Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, JOSS said:

Προβλέπω μια βδομάδα ακραία  σε κάθε επίπεδο που θα ολοκληρωθεί με πρόκριση της Βίλα με 0-3 

Μακάρι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kami said:

Δεν εχασε στο Μπράιτον!! Οταν σου πάει το παιχνίδι, είναι η μέρα που η κωλόμπαλα δε θα πάει εκεί που θα εκτεθεί ο κώνος σου... θα βρεί σ'ενα πόδι, θα βάλει λιγο στραβα το φαλτσο ο αντίπαλος και θα τη γλιτώσεις. Εδώ απόψε είναι μοναδικού φάρδους βραδιά. 

Στα είπε ο όμορφα πιο πάνω 

Με Μογλη το σκορ θα ηταν 4-1

Link to comment
Share on other sites

Και για να το πάμε πιο πέρα, με όλο το βάρος στην ρεβάνς με την Βίλα θα πάνε στην Τούμπα μετά από 3 μέρες και θα χάσουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, agelos said:

Ποια γούρια μάνα μου?

Τα παιδιά το ανέλαβαν από το πρωί το ματσάκι.

2-4.

Ρε ότι υπάρχει και δεν υπάρχει 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Εγώ πιτσιρικάς δεν είμαι αλλά ζορίζομαι πάντως 

Εγώ το μόνο που ζορίζομαι είναι με πιο σενάριο θα χτυπήσουν τον ΠΑΟΚ και θα είναι πτώματα με εμάς παντως 

Αν παίξουν τελικό στα Φιλαδέλφεια μπορεί και να εκπολιτιστούν λίγο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

Προβλέπω μια βδομάδα ακραία  σε κάθε επίπεδο που θα ολοκληρωθεί με πρόκριση της Βίλα με 0-3 

Αν μπορούν να πάρουν κάποιον από εμάς και να μας δηλώσει μέχρι την άλλη Πέμπτη ίσως. Με αυτούς και ότι είδες σήμερα αποκλείεται.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Άρα η Άστον Βίλα θα περάσει με 0-3. Το λέω γιατί 4-0 θα έρθει η ρεβάνς, να δω τι φάρδος θα έχουν τοτε

Θα είναι μεγάλη έκπληξη να κάνει 2ο κακό παιχνίδι η Βίλα. Δε λέω ότι δε γίνεται, ούτε ότι θα βρεί τα αρχίδια να τους γαμήσει στη ρεβάνς, αλλά αν μου έλεγες ότι 1 απο τα 2 που γράφεις θα είναι το τελικό σκορ, θα έπαιζα το σπίτι μου στο 0-3

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JOSS said:

Προβλέπω μια βδομάδα ακραία  σε κάθε επίπεδο που θα ολοκληρωθεί με πρόκριση της Βίλα με 0-3 

Πόσο λιβάνι σνιφαρες στην εκκλησία σήμερα ? 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Karagimi said:

btw αυτός ο watkins θεωρείται το next big thing της Αγγλίας. Ο garcia πολύ καλύτερος, αντί για 10m κάνει 100 επειδή είναι αγγλάκι.

Εδώ ρε συ η Μπρεντφορντ αγόρασε με 30+ εκείνον τον Τιαγκο της Μπριζ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

 

Υγ. Το ότι ο τελικος γίνεται στο γήπεδο μας είναι μια δυστυχής σατανικη σύμπτωση φετος, οσο κι αν μας ενοχλει ήταν καθαρα κάτι τυχαίο που κι ο Μελισσανίδης δεν θα μπορούσε να φανταστεί. 

Αφού λοιπόν ο παοκ είχε φτάσει ήδη 2 φορές στους 8 θα έπρεπε να σκεφτεί 3 φορές καλύτερα τι πάει να κάνει.

Σαν επιχειρηματίας θα έπρεπε να έχει και plan b βέβαια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kami said:

Θα είναι μεγάλη έκπληξη να κάνει 2ο κακό παιχνίδι η Βίλα. Δε λέω ότι δε γίνεται, ούτε ότι θα βρεί τα αρχίδια να τους γαμήσει στη ρεβάνς, αλλά αν μου έλεγες ότι 1 απο τα 2 που γράφεις θα είναι το τελικό σκορ, θα έπαιζα το σπίτι μου στο 0-3

Θες να μου το γράψεις σε μενα καλύτερα? Κσι θα σε αφήσω να μένεις τσάμπα γθα 10 χρόνια 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Με την σημερινή εικόνα της, Η Βίλλα πολύ δύσκολα περνάει...

Link to comment
Share on other sites

Το επόμενο τρολ λεβελ είναι να δώσουν στους γαύρους το πέταλο του Άλσους.

😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

δειχνει σήμερα που μιλαμε (3/5) ότι μια ομάδα που έχει λιγότερους ή έστω περίπου ιδιους  βαθμους με σένα ειναι καλύτερη από σένα. 

