Jump to content

Προπονητολογία Vol.IIΙ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

εγω θυμαμαι παντως στην Λεωφορο οτι δεν μπορουσαμε να κανουμε ευκαιρια με Μαρινο αντιπαλο οταν ο βαζελος ειχε κανονικη ομαδα...

 

θα τον δουμε λοιπον και θα κριθει και αυτος εκ του αποτελεσματος...

 

ελπιζω να μας κανει να ξεχασουμε τον Χιμενεθ γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

α δεν εχουν σημασια οι συνθηκες εχει σημασια οτι εφαγε 4 αλλα με τον βολο τοτε ειχαν σημασια οι συνθηκες ενταξει τοτε ηταν ο σακης ο τσιωλης 

 

καλά ο Σάκης ο Τσιώλης είχε και μερικές εξάρσεις επιθετικότητας στο παιΓνίδι του.

Εδώ λέμε έφαγε 4 από τον Τεννέ που οι ομάδες του Τεννέ του Μπάμπη 4 γκολ έχουν βάλει συνολικά τα 4 τελευταία χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τί πιστεύεις θέλω;

ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ?????

 

ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites

εγω θυμαμαι παντως στην Λεωφορο οτι δεν μπορουσαμε να κανουμε ευκαιρια με Μαρινο αντιπαλο οταν ο βαζελος ειχε κανονικη ομαδα...

 

θα τον δουμε λοιπον και θα κριθει και αυτος εκ του αποτελεσματος...

 

ελπιζω να μας κανει να ξεχασουμε τον Χιμενεθ γρηγορα

ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΖΕΛΑΣ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Link to comment
Share on other sites

Ξενερα θα κριθεί και δυστυχώς ξεκινάει με πολλή χαμηλές προσδοκίες με βάση το βιογραφικό του .

Link to comment
Share on other sites

καλά ο Σάκης ο Τσιώλης είχε και μερικές εξάρσεις επιθετικότητας στο παιΓνίδι του.

Εδώ λέμε έφαγε 4 από τον Τεννέ που οι ομάδες του Τεννέ του Μπάμπη 4 γκολ έχουν βάλει συνολικά τα 4 τελευταία χρόνια

 

δεν με επεισες στα αρχιδια σου ξερω κουβεντα να γινεται 

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΖΕΛΑΣ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Το πρώτο ημίχρονο η το δεύτερο ?

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΖΕΛΑΣ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ

Που σε ένα εξάλεπτο το 2-0 έγινε 2-3;

Link to comment
Share on other sites

Είναι ήδη στα γραφεία..ούτε καν το βράδυ.

 

Σιγά μην μπούνε και σε σκέψεις να φέρουν κανονικό προπονητή.

 

Οτι να'ναι, καιγεται ο κώλος μας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ?????

 

ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ

 

Καλά τον Σεπτέμβρη που θα τον καντηλιάζει το 90% του φόρουμ και θα λέω υπομονή και στήριξη στον προπονητή ελπίζω να μην την έχεις ξεχάσει την συζήτηση αυτή σαν τον Amd που δεν θυμάται ότι πριν δύο μήνες έλεγε για ξεχωριστές θητείες Μανόλο και θυμήθηκε σήμερα την τεσσάρα επί Αδαμίδη.

Αυτή τη στιγμή λοιπόν που ο Ουζουνίδης δεν έχει υπογράψει στην ΑΕΚ και δεν είναι προπονητής μας (ακόμα) του εύχομαι τα χειρότερα σε προσωπικό/επαγγελματικό επίπεδο.

Τώρα αν έρθει θα είναι προπονητής της ΑΕΚ θα του ευχηθώ κάθε αποτυχία σε προσωπικό επίπεδο και κάθε επιτυχία σε επαγγελματικό επίπεδο για όσο θα κοσμήσει τον πολύπαθο πάγκο μας.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ημίχρονο η το δεύτερο ?

 

Εκεί που έκανε τις αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ τώρα

 

Άλλο να διαφωνείς κάθετα με μια επιλογή και άλλο να θες να αποτύχει

Όλοι ΑΕΚ είμαστε

 

Το ξαναλέω μακάρι και τσου λου να μας βγάλει και πρωτάθλημα να πάρει και όσοι γκρινιάζουμε να βγούμε μαλάκες, αλλά εγώ το θεωρώ απίθανο, πως να το κάνουμε

Όχι πολύ παλιά, θέλαμε να αποτύχει ο εκάστοτε Ουζουνίδης. 

Link to comment
Share on other sites

αν μιλας για τον Ντουσκο, κι εγω αυτο ηθελα

 

αρρωστημενη κατασταση

 

νομιζω ειμαι καλα τωρα

Link to comment
Share on other sites

Καλά τον Σεπτέμβρη που θα τον καντηλιάζει το 90% του φόρουμ και θα λέω υπομονή και στήριξη στον προπονητή ελπίζω να μην την έχεις ξεχάσει την συζήτηση αυτή σαν τον Amd που δεν θυμάται ότι πριν δύο μήνες έλεγε για ξεχωριστές θητείες Μανόλο και θυμήθηκε σήμερα την τεσσάρα επί Αδαμίδη.

