Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ήταν κωλοφαρδοι αλλά να λέμε κ την αλήθεια μαγκιά τους .αν κδν τελείωσε ακόμα .ικανοί είναι να φάνε 3 στο 2ο ματς

Τώρα εμείς πρέπει με την δική μας μαγκιά να πάμε κ να πάρουμε το πρωτάθλημα μέσα στο τηγάνι 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Ε καλά στις τουαλέτες δε θα μείνει τίποτα, τα γκραφιτι πέριξ του γηπέδου θα έχουν πάνω θυρα 7, αυτοκόλλητα παντού.....άσε μην το κανω χειρότερο 

Τι συζητάμε τώρα θα τα γαμήσουν όλα περιξ του γηπέδου γιατί τα δικά μας καλόπαιδα θα κάτσουν με τα χέρια σταυρωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Η βιλα ειτε απλα παραιτηθηκε απο το κονφερενσ για να κυνηγησει το τσ.λ., ειτε απλα δεν τις εχουν μεινει καθολου δυναμεις.

Αυτο που ειδαμε σημερα απο τη Βιλα, στην Ελλαδα ουτε 3αδα δεν εμπαινε. Κυριολεκτικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Τιλεμανς, Μαρτίνεζ και πάμε για κηδεία την άλλη εβδομάδα 

Αν είχε ληξει 3-4 ισως

Link to comment
Share on other sites

Just now, giorgospalataki said:

Ήταν κωλοφαρδοι αλλά να λέμε κ την αλήθεια μαγκιά τους .

Τώρα εμείς πρέπει να την δική μας μαγκιά να πάμε κ να πάρουμε το πρωτάθλημα μέσα στο τηγάνι 

Δεν θέλω καν να φανταστώ τι θα μας περιμένει στο τηγάνι και πόσο θα τρέμουν τα πόδια του γιωργαρου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antiviosis21 said:

Και μόνο που θα έρθουν είναι λεκες. Αν το σηκώσουν μέσα στο σπίτι σου είναι μαύρη σελίδα στην ιστορία του καινούργιου σου γηπέδου. Θα το δηλώσουν και εφορία σαν εξοχικό 

Καλά αυτά είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Για μένα είναι καλό αυτό που συνέβη γιατί θα βάλει παραπάνω πίεση στην ομάδα να φέρει καλύτερους παίκτες για να ανταγωνιστεί αυτή την επιτυχία του αντιπάλου. Θα ταρακουνησει πολύ κόσμο στην ομάδα θέλω να ελπίζω.

  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Δεν είναι ο βασικός τους, κανονικά παίζει ο Μαρτίνεθ της Αργεντινός αλλά δεν ξέρω γιατί ήταν εκτος

Τιμωρημένος και είχαν άλλες δυο βασικές απώλειες.

Link to comment
Share on other sites

Οργαννώστε καμια εκδρομη να σηκωθουμε να φυγουμε, σε καμια παραλια στις μπαχαμες χωρις σημα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pelado Alme said:

Τι συζητάμε τώρα θα τα γαμήσουν όλα περιξ του γηπέδου γιατί τα δικά μας καλόπαιδα θα κάτσουν με τα χέρια σταυρωμένα.

Ti grafeis re file? 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η Βίλα που είδατε θα έρθει εδώ να τους βάλει 3; Ας είμαστε σοβαροί και ας δούμε πώς θα διαχειριστεί η κατάσταση στην Φιλαδέλφεια.

Ήμουν από αυτούς που έλεγαν ότι ημιτελικά είναι όλα γίνονται σε 2 ματς και λέγατε για 4αρες και διασυρμό. Στο μυαλό μου είχα ότι καταφέραμε εμείς την Brighton και μάλιστα σε ματς που έπαιξε πρώτη φορά Ελληνική ομάδα όπως σήμερα η Βίλα. Η Brighton μπροστά σε αυτήν την Βίλα είναι Ρεάλ.

Το χειρότερο σενάριο της σεζόν επιβεβαιώνεται. Και έχουμε και το πρωτάθλημα να τρέχει.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Καλά αυτά είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Για μένα είναι καλό αυτό που συνέβη γιατί θα βάλει παραπάνω πίεση στην ομάδα να φέρει καλύτερους παίκτες για να ανταγωνιστεί αυτή την επιτυχία του αντιπάλου. Θα ταρακουνησει πολύ κόσμο στην ομάδα θέλω να ελπίζω.

