Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ατρόμητος (10 αγ.): 11/11, 15:00, Novasports 2


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Δεν νομιζω οτι τα γραφει αυτος. Αλλα νομιζω οτι αυτος εχει δωσει εντολη στα παιδια που εχουν τη ροη "να μην παιρνει κανεις κατω απο 6 εκτος αν εχει κανει χοντρη μαλακια"

Ρε αυτο που εβαλες ειναι ποστ Γκεμπελς, τι μου λες απο εκει και περα;

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο,διαβασα και εγω την κριτικη του Μπακακη..Αληθεια τωρα ο μεγαλος πιστευει οτι θα πιασει λεφτα απο τον Μιχαλη;

Δεν πωλειται ο Μπακακης. Ειναι κατηγορια Μανταλος. "Ελληνικος κορμος" και ολα αυτα τα ωραια που εχει στο κεφαλι του ο προεδρος.

Βιτρινα ειναι ο Λιβαγια, ο Γαλανοπουλος και ο Μπαρκας. Οι υπολοιποι ειναι στο "βλεπουμε" αλλα ειναι και οι αμετακινητοι του κορμου στη μεση.

Σιμοες ειναι για πουλο, Χουλτ κατηγορια Μπο (φτηνος, 120% καθε φορα και κοριτσι) οι υπολοιποι αναλωσιμοι και δανεικοι. Λαμπροπουλος τιμιο παιδι που κερδισε με το σπαθι του το συμβολαιο κλπ κλπ κλπ. Κλασσικα αεκτζηδικα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα αλλα «ειναι οι αποψεις του», μου ελεγε καποια ψυχη. Οχι οτι ειναι υπαλληλος κανονικοτατος και χωρις ιχνος τακτ.

Μιλάμε τώρα ότι ο κεφτές έχει δώσει κώλο για 2 δωρεάν γεύματα τον χρόνο και μερικά ταξίδια στις αποστολές της ομάδας στο εξωτερικό χωρίς να πληρώσει εισιτήριο.Αν του έδινε ο εθνάρχης και κανονικό χαρτζηλίκι ίσα που έδινε την γυναίκα του στον γιωργάκη να την κάνει ό,τι θέλει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης τωρα που το θυμηθηκα, εχει κολλησει ακομα και η ανανεωση του Λοπες ρε μαλακες. Δλδ παικτης με χιαστο ημιβασικος του ελληνικου πρωταθληματος, με καριερα της πουτσας και θεωρει οτι μπορει να βρει περισσοτερα αλλου  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε αυτο που εβαλες ειναι ποστ Γκεμπελς, τι μου λες απο εκει και περα;

Εχει πεσει συρμα σε ολα τα ρεπορτια το θαψιμο του Σιμοε επειδη δεν ανανεωνει. Παιζει επειδη τον εχεις αναγκη αλλιως θα ετρωγε εξεδρα οπως ο Ανεσταρος.

Η φαση ειναι καρμπον 30λεπτος που επαιζε γιατι δεν ειχες αλλον να μπει να παιξει απο ενα σημειο κι επειτα.

Link to comment
Share on other sites

Επισης τωρα που το θυμηθηκα, εχει κολλησει ακομα και η ανανεωση του Λοπες ρε μαλακες. Δλδ παικτης με χιαστο ημιβασικος του ελληνικου πρωταθληματος, με καριερα της πουτσας και θεωρει οτι μπορει να βρει περισσοτερα αλλου  :lol:  :lol:  :lol:

Ε ναι ρε Μαγε γιατι αν η αναενωση γινεται με ενα οροφοδιαμερισμα στα Σπατα και 5 τενεκεδες λαδι απο τα Φιλιατρα κανενας δεν θα υπογραψει. Ο Λοπες εχει και τον αδερφο στην Τουρκια που παιρνει περισσοτερα ... 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε τώρα ότι ο κεφτές έχει δώσει κώλο για 2 δωρεάν γεύματα τον χρόνο και μερικά ταξίδια στις αποστολές της ομάδας στο εξωτερικό χωρίς να πληρώσει εισιτήριο.Αν του έδινε ο εθνάρχης και κανονικό χαρτζηλίκι ίσα που έδινε την γυναίκα του στον γιωργάκη να την κάνει ό,τι θέλει.

Η συζητηση ειχε γινει γιατι αγγιζει το απιστευτο το γεγονος οτι γινεται τοσο απροκαλυπτα.

 

Επειδη για χαζο δεν τον εχω, ειτε δεν τον νοιαζει η γνωμη μας, ειτε νομιζει οτι απευθυνεται σε γιδια, ειτε ολα μαζι. Βεβαια οσο εχει πολλα κλικ παιρνει θαρρος και το συνεχιζει.

