Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ατρόμητος (10 αγ.): 11/11, 15:00, Novasports 2


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Έβλεπα το κλασικο και δεν έχω ακόμα ενημέρωση, ο δηματος ποσταρε κάτι για αεκφαμιλι και στήριξη;

Edited by agelos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα έναν 45άρη επιστήμονα, ξένο ακόμα και άγνωστο με δυνατό επιτελείο.

Και έναν ΤΔ με άκρες να σπρώξουμε κάποια από τα παλτά μας και να φέρουμε πιτσιρικάδες από βόρεια Ευρώπη και Λατινική Αμερική.

+1924 που γραφουν και καποιοι γραφικοι.

Απο το ματς με την μπαγερν οταν ειδα οτι γυρισε στον Κολα και συζητουσαν τις αλλαγες ειπα οτι πρεπει να αλλαξουμε επιτελειο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Flint μην κοιτας που δεν το εχω γραψει αυτο.Τα εχουμε ζησει ολα και αυτο ειναι απο τους μεγαλυτερους φοβους μου.Αν και πλεον εκει που εχει φτασει ειναι δυσκολο πλεον να μην τελειωσει.

Ουτε στο 10% δεν ειναι το εργο ακομα αδερφε. Εδω μιλαμε οτι ο αλλος επειδη δεν πηρε τα 30εκ της Ουεφα ντουκου και θα τα παρει 100% τον Ιουνιο δεν εκανε φετο μεταγραφες και καλα.....! Ε τι μου λεει εμενα οτι αν δεν βγει καν ευρωπη η ΑΕΚ και δεν εχει εσοδα κτλ δεν θα το αφησει το εργο στην μεση και θα φυγει? Αφου λεφτα απο την τσεπη δεν βαζει....η ΑΕΚ μονη της με τα εσοδα της το χτιζει....

Εαν λοιπον με την αθλια διαχειριση του ξεηυμνωσει τοσο την ομαδα που δεν εχει πλεον εσοδα απο ευρωπη και διαρκειας κτλ πως θα τελειωσει αυτο το πραγμα? Μιλαμε για μπακαλη που μπορουσε να εκτιναξει τα εσοδα 10 φορες πανω  αν διεθετε λιγα χρηματα απο τα φετινα εσοδα....αντι αυτοι ο τυπος ρισκαρει για να μην βαλει 3-4 εκ να χασει 40 !!!! Μιλαμε για ΜΑΛΑΚΑ.....ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΜΑΣ που οι λανθασμενες κινησεις του θα τις πληρωσουμε παλι οπως πληρωσαμε του Ψωμιαδη....

Ασε που μιλαμε για τυπο που δεν εχει καμια ιδιοτητα στην ΑΕΚ και ουδεμια ευθυνη.....

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα το κλασικο και δεν έχω ακόμα ενημέρωση, ο δηματος ποσταρε κάτι για αεκφαμιλι και στήριξη;

 

1265409.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που χρειάζεται τώρα ξέρετε τί είναι έτσι;

Να πάει ο Μελισσανίδης στην προπόνηση αύριο στα Σπάτα.

Link to comment
Share on other sites

#aekfamily αγνοειται ..... αυριο με καθαρο μυαλο θα μας πουνε για τις 28 μερες υπογειοποιηση !!

Link to comment
Share on other sites

Θα αγοράσει δηλαδή η ΠΑΕ ΑΕΚ που δεν ανήκει στον Μελισσανίδη με 25εκ τμήμα της επιχείρησης Μελισσανίδη.

Κάτι μου θυμίζει αυτό, από μια υπόθεση που ερευνούν τώρα τελευταία οι αμερικανικές αρχές.