Αυτή τη στιγμή λοιπόν που ο Ουζουνίδης δεν έχει υπογράψει στην ΑΕΚ και δεν είναι προπονητής μας (ακόμα) του εύχομαι τα χειρότερα σε προσωπικό/επαγγελματικό επίπεδο.

Τώρα αν έρθει θα είναι προπονητής της ΑΕΚ θα του ευχηθώ κάθε αποτυχία σε προσωπικό επίπεδο και κάθε επιτυχία σε επαγγελματικό επίπεδο για όσο θα κοσμήσει τον πολύπαθο πάγκο μας.

 

εγω δεν θυμηθικα τιποτα εγω εγραψα οτι η 4αρα απο τον τεννε εχει εξηγηση αλλα εσυ παλι δεν διαβαζεις τι σου γραφουνε και γραφεις τα δικα σου

 

4 εφαγε ο χιμενεθ απο τον βολο και δεν εφταιγε 4 εφαγε και ο ουζουνιδης απο την λαμια και δεν εφταιγε αλλα εσυ επιμενεις οτι ειναι κατι διαφορετικο

Link to comment
Share on other sites

Δειξτε πιστη στο Μαρινο και δεν θα χασετε

 

Ντάξει .... το διάβασα "Δειξτε πιστη στο Μαρινα και δεν θα ΧΑΡΕΙΤΕ" .... :P

Link to comment
Share on other sites

Δειξτε πιστη στο Μαρινο και δεν θα χασετε

 

Ασχολησου εσυ με την ευφυια του πορτογαλου υπερκοουτς και τα ξαναλεμε.

Link to comment
Share on other sites

Όχι πολύ παλιά, θέλαμε να αποτύχει ο εκάστοτε Ουζουνίδης. 

Έχω δει 10 άρθρα για ουζουνίδη και έχω πάθει ισάριθμα εγκεφαλικά

Αν τελικά όμως τον πάρουμε του εύχομαι να γίνει ο πιο πετυχημένος προπονητής στην ιστορία μας και απο κει που δεν μπορώ να τον βλέπω, να ανάβω λαμπάδες στο μπόι του

Έτσι σκεφτόμουν πάντα

 

Εγώ απαιτώ ομίλους Τσου Λου φέτος και με βάση αυτό θα τον κρίνω. Μακάρι να πετύχει

Στο μυαλό το δικό μου, δεν λειτουργούμε με ποδοσφαιρική λογική και θα το πληρώσουμε. Μακάρι να γράφω μαλακίες και να δικαιωθούν όσοι τον επέλεξαν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά τον Σεπτέμβρη που θα τον καντηλιάζει το 90% του φόρουμ και θα λέω υπομονή και στήριξη στον προπονητή ελπίζω να μην την έχεις ξεχάσει την συζήτηση αυτή σαν τον Amd που δεν θυμάται ότι πριν δύο μήνες έλεγε για ξεχωριστές θητείες Μανόλο και θυμήθηκε σήμερα την τεσσάρα επί Αδαμίδη.

Αυτή τη στιγμή λοιπόν που ο Ουζουνίδης δεν έχει υπογράψει στην ΑΕΚ και δεν είναι προπονητής μας (ακόμα) του εύχομαι τα χειρότερα σε προσωπικό/επαγγελματικό επίπεδο.

Τώρα αν έρθει θα είναι προπονητής της ΑΕΚ θα του ευχηθώ κάθε αποτυχία σε προσωπικό επίπεδο και κάθε επιτυχία σε επαγγελματικό επίπεδο για όσο θα κοσμήσει τον πολύπαθο πάγκο μας.

δηλαδη να παρει πρωταθλημα και να παει τσ.λ αλλα: να χωρισει με την γυναικα του, να τον κερατωνει η γκομενα του, να μεινουν στην ιδια ταξη τα παιδια του, να του χαλασει το αμαξι του, να μαλωσει με τους φιλους του και τετοια?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασχολησου εσυ με την ευφυια του πορτογαλου υπερκοουτς και τα ξαναλεμε.

Δεν θα στηριξεις Μαρινο φιλε;

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να τύχει σκληρής υποδοχής ο Κλαρίνος στην Λαγοφλώρο του χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα στηριξεις Μαρινο φιλε;

 

Εσυ θα στηριξεις Μαρτινς?

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να τύχει σκληρής υποδοχής ο Κλαρίνος στην Λαγοφλώρο του χρόνου;

Εγώ σου λέω ούτε που θα την προλάβει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×