Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εντωμεταξύ η Βίλα κλασική ομάδα πυροτέχνημα πρεμιέρ λιγκ. Ξεκινάει χωρίς βλέψεις για το τίποτα, πάει τάπα όλη την χρόνια και στο τέλος έχει σκάσει και προσπαθεί να κρατηθεί με το ζόρι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Διαφωνώ, αυτή η ανάγνωση απλά μας βολεύει. Γιατί πριν γίνουν καθένα από όλα αυτά είχαν κι ένα τέρμα να καθαρίζει φάσεις που σε σένα θα ήταν γκολ. Με την ίδια αντίπαλο και την ίδια απόδοση, η ΑΕΚ θα είχε χάσει 4-1 λόγω των επιλογών του προπονητή της στη θέση του τερματοφύλακα 

Εντάξει άλλο αυτό όμως. Ναι δεν έχουμε τέρμα αλλά δεν αναιρεί ότι σήμερα τον πήγαν όλα. Την τύχη μας εμείς με τους τερματοφύλακες μας την ξέρουμε. Για την ώρα δεν με αγχωνει το σημερινό, πάει πέρασε αλλά ο τελικός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Και δικό μας ομως

Κοίτα, το σημερινό όσο να'ναι ζορίζει πολύ κόσμο ψυχολογικά, κυρίως τους πιτσιρικάδες όπως βλέπεις κι εδώ μέσα. Αυτομάτως γίνονται συγκρίσεις και αυτές θα γίνουν χειρότερες αν το σηκώσουν. Αρκετοί θεωρώ ότι θα παγωσουν και θα απαιτησουν ενίσχυση για να ανανέωσουν διαρκείας. Αν η ΠΑΕ μείνει στα ίδια, θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα και θα πρέπει να το σκεφτούν. 

Γνώμη μου ε

Link to comment
Share on other sites

Να τους δώσουμε Μογλη και Καλενς να τους βοηθήσουμε για τον επαναληπτικό;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nickpes21 said:

Προσωπικά θεωρώ ότι η αστυνομία θα δηλώσει ότι δεν μπορεί παντως. Γιατί όντως δεν μπορεί δηλαδή ούτως η άλλως 

Η αστυνομια στα παπαρια της το αν θα σου ριμαξουν οι γαυροι το γηπεδο. Οπως και η ΟΥΕΦΑ ειδικα αν αυτο δεν γινει στο 90λεπτο του αγωνα.

Το σημαντικο ειναι να μην γινουν επεισοδια μεταξυ γαυρων-ΑΕΚτζηδων και καει ολη η Φιλαδελφεια που εγω πιστευω αν θελουν μπορουν να το πετυχουν

 

Link to comment
Share on other sites

Από το παιχνίδι με Μακάμπι φάνηκε ότι έχουν άστρο. Κ σήμερα ένα παιχνίδι που έπρεπε να είναι 1-0 στα πρώτα 10’ έγινε 0-2. Απίστευτη σουφρα απέναντι σε μια αιφνιδιασμένη ομάδα ου έδειξε άπειρη και ανήμπορη να αντιδράσει. Τελικός με Ιταλούς η με Βέλγους; 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ τη φιορεντινα δεν τη λες και μεγαθήριο ε.

Αν περάσει βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

btw αυτός ο watkins θεωρείται το next big thing της Αγγλίας. Ο garcia πολύ καλύτερος, αντί για 10m κάνει 100 επειδή είναι αγγλάκι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Κοίτα, το σημερινό όσο να'ναι ζορίζει πολύ κόσμο ψυχολογικά, κυρίως τους πιτσιρικάδες όπως βλέπεις κι εδώ μέσα. Αυτομάτως γίνονται συγκρίσεις και αυτές θα γίνουν χειρότερες αν το σηκώσουν. Αρκετοί θεωρώ ότι θα παγωσουν και θα απαιτησουν ενίσχυση για να ανανέωσουν διαρκείας. Αν η ΠΑΕ μείνει στα ίδια, θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα και θα πρέπει να το σκεφτούν. 

Γνώμη μου ε

Ο γαύρος θα σηκώνει ευρωπαϊκό στη Φιλαδέλφεια και η ΑΕΚ θα ανακοινώνει... ΜΑΝΤΑΛΟΣ 2030!

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Εν τω μεταξύ τη φιορεντινα δεν τη λες και μεγαθήριο ε.

Αν περάσει βέβαια.