Link to comment
Share on other sites

Επισης τωρα που το θυμηθηκα, εχει κολλησει ακομα και η ανανεωση του Λοπες ρε μαλακες. Δλδ παικτης με χιαστο ημιβασικος του ελληνικου πρωταθληματος, με καριερα της πουτσας και θεωρει οτι μπορει να βρει περισσοτερα αλλου  :lol:  :lol:  :lol:

Οχι ρε πούστη.

Χαλάει και ο μύθος του φιλεύσπλαχνου εθνάρχη που εξασφαλίζει το μέλλον στους σοβαρά τραυματισμένους.

Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει συρμα σε ολα τα ρεπορτια το θαψιμο του Σιμοε επειδη δεν ανανεωνει. Παιζει επειδη τον εχεις αναγκη αλλιως θα ετρωγε εξεδρα οπως ο Ανεσταρος.

Η φαση ειναι καρμπον 30λεπτος που επαιζε γιατι δεν ειχες αλλον να μπει να παιξει απο ενα σημειο κι επειτα.

Ε, στα λογια μου ερχεσαι.,

Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει συρμα σε ολα τα ρεπορτια το θαψιμο του Σιμοε επειδη δεν ανανεωνει. Παιζει επειδη τον εχεις αναγκη αλλιως θα ετρωγε εξεδρα οπως ο Ανεσταρος.

Η φαση ειναι καρμπον 30λεπτος που επαιζε γιατι δεν ειχες αλλον να μπει να παιξει απο ενα σημειο κι επειτα.

 

Είναι τέτοιος άνθρωπος ο Σαχλαμαρίνος;

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει νομίζω ότι ο μέλ αξίζει φετος το τίτλο του manager της χρονιάς οπως πριν κάποια χρονια ο Ντέμης.

Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει συρμα σε ολα τα ρεπορτια το θαψιμο του Σιμοε επειδη δεν ανανεωνει. Παιζει επειδη τον εχεις αναγκη αλλιως θα ετρωγε εξεδρα οπως ο Ανεσταρος.

Η φαση ειναι καρμπον 30λεπτος που επαιζε γιατι δεν ειχες αλλον να μπει να παιξει απο ενα σημειο κι επειτα.

Σιχαμένη νοοτροπία. Μιλάμε για απίστευτα άρρωστο οργανισμό...

Link to comment
Share on other sites

Η συζητηση ειχε γινει γιατι αγγιζει το απιστευτο το γεγονος οτι γινεται τοσο απροκαλυπτα.

 

Επειδη για χαζο δεν τον εχω, ειτε δεν τον νοιαζει η γνωμη μας, ειτε νομιζει οτι απευθυνεται σε γιδια, ειτε ολα μαζι. Βεβαια οσο εχει πολλα κλικ παιρνει θαρρος και το συνεχιζει.

Καλά το ότι απευθύνεται σε γίδια δεν το λες και λάθος εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε τώρα ότι ο κεφτές έχει δώσει κώλο για 2 δωρεάν γεύματα τον χρόνο

 

Στην υγειά του Κεφτέ

 

IMG-1494.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σιχαμένη νοοτροπία. Μιλάμε για απίστευτα άρρωστο οργανισμό...

Όλοι τα ίδια κάνουν.

Σε κάποιους άλλους βάζουν και γκαζάκια στα αυτοκίνητά τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα. Πηρες ενα πρωταθλημα να ξεκαβλωσεις και απεκτησε αυτος το ακαταλογιστο να τα (ξανα)κανει ολα πουτανα και να στο υπενθυμιζει οποτε χρειαζεται.

 

Αυτο εγινε με τα περσινα ευχαριστα.

Link to comment
Share on other sites

Η συζητηση ειχε γινει γιατι αγγιζει το απιστευτο το γεγονος οτι γινεται τοσο απροκαλυπτα.

 

Επειδη για χαζο δεν τον εχω, ειτε δεν τον νοιαζει η γνωμη μας, ειτε νομιζει οτι απευθυνεται σε γιδια, ειτε ολα μαζι. Βεβαια οσο εχει πολλα κλικ παιρνει θαρρος και το συνεχιζει.

 

Καλά αύριο που θα τα ακούσουμε στερεοφωνικά από τον Κεφτέ στα Σφηνάκια να μας δω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, στα λογια μου ερχεσαι.,

Αφου σου λεω ολοι το ιδιο κανουν. Το συμφερον της ΑΕΚ βαζουν απο πανω, οχι τα θελω του Σιμοε. Δεν καταλαβαινω γιατι κολλας με τον Κετς.

