Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, nikos said:

Εννοείται το γήπεδο παντα ο κριτής. Απλά λέμε σε πρώτη φάση τώρα.

στην πρώτη φάση θα το ρουφηξει απο τον ουχο

😋 😁

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδες αλλα περυσι ηταν αναπληρωματικος. τις 2 προηγουμενες εκανε απο 33 συμμετοχες. Και ο δικος μας εκανε καλο πρωταθλημα. Μην κανουμε και φετος τα ιδια . των αλλων ειναι παντα πιο καλοι

Screenshot_1.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ ολα τα παιχνίδια τον έχουν μακραν καλυτερο από οσους  παίζουν Ελλάδα τώρα (και τον Στάνκοβιτς), το transfermarkt τον έχει σχεδον τριπλασια τιμη πχ από τον Στάνκοβιτς, έχει υπάρξει βασικος στην Σεβίλλη μέχρι περυσι, έπαιζε τώρα βασικος στο γιουρο και έχει παιξει πάνω από 40 ματς με την εθνική Τσεχίας (ο Στάνκοβιτς μονο 4 κι αυτά παλιότερα στην εθνική Αυστρίας στην οποια επαιζε βασικος ο Μαχο ξερω ´γω).

Μακαρι να πατώσει στον γαυρο, μακαρι να έχει ξοφλήσει, αλλά δεν γίνεται τώρα να κοροϊδευόμαστε βλέποντας τα παραπανω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, nikos said:

Ήρθε ο Βατσλικ στην θέση του Σα, θεωρητικα -αν είναι υγιης- πολύ δυνατή μεταγραφή στο τερμα.

Να δούμε αν τα γόνατά του τον έφεραν στην Ελλάδα παρόλο το καλό EURO που έκανε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Περιφέρεται η φήμη ότι δεν περνάει τα... ιατρικά. Φήμη ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites

Ο νικολακοπουλος ειπε το μεσημερι οτι κοιτανε για εναν αναπληρωματικο τερματοφυλακα της ιταλιας, 34χρονο (χωρις να πει οτι δεν περναει τα ιατρικα ο αλλος).

 

EDIT:

ετσι και ισχυει οτι δεν περναει τα ιατρικα μιλάμε για μεγα φιασκο (γιατι τοτε θα αποκαλυφθει οτι τον μπιζοτ δεν τον ηθελαν ποτε γιατι επρεπε να δωσει λεφτα ο χοντρος)

Link to comment
Share on other sites

Η φήμη ότι είναι σακάτης υπήρχε από την αρχη. Από την άλλη επαιξε κανονικά στο γιουρο.

Ιδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν πλέον να σκάνε τα tweet κ από άλλους ότι απέτυχε στα πρώτα τεστ, κ θα γίνουν κ άλλα κλπ κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι θα λεγαμε και τι θα ακουγαμε αν ειμασταν εμεις στην θεση τους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:
δεν ξερω τι θα λεγαμε και τι θα ακουγαμε αν ειμασταν εμεις στην θεση τους 

Εγώ δεν θα έλεγα τίποτα. Τα ιατρικά τεστ αυτόν τον σκοπό έχουν, να βρουν πιθανούς τραυματισμούς. Από πριν πώς να μαντέψεις αν έχει κάτι ο παίχτης; Ψάχνουμε φιάσκα είτε σε εμάς είτε στους άλλους για να μετρήσουμε ποιός έχει περισσότερα "φιάσκα", να περνάει η ώρα μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Εγώ δεν θα έλεγα τίποτα. Τα ιατρικά τεστ αυτόν τον σκοπό έχουν, να βρουν πιθανούς τραυματισμούς. Από πριν πώς να μαντέψεις αν έχει κάτι ο παίχτης; Ψάχνουμε φιάσκα είτε σε εμάς είτε στους άλλους για να μετρήσουμε ποιός έχει περισσότερα "φιάσκα", να περνάει η ώρα μάλλον.

