Jump to content

Προπονητολογία Vol.IIΙ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Μπορούν όσοι θέλουν να προσπερνούν τα σχόλια του φλιντ....

Πιο ενοχλητικοί και προσβλητικοι είναι αυτοι που θεωρουσαν γαυρους, οσους συμφορουμιτες έβλεπαν τη διάλυση από τον Ιούνιο και οσοι μας τρολαρουν συνεχομενα με τον ψευτη του παγκου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια αν θυμαμαι καλά οταν εκδιωχθηκε ο χαμπος, ηταν σε μια συζητηση που καποιος του εβρισε την μανα και αυτος απαντησε αναλογα και εγινε την ριολας, και τελικα διαγραφηκαν και οι δυο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω γενικα δεν καταλαβαινω πώς παιρνετε την πρωτοβουλια και του λετε του Χαμπου οτι ενοχλει.

 

Χρηστο πρωτος απο ολους εσυ. Κανατε poll και ειδατε οτι ενοχλει την πλειοψηφια ας πουμε; Ή ειναι τοσο τρομερο να παραλειπει κανεις να διαβαζει τα γραφομενα του;

 

Κι εμενα πχ με ενοχλουσαν κατα καιρους διαφοροι εδω μεσα αλλα αφου δεν ενοχλουσαν αλλους δεν ελεγα τιποτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι να μην υπάρχουν άσχημοι χαρακτηρισμοι μεταξύ χρηστών. Κατά τα άλλα ας γράφει ο καθένας αυτά που γουστάρει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω γενικα δεν καταλαβαινω πώς παιρνετε την πρωτοβουλια και του λετε του Χαμπου οτι ενοχλει.

 

Χρηστο πρωτος απο ολους εσυ. Κανατε poll και ειδατε οτι ενοχλει την πλειοψηφια ας πουμε; Ή ειναι τοσο τρομερο να παραλειπει κανεις να διαβαζει τα γραφομενα του;

 

Κι εμενα πχ με ενοχλουσαν κατα καιρους διαφοροι εδω μεσα αλλα αφου δεν ενοχλουσαν αλλους δεν ελεγα τιποτα.

Εγώ την παίρνω γιατί γράφω από κινητό (γκαζετα να περάσει) και το γαμημενο δεν έχει ιγκνορ σετινγκ. Επίσης τον Χαμπο τον στήριξα παλιά αλλά μετά με γαμησε. Σαν Φλιντ τα πράγματα ήταν καλύτερα, πήραμε και κούπα. Τώρα ξαναγυρισαμε στην Κετσμπαγιλα και ξαναεχει πάρει την κάτω βόλτα. Το ίδιο ποστ με τον Άγιο Κοσμά μα την Παναγία το έχω δει καμία δεκαριά φορές.

 

Και εδώ είναι ΚΜ ε, δεν είναι αεκ.κομ (#τοαιεφσιδενειναισυνδεμος). Άμα σπάσω τις μπάλες του Έντι με πετάει έξω οπότε θέλει. Από το ΚΜ γίναμε και στο ΚΜ χρωστάμε.

 

Υγ. Προσωπικά δεν θα μπαναρα κάποιον που με λέει γαβρο. Θα μπαναρα κάποιον που με λέει γαβρο ή αεκτζη δέκα φορές τη μέρα. Όλα για το ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο χαμπος οφείλει μια συγγνώμη στον Μελισσανιδη γιατί έλεγε ότι δεν θα γίνει ποτέ το γήπεδο και τελικά ξεκίνησε η κατασκευή του

Link to comment
Share on other sites

The point is οτι δεν μπορουμε να επιβαλλουμε στον αλλον τι θα γραφει, διαφορετικα να γραφει ο καθενας ποιοι χρηστες τον χαλανε και μετα να παρει οσα κεφαλια γραφτουν ο Eddie.

 

Εγραψα την γνωμη μου, ειναι κατανοητη φανταζομαι, that’s it.

Link to comment
Share on other sites

Ο Eddie μοιάζει σαν αόρατη αρχή. Εμφανίζεται κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα αλλά όταν συμβαίνει το Ban πέφτει σαν σκεπαρνη :))

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχει τεθεί θέμα επανάληψης και όχι ελευθερίας της άποψης.