Η ακόμα μπαίνουν με ΑΜΚ και γίνεται μεγαλομέτοχος η ΠΑΕ. Τρόποι υπάρχουν. Η απόφαση μετά από δήλωση δηματου και μέλη είναι τελειωμένη.Αν και επειδή το ιδιοκτησιακό της παε είναι μπλεγμένο με την ΕΦΑ ΜΚΟ μάλλον βλέπω το προηγουμενο σενάριο.
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αυτό που χρειάζεται τώρα ξέρετε τί είναι έτσι;

Να πάει ο Μελισσανίδης στην προπόνηση αύριο στα Σπάτα.

Και να τους καλεσει σε δειπνο το Ντουσαν να τους ''τριξει τα δοντια''....

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασα πάλι τις δηλώσεις μελισσανίδη στην μάζωξη με τους κεφτέδες,εστίασα στα 6εκ έσοδα ετησίως μόνο από το μουσείο και κάπως χαλάρωσα μετά την σημερινή δύσκολη μέρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μονο 2 νικες στο τσουλου φερνουν τουμπα το εργο.Τι γραφω και γω βραδιατικα

Με Κολα κοκα και μαρινο?

Με Τοταλ φουτμπολ ?

Link to comment
Share on other sites

Η ακόμα μπαίνουν με ΑΜΚ και γίνεται μεγαλομέτοχος η ΠΑΕ. Τρόποι υπάρχουν. Η απόφαση μετά από δήλωση δηματου και μέλη είναι τελειωμένη.

 

Μακάρι να είναι τόσο απλά τα πράγματα και να μην φύγουν 25 μύρια από τα ταμεία της ΠΑΕ προς επένδυση αμφιβόλου απόδοσης και ιδιοκτησίας.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασα πάλι τις δηλώσεις μελισσανίδη στην μάζωξη με τους κεφτέδες,εστίασα στα 6εκ έσοδα ετησίως μόνο από το μουσείο και κάπως χαλάρωσα μετά την σημερινή δύσκολη μέρα.

Και το κουρειο;

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασα πάλι τις δηλώσεις μελισσανίδη στην μάζωξη με τους κεφτέδες,εστίασα στα 6εκ έσοδα ετησίως μόνο από το μουσείο και κάπως χαλάρωσα μετά την σημερινή δύσκολη μέρα.

 

Εγώ είδα λίγο Ajax και ατενίζω με αισιοδοξία το μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι τόσο απλά τα πράγματα και να μην φύγουν 25 μύρια από τα ταμεία της ΠΑΕ προς επένδυση αμφιβόλου απόδοσης και ιδιοκτησίας.

Πάντως είμαστε μοναδικό φαινόμενο.

Γκρεμίσαμε γήπεδο χωρίς να έχουμε έτοιμη και διασφαλισμένη λύση και σηκώνουμε γήπεδο χωρίς να έχει ο "επενδυτής" τα λεφτά.

Ο ελληνικός καπιταλισμός στα καλύτερα του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βαθμολόγησε ο Κεφτές.

Όλοι 6 και ο Μαρίνος 6 εκτός του Μάνταλου που πήρε 7.

Σε ματς που χάσαμε 0-2 από Ατρόμητο εντός όλα αυτά έτσι;

Το μυστικο ειναι να διαβασεις την παραγραφουλα του καθενος. Αλλο ειναι το 6 του Σιμοες και αλλο το 6 του Μπακακη ας πουμε. Δες:

 

 

Αντρέ Σιμόες 6

Δυστυχώς κινήθηκε και σήμερα, για πολλοστή φορά, στη μετριότητα. Αναχαίτισε με επιτυχία κάποιες ελάχιστες επιθέσεις του Ατρόμητου αλλά… ως εκεί. Δεν έδωσε το κάτι παραπάνω. Ούτε αμυντικά, ούτε επιθετικά.

