Jump to content

Jose Morais καλώς ήρθες στην ΑΕΚ


moukie
 Share

Recommended Posts

εντωμεταξυ στην ανταλιασπορ που την αφησε τελευταια με 4 ηττες και 2 ισοπαλιες, βγηκε ο Ετοο και ειπε οτι τωρα που εφυγε η ομαδα θα βγει στην πρωτη 10αδα..

 

http://www.aek365.com/a-485340/eto-o-an-den-bgoume-sth-dekada-tha-sou-dwsw-100-xiliade-eurw.htm

Link to comment
Share on other sites

Καλα εδω ελεγε ο Μανταλος ως παιχτης της ΑΕΚ γαμω την μανα σου στον ? ογιετ δεν θα ελεγε κοτζαμ Ετο της Ανταλιασπορ κατιτις για τον Μοραις;

 

Τελος παντων, ολοι οι προπονητες απο καπου ξεκινανε και κανουν το ξεπεταγμα, ας ελπισουμε να σταθουμε τυχεροι κι εμεις..

Link to comment
Share on other sites

σιγα μωρε

 

μετα το πιο φτηνο ροστερ απο τους 4 θα εχεις και τον πιο φτηνο προπονητη 

 

του χρονου μπορει να βαλεις και τον δεητζη για ακομα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

? αντως αν δεν τα παει καλα ο Μοραις, μπορουμε να δοκιμασουμε για προπονητη και την γυναικα του Κλοπ. Δεν μπορει τοσα χρονια μασι του κατι θα ξερει απο μπαλα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

? αντως αν δεν τα παει καλα ο Μοραις, μπορουμε να δοκιμασουμε για προπονητη και την γυναικα του Κλοπ. Δεν μπορει τοσα χρονια μασι του κατι θα ξερει απο μπαλα.

nai re , tha kserei apo kathetes

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ουτε ? ορτογαλο ΒδΕΛΛΑ δεν θα μπορουμε να τον πουμε αυτον ρε παιδια....! ? ερισσοτερο ως ? ορτογαλο ΔΕΗτζη προβλεπω να τον αποκαλουμε σε 3-4 μηνες που θα φυγει. Βοηθος του ποιος θα ειναι να ξερουμε τον μελλοντικο υπηρεσιακο μας προπονητη για τα ? ΕΗ ΟΦ? Στην θεση του Μανωλα ποιος ηρθε? Εχει βοηθο? Οταν μαθουμε ολα αυτα θα βρουμε 99% τον προπονητη που θα κλεισουμε την σεζον φετος

Link to comment
Share on other sites

? αντως αυτο, οτι πηραμε προπονητη με εγκεφαλικη αιμοραγία και πονοκεφάλους με αποτελείωσε.

Link to comment
Share on other sites

προπονητής στην Σάντα Κλάρα (? ορτογαλία), στην Ασιρίσκα (Σουηδία), στην Αλ Χαμζ (Σαουδική Αραβία), στην Σταντ Τινισιέν (Τυνησία), στην Εθνική ομάδα της Υεμένης και στην Εσπεράνς (Τυνησία). Αλ Σαμπαμπ Σαουδική Αραβία, ενώ τελευταία του ομάδα ήταν η τουρκική Αντάλιασπορ...σε αυτές τις ομάδες κι εγώ μπορώ να είμαι προπονητής ρε σπαγγοραμενε Μελισσανιση εψαξες πολύ να τον βρεις

 

----------------------

 

klama

Link to comment
Share on other sites

προπονητής στην Σάντα Κλάρα (? ορτογαλία), στην Ασιρίσκα (Σουηδία), στην Αλ Χαμζ (Σαουδική Αραβία), στην Σταντ Τινισιέν (Τυνησία), στην Εθνική ομάδα της Υεμένης και στην Εσπεράνς (Τυνησία). Αλ Σαμπαμπ Σαουδική Αραβία, ενώ τελευταία του ομάδα ήταν η τουρκική Αντάλιασπορ...σε αυτές τις ομάδες κι εγώ μπορώ να είμαι προπονητής ρε σπαγγοραμενε Μελισσανιση εψαξες πολύ να τον βρεις

 

----------------------

 

klama

Βιογραφικο που θα ζηλευε και ο Τζακ Μπαουερ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μαλακα δεν γίνεται να το ζουμε αυτό.

exw arxisei kai skeftome diafora thetika peri sumviosis pou pote den mou eixan perasei apo to mualo ws twra

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

exw arxisei kai skeftome diafora thetika peri sumviosis pou pote den mou eixan perasei apo to mualo ws twra

 

Λες να αρχίσω να πηγαίνω κι εγώ για ψάρεμα με τον αδερφό μου και την παρέα σε καμιά λίμνη τα σαββατοκύριακα; ? άντα το βαριόμουνα, αλλά δε γαμιέται, με μπόλικο αλκοόλ κάτι γίνεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να μας πει ο Κωστας ο Κετσετζογλου την γνωμη του.

