Jump to content

Bukowski
 Share

Recommended Posts

 

Ηδη οι Ελληνες παικτες μας νοιωθοντας την απαξιωση αυτη στο πετσι τους , αρχισαν να εχουν εντονες τασεις φυγης προς αλλες ομαδες ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΟΥΝ σε αξιομαχο επιπεδο και να μην ΣΑ? ΙΣΟΥΝ .....ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ !!!!

 

Θα εχει ενδιαφερον να δουμε σε ποιες ομαδες θα καταληξουν οι Τζανετοπουλος,? λατελλας,Ανακογλου αν τελικα αποχωρησουν απο την ΑΕΚ.Θα τρεξουν να τους αρπαξουν οσφπ,παο,παοκ η θα βρεθουν σε τιποτα Γιαννενα,Ξανθες,Ατρομητους και ? αναιτωλικους;Δινω περισσοτερες πιθανοτητες στο 2ο με αστερισκο στον Τζανετοπουλο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο ΓΕΝΑΡΗΣ ειναι πολυ κοντα .....και ο 2ος γυρος πρεπει να μας βρει ενισχυμενους εκει που πρεπει

Ε ναι, γιατι μετα το γεναρη ερχονται και οι αποκριες, δε πρεπει να ναι γυμνο το ροστερ, θελουμε ελληνακια να ξερουν τι θα πει πατρινο καρναβαλι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΕΚ ? ΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ Ο ? ΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΣ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ  Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΕΧΕΙ ΚΤΙΣΤΕΙ ΜΕ ΚΟΡΜΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ? ΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΜΑΣ ΟΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΟΡΜΟΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ και οχι ενα συνοθυλευμα λεγεωναριων τυπου Μπονανοτε και Αρθο και Βαργας οι οποιοι ειναι σαφως ΚΑΤΩΤΕΡΟΙ και απο τον ? ΛΑΤΕΛΛΑ αλλα και απο τον Τζανετοπουλο.

 

Fixed that for you

Επίσης ο καθένας ονειρεύεται διαφορετική ΑΕΚ. Τουλάχιστον συμφωνούμε όλοι ότι την θέλουμε 1η

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θα εχει ενδιαφερον να δουμε σε ποιες ομαδες θα καταληξουν οι Τζανετοπουλος,? λατελλας,Ανακογλου αν τελικα αποχωρησουν απο την ΑΕΚ.Θα τρεξουν να τους αρπαξουν οσφπ,παο,παοκ η θα βρεθουν σε τιποτα Γιαννενα,Ξανθες,Ατρομητους και ? αναιτωλικους;Δινω περισσοτερες πιθανοτητες στο 2ο με αστερισκο στον Τζανετοπουλο.

? ακετο ολοι εκει...

 

xBF3Z5g.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για μενα ο πογιετ πρεπει να διωξει το γεναρη απο Ελληνες πλατελα ανακογλου (και η δυο απαραδεκτοι ποδοσφαιρηστες,ανυπαρκτη)σιγουρα.Ο τζανετοπουλος να ανανεωσει και εφοσον παρουμε αλλον να παει δανεικος για εξι μηνες.Απο κει και περα το καλοκαιρι πρεπει να διωξουν και εναν εκτων κολοβετσο,λαμπροπουλο (μαλλον αυτον)και να παρουν εναν αλλον Ελληνα αμυντικο μικροτερο που θα ξεχωρησει στο πρωταθλημα(αν υπαρχει) αλλιως εναν ξενο ακομα.Το καλοκαιρι καλο ειναι να φυγει και ο αραβιδης και να ερθει ενας επιθετικος ελληνας με καλυτερες προοπτικες(γιανου ειναι καλος αλλα παιζει στο γαυροπαραρτημα οποτε καποιος αλλος για τριτος οπως ο βελιος).μπακακης(αν ειναι οπως περσι),μανταλος πρεπει να τους ανανεωσεις το συμβολαιο.Αυτοι ειναι και οι μονοι αξιολογοι ελληνες που παιζουν στην ΑΕΚ.Τωρα αν θελετε η ΑΕΚ να εχει Ελληνες θα ναι 5 αφου η καλοι ελληνες ειναι πανακριβη και η φθηνη δεν κανουν για αυτο το επιπεδο.για πρωταθλημα θες για μενα 7 ξενους στην ενδεκαδα (τουλαχιστον).Εγω θελω την ομαδα πρωτη και ας παιζει οποις να ναι ειτε ελληνας ειτε ξενος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θα εχει ενδιαφερον να δουμε σε ποιες ομαδες θα καταληξουν οι Τζανετοπουλος,? λατελλας,Ανακογλου αν τελικα αποχωρησουν απο την ΑΕΚ.Θα τρεξουν να τους αρπαξουν οσφπ,παο,παοκ η θα βρεθουν σε τιποτα Γιαννενα,Ξανθες,Ατρομητους και ? αναιτωλικους;Δινω περισσοτερες πιθανοτητες στο 2ο με αστερισκο στον Τζανετοπουλο.

