Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ατρόμητος (10 αγ.): 11/11, 15:00, Novasports 2


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Ναι ρε συ αλλα αυτος οσα και να βγαζει η ομαδα δεν την ανεβαζει επιπεδο και δεν παιρνει καν παιχτες στις θεσεις που χρειαζεται. Αυτο δεν ειναι διαχειριση ειναι τυχοδιωκτισμος. Να διαχειριστει και να αεχει παντα κερδος ναι....αλλα αυτος στο τελος θα χασει τους πελατες θα χασει τα εσοδα απο ευρωπη θα τα χασει ολα για μια γερη μπαζα που εκανε . Δεν παει ετσι. Δεν ειπαμε να σκασει ολα τα εσοδα σε παιχτες. Ε οχι και ετσι ομως. Δεν διαφωνουμε ρε συ. Ολα ειναι θεμα κερδοφοριας αλλα με αγνωστο αποδεκτη των χρηματων και με γυμνη ομαδα τι ειδους διαχειριση ειναι αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

6 ο κλαρινος απο τον κετς,οπως και ο αρχηγος.

6-7 ο μ.ο. στην κουκουνα.

ρε αντε στον αγυριστο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τυχοδιωκτισμός.

Πριν ενάμιση χρόνο πλήρωσε δύο αποζημιώσεις (Τιμούρ, Μοράις) και έφερε και παίχτες (Βράνιες, Αραούχο πχ).

Εκείνη την χρονιά η ομάδα μπήκε κάποια εκατομμύρια μέσα (πήρε και άτοκο δάνειο από... εταιρία για να χει ρευστότητα η ομάδα).

Φέτος σου είπε ο πρόεδρος κατάφερες να σαι +2 μύρια χωρίς να υπολογίζεις τα έξτρα που ήρθαν από Ευρώπη (20+).

Κάποιος θα πει ότι επένδυσε ο Μελισσανίδης πριν 1.5 χρόνο και φέτος έπιασε τόπο η επένδυση.

Παράλληλα σηκώνει και γήπεδο χωρίς να χρεώσει με δάνειο την ομάδα (εγώ διαφωνώ με αυτό βέβαια αλλά ΟΚ, δεν θεωρώ κακό ένα δάνειο) λέει.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως αν κράζουμε για λεφτά, επενδύσεις, φράγκα κτλ μαλάκες θα βγαίνουμε γιατί πανεύκολα όποιος θέλει (Δημάτος και οι σανοφάγοι του).

Θεωρώ πως αν θέλουμε να κάνουμε σοβαρή κριτική θα πρέπει πρώτα απ' όλα να απαιτήσουμε ποδοσφαιρική λογική.

Εκεί έχουμε έλλειμμα και εκεί δεν μπορεί η άλλη πλευρά να βρει επιχειρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τυχοδιωκτισμός.

Πριν ενάμιση χρόνο πλήρωσε δύο αποζημιώσεις (Τιμούρ, Μοράις) και έφερε και παίχτες (Βράνιες, Αραούχο πχ).

Εκείνη την χρονιά η ομάδα μπήκε κάποια εκατομμύρια μέσα (πήρε και άτοκο δάνειο από... εταιρία για να χει ρευστότητα η ομάδα).

Φέτος σου είπε ο πρόεδρος κατάφερες να σαι +2 μύρια χωρίς να υπολογίζεις τα έξτρα που ήρθαν από Ευρώπη (20+).

Κάποιος θα πει ότι επένδυσε ο Μελισσανίδης πριν 1.5 χρόνο και φέτος έπιασε τόπο η επένδυση.

Παράλληλα σηκώνει και γήπεδο χωρίς να χρεώσει με δάνειο την ομάδα (εγώ διαφωνώ με αυτό βέβαια αλλά ΟΚ, δεν θεωρώ κακό ένα δάνειο) λέει.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως αν κράζουμε για λεφτά, επενδύσεις, φράγκα κτλ μαλάκες θα βγαίνουμε γιατί πανεύκολα όποιος θέλει (Δημάτος και οι σανοφάγοι του).

Θεωρώ πως αν θέλουμε να κάνουμε σοβαρή κριτική θα πρέπει πρώτα απ' όλα να απαιτήσουμε ποδοσφαιρική λογική.