 

Είναι τέτοιος άνθρωπος ο Σαχλαμαρίνος;

Οχι γι αυτο παιζει ο Αντρε. Το ρεκορ μονο ο μεγας Ανδαλουσιανος το εχει που εν μια νυκτι πεταξε εξω τον Ανεστη που τον ειχε βασικουρα  :D

 

Σιχαμένη νοοτροπία. Μιλάμε για απίστευτα άρρωστο οργανισμό...

Σιγα τα ωα. Σε ολες τις ομαδες παιζει το μομπινγκ. Εφοσον το παληκαρι αξιολογει τον εαυτο του πολλα περισσοτερα απο την ΑΕΚ, ας παει να βρει 700 και 800 χιλιαρικα αλλου. Ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ακομα να γραψει ο κετς πονημα στο 365.

αργει ο να στειλει το νον πειπέρ ο δηματος.

αντε ρε αχρηστοι,,και κει ανίκανοι ειστε.

Link to comment
Share on other sites

Ματζίσαν στα σοβαρά τώρα.

Είναι σε καλή κατάσταση τα αποδυτήρια της ΑΕΚ;

Απλά ρωτάω ρε παιδί μου.

Όλα καλά;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε μλκ για αυτον ηταν που διαφωνησες και ειπες οτι «ειναι η αποψη του». Δεν μιλαγαμε για τον Καζαμπουμπου.

 

Αποψη του και non paper μαζι δεν πανε.

Link to comment
Share on other sites

Ματζίσαν στα σοβαρά τώρα.

Είναι σε καλή κατάσταση τα αποδυτήρια της ΑΕΚ;

Απλά ρωτάω ρε παιδί μου.

Όλα καλά;

Ειδικα μετα τις διαρροες Βεργη και μαζωξης, οχι. Αλλα τα εχουμε πει 100 φορες.

 

Γιατι ρε μλκ για αυτον ηταν που διαφωνησες και ειπες οτι «ειναι η αποψη του». Δεν μιλαγαμε για τον Καζαμπουμπου.

 

Αποψη του και non paper μαζι δεν πανε.

Η αποψη του ειναι "το καλο της ΑΕΚ". Αυτο προσπαθησα να σου πω. Ο αλλος το κανει ξεκαθαρα για να γλειφει και δεν υπαρχει στο χαρτη. 

#1 ειναι ο Τ.Τ και #2 ειναι ο Κετς αυτη τη στιγμη. Μη με ρωτας γιατι και πως, αλλα αυτοι ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αύριο που θα τα ακούσουμε στερεοφωνικά από τον Κεφτέ στα Σφηνάκια να μας δω.

Φαε την πιτσα σου και μην εχεις αγωνια, θα στα πω εγω.

Τωρα λοιπον επειδη δεν εμεινε τιποτα, θα ξεκινησει πολεμος στους «σασταλεγακηδες». Οτι χαρηκαν οσοι τα ελεγαν κλπ

 

Μονα ζυγα χαμενοι οποιος γκρινιαζει παιδες, πριν, κατα την διαρκεια ή κατοπιν εορτης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στην υγειά του Κεφτέ

 

IMG-1494.jpg

Μαλάκα Μπούκο φουλ κρίπι το μάτι ανάμεσα σε λουλουδάτο πιάτο, ποστ γκοργκάριου και γκρι φόντο.

 

Επίσης, βλέπω λεπτή ζύμη...έμπειρος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λοιπόν που γουστάρω να αποδίδεται ποδοσφαιρική δικαιοσύνη γιατί έτσι μόνο πας μπροστά μακροπρόθεσμα έχω να πω πως το φετινό ξεβράκωμα είναι ευπρόσδεκτο αφού σε καλό θα μας βγει τελικά.

 

Και εννοείται ότι δικαιώθηκα 100% που έκραζα day one το μαλακιστήρι που μας κουβάλησαν για προπονητή το καλοκαίρι. Και λόγω αυτού, εννοείται πως όλοι οι ΑΡΔ μας που τον αποθέωναν το καλοκαίρι δεν ξέρουν ούτε το 10% της μπάλας που ξέρω εγώ. Έτσι απλά. Και ούτε μπορούν να μου πουν "που ήσουν όταν περάσαμε την Σέλτικ;". Γιατί από την στιγμή της κλήρωσης έγραψα "τί είναι ο Μπρένταν; Ένα Ουζουνίδης πολυτελείας" και πως "θα περάσουμε".

 

Οπότε πάρτε τα αρχίδια μου αρδόσκυλα.

ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×