Δεν ψανχω κανενα φιασκο απλα δεν μπορω να κραζω την ομαδα οτι φταιει και να προσπαθω να της χρεωσω λαθη. Καλα κανουν και τα ψαχνουν. Για να μην εχεις προβληματα μεσα στην σεζον. Χειροτερο φιασκο να περασεις καποιον στα τεστ και να μην τον εχεις ολη την χρονια και να τον πληρωνεις

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Araujo21 said:

δεν ξερω τι θα λεγαμε και τι θα ακουγαμε αν ειμασταν εμεις στην θεση τους 

Φιάσκο. Αποψη μου 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν ψανχω κανενα φιασκο απλα δεν μπορω να κραζω την ομαδα οτι φταιει και να προσπαθω να της χρεωσω λαθη. Καλα κανουν και τα ψαχνουν. Για να μην εχεις προβληματα μεσα στην σεζον. Χειροτερο φιασκο να περασεις καποιον στα τεστ και να μην τον εχεις ολη την χρονια και να τον πληρωνεις

Συμφωνώ, ούτε εγώ κράζω για Ντσαμ πχ, shit happens. Αν δεν φέρουν κανέναν άλλο θέμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατι φιασκο;

Συμφωνησε στο οικονομικο κομματι με τον παικτη και τον εφερε Ελλαδα για τις υπογραφες. Δεν περασε τα ιατρικα, τι επρεπε να κανει ο Ολυμπιακος απο αυτο το σημειο και μετα; Να τον υπογραψει γνωριζοντας οτι εχει προβλημα;

Καλως ή κακως συμβαινουν και αυτα, αλλιως δεν θα υπηρχαν καθολου ιατρικες εξετασεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Γιατι φιασκο;

Συμφωνησε στο οικονομικο κομματι με τον παικτη και τον εφερε Ελλαδα για τις υπογραφες. Δεν περασε τα ιατρικα, τι επρεπε να κανει ο Ολυμπιακος απο αυτο το σημειο και μετα; Να τον υπογραψει γνωριζοντας οτι εχει προβλημα;

Καλως ή κακως συμβαινουν και αυτα, αλλιως δεν θα υπηρχαν καθολου ιατρικες εξετασεις.

Τίποτα να μην κάνει τωρα αλλά ήταν φιάσκο, όπως ήταν και του Εντσαμ.

Οταν φέρνεις παίκτη το ψάχνεις λιγο το πραγμα, βρωμαγε η πιάτσα ότι έχει θεμα στα γόνατα, δεν ήταν κάτι απρόβλεπτο, χαμήλωσε το λιγο το θέμα λοιπόν. Πες ότι τον φέρνουμε αλλά να δούμε τα ιατρικά του πρώτα.

Επισης. Οταν λες 1 μήνα ότι έχεις κλείσει τον Εντσαμ και γίνεται πατατα επισης είναι φιάσκο.

Επιτρεψτε μου λοιπόν  να χαρακτηρίζω τέτοια θέματα όπως θέλω εγώ, σορρυ κιολας δλδ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Τίποτα να μην κάνει τωρα αλλά ήταν φιάσκο, όπως ήταν και του Εντσαμ.

Οταν φέρνεις παίκτη το ψάχνεις λιγο το πραγμα, βρωμαγε η πιάτσα ότι έχει θεμα στα γόνατα, δεν ήταν κάτι απρόβλεπτο, χαμήλωσε το λιγο το θέμα λοιπόν. Πες ότι τον φέρνουμε αλλά να δούμε τα ιατρικά του πρώτα.

Επισης. Οταν λες 1 μήνα ότι έχεις κλείσει τον Εντσαμ και γίνεται πατατα επισης είναι φιάσκο.

Επιτρεψτε μου λοιπόν  να χαρακτηρίζω τέτοια θέματα όπως θέλω εγώ, σορρυ κιολας δλδ.

 

Ναι ρε Νικο κουβεντα κανουμε, δεν σου την λεω. Μπορεις να χαρακτηριζεις τετοια θεματα οπως θες, εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι ειναι φιάσκο.

Ας τα δουμε λιγο επικοινωνιακα.

1) Το αφηγημα του γαυρου για τον βατσλικ ειναι οτι: "Κοιταξτε, ο ολυμπιακος έχει ένα ελκυστικό πακέτο που προσελκύει παικτες που έπαιξαν στο ευρο" - αυτο ακριβως έλεγαν μέχρι και το μεσημερι. Ωστοσο αποδυκνειέται ότι προσελκύει έναν παικτη ο οποίος δεν θα μπορούσε να βρει κάπου αλλού ομάδα λόγω του τραυματισμού του. δεν θα πω "σακάτης" γιατι ειναι λιγο σκληρο για το παικτη και ειμαι καλόκαρδος.