Μιχάλης Μπακάκης 6
Έχει ενέργεια, έχει ανεβάσματα, έχει ψυχή, έχει και το δοκάρι από το ένα μέτρο! Αυτό που δεν είχε σήμερα ο Μιχάλης ήταν η ηρεμία στην τελική πάσα-εκτέλεση. Τα έκανε όλα σωστά, ταλαιπωρώντας - κυρίως στο πρώτο μέρος - την αριστερή πλευρά του Ατρόμητου αλλά του έλειψε η σωστή τελική επιλογή και κυρίως τα σωστά γυρίσματα.
 
Και για τον Σιμοες εχει και ωραια προτασουλα στην κριτικη του προπονητη (που επισης πηρε 6) : Η δε χρησιμοποίηση του σταθερά κακού Σιμόες μέχρι εξαντλήσεως, με τον Γαλανόπουλο να μένει στον πάγκο για 90 λεπτά, είναι κι αυτό ένα στοιχείο που θα πρέπει να σημειωθεί. 
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και το κουρειο;

Δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα η οικονομικοτεχνική μελέτη από τον νίκο στράτο.

Link to comment
Share on other sites

Το μυστικο ειναι να διαβασεις την παραγραφουλα του καθενος. Αλλο ειναι το 6 του Σιμοες και αλλο το 6 του Μπακακη ας πουμε. Δες:

 

 

 

Και για τον Σιμοες εχει και ωραια προτασουλα στην κριτικη του προπονητη (που επισης πηρε 6) : Η δε χρησιμοποίηση του σταθερά κακού Σιμόες μέχρι εξαντλήσεως, με τον Γαλανόπουλο να μένει στον πάγκο για 90 λεπτά, είναι κι αυτό ένα στοιχείο που θα πρέπει να σημειωθεί. 

Κατα τα αλλα «ειναι οι αποψεις του», μου ελεγε καποια ψυχη. Οχι οτι ειναι υπαλληλος κανονικοτατος και χωρις ιχνος τακτ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ξαναδιάβασα πάλι τις δηλώσεις μελισσανίδη στην μάζωξη με τους κεφτέδες,εστίασα στα 6εκ έσοδα ετησίως μόνο από το μουσείο και κάπως χαλάρωσα μετά την σημερινή δύσκολη μέρα.

Απο το μπαρμπεραδικο το στιλβωτηριο και το Χαμαμ αλλα 10? :lol: Το κουρεμα ποσο θα το χρεωνει? 150ευρω?

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο,διαβασα και εγω την κριτικη του Μπακακη..Αληθεια τωρα ο μεγαλος πιστευει οτι θα πιασει λεφτα απο τον Μιχαλη;

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα αλλα «ειναι οι αποψεις του», μου ελεγε καποια ψυχη. Οχι οτι ειναι υπαλληλος κανονικοτατος και χωρις ιχνος τακτ.

Δεν νομιζω οτι τα γραφει αυτος. Αλλα νομιζω οτι αυτος εχει δωσει εντολη στα παιδια που εχουν τη ροη "να μην παιρνει κανεις κατω απο 6 εκτος αν εχει κανει χοντρη μαλακια"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα λίγο Ajax και ατενίζω με αισιοδοξία το μέλλον.

Αλλοι μαλάκες κι αυτοί.

Εκατσαν και επένδυσαν 50εκ το καλοκαίρι για μεταγραφές χωρίς να έχουν διασφαλισμένα έσοδα.

Ε ρε μελισσανίδη που θέλουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι τόσο απλά τα πράγματα και να μην φύγουν 25 μύρια από τα ταμεία της ΠΑΕ προς επένδυση αμφιβόλου απόδοσης και ιδιοκτησίας.

Όσο απλό είναι να ασκεί διοίκηση μέσω της ΕΦΑ ΜΚΟ ( μέλη πρωτοσαλτης, φτου σαν κα) που αγόρασε τη παε με τα λεφτά των διαρκείας ( και ίσως έχει ακόμα ταμείο από αυτά...) και με την δωρεές που γινόταν ένα μέρος των διαρκείας χωρίς την συγκατάθεση των αγοραστών η την επιλογή να γίνουν μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×