Jump to content

Jose Morais καλώς ήρθες στην ΑΕΚ


moukie
 Share

Recommended Posts

Ευκολη και ξεπερασμενη λυση...! Σε τοσο μικρη υποληψει εχεις την ΑΕΚ? Η Ενας Τζαμπατζης του περασμενου αιωνα η Κιντης? Ελα προσπαθησε λιγο παραπανω...μπορεις. :lol:

Καλυτερος του Κιντη για αυτο που περιεγραψες και με βαση τις σπουδες (Yale νομιζω) παιζει να μην υπαρχει. ? αραδοξως βεβαια πηρε πουλο και απο ΑΕΚ και απο ? ανιωνιο και η ενασχοληση του με το ποδοσφαιρο ειναι να πλακωνεται με καποιον Σνιτς σε φορουμς περιπου οπως εγω κι εσυ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οκ κατσε με τον παπατζη. Και οταν παει να την κοπανησει μονος του τρεξε να τον παρακαλας και ολας.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οκ κατσε με τον παπατζη. Και οταν παει να την κοπανησει μονος του τρεξε να τον παρακαλας και ολας.... :lol:

Ετσι μπραβο, οταν τελειωσουν τα επιχειρηματα για μανατζερς τεχνοκρατες που θα κανουν καλη δουλεια στο ελληνικο ποδοσφαιρο, το γυρναμε στο προσωπικο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τα δικα σου επιχειρηματα ειναι βγαζουμε αχρηστους τους παντες ( παντα οσους περασανε απο ΑΕΚ μιας και δεν μπορεις να φαντασυεις κανεναν αλλο) με ειρωνεια και χλευασμο σε αυτους που ζητανε κατι καλυτερο απο το απολυτο τιποτα που υπαρχει τωρα? Καλα οκ καλημερα :)

Link to comment
Share on other sites

Τα δικα σου επιχειρηματα ειναι βγαζουμε αχρηστους τους παντες ( παντα οσους περασανε απο ΑΕΚ μιας και δεν μπορεις να φαντασυεις κανεναν αλλο) με ειρωνεια και χλευασμο σε αυτους που ζητανε κατι καλυτερο απο το απολυτο τιποτα που υπαρχει τωρα? Καλα οκ καλημερα :)

 

Δεν εισαι ο μονος που αγωνια κι ανησυχει.

Ολοι ζηταμε το καλυτερο.

Το καλυτερο δεν ζητα εμας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

kolokotronis1_3.jpg

 

Ούτε ο Τακούνας με τα ...κεφτεδάκια θα έκανε τα εγκλήματα του Μοράις με τον Ατρόμητο :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ουτε τον Τακουνα με τα κεφτεδακια δεν μπορει να φερει στην Τιμημενη και δοξασμενη ΑΕΚ ο αποτυχημενος ποδοσφαιρικα ΣΑ? ΙΟΔΟΝΤΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ακομα εδω ειναι ο βοηθος του βοηθου?

Αν εχεις καποιον φτηνοτερο στειλε φαξ στην παε και θα τον παρουν σιγουρα. Και ο ποδομασερ του Κλοπ να ηταν θα τον φερει στην ΑΕΚ για προπονητη ο ? Α? ΑΤΖΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι στο facebook τους έχουν καλημέρες καλο μήνα καλή Δευτέρα κλπ.

 

Ο ΧΑΜ? ΟΣ έχει "Καλές Εννέα, Καλές Έντεκα και Τέταρτο κλπ κλπ"

Ο ΧΑΜ? ΟΣ δεν έχει timeline, κούκο έχει.

Ευτυχώς που υπάρχουν τα σοσιαλ μιντια, αλλιώς θα βγαινε σαν τον Χατζηαβάτη να φωναζει στους δρόμους οτι η ΑΕΚ πρεπει να επαναστατήσει και ότι δεν έχει τίποτα να χάσει περα απο τις αλυσίδες της.