2) Επιπλέον για τον συγκεκριμένο, επιλέχθηκε αντι του μπιζοτ (για τον οποίο ο χοντρος πρεπει να καταβάλει αντιτιμο στην ομάδα - αλλα δεν έχει σάλιο) με το αφήγημα οτι έβγαλε ματια στο euro και ειναι πολυ καλύτερος του μπιζοτ. Τώρα ο χοντρός έχει δύο δρόμους. Ειτε διώχνει τον βαντσλικ αλλα επειδη δεν θα παει για μπιζοτ ξεφτιλίζεται ειτε κρατάει βαντσλικ και παει και για ενα ακομα τερμα μεγαλης ηλικίας και ελευθερο ή με πολύ χαμηλό κόστος αγορας (<1 εκ). Την δευτερη επιλογη άφησε ο νικολακοπουλος να εννοηθει το μεσημερακι. Θα δούμε πωες θα εξελιχθει.

 

Μεταξυ άλλων, έγινε η ερώτηση στον νικολακόπουλο γιατι ο Σα "αγοραστηκε" από την γουλβς με τιμή πολύ κάτω της ρήτρας του (που υποτίθεται ειναι 15 εκ - για κανενα θυμα τυπου λιβερπουλ).

Ο νικολακο φανερα εκνευρισμενος αποκριθηκε οτι έτσι έκρινε η αγορά...... (όπου αγορα = μεντες 😂 )

 

Λοιπον, μην το πολυψυριζουμε. Σαφώς μπορει να σφάλω αλλα νομίζω οτι ο χοντρός έχει μείνει ρέστος και τον έχουν κλασει και οι δικοι του στην κυβερνηση. Ο,τι ντηλαρει θα είναι μεσω μεντες με αεριτζιδικα λεφτα. Αυτη είναι η αποψή μου με βαση τα όσα διαβαζω και ακουω φετος για τον γαυρο. Γενικά φαινεται οτι υπάρχει σοβαρο προβλημα εκει αλλα μένει τα δουμε να ξετυλίγεται παραπάνω...

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Aussie said:

Ναι ρε Νικο κουβεντα κανουμε, δεν σου την λεω. Μπορεις να χαρακτηριζεις τετοια θεματα οπως θες, εννοειται.

Εννοαω ότι εγώ στην παρεα μου έτσι τα  λεω. 
Απλα όταν τα λεω στο νετ για τα δικά μας αντιμετωπίζομαι ως γρινας. Για όλους τα λεω ομως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμας παλι περνανε παντα ολοι τα ιατρικα απο τον Τσιγκρινσκι, εως τον γκαβολοχια τον Σιμαο. Ορισμενοι δε, οπως ο Γκαρσια, εντυπωσιαζουν κιολας και σε προετοιμαζουν για... θωρικτες καταστασεις. Σαξες στορυ σε αντιθεση με το φιασκο των ιατρικων τεστς του Ολυμπιακου.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το φιασκο δεν ειναι στην ιατρική αξιολόγηση που εγινε όπως πρεπει αλλα στην εποικοινωνιακή διαχείρηση.

Εμεις ως οπαδοί της ΑΕΚ καλό ειναι το επικοινωνιακο φιασκο να το ανεβάζουμε. Αποψή μου.

 

edit:

επίσης καπου εχει παρει το αυτι μου οτι ο ορθοπεδικός του γαυρου ειναι ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, flavius said:

επίσης καπου εχει παρει το αυτι μου οτι ο ορθοπεδικός του γαυρου ειναι ΑΕΚ

Ισως ο μονος επαγγελματιας ΑΕΚτζης που οντως ξερει τι θα πει ΑΕΚ και δεν εμπλεξε με εμας.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Εκλεισε τελικα ο σακατης

Αν έκλεισε και παίξει 2 ματς τη σεζόν και τα άλλα τραυματίας, τότε όντως θα μιλάμε για φιάσκο. 😃

Link to comment
Share on other sites

Μεγα διπλωmaτικο επεισοδιο με την αποστολη της Γαλατα που ηρθε γιa το φιλικο με τον γαυρο. Δeν τους επετρεψαν την εισοδο στην Ελλαδα λογω PCR 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×