 

Ο Τσωχος μας την ειπε, αλλα οκ, ειναι γαυρος δεν μετραει.

 

Να μας την πει κι ο ΑΕκαρας τωρα .

 

Μαλλον στο ραδιοφωνο θα εχουμε το γνωστο

-"ολο και κατι θα εχει μαθει διπλα στον Μου"

-"μα δεν εχει κανει τιποτα στην προπονητικη του καριερα ρε Κωστα"

-"καλα, θα δουμε ρε φιλε..."

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Ρε καλα μας κανει ο τιγρακος. Βρισκει κ τα κανει. Ας φαμε στην μαπα τωρα τον προπονητη της εθνικη υεμενης κ τον νεροκουβαλητη του μουρινιο

Link to comment
Share on other sites

exw arxisei kai skeftome diafora thetika peri sumviosis pou pote den mou eixan perasei apo to mualo ws twra

Ναι και μετά η ΑΕΚ θα γινει διαφυγή η οποία στο τέλος θα σου δημιουργήσει περισσότερα νεύρα από τη συμβίωση

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μετά η ΑΕΚ θα γινει διαφυγή η οποία στο τέλος θα σου δημιουργήσει περισσότερα νεύρα από τη συμβίωση

e den ginete na paizei monimo adieksodo gamo ta kantilia

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μιλάω ως παθών. Εσύ μπορεί να είσαι πιο τυχερός, μη σε πάρω στο λαιμό μου κιολας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω στο 365 αναλυση "Ο Μοραις ΘΕΛΕΙ να φτιαχνει καλες ομαδες" και αναρωτιεμαι αν υπαρχει προπονητης που ΘΕΛΕΙ να φτιαχνει κακες ομαδες.

 

http://www.aek365.com/a-485354/o-morai-thelei-na-ftiaxnei-kale-omade.htm

 

Η κατασταση ειναι δραματικη

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω στο 365 αναλυση "Ο Μοραις ΘΕΛΕΙ να φτιαχνει καλες ομαδες" και αναρωτιεμαι αν υπαρχει προπονητης που ΘΕΛΕΙ να φτιαχνει κακες ομαδες.

 

http://www.aek365.com/a-485354/o-morai-thelei-na-ftiaxnei-kale-omade.htm

 

Η κατασταση ειναι δραματικη

sto episimo FB tis omadas , exei pio polles foto tou mourinio 

 

 

hahahahahha

Link to comment
Share on other sites

Ε είναι άλλο να είσαι βοηθός και άλλο να είσαι το αφεντικό. Υπο αυτή την έννοια, ο Τιμουρ κάτι είχε να δειξει. Αυτός δούλεψε σε κάτι χώρες που τρώνε σκυλιά ξέρω γω

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

:lol: Αυτοι εκτιμησαν το ταλεντο του και τον πηραν και μετα ο τιγρης....

 

 

Ίσως γι’ αυτό στην Υεμένη είναι σαν να ζεις στην εποχή  της  ? αλαιάς Διαθήκης. Θαρρείς και δεν  έχει αλλάξει τίποτα από τότε.

Όλοι δείχνουν πολλοί χαλαροί. Κανείς δε φαίνεται να βιάζεται να κάνει κάτι. Οι περισσότεροι είναι πολύ χαρούμενοι, ζεστοί και πολλοί φιλικοί με τους ξένους. Το μόνο τους μειονέκτημα είναι πως έχουν μάθει να ζουν με τη βρωμιά.

Ζέστη, σκόνη, κορναρίσματα, όλοι φωνάζουν μεταξύ τους, μια τρέλα.

Χώρα του καφέ παλιά, τώρα όλοι πίνουν μόνο τσάι. Το πολύ να πιούν ένα καφέ το πρωί. Μετά το απογευματινό κάτ, πίνουν τσάϊ  δίπλα στη γυναίκα, μιλάνε λιγάκι και η συζήτηση καταλήγει σε διαπραγματεύσεις για να πάνε στο κρεβάτι.

Σπίτια  φτιαγμένα από πηλό

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×