Το έχουν σηκώσει ήδη, άστο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Διαφωνώ, αυτή η ανάγνωση απλά μας βολεύει. Γιατί πριν γίνουν καθένα από όλα αυτά είχαν κι ένα τέρμα να καθαρίζει φάσεις που σε σένα θα ήταν γκολ. Με την ίδια αντίπαλο και την ίδια απόδοση, η ΑΕΚ θα είχε χάσει 4-1 λόγω των επιλογών του προπονητή της στη θέση του τερματοφύλακα 

Δεν εχασε στο Μπράιτον!! Οταν σου πάει το παιχνίδι, είναι η μέρα που η κωλόμπαλα δε θα πάει εκεί που θα εκτεθεί ο κώνος σου... θα βρεί σ'ενα πόδι, θα βάλει λιγο στραβα το φαλτσο ο αντίπαλος και θα τη γλιτώσεις. Εδώ απόψε είναι μοναδικού φάρδους βραδιά. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, JOSS said:

Οποίος έχει την νομική γνώση , τι σενάριο ρεαλιστικό υπάρχει για αλλαγή έδρας σε άλλο γήπεδο της πόλης ; 

Παιδιά ήδη έχουν πουληθεί εισιτήρια τι συζητατε; Ήδη έχουν ειδοποιηθεί και αυτοί που θα συνδράμουν στην διεξαγωγή του τελικού και μιλώ για στελέχη, εθελοντές κτλ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Προβλέπω μια βδομάδα ακραία  σε κάθε επίπεδο που θα ολοκληρωθεί με πρόκριση της Βίλα με 0-3 

  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Κοίτα, το σημερινό όσο να'ναι ζορίζει πολύ κόσμο ψυχολογικά, κυρίως τους πιτσιρικάδες όπως βλέπεις κι εδώ μέσα. Αυτομάτως γίνονται συγκρίσεις και αυτές θα γίνουν χειρότερες αν το σηκώσουν. Αρκετοί θεωρώ ότι θα παγωσουν και θα απαιτησουν ενίσχυση για να ανανέωσουν διαρκείας. Αν η ΠΑΕ μείνει στα ίδια, θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα και θα πρέπει να το σκεφτούν. 

Γνώμη μου ε

Το σκεπτικό σου δεν είναι λάθος αλλά όπως γνωρίζεις πολύ καλά το σκεπτικό του Μελισσανίδη είναι να μην στεναχωρησει τον Μανταλο και τον Αθανασιαδη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Η αστυνομια στα παπαρια της το αν θα σου ριμαξουν οι γαυροι το γηπεδο. Οπως και η ΟΥΕΦΑ ειδικα αν αυτο δεν γινει στο 90λεπτο του αγωνα.

Το σημαντικο ειναι να μην γινουν επεισοδια μεταξυ γαυρων-ΑΕΚτζηδων και καει ολη η Φιλαδελφεια που εγω πιστευω αν θελουν μπορουν να το πετυχουν

 

Μα για το απέξω θα έχει πρόβλημα η αστυνομία όχι για το μέσα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ο γαύρος θα σηκώνει ευρωπαϊκό στη Φιλαδέλφεια και η ΑΕΚ θα ανακοινώνει... ΜΑΝΤΑΛΟΣ 2030!

Ναι αλλά οι γαύροι δεν έχουν αερόστατο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Κοίτα, το σημερινό όσο να'ναι ζορίζει πολύ κόσμο ψυχολογικά, κυρίως τους πιτσιρικάδες όπως βλέπεις κι εδώ μέσα. Αυτομάτως γίνονται συγκρίσεις και αυτές θα γίνουν χειρότερες αν το σηκώσουν. Αρκετοί θεωρώ ότι θα παγωσουν και θα απαιτησουν ενίσχυση για να ανανέωσουν διαρκείας. Αν η ΠΑΕ μείνει στα ίδια, θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα και θα πρέπει να το σκεφτούν. 

Γνώμη μου ε

Εγώ πιτσιρικάς δεν είμαι αλλά ζορίζομαι πάντως 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Κοίτα, το σημερινό όσο να'ναι ζορίζει πολύ κόσμο ψυχολογικά, κυρίως τους πιτσιρικάδες όπως βλέπεις κι εδώ μέσα. Αυτομάτως γίνονται συγκρίσεις και αυτές θα γίνουν χειρότερες αν το σηκώσουν. Αρκετοί θεωρώ ότι θα παγωσουν και θα απαιτησουν ενίσχυση για να ανανέωσουν διαρκείας. Αν η ΠΑΕ μείνει στα ίδια, θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα και θα πρέπει να το σκεφτούν. 