και τα ΕΦΤΑ του ποστ, λίγα είναι. σε λίγο θα αρχίσει τα πμ, ίσως και τα ραβασάκια στους γειτόνους, θα χαράξει καθε δεντρο στο λεκανοπέδιο Χ+Μ=HFE και θα γραψει με οδοντογλυφίδες στην αμμουδια ενα ? Α? ΑΤΖΗ ? ΟΥΛΑ που θα φαινεται και απο τη στρατοσφαιρα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και στα υπόλοιπα 4-5 ξέρω γω ποστς έχεις και τους γαμημενους (9-11 mode) να κάνουνε quotes και να το εκτοξεύουν στο άπειρο.

 

? ρέπει να καθιερωθούν ignore days, ή ποστ λιμιτ ανά ημέρα, ή εγκέφαλος/σεβασμός σε ενα φόρουμ σκέψης και τροφής όπως ετούτο.

Link to comment
Share on other sites

... σε ενα φόρουμ σκέψης και τροφής όπως ετούτο.

Το μεγαλύτερο και τιμιότερο φόρουμ στη χώρα. 

Το φόρουμ που γκρέμισε το Νικολαϊδισμό. 

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Με το Ντουσανισμό τι κάνουμε όμως σύντροφε? Mea culpa?

Δεν ασχολούμαστε με το σκυλολόι της εξουσίας. 

Μόνο με τις κεφαλές. 

Link to comment
Share on other sites

... σε ενα φόρουμ σκέψης και τροφής όπως ετούτο.

 

 

Το μεγαλύτερο και τιμιότερο φόρουμ στη χώρα. 

Το φόρουμ που γκρέμισε το Νικολαϊδισμό. 

 

Το μοναδικό μετερίζι στο Διαδίκτυο εν έτει 2016 και οσονούπω 2017 που μακριά από αρτηριοσκληρωτικές αγκυλώσεις και κουτσομπολίστικα αναθέματα, κρατάει άσβεστη τη μνήμη των χρυσών ημερών της Ελληνικής κοινωνίας και αποδίδει τις δέουσες τιμές σε αυτούς που βρήκαν τον μέσο Έλληνα πολίτη βυθισμένο στην ανέχεια και την μιζέρια και παίρνοντας τον από το χέρι τον οδήγησαν στις ολόλαμπρες λεωφόρους της αξιοπρεπούς (ου μην και πολυτελούς) διαβίωσης και του ψυχαγωγικού καταναλωτισμού.

 

PASOK-oaka.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χάμπε δε μπορεί να επανέρχεται συνεχώς ένα διαρκές παράπονο όλων εδώ μέσα ότι γεμίζεις τις σελίδες με ποστ που δεν διαβάζει κανένας (εκτός του Μπουκόφσκι). Σε παρακαλώ σταμάτα να ποστάρεις σωρηδόν, όπως λέει και ο Ζάρα το ΚΜ δεν είναι η προσωπική σου σελίδα στο ΦΜ? . Είναι η τελευταία φορά που σου ζητώ να περιορίσεις το ποστάρισμά σου, την επόμενη θα θέσω θέμα να απομακρυνθείς από το φόρουμ.

 

Μπουκόφσκι φταις κι εσύ και το ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Χάμπε δε μπορεί να επανέρχεται συνεχώς ένα διαρκές παράπονο όλων εδώ μέσα ότι γεμίζεις τις σελίδες με ποστ που δεν διαβάζει κανένας (εκτός του Μπουκόφσκι). Σε παρακαλώ σταμάτα να ποστάρεις σωρηδόν, όπως λέει και ο Ζάρα το ΚΜ δεν είναι η προσωπική σου σελίδα στο ΦΜ? . Είναι η τελευταία φορά που σου ζητώ να περιορίσεις το ποστάρισμά σου, την επόμενη θα θέσω θέμα να απομακρυνθείς από το φόρουμ.

 

Μπουκόφσκι φταις κι εσύ και το ξέρεις.

 

Ενα φορουμ δεν υπαρχει για να καταθετει καποιος τις αποψεις του, ανεξαρτητως συχνοτητας και εντασης, χωρις να υβριζει καποιον συμφορουμιτη? Αλλιως ποιο το νοημα υπαρξης του?