Εκεί έχουμε έλλειμμα και εκεί δεν μπορεί η άλλη πλευρά να βρει επιχειρήματα.

Respect Buko!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τυχοδιωκτισμός.

Πριν ενάμιση χρόνο πλήρωσε δύο αποζημιώσεις (Τιμούρ, Μοράις) και έφερε και παίχτες (Βράνιες, Αραούχο πχ).

Εκείνη την χρονιά η ομάδα μπήκε κάποια εκατομμύρια μέσα (πήρε και άτοκο δάνειο από... εταιρία για να χει ρευστότητα η ομάδα).

Φέτος σου είπε ο πρόεδρος κατάφερες να σαι +2 μύρια χωρίς να υπολογίζεις τα έξτρα που ήρθαν από Ευρώπη (20+).

Κάποιος θα πει ότι επένδυσε ο Μελισσανίδης πριν 1.5 χρόνο και φέτος έπιασε τόπο η επένδυση.

Παράλληλα σηκώνει και γήπεδο χωρίς να χρεώσει με δάνειο την ομάδα (εγώ διαφωνώ με αυτό βέβαια αλλά ΟΚ, δεν θεωρώ κακό ένα δάνειο) λέει.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως αν κράζουμε για λεφτά, επενδύσεις, φράγκα κτλ μαλάκες θα βγαίνουμε γιατί πανεύκολα όποιος θέλει (Δημάτος και οι σανοφάγοι του).

Θεωρώ πως αν θέλουμε να κάνουμε σοβαρή κριτική θα πρέπει πρώτα απ' όλα να απαιτήσουμε ποδοσφαιρική λογική.

Εκεί έχουμε έλλειμμα και εκεί δεν μπορεί η άλλη πλευρά να βρει επιχειρήματα.

 

Μπα και στο αλλο τους εχουμε.ΣΔΟΕ

Link to comment
Share on other sites

Κανένας ΣΔΟΕ να μην μπει.

Να σοβαρευτούν, να επαναφέρουν Μαιστόροβιτς ή κάποιον ανάλογο στην θέση του Λύμπε και του κάθε βάζελου να βρουν και έναν προπονητή όχι απαραίτητα όνομα αλλά με θητεία σε ομάδα πρωταθλητισμού μεσαίου πρωταθλήματος και να ψάξουν για Γιόχανσον, Χουλτ, Σιμόες κτλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τυχοδιωκτισμός.

Πριν ενάμιση χρόνο πλήρωσε δύο αποζημιώσεις (Τιμούρ, Μοράις) και έφερε και παίχτες (Βράνιες, Αραούχο πχ).

Εκείνη την χρονιά η ομάδα μπήκε κάποια εκατομμύρια μέσα (πήρε και άτοκο δάνειο από... εταιρία για να χει ρευστότητα η ομάδα).

Φέτος σου είπε ο πρόεδρος κατάφερες να σαι +2 μύρια χωρίς να υπολογίζεις τα έξτρα που ήρθαν από Ευρώπη (20+).

Κάποιος θα πει ότι επένδυσε ο Μελισσανίδης πριν 1.5 χρόνο και φέτος έπιασε τόπο η επένδυση.

Παράλληλα σηκώνει και γήπεδο χωρίς να χρεώσει με δάνειο την ομάδα (εγώ διαφωνώ με αυτό βέβαια αλλά ΟΚ, δεν θεωρώ κακό ένα δάνειο) λέει.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως αν κράζουμε για λεφτά, επενδύσεις, φράγκα κτλ μαλάκες θα βγαίνουμε γιατί πανεύκολα όποιος θέλει (Δημάτος και οι σανοφάγοι του).

Θεωρώ πως αν θέλουμε να κάνουμε σοβαρή κριτική θα πρέπει πρώτα απ' όλα να απαιτήσουμε ποδοσφαιρική λογική.

Εκεί έχουμε έλλειμμα και εκεί δεν μπορεί η άλλη πλευρά να βρει επιχειρήματα.

Ούτε καν.