Γιατι οι ζελες και τα σμπαοκια ειναι καλυτερα νομιζεις απο τους αστερες και τους ατρομητους και τους γιαννιωτες ???

χμμμμ....λιαν χλωμο το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Fixed that for you

Επίσης ο καθένας ονειρεύεται διαφορετική ΑΕΚ. Τουλάχιστον συμφωνούμε όλοι ότι την θέλουμε 1η

Αν τη θελει ο προεδρος 1η,... προσωπικα δεν με εχει πεισει, ομως προς το παρον αυτος ειναι προεδρος και προτιμω να του ασκω εποικοδομητικη κριτικη παρα να του χωνω παυλα.

Οταν ημουν εφηβος ( μεχρι τα 50 μου)...τακανα ολα σμπαραλια....τωρα που μπηκα στην 1η μου νιοτη εχω μαθει να κραταω τον φιλο μου κοντα , αυτον που δεν χωνευω ακομα πιο κοντα......και να κανω αχαλινωτο ''σεξ'' με τον εχθρο μου ...αρκει βεβαια να του βαλω μουτσουνα της αρεσκειας μου χαχχαχαα.

υγ . δεν μπορεις να πεις οτι δεν δινω τροφη για καζουρα!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα τον Ασλανιδη. Αυτος ειναι προεδρος.Να μαθουμε που την θελει. Ασκησε του οτι κριτικη θελεις.

Τα υπολοιπα ειναι συνεχομενο τρολινγκ.

αποψεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θειο ΔΩΡΟ ο ? ΟΓΕΤ στην ΑΕΚ. Γλυτωσαμε απο εναν σαλιαρη-γλυφτη-χεστη-υποτακτικο LOSER που δειχνει την αξια του στον Ατρομητο ...! 3 χρονια μονες τους παιζαν οι φανελες της ΑΕΚ . Αν οι παιχτες που διαλεξε και με αυτον στον παγκο αλλαζανε φανελες και φορουσαν αλλης ομαδας χωρις την εξεδρα μας απο πισω αμφιβαλω αν μπορουσε να ανεβασει καν την ομαδα απο την Γ.

Αποκλεισμος απο Αγροτικο Αστερα ηταν το καμπανακι το ποσο loser ειναι αλλα κλεινανε αυτια και ματια ....μιας και τους εκανε περισσοτερο η φτηνια και η μουγκα του παρα η ασχετοσυνη του....! 3 χρονια 0 ! Τιποτα ! Λες και δεν ηρθε ποτε στην ΑΕΚ. Ουτε παιχτες εφερε ουτε προτεινε ουτε ενα στυλ ομαδας ουτε τιποτα. Μια γλαστρα του Σερβου και τιποτα αλλο. Μακρια απο την ομαδα αυτου του ειδους μελλοντικοι ιδιοκτητες ? ΡΟ? Ο . Ευχομαι Γεναρη να φυγει απο την ομαδα οποιος μιλαει Ελληνικα και σχετιζεται με την ΜΙΖΕΡΙΑ της Γ και Β Εθνικης.....! Θελουμε ξενους επαγγελματιες παιχτες που ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ τ σημαινει ΑΕΚ.....Θελουμε να κανουν την ΑΕΚ ΤΕΡΑΣΤΙΑ και να γινουν μερος αυτης ! ? αλαιμαχοι τελειωμενοι πρωην παιχτες κτλ ΜΑΚΡΙΑ απο την ομαδα. Αποτυχανε ΟΛΟΙ ! Αστε τον ? ΟΓΕΤ να δουλεψει που οτι εχει δει αυτος και οπου εχει παιξει τα φλωρια δεν το εχουν δει ουτε σε βιντεο....!