 

? ροσωπικα διαβαζω τα ποστς του Χαμπου και θεωρω οτι εχει φοβερο χιουμορ, ακομα κι αν στα περισσοτερα διαφωνω. Γιατι να χαθει αυτο ρε σεις?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το νόημα υπαρξης ενός φόρουμ και ειδικώς αυτού, είναι να υπάρχει μία ας το πούμε ομαλή ροή κουβέντας. Η συνεχής επανάληψη των ίδιων πραγμάτων 20 φορές τη μέρα κουράζει. Τουλαχιστον αυτό υποστηρίζει ενα κομμάτι της παρεας μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Επειδη μερικοι μπαινουν για 5 λεπτα απο το κινητο και θελουν να διαβασουν τα παντα. Οκ αφου δεν με διαβαζει κανενας και ενοχλει η συχνοτητα των ποστ ( εδω γελαμε αν δουμε συχνοτητα αλλων χρηστων σε αλλα τοποκ ) γιατι αυτοι που τους ενοχλει η συχνοτητα και το περιεχομενο των ποστ μου δεν με κανουν ignore και ετσι να μην εμφανιιζοντε σε αυτους τα συχνα ποστ μου? Δηλαδη γραφω κατι το πρωι το απογευμα αν θελω να γραψω παλι κατι αλλο επειδη θα ειναι η ιδια σελλιδα δεν πρεπει να ξαναγραψω? Μηπως να γινει μια δικια μου ενοτητα η Τοπικ να γραφω εκει παντα στο ιδιο ποστ με Edit?

 

Ροη κουβεντας ειναι οταν απανταω στο ποστ αλλου η οταν απαντανε στο δικο μου και ξαναπανταω ναι η οχι Σταυρο? Το οτι γραφω σχετικα για το ιδιο ΘΕΜΑ το δεχομαι αλλα οχι οτι γραφω και τα ιδια επειδη τα ποστ μου εχουν κριτικη κατα της διοικησης !

Εγω σταματαω και εντελως να γραφω αν ειναι να περιοριστω να καταπιεστω και οταν μου ερχεται να γραφω κατι να μην το γραφω ε ας παει στο καλο δεν γουσταρω.

Εμενα καποιος που με κουραζε και με προκαλουσε ολη την ωρα μετα την παρακληση σου τον εκανα ignore για να αποφυγω ολη μερα την κοντρα μαζι του...ε ας κανουν το ιδιο και με μενα ...

Και μενα με ενοχλουν ασχετως οτι γουσταρω να τα διαβαζω τα ποστ του Mike στα Greekenglish και το ενα κατω απο το αλλο ( μπορει και 4-5 ) αλλα ουδεποτε παραπονεθηκα η σκευτηκα να παραπονεθω ! Μετα λετε εμενα γκρινιαρη..... ! Ολα τα εχετε λυμενα στην ζωη σας και σας πειραζουν τα ποστ μου.....! Καλημερα σας και χεστηκα οποιος χαλιεται η ξυδακι που μου ειχε πει ο Μπουκοφσκι η ignore οπως εκανα εγω η Μ? ΑΝ και τελος ! Αντε αρκετα εχω ακουσει και κραταω την ψυχραιμια μου...! Ασχοληθητε με τιποτα αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Ενα φορουμ δεν υπαρχει για να καταθετει καποιος τις αποψεις του, ανεξαρτητως συχνοτητας και εντασης, χωρις να υβριζει καποιον συμφορουμιτη? Αλλιως ποιο το νοημα υπαρξης του?

 

? ροσωπικα διαβαζω τα ποστς του Χαμπου και θεωρω οτι εχει φοβερο χιουμορ, ακομα κι αν στα περισσοτερα διαφωνω. Γιατι να χαθει αυτο ρε σεις?

Όχι ανεξαρτήτως συχνότητας, λέγεται flooding νομίζω στη βιβλιογραφία (look it up).

 

Επίσης οι "απόψεις" είναι πληθυντικός, δηλαδή περισσότερες από μία. Επανάληψη της μίας ίσον μία.