 

Και στο οικονομικό κομμάτι μια ανάλυση 15χρονου αρκεί για να απαντήσουμε. Ότι δηλαδή στην καπιταλιστική αγορά πρέπει να κάνεις και μια επένδυση μέρους των κερδών σου. Αν βάζεις όλα τα κέρδη τσεπα, τότε θα έχεις θέμα. Από όλα αυτά τα λεφτά λοιπόν η ΑΕΚ θα μπορούσε να διαθέσει 2 γαμημένα εκατομμύρια. Μιλάμε για το 1/15 περίπου των εσόδων της. Να τα διαθέσει προκειμένου να έχει έσοδα και του χρόνου. Τώρα δεν τα έδωσε, δεν απολύει Ουζουνίδη για να μη ξοδευτεί σε αποζημιώσεις και νέους παίκτες που πιθανότατα θα ζητήσει ο νέος κοουτς και στο τέλος θα μείνει με μηδέν έσοδα γιατί αυτό το μπουρδέλο Ευρώπη δε θα βγει.

 

Η ΑΕΚ θέλει να έχει έσοδα Μπαρτσελόνα και έξοδα Ξάνθης. Ε δε γίνεται ρε φίλε δε γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για το 1/15 περίπου των εσόδων της.

 

Είχες δεδομένα τα κάποια έσοδα φέτος πλην των διαρκείας (lol) και των χορηγιών;

Δεν θέλω να το παίξω Μελισσανιδικός (δεν είμαι κιόλας) ρωτάω απλά.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ξεφτιλα η διαφορα απο μπαοκ που ξεκινησε με -2,απλα ντροπιαστικη,στοδιαολο.

Link to comment
Share on other sites

Είχες δεδομένα τα κάποια έσοδα φέτος πλην των διαρκείας (lol) και των χορηγιών;

Δεν θέλω να το παίξω Μελισσανιδικός (δεν είμαι κιόλας) ρωτάω απλά.

Στις 14/8 είχες εγγυημένα 8-10 εκατομμύρια. Στις 22/8 είχες κατά 80% 25 εκατομμύρια και στις 28/8 εγγυημένα.

 

Όλο αυτό το διάστημα ξέρεις τι έκανες; Πήρες τον Γιαννιώτα.

 

Η επιλογή Ουζουνίδη από μόνη της δείχνει ότι η λογική σου δεν είναι να διεκδικήσεις τίποτα και ότι το μόνο που σε νοιάζει είναι να μη ξοδευτείς

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλυτεροι σε συνθηκες μη πιεσης. Στην ΑΕκ εγω δεδομενων των συνθηκων ηθελα το Μιογεβιτς και το ειχα γραψει. Στα υπολοιπα δεν εχω καταλαβει που διαφωνουμε, ισως στον τροπο εκφρασης.

 

Ρε Αλεξ το θεμα ειναι να βαζεις στην εξισωση και τις συνθηκες στην ομαδα. Ποιος ειναι ο ιδιοκτητης, ποιος ειναι ο οργανισμος, ποιες ειναι οι προτεραιοτητες, ποιο ειναι το κοινο, η επικοινωνια, το οικονομικο. Ολα. Το Λουτσεσκου ειχε προκρινει ο Μελισσανιδης πριν βγει 2ος ο Χιμενεθ και σωσει τη δουλεια του. Να ξερουμε τι λεμε, τι εχουμε και που παμε. Ο κοουτς που ηθελες να κρατησεις ελεγε στον ιδιοκτητη οτι η ομαδα ΔΕΝ μπορει να ξανακανει το περσινο πραγμα και συν τοις αλλοις ζητησε και 900 χιλιαρικα που η ομαδα ΔΕΝ τα δινει για προπονητη. Θες να συνεχισουμε να κουβεντιαζουμε επι φανταστικων σεναριων; Και γιατι να βαλουμε το Χιμενεθ και να μη βαλουμε το Μπιελσα; Εγω λοιπον να βριζω επειδη δεν ηρθε ο Μπιελσα.

Το ξέρω πολύ καλά το πλάνο του Μελισσανίδη. Λουτσέσκου προπονητής, πακέτο με Γιουνές απ' τον σερίφη. Γι' αυτό πιθανολογώ ότι ο Ρουμάνος έχει τέτοιο κόμπλεξ με την ΑΕΚ, γιατί χάλασε η δουλειά. 