 

Εσύ δεν έφευγες απόψε από εκεί με λιγότερα από 4 στην πλάτη, αλλά οι γαύροι ήταν κωλοφαρδοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kami said:

Δεν εχασε στο Μπράιτον!! Οταν σου πάει το παιχνίδι, είναι η μέρα που η κωλόμπαλα δε θα πάει εκεί που θα εκτεθεί ο κώνος σου... θα βρεί σ'ενα πόδι, θα βάλει λιγο στραβα το φαλτσο ο αντίπαλος και θα τη γλιτώσεις. Εδώ απόψε είναι μοναδικού φάρδους βραδιά. 

Αυτά τα κωλοφαρδα που έγιναν αποψε εγώ δεν τα έχω ξαναδεί από ελληνική ομάδα, σε βάρος της ΑΕΚ ναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Αφού λοιπόν ο παοκ είχε φτάσει ήδη 2 φορές στους 8 θα έπρεπε να σκεφτεί 3 φορές καλύτερα τι πάει να κάνει.

Σαν επιχειρηματίας θα έπρεπε να έχει και plan b βέβαια 

Κακά τα ψεματα έχει τέτοια χαρα για το γήπεδο που δεν σκέφτεται και πολλά όταν έρχονται τετοιες ευκαιρίες. Αλλά οκ τελικο ελληνικης ομαδας ήταν too much, ούτε εμεις το υπολογίζαμε μην τρελαθουμε τώρα 

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός μας δοκιμάζει εν ΚΜ αδερφοί..!! Ζούμε την μεγάλη εβδομάδα μας και αναμένουμε για Ανάσταση την επόμενη. Νηστεία και προσευχή!!

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Άστον Βιλα δεν έχω δει αλλά από αυτά που είδα σήμερα είναι όσα πάνε και όσα έρθουν. Αν τους πάνε οι φάσεις και βάλουν ένα γκολ μέχρι το 15 όλα γίνονται, μέχρι και κατηφόρα, αλλά πίσω τους είδα λίγο μποέμ

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ξέρω αλλά έχω την εντύπωση ότι πολλοί δεν είχαν καταλάβει την σοβαρότητα της κατάστασης.

Δεν έχει σημασία αν είναι βατή η διοργάνωση, για ποδόσφαιρο μιλάμε όχι για μπασκετ, αυτές οι διακρίσεις δεν γίνονται κάθε μέρα.

Πέρασαν ημιτελικό και διαβάζαμε, όχι μόνο εδώ,  "σιγά μωρέ θα τον πιούνε από την Βίλα", ναι καλά.

 

Εντάξει τώρα ρε συ, δεν έφταιξε στο αποτέλεσμα τι έγραψε κάποιος εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Το επόμενο τρολ λεβελ είναι να δώσουν στους γαύρους το πέταλο του Άλσους.

😁😁😁

Άμα τους πάνε μέσα από το άλσος είναι οκ, πόσοι θα φτάσουν ;

Link to comment
Share on other sites

Η Βιλα παντως εως το τελος επαιζε με παντοφλες, καμια ιδιαιτερη πιεση και με ένα τουπε σα να ειναι η Σιτυ. Του εκατσε διαιτητής απ τα πιο υγρα του ονειρα, και το γκολ που ακυρωσε και ειδικα το πεναλτι που δεν εδωσε ηταν λιγο περιεργα. Λιγο πιεστηκε στην ισοφαριση κι αυτοί σε ενα λεπτο έδωσαν κορνερ και πεναλτι απο το πουθενά. Δε βλεπω και μετα το χαμενο πεναλτι πως θα γλυτώσουμε το μοιραίο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Κακά τα ψεματα έχει τέτοια χαρα για το γήπεδο που δεν σκέφτεται και πολλά όταν έρχονται τετοιες ευκαιρίες. Αλλά οκ τελικο ελληνικης ομαδας ήταν too much, ούτε εμεις το υπολογίζαμε μην τρελαθουμε τώρα 

Εμείς δεν διαχειριζόμαστε εκατομμύρια ούτε έχουμε χιλιάδες ανθρώπους πελατολόγιο. Γιατί έτσι μας βλέπει. Αλλά προφανώς δεν αφουγκραζεται μία.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ Άστον Βιλα δεν έχω δει αλλά από αυτά που είδα σήμερα είναι όσα πάνε και όσα έρθουν. Αν τους πάνε οι φάσεις και βάλουν ένα γκολ μέχρι το 15 όλα γίνονται, μέχρι και κατηφόρα, αλλά πίσω τους είδα λίγο μποέμ

Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ευκαιρια ηταν να γινει ενας τελικος κονφ στο γηπεδο, ποια διακριση του γηπεδου εγραφαν οταν ανακοινωθηκε, λες και δινει κανεις σημασια στο γηπεδο που θα γινει (τωρα γαμηθηκε αυτο που γραφω). Εγω πχ δεν ξερω ουτε που γινεται του τσαμπιονς ουτε του γιουροπα. Και με την εθνικη μαλακια εκαναν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×