Γνώμη μου ε

Και εάν πέσει και εάν καυλι στον Πειραιά όλα αυτά θα γίνουν ακόμα χειρότερα.

Εγώ φέτος έσκασα από τον καταραμένο Αύγουστο και μετά κρατιέται, Ε δεν μπορώ άλλο. Δεν ξέρω γιατί οτιδήποτε καλό ζούμε να γυρνάει πίσω ως κατάρα. Πραγματικά αυτό που θα συμβεί θα είναι ταφόπλακα 

Link to comment
Share on other sites

Οι μπάτσοι θα δηλώσουν κόλλημα. Αρα ψάχνουμε μια πολύ καλή αφορμή να γίνει εκτός 

Βέβαια πάλι θα το σηκώσουν,  αλλά τουλάχιστον δεν θα ζήσουμε το χείριστο σενάριο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kami said:

Δεν εχασε στο Μπράιτον!! Οταν σου πάει το παιχνίδι, είναι η μέρα που η κωλόμπαλα δε θα πάει εκεί που θα εκτεθεί ο κώνος σου... θα βρεί σ'ενα πόδι, θα βάλει λιγο στραβα το φαλτσο ο αντίπαλος και θα τη γλιτώσεις. Εδώ απόψε είναι μοναδικού φάρδους βραδιά. 

Άρα η Άστον Βίλα θα περάσει με 0-3. Το λέω γιατί 4-0 θα έρθει η ρεβάνς, να δω τι φάρδος θα έχουν τοτε

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karagimi said:

Το έχουν σηκώσει ήδη, άστο

Από τη μπριζ θα χάσουν, τη φιορεντινα την έχουν 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, JOSS said:

Τι λες βρ μλκ 

Εννοώ αν περάσουν στον τελικό οτι θα κάνουν διάφορα περιξ του γηπέδου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antiviosis21 said:

Ναι αλλά οι γαύροι δεν έχουν αερόστατο 

Ούτε εκλεκτή λίστα κρασιών για τους φίλους που θα ταξιδέψουν με το αερόστατο!!1

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stavros 9-11 said:

Έλα ρε μαλάκες ημιτελικό με αγγλική ομάδα και έριξαν 4 εκτός έδρας και μιλάτε για κωλοφαρδια. Εσύ 4 δεν κατάφερες να ρίξεις στον βαζελο με τη Φιλαδέλφεια να βράζει, δεν χρειάζεται να γινόμαστε μαλακες. Έγραψαν ιστορία, πέρασαν ευρωπαϊκό τελικό στο γήπεδο μας. Ποιο πρωτάθλημα στο μεταξύ και ποιο κύπελλο. Η χρονιά εφιαλτικά ξεκίνησε, εφιαλτικά τελείωσε 

Καμια κωλοφαρδια αποψε. Τους πήγαν καποιες φασεις κι 1 κυριως διαιτητικό σφυριγμα όπως πολλες φορες χρειάζεται σε τετοιες επιτυχίες.

Εγω αυτό που δεν καταλαβαίνω ομως είναι γιατί η ζήλια για την επιτυχία τους αυτή (σε διοργανωση ΒΑΤΗ παντως για όποιον είναι και λιγο  έξυπνος, πραγμα που εγραψα χίλιες φορες ότι δεν ισχυει για την ΑΕΚ του Αλμειδα ειδικά στην Ευρώπη όπου επαιζε για να διαφημίσει το ποδόσφαιρο του αλλά οκ μετά αρχίσει ο τοτεμισμος και στην πεφτουν αν τα πεις) 

δειχνει σήμερα που μιλαμε (3/5) ότι μια ομάδα που έχει λιγότερους ή έστω περίπου ιδιους  βαθμους με σένα ειναι καλύτερη από σένα. 

 

Άλλο ζηλεύω κάτι πρωτοφανές για Ελλάδα (θυμιζω ότι κι ο παοκ έχει 2 φορες στους 8, και δειχνει αυτό για την δυσκολία της διοργσνωσης) κι άλλο συγκρινω ενώ παίζουμε στην ίδια διοργανωση κι έχουμε τους ίδιους περίπου βαθμους στην καλύτερη για αυτους (σήμερα).

 

Υγ. Το ότι ο τελικος γίνεται στο γήπεδο μας είναι μια δυστυχής σατανικη σύμπτωση φετος, οσο κι αν μας ενοχλει ήταν καθαρα κάτι τυχαίο που κι ο Μελισσανίδης δεν θα μπορούσε να φανταστεί. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×