλύτερη και η πιο τρελή παρέα του κόσμου, θα ξεκινήσει πορεία προς το γήπεδο, δημιουργόντας μια ατέλειωτη κιτρινόμαυρη θάλασσα! Αδέρφια Ενωσίτες μείνετε ενωμένοι, συντονισμένοι, δυνατοί και να θυμάστε πάντα πως...ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ORIGINAL ΓΙΑΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΑΝΤΑ! ΖΗΤΩ Η Α.Ε.Κ.

 

Υγ1: Όλοι την Κυριακή στις 18:00, στην κεντρική πλατεία Περιστερίου, μπροστά στο δημαρχείο!

Υγ2: Όλοι και όλα για την Α.Ε.Κ.

Υγ3: Συνείδηση κι αληταρία

Υγ4: 30 χρόνια είμαι εδώ και τραγουδώ κι εσύ ακόμα ψάχνεις τρόπο να με σταματήσεις!

 

Original 21 Peristeri Club 1987 - 2017

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

20799014_1470167563281965_69047500176404

Κακως ξαναφτιαχτηκε αυτο το πανο απο τη στιγμη που χαθηκε.Προσωπικη μου αποψη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κακως ξαναφτιαχτηκε αυτο το πανο απο τη στιγμη που χαθηκε.Προσωπικη μου αποψη.

Χάθηκε; Πότε χάθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Εκλάπη από αυτοκίνητο, έχει πάνω από 10 χρόνια

Άλλο ήταν το πανί που διαρήξανε οι βαζέλες από το αμάξι του Άγη, όχι αυτό

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ήταν το πανί που διαρήξανε οι βαζέλες από το αμάξι του Άγη, όχι αυτό

Ηταν κ αλλο κ αυτο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πάσο τότε, αφού το λέτε οι περισσότεροι μάλλον εγώ είμαι λάθος

 

Πάντως, αν ήταν να ξαναφτιάχνανε κάποιο ας φτιάχνανε το πανό που φαίνεται στο 1:06 (δεν το βρήκα σε φώτο)

 

 

Είναι πιο μεγάλο και απείρως καλύτερο για κεντρικό πανό

Link to comment
Share on other sites

Μονο που το ενα κουβαλαει μια ιστορια, το αλλο επαιξε για ελαχιστο καιρο κ στα πανο περα απο τι σου αρεσει στο ματι, μετραει περισσοτερο αυτο. Ποσα χρονια υπαρχει, σε ποσα γηπεδα εχει μπει κλπ κλπ.

Επισης κ χρηστικα να το δεις,το ενα μπορεις να παρεις στα περισσοτερα εκτος, το αλλο ειναι αδυνατο (λογω μεγεθους).

 

Τελος για απαντησω στο Τζιμι, οι αποψεις ηταν σχεδον μοιρασμενες για το αν πρεπει να ξαναγινει το πανο ή οχι. Δινω δικια κ στις 2 γνωμες, αλλα κ εγω να μην ξαναγινει πιστευα οτι ηταν το σωστο.

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μονο που το ενα κουβαλαει μια ιστορια, το αλλο επαιξε για ελαχιστο καιρο κ στα πανο περα απο τι σου αρεσει στο ματι, μετραει περισσοτερο αυτο. Ποσα χρονια υπαρχει, σε ποσα γηπεδα εχει μπει κλπ κλπ.

Επισης κ χρηστικα να το δεις,το ενα μπορεις να παρεις στα περισσοτερα εκτος, το αλλο ειναι αδυνατο (λογω μεγεθους).

 

Τελος για απαντησω στο Τζιμι, οι αποψεις ηταν σχεδον μοιρασμενες για το αν πρεπει να ξαναγινει το πανο ή οχι. Δινω δικια κ στις 2 γνωμες, αλλα κ εγω να μην ξαναγινει πιστευα οτι ηταν το σωστο.

Δεν έχεις άδικο σε αυτά που λες. Ίσως θα ήταν καλύτερα όμως μαζί με αυτό να φτιάχνονταν και ένα πιο μεγάλο και να το είχαμε με το ''μικρό'' ως κεντρικό.

 

Από εκεί και πέρα και γω συμφωνώ πως όσα πανό χάνονται (όπως και αν χάνονται) ίσως είναι καλύτερα να μην ξαναφτιάχνονται

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×