Ναι λογικά θα φέρει ο τίγρης αντίστοιχο ποντενσε με 2.5 εκατομμύρια μισθα όταν το ταβανι σου είναι το 1.2

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε μαλάκες ημιτελικό με αγγλική ομάδα και έριξαν 4 εκτός έδρας και μιλάτε για κωλοφαρδια. Εσύ 4 δεν κατάφερες να ρίξεις στον βαζελο με τη Φιλαδέλφεια να βράζει, δεν χρειάζεται να γινόμαστε μαλακες. Έγραψαν ιστορία, πέρασαν ευρωπαϊκό τελικό στο γήπεδο μας. Ποιο πρωτάθλημα στο μεταξύ και ποιο κύπελλο. Η χρονιά εφιαλτικά ξεκίνησε, εφιαλτικά τελείωσε 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Καλά αυτά είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Για μένα είναι καλό αυτό που συνέβη γιατί θα βάλει παραπάνω πίεση στην ομάδα να φέρει καλύτερους παίκτες για να ανταγωνιστεί αυτή την επιτυχία του αντιπάλου. Θα ταρακουνησει πολύ κόσμο στην ομάδα θέλω να ελπίζω.

Εχμμ μάλλον οχι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Karagimi said:

Οργαννώστε καμια εκδρομη να σηκωθουμε να φυγουμε, σε καμια παραλια στις μπαχαμες χωρις σημα

στα νησιά φερόε με τους ψαράδες και τους γιδοβοσκούς λέω να πάω εγώ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παραμονή τελικού έχει Corey Taylor στο Λυκαβηττό. Κανονιστειτε, κουμπωστε ο,τι υπάρχει κι ελάτε να βουτηξουμε όλοι μαζί από το τελεφερικ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pelado Alme said:

Τι συζητάμε τώρα θα τα γαμήσουν όλα περιξ του γηπέδου γιατί τα δικά μας καλόπαιδα θα κάτσουν με τα χέρια σταυρωμένα.

???

Link to comment
Share on other sites

Ας πουλησει τα διαρκείας στους γαύρους του χρόνου αν τους φέρει σπίτι μας 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Εχμμ μάλλον οχι

Πρόβλημα τους

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Καλά αυτά είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Για μένα είναι καλό αυτό που συνέβη γιατί θα βάλει παραπάνω πίεση στην ομάδα να φέρει καλύτερους παίκτες για να ανταγωνιστεί αυτή την επιτυχία του αντιπάλου. Θα ταρακουνησει πολύ κόσμο στην ομάδα θέλω να ελπίζω.

Καλά βολεψου για την ώρα με ανανέωση σε Χατζησαφι Μάνταλο και Αθανασιάδη γιατί και οι φαντασιώσεις έχουν όρια.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρουν και θα πουν, η πρώτη ευρωπαϊκή νίκη ελληνικής ομάδας στην Αγιά Σοφιά.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Ας πουλησει τα διαρκείας στους γαύρους του χρόνου αν τους φέρει σπίτι μας 

Σοβαρεψου 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Καλά αυτά είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Για μένα είναι καλό αυτό που συνέβη γιατί θα βάλει παραπάνω πίεση στην ομάδα να φέρει καλύτερους παίκτες για να ανταγωνιστεί αυτή την επιτυχία του αντιπάλου. Θα ταρακουνησει πολύ κόσμο στην ομάδα θέλω να ελπίζω.

να σαι καλά ρε, γέλασα σε μια τόσο δύσκολη βραδιά.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

???

Εννοώ μη γίνουν επεισόδια.Αυτό φοβάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Καλά βολεψου για την ώρα με ανανέωση σε Χατζησαφι Μάνταλο και Αθανασιάδη γιατί και οι φαντασιώσεις έχουν όρια.

Ο χατζισαφι αρχηγός της εθνικής Ιράν και ο μανταλος υπαρχηγός της εθνικής Ελλάδος. Λίγο σεβασμό παρακαλώ 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pelado Alme said:

Τι συζητάμε τώρα θα τα γαμήσουν όλα περιξ του γηπέδου γιατί τα δικά μας καλόπαιδα θα κάτσουν με τα χέρια σταυρωμένα.

Σιγά μην τους βγάλουμε και γλυκό κερασάκι για να μη λέει ένας Πελαδο Αλμε στο Κιτρινόμαυρο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×