 

Χαμπο, το επιχείρημα "ας με κάνει όλο το φόρουμ ιγκνορ, αρκεί να γράφω 100 ποστ τη μέρα ελεύθερος / χαστα λα βικτορια σιεμπρε" σε κάνει γκροτέσκα προσωπικότητα. Δεν είναι απάντηση.

Και σε όρους διαλεκτικού υλισμού στο φινάλε φινάλε, να δίνεις και κανα φράγκο για τον σέρβερ αν είναι να τον χρησιμοποιείς ως προσωπικό ημερολόγιο καταστρώματος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οπως το εισπραττω εγω:

ενας κυκλος 1-2 ημερων ΚΜ(σε περιοδο που ο Χαμπος δεν πηζει στη δουλεια) αναγώμενος σε 1-2 ωρες μιας παρεας για καφε,

θα ειχε την εικονα φιλικης/εντονης/αστειας κουβεντας, με καποιον να πεταγεται σε (μικρα) τακτα διαστηματα διπλα μου φωναζοντας "ΣΑ? ΙΟΔΟΝΤΑ ? Α? ΑΤΖΗ ΦΥΓΕ".

? ροφανως δεν ειναι θεμα της αποψης, και "ΜΕΓΑΛΕ ΤΙΓΡΗ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ" να ακουγοταν, ενοχλητικο θα ηταν.

Οπως και να χει, το μονο ζητουμενο ειναι η συνυπαρξη και οχι η απομακρυνση/απομωνση/ιγκνορωση.

Ρε μπουκο, πολλες φορες θελω να μπω σε κουβεντα με το χαμπο, αλλα ξερω οτι δε θα τη παλεψω, ουτε εγω και ισως ουτε και αυτος.

Δεν ειναι οτι διαφωνειτε μονο, ειναι οτι μιλατε σε αλλες συχνοτητες, οποτε δε παιζει συνεννοηση.

Ας αποφευγονται ενθεν δωθεν κειθεν κακειθεν οι προσωπικες προσβολες, ας αναγνωριστει η καλη προδιαθεση απ ολους και να παμε παρακατω.

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Flooding ξερω πολυ καλα τι σημαινει αλλα κυριως flooding γινεται σε chat rooms και συνεχομενα ασταματητα ποστ με μεγαλη ταχυτητα που πολλες φορες προκαλει προβλημα στον σερβερ γιαυτο και στις αρχες της εποχης του Ιντερνετ υπηρχαν τα flooding attacks που πολλες φορες καταφερναν και εριχαν τον σερβερ...! Λοιπον αστοχο το flooding στην δικια μου περιπτωση διοτι σπανια γραφω 2 ποστ στην σειρα ποσο μαλλον FLOOD....! Τωρα αν θεωρες flood 7 ποστ απο τις 6 Νοεμβρη και ποστ μεταξυ 2 χρηστων και ολας ο ενας μετα τον αλλον και σημερα εχουμε 10 Νοεμβρη.....οκ γελαει ο πλανητης ολος....!

 

Δεν εγραψα να με κανει ολο το φορουμ ignore αλλα αυτοι που τους ενοχλει η συχνοτητα μου....! 7 ποστ σε 4 μερες ? Επειδη εσυ ειχες να μπεις 4 μερες σε αυτο το τοπικ και τα ειδες μαζεμενα μαλλον σε ενοχλησε. Ε τι να κανω μπαινε συχνοτερα ρε ! Το φορουμ δεν ειναι Blog να βγαζουμε ενα ΑΡΘΡΟ 1 φορα τον μηνα....! Τωρα αν 2-3 αντε 5 αντε 10 ειναι ''ολο το φορουμ'' οκ παω πασο...!

 

Αν μπει μια συνδρομη να την πληρωνω.....! Αλλα να διευκρινιστει αν ειναι με το ποστ η με την συχνοτητα γιατι αλλοι εχουν 5000 περισσοτερα ποστ απο μενα και ειναι 4-5 μηνες μετα απο μενα εδω μεσα....! ? εστε μου λοιπον ποσο κοστιζουν τα 8000 ποστ μου και που να κανω την καταθεση για τον σερβερ...

 

 

Οχι παρολα αυτα θα προσπαθησω να περιορισω τα ποστ μου....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×