Από εκει και πέρα τι ακριβώς προσπαθείς να μου πεις; Να δεχτώ τον Ουζουνίδη και τον κάθε Ουζουνίδη επειδή ο Μελισσανίδης διοικεί καζατζίδικα και να λέω πάλι καλά; Ε δεν μπορώ, πως να το κάνουμε. Αν εσύ θες τον Μπιέλσα και τον κάθε Μπιέλσα γιατί να μην τον ονειρεύεσαι; Υποτίθεται ότι ζούμε μια από τις 2-3 καλύτερες περιόδους στην ιστορία της ΑΕΚ (για την οποία πληρώσαμε το υπέρτατο τίμημα) και το ταβάνι μας θα είναι ένα πρωτάθλημα όποτε κάτσει, μηδέν βαθμοί στο Τσου Λου και προπονητές επιπέδου Λουτσέσκου και Ουζουνίδη; Μεγάλη καψούρα το γήπεδο, η μεγαλύτερη, αλλά ΔΕΝ αρκεί μόνο αυτό. 

Λες για τον οργανισμό. Ο οργανισμός είναι άρρωστος και πρέπει οπωσδήποτε να γίνει μεγαλύτερος από τον ιδιοκτήτη του. Αρκεί το γήπεδο; Δεν ξέρω. Είναι πολλά τα χρόνια ξηρασίας και θες επειγόντως ένεση επιτυχίων. Δεν νομίζω λοιπόν ότι μας παίρνει το ''φρένο'' που τραβήχτηκε από τη διοίκηση. Γι' αυτό εγώ γούσταρα τον αμυντικογενή, ρεαλιστή Χιμένεθ, γιατί αυτή τη στιγμή μας καίνε τα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Δεν θες τον Χιμένεθ, δώσε τα 700-900 χιλιάρικα που απαιτούνται και φέρε μου έναν προπονητή επιπέδου. Μιλάμε για ένα απειροελάχιστο ποσοστό απ' τα κέρδη που χεις σαν εταιρεία. Τα άλλα όλα ρίχτα στο γήπεδο, με τις ευχές μου. Για τον κόσμο που μου λες, έδειξε με τα διαρκείας και την μέχρι τώρα προσέλευση αν συμφωνεί με τις επιλογές του ιδιοκτήτη. Όσον αφορά την επικοινωνία (δημοσιογράφοι) το γεγονός ότι υπάρχουν τόσοι πολλοί μέσα στην ομάδα, έτοιμοι να στάξουν χολή για τον άνθρωπο που μας έφερε πρωτάθλημα δείχνει την ίδια την αρρώστια του οργανισμού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο διαχωρισμος φταιει για τα λεφτα ή για την ανικανοτητα μου θυμιζει διαχωρισμο φταιει ο Κλαρινος ή το μετριοτατο ροστερ.

 

Για ολα φταιει, ειναι καραγκιοζος και το πουλακι πεταξε το καλοκαιρι γιατι τετοιο ψυχολογικο και οικονομικο timing δεν προκειται να ξαναβρει ο τζαμπατζης.

 

Δεν εχει μαζεψει λεφτα για να φτιαξει το γηπεδο και 40 μυρια να κερδιζε στο γηπεδο θα τα εβαζε και παντως σιγουρα οχι στην ομαδα.

Επισης ο,τι και να γινει θα ξαναγυρναει σε Λυμπεροπουλους, Δελλες και γενικα πρωην παικτες μας ή Ελληναρες να συνεννοειται. Μεχρι εκει ειναι το range του, αν ξεφυγει απο αυτα, βγαινει εξω απο τα νερα του.

 

Δεν υπαρχει ελπιδα, περισυ ηταν Γκαστονε και δεν το καταλαβε ή το καταλαβε και του αρκουσε με το παραπανω 1 πρωταθλημα+γηπεδο.

 

Δεν διορθωνεται η κατασταση, οχι για φετος, ουτε για του χρονου. Αυτο πιστευω εγω. Ο Σαββιδης ξεφευγει. Και δυστυχως το δικαιουται αυτο.

 

Ας μας σφησει το γηπεδο και στο διοικητικο κομματι «τι ειχες ΑΕΚ, τι ειχα παντα», δυστυχως.