? ΟΓΕΤ οτι καλυτερο εχει η ΑΕΚ αυτη την στιγμη ! Θα τον στηριξω μεχρι τελους !

Link to comment
Share on other sites

? έρα από τις αλλαγές που έφερε αγωνιστικά, είναι ευχάριστο και το γεγονός που στις συνεντεύξεις τύπου δεν ακούμε πλέον για τα παιδιά, την προσπάθεια των παιδιών, την ψυχή που έδειξαν τα παιδιά, τα παιδιά της γειτονιάς σου με πειράζουνε κοκ. Επιτέλους ένας άνθρωπος με άποψη για το ποδόσφαιρο και όρεξη να την μεταδώσει, που δεν κρύβεται πίσω από κλισέ του στυλ «βλέπουμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά» και «στο τέλος θα κάνουμε ταμείο»

Link to comment
Share on other sites

Σε τρια παιχνιδια εκανε αλλαγες που αλλαξαν την εικονα της ομαδας προς τα εκει που ηθελε.

μπραβο του.

Βλεπει και δρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και με τον Αστέρα Τρίπολης έκανε σωστές παρεμβάσεις.

Είχα επιμείνει και τότε πως τόσο η εμφάνιση της ΑΕΚ δεν ήταν κακή,οσο και οτι ακόμα και με 10 παίχτες το πάλεψε ορθολογικά.

Link to comment
Share on other sites

? ογιέτ: Σαν να παίζουν με τον Ολυμπιακό...

 


Ο προπονητής της ΑΕΚ μιλάει για το ματς με την Ελευσίνα, τους παίκτες του και τους στόχους της Ένωσης

 

 


Την επιθυμία να δει τους παίκτες του να παίζουν αύριο κόντρα στην Ελευσίνα σαν να παίζουν με τον… Ολυμπιακό, εξέφρασε ο Γκουστάβο ? ογιέτ, σε δηλώσεις του που έκανε σήμερα στα Σπάτα στους δημοσιογράφους.

 

Ο προπονητής της ΑΕΚ μιλάει για την εικόνα της ομάδα και των παικτών του, αλλά και τους στόχους της ΑΕΚ. Αναλυτικά:

 

-Είστε ικανοποιημένος από τον τρόπο που αφομοιώνουν οι ποδοσφαιριστές τα νέα πράγματα που θέλετε να περάσετε στην ομάδα;

 

«Θέλω να πω, πρώτα απ’ όλα ότι είμαι πολύ χαρούμενος. Η πρόοδος, το πώς αντιλαμβάνονται οι παίκτες, εξαρτάται καθαρά απ’ αυτούς που παίζουν. Είναι λογικό αυτοί που παίζουν να καταλαβαίνουν αυτά που τους ζητάω. Όσον αφορά, όχι μόνο το ποδοσφαιρικό κομμάτι, αλλά και την οργάνωση, βλέπω πως τα πράγματα πηγαίνουν καλύτερα».

 

-? όσο διάστημα θα χρειαστείτε για να αξιολογήσετε το ρόστερ και να αποφασίσετε για αποχωρήσεις παικτών, αλλά και για πιθανή ενίσχυση;

 

«Έχω ήδη μια ιδέα: Ο τρόπος που λειτουργώ εγώ είναι πως μιλάω πρώτα με τον ποδοσφαιριστή. Ειλικρινά πιστεύω πως δεν θα περάσουν πάνω από 1-2 εβδομάδες, οι παίκτες θα είναι ενήμεροι και μετά θα αποφασίσει η διοίκηση».