 

Αρκεί βέβαια και αυτή να μπορεί να τεκμηριώνεται με επιχειρήματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 Στη χώρα μας βρίσκεται ο Μανόλο Χιμένεθ. Μετά την αποχώρηση του από τη Λας Πάλμας ο Ανδαλουσιανός τεχνικός δεν έχει βρει τον επόμενο σταθμό στην καριέρα του και έτσι εκμεταλλεύτηκε τον ελεύθερο χρόνο για να ταξιδέψει στην Ελλάδα. Ο Χιμένεθ θα συναντηθεί με φίλους και θα έχει την ευκαιρία να χαλαρώσει μετά την δύσκολη περίοδο στα Κανάρια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνέντευξη Μανόλο Χιμένεθ στο Sport24.gr: "Είμαι ξανά διαθέσιμος"

https://www.sport24.gr/Columns/longform/ximeneth-sto-sport24-gr-eimai-ksana-diathesimos.5390783.html

 

Εγω οπως τα λεει, συμπεραινω οτι εφυγε για τα λεφτα τα δικα του, ουτε για το μπατζετ, ουτε για την μαμα.

Απο εκει και περα αυτοπροταθηκε παλι τωρα που τον εδιωξαν.

 

Δεν ξερω αν θα ηταν καλο να επιστρεψει τωρα και κυριως δεν ξερω τι θα μπορουσε να κανει με το υπαρχον ροστερ.

Εννοειται πως απο τον Μαρινο προτιμω και τον Παρασχο, ποσο μαλλον αυτον.

 

Τωρα κατι πιπες που λεει για κατι Γαλανοπουλους και σια οκ, αυτος ηταν παντα ο Μανολο. Ενας καλος εμψυχωτης.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο φίλαθλος είναι τρομερά εγωιστής. Πιο πιθανό να δώσει τα 800κ στον Ατρόμητο για τον Κάναντι για να τον φέρει από τώρα, παρά να φέρει πίσω τον Μανόλο. Αν και πιστεύω θα ζήσουμε επικές στιγμές με την μεγάλη επιστροφή του Δέλλα καβάλα στο άσπρο άλογο.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι μόνο η αντικατάσταση του ασυμπάθηστου ή όλου του σκυλόσογου που μαζεύτηκε εκεί μέσα με τις ευλογίες του Μελισσανίδη ?

Link to comment
Share on other sites

Δόξα τω Μανιτου έπιασε ο χορός της βροχής του μάγου και έγινε καλά η μαμα του κυρίου από την Ανδαλουσία.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Ο φίλαθλος είναι τρομερά εγωιστής. Πιο πιθανό να δώσει τα 800κ στον Ατρόμητο για τον Κάναντι για να τον φέρει από τώρα, παρά να φέρει πίσω τον Μανόλο. Αν και πιστεύω θα ζήσουμε επικές στιγμές με την μεγάλη επιστροφή του Δέλλα καβάλα στο άσπρο άλογο.

Χιλιες φορές καλυτερα Δελλας παρα κλαρινο

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πλεον επισημη η συζητηση στον οργανισμο 

για το αν πρεπει να παραμεινει το διδυμο

Ουζουνιδη - Λυμπεροπουλου στην ΑΕΚ .

Τον Μαρίνο τον στηρίζουν οι παιχτες και η ήδη χαμένη χρονιά 

αλλά και η γενικοτερη τωρινή φάση 'που να τρέχουμε τώρα΄ 

Στον Λύμπε εκτος απο τα παλιά καταλογίζεται και μια παπαριά του για τα ποσά

που επρεπε να καταβληθούν στους δυο Σουηδούς που κοιτουσαμε και καπου 

χαθηκε στη μετάφραση το πραγματικό ποσό που αξίωναν οι ιδιοι και οι ομαδες τους.

 

Κατ εμε πρεπει να γυρισει ο Μιλοβάνοβιτς ,ειναι πλεον επιτακτικη αναγκη

αν θελεις να στησεις κατι σοβαρό για του χρονου .

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×