 

 

Υγ. Δεν εμεινε αναντικαταστατος μονο ο Χιμενεθ. Ο Αραουχο κι ο Βρανιες, που ηρθαν κι εφυγαν μαζι του, αντικαταστηθηκαν δηλαδη; Ή αντικαταστηθηκαν ο 30λεπτος (μεχρι τωρα δεν εχει προσφερει ο Μπογε), ο Γιοχανσον κι ο Κονε; Σε μια ομαδα που ηδη χρειαζοταν ενισχυση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

βαλε και εσοδα απο εισιτηρια εντος εδρας απο τσουλου και πωληση βρανιες.

ασε,φετος εγιναν εγκληματα εις βαρος της συνεχειας της πρωτθληματικης ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

Στις 14/8 είχες εγγυημένα 8-10 εκατομμύρια. Στις 22/8 είχες κατά 80% 25 εκατομμύρια και στις 28/8 εγγυημένα.

 

Όλο αυτό το διάστημα ξέρεις τι έκανες; Πήρες τον Γιαννιώτα.

 

Η επιλογή Ουζουνίδη από μόνη της δείχνει ότι η λογική σου δεν είναι να διεκδικήσεις τίποτα και ότι το μόνο που σε νοιάζει είναι να μη ξοδευτείς

 

Από το "εγγυημένα" μέχρι το "ρευστότητα" υπάρχει μια απόσταση βέβαια.

Στα περί Ουζουνίδη συμφωνώ προφανώς.

Πάντως επιμένω πως η ομάδα έχει ανάγκη κυρίως από ποδοσφαιρική λογική.

Δεν γίνεται τις δύο φορές που έφερες σοβαρούς κόουτς (Πογιέτ, Χιμένεθ) να σηκώνεις ασημικά και να επιλέγεις Ουζουνίδηδες.

Δεν γίνεται στην Β να φέρνεις Γενάρη τον Γιόχανσον και καλοκαίρι τον Σιμόες (που ήταν στην καλύτερη ενδεκάδα στην Πορτογαλία εκείνη την σεζόν) και σήμερα πρωταθλητής και με προοπτική Ευρώπης να αδυνατείς να πάρεις 5 παίχτες του μισού μυρίου σε καλές ηλικίες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο διαχωρισμος φταιει για τα λεφτα ή για την ανικανοτητα μου θυμιζει διαχωρισμο φταιει ο Κλαρινος ή το μετριοτατο ροστερ.

 

Για ολα φταιει, ειναι καραγκιοζος και το πουλακι πεταξε το καλοκαιρι γιατι τετοιο ψυχολογικο και οικονομικο timing δεν προκειται να ξαναβρει ο τζαμπατζης.

 

Δεν εχει μαζεψει λεφτα για να φτιαξει το γηπεδο και 40 μυρια να κερδιζε στο γηπεδο θα τα εβαζε και παντως σιγουρα οχι στην ομαδα.

Επισης ο,τι και να γινει θα ξαναγυρναει σε Λυμπεροπουλους, Δελλες και γενικα πρωην παικτες μας ή Ελληναρες να συνεννοειται. Μεχρι εκει ειναι το range του, αν ξεφυγει απο αυτα, βγαινει εξω απο τα νερα του.

 

Δεν υπαρχει ελπιδα, περισυ ηταν Γκαστονε και δεν το καταλαβε ή το καταλαβε και του αρκουσε με το παραπανω 1 πρωταθλημα+γηπεδο.

 

Δεν διορθωνεται η κατασταση, οχι για φετος, ουτε για του χρονου. Αυτο πιστευω εγω. Ο Σαββιδης ξεφευγει. Και δυστυχως το δικαιουται αυτο.

 

Ας μας σφησει το γηπεδο και στο διοικητικο κομματι «τι ειχες ΑΕΚ, τι ειχα παντα», δυστυχως.

 

 

Υγ. Δεν εμεινε αναντικαταστατος μονο ο Χιμενεθ. Ο Αραουχο κι ο Βρανιες, που ηρθαν κι εφυγαν μαζι του, αντικαταστηθηκαν δηλαδη; Ή αντικαταστηθηκαν ο 30λεπτος (μεχρι τωρα δεν εχει προσφερει ο Μπογε), ο Γιοχανσον κι ο Κονε; Σε μια ομαδα που ηδη χρειαζοταν ενισχυση.

o Μελισσανιδης παντως ειπε στη συνεντευξη οτι αν τυχον υπαρξει προταση απο καποιον το συζηταει

 

«Αν έρθει κάποιος πιο ισχυρός και ζητήσει την ΑΕΚ θα το αξιολογήσω και αν είναι για το καλό του κλαμπ ναι θα την δώσω.».