 

-Έτσι όπως έχουν διαμορφωθεί τα πράγματα, ποιοι είναι πλέον οι στόχοι της ΑΕΚ;

 

«Η ιδέα είναι βλέποντας που βρισκόμασταν και που βρίσκεται ο Ολυμπιακός, να είμαστε όσο το δυνατόν πιο κοντά. Το κοντά βέβαια δεν εξαρτάται μόνο από εμάς, αλλά και από τον Ολυμπιακό. Θα περιμένουμε να έχει κάποιες απώλειες. Εμείς θα συνεχίσουμε να κάνουμε αυτό που θέλουμε, δηλαδή συνεχείς νίκες, όμως εξαρτάται και από τον Ολυμπιακό. Είμαι πολύ ρεαλιστής και δυστυχώς για εμάς βλέπω ότι ο Ολυμπιακός σε κάθε παιχνίδι το χειρίζεται διαφορετικά. Είναι πιο δυνατός από τις άλλες ομάδες. Όταν έρθει το εντός έδρας παιχνίδι, θα δούμε αν έχουμε βελτιωθεί και σε ποιο επίπεδο».

 

-? ώς αντιμετωπίζεται το αυριανό παιχνίδι με τον ? ανελευσινιακό, στο οποίο η ΑΕΚ έχει τη δυνατότητα να τελειώσει την πρόκριση, αλλά και την πρώτη θέση στον όμιλο του Κυπέλλου;

 

«Δεν θέλω να χρησιμοποιήσω τυποποιημένες φράσεις που έχουμε στο ποδόσφαιρο. Θα ήθελα να δω από τους παίκτες μου να αντιδράσουν με τον ίδιο τρόπο, που θα αντιδρούσαν για παράδειγμα αν έπαιζαν με τον Ολυμπιακό. Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο, όμως σε αυτές τις περιπτώσεις ή κάνουμε όλοι λάθη ή χάνει ένας ποδοσφαιριστής μία ευκαιρία που θα του δοθεί. Υπάρχουν πράγματα που ζητάμε μέσα στο γήπεδο από τους παίκτες να τα κάνουν ακριβώς, ανεξαρτήτως του αντιπάλου. Αυτό θέλουμε να δούμε: αν τα έχουν αντιληφθεί».

Link to comment
Share on other sites

διπλα στον Βούλγαρη, Τσιλιπουνιδάκης; wtf?

 

tsilTZWUD.jpg

Άναψαν τα αίματα με Καραπαπά - Τσιλιπουνιδάκη στο ΟΑΚΑ
 
Tα αίματα άναψαν πριν από την έναρξη της συνέντευξης Τύπου στο ΟΑΚΑ με τον δημοσιογράφο Νίκο Τσιλιπουνιδάκη και τον Διευθυντή Επικοινωνίας της ? ΑΕ Ολυμπιακός, Κώστα Καραπαπά.
Οταν ο Βίτορ ? ερέιρα πήρε θέση για να ξεκινήσει η συνέντευξη Τύπου, ο δημοσιογράφος του Star ήθελε να κάνει ερώτηση χωρίς να του έχει δοθεί ο λόγος. Ο Καραπαπάς παρενέβη λέγοντάς πως ο προπονητής της ομάδας θα κάνει μόνο μια τοποθέτηση για το παιχνίδι και δεν θα απαντήσει σε ερωτήσεις, για να ακολουθήσει ένα μίνι φραστικό επεισόδιο.
Link to comment
Share on other sites

1KRDMX.jpg

 

 

Βοηθηστε με τους υπολοιπους γιατι εχει κολλησει το μυαλο μου

? ίσω από τον Τσαταλη, είναι ο Χωριανόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
  • George_D unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×