Link to comment
Share on other sites

Επιμενω οτι ξεχνατε πως τα εσοδα απο τη ΦΙΦΑ δεν εχουν μπει ταμεια και ΘΑ μπουν τον Ιουνιο του '19. Η ομαδα παει με ο,τι εσοδα εχει απο την πορεια στο Γιουροπα, τους χορηγους, το τηλεοπτικο συμβολαιο, την πωληση του παλαβου και τα εισιτηρια. Αυτη ειναι η κατασταση. Τα 25 του τσαμπιονς λιγκ ΘΑ τα παρει τον Ιουνιο. Αυτα για να μη λεμε χαζα.

Link to comment
Share on other sites

Καμια τραπεζα δεν δεχεται να παρεχει ρευστοτητα σε μια παε που εχει εγγυημενα εσοδα 25εκ;

Link to comment
Share on other sites

Επιμενω οτι ξεχνατε πως τα εσοδα απο τη ΦΙΦΑ δεν εχουν μπει ταμεια και ΘΑ μπουν τον Ιουνιο του '19. Η ομαδα παει με ο,τι εσοδα εχει απο την πορεια στο Γιουροπα, τους χορηγους, το τηλεοπτικο συμβολαιο, την πωληση του παλαβου και τα εισιτηρια. Αυτη ειναι η κατασταση. Τα 25 του τσαμπιονς λιγκ ΘΑ τα παρει τον Ιουνιο. Αυτα για να μη λεμε χαζα.

Και πάλι έχεις κάβα 2 μύρια, όπως παραδέχτηκε ο ιδιοκτήτης. Ακρίβως όσα θέλεις για να φέρεις Μπιέλσα-Ραντόγια.

 

Άντε, για σένα δουλεύω :D

Link to comment
Share on other sites

o Μελισσανιδης παντως ειπε στη συνεντευξη οτι αν τυχον υπαρξει προταση απο καποιον το συζηταει

«Αν έρθει κάποιος πιο ισχυρός και ζητήσει την ΑΕΚ θα το αξιολογήσω και αν είναι για το καλό του κλαμπ ναι θα την δώσω.».

Δεν θα υπαρξει δυστυχως.

 

Οποτε παμε σε νεο διοικητικο βραχυκυκλωμα. Ή να το γραψω αλλιως: θα μεινει οσο γουσταρει.

Link to comment
Share on other sites

Καμια τραπεζα δεν δεχεται να παρεχει ρευστοτητα σε μια παε που εχει εγγυημενα εσοδα 25εκ;

 

Και άντε παίρνεις.

Του χρόνου τί;

Link to comment
Share on other sites

Και άντε παίρνεις.

Του χρόνου τί;

Τι εννοεις του χρονου τι;Αφου τον Ιουνη μπαινουν τα 25

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορει να βρει λεφτα που εγγυημενα θα παρει πισω, ας κρεμασει επισημα καρτελακι «Δημητρελος» να μην το κουραζουμε.

 

Επισης τα λεφτα του Βρανιες να εβαζε, ρε τι εκανε ο τιγραρος θα ελεγαν οι περισσοτεροι. Αλλα μαλλον ηθελε να προκαλεσει το καλοκαιρι, δεν εξηγειται τοση ανεπαρκεια σε καθε τομεα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις του χρονου τι;Αφου τον Ιουνη μπαινουν τα 25

 

Θα πάρεις δάνειο υποτίθεται με δεδομένα τα 25.

Του χρόνου θα έχεις δεδομένα ανάλογα ή έστω τα μισά έσοδα για να το εξυπηρετήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορει να βρει λεφτα που εγγυημενα θα παρει πισω, ας κρεμασει επισημα καρτελακι «Δημητρελος» να μην το κουραζουμε.

 

Επισης τα λεφτα του Βρανιες να εβαζε, ρε τι εκανε ο τιγραρος θα ελεγαν οι περισσοτεροι. Αλλα μαλλον ηθελα να προκαλεσει το καλοκαιρι, δεν εξηγειται τοση ανεπαρκεια σε καθε τομεα.

 

Αγόρασε το προπονητικό + 70 στρέμματα στα Σπάτα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×