Jump to content

Jose Morais καλώς ήρθες στην ΑΕΚ


moukie
 Share

Recommended Posts

? ροσπαθώντας να ξεγελάσω τον εαυτό μου σημειώνω ότι από τα λεγόμενά του προκύπτει ότι του ετέθη ως στόχος το πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

? ροσπαθώντας να ξεγελάσω τον εαυτό μου σημειώνω ότι από τα λεγόμενά του προκύπτει ότι του ετέθη ως στόχος το πρωτάθλημα.

H λέξη πρωτάθλημα φέτος ακούγεται από την πρώτη στιγμή. 

Ούτε "πρωταθλητισμός", ούτε "διεκδίκηση" .

Ξεκάθαρα για ? ΡΩΤΑΘΛΗΜΑ μιλάει όλη η ομάδα, από πολύ ψηλά, μέχρι τα χερούλια στα Σπάτα. 

Link to comment
Share on other sites

? ροσπαθώντας να ξεγελάσω τον εαυτό μου σημειώνω ότι από τα λεγόμενά του προκύπτει ότι του ετέθη ως στόχος το πρωτάθλημα.

 

Να αναφέρουμε εδώ πως ο Μελισσανίδης σε διάστημα 16 μηνών έχει αλλάξει 5 προπονητές:

Δέλλας

? ογιέτ

Μανωλάς

ΔΕΗτζής

Τιμούρ

Νομίζω είναι καιρός να αναρωτηθούμε αν όντως φταίνε οι προπονητές που τα έρμα ψοφάνε..

Εφόσον επέλεξε τον Morais καλό θα ήταν να τον στηρίξει λοιπόν και να σταματήσει να συμπεριφέρεται σαν πρόεδρος της ? ροοδευτικής.

Άσχετος με το άθλημα αποκλείεται να είναι όπως και να το κάνουμε ο τύπος αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετος με το άθλημα μπορεί να μην είναι αλλά άσχετος δεν ήταν ούτε ο Τιμούρ.

Το πρόβλημα είναι η ασχετοσύνη του με το συγκεκριμένο επάγγελμα. Άλλο επάγγελμα ο προπονητής, άλλο ο σκάουτερ, άλλο ο νερουλάς της ομάδας. Κανείς τους δεν είναι άσχετος με το άθλημα, προπονητής όμως είναι ένας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άσχετος με το άθλημα μπορεί να μην είναι αλλά άσχετος δεν ήταν ούτε ο Τιμούρ.

Το πρόβλημα είναι η ασχετοσύνη του με το συγκεκριμένο επάγγελμα. Άλλο επάγγελμα ο προπονητής, άλλο ο σκάουτερ, άλλο ο νερουλάς της ομάδας. Κανείς τους δεν είναι άσχετος με το άθλημα, προπονητής όμως είναι ένας.

pio eukola edina tin omada ston kostas21 para s'sauton

Link to comment
Share on other sites

pio eukola edina tin omada ston kostas21 para s'sauton

 

Καλός είναι ο Κώτσος. Έχει κάποια κολλήματα βέβαια κι αυτός, αλλά καλός είναι.

Link to comment
Share on other sites

pio eukola edina tin omada ston kostas21 para s'sauton

 

Ο Κώστας θα ταν κράμα Άγγελου Αναστασιάδη στο πιο άθεο, Μάγκατ και Φέργκιουσον..

Link to comment
Share on other sites

? ρόεδρο Ματζίσαν

Τεχνικό διεύθυντή ΑΜιΝΤι

? ροπονητή Κώστα21

 

Με 30 βαθμούς το παίρνω

Link to comment
Share on other sites

? ρόεδρο Ματζίσαν

Τεχνικό διεύθυντή ΑΜιΝΤι

? ροπονητή Κώστα21

 

Με 30 βαθμούς το παίρνω

 

Και εσένα ή τον Αβραάμ αρχηγό αποστολής να ρίχνει από ? αναγίες μέχρι ? αναγίτσες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω καλό πρόαισθημα για αυτόν.

Θα την προλάβει την ανάσταση.

 

Είναι και μουνάκιας καλά θα περάσει στην Ελλάδα

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Είναι και μουνάκιας καλά θα περάσει στην Ελλάδα

 

:D

Αν δεν τον προλάβει το εγκεφαλικό.

Θέλουν προσοχή αυτά τα πράγματα από άτομα με βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό.

Link to comment
Share on other sites

H λέξη πρωτάθλημα φέτος ακούγεται από την πρώτη στιγμή. 

Ούτε "πρωταθλητισμός", ούτε "διεκδίκηση" .

Ξεκάθαρα για ? ΡΩΤΑΘΛΗΜΑ μιλάει όλη η ομάδα, από πολύ ψηλά, μέχρι τα χερούλια στα Σπάτα

 

Συμπεριλαμβανομένου κάπου ενδιάμεσα ΚΑΙ του συμπαθούς ΜατζίΣαν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η συνεχής επίκληση του (υπερατού) "ήτανε δίπλα στον Μουρίνιο" μου θυμίζει κάτι σοφό που έλεγε μια ψυχή.

"Και τα αρχίδια τρώνε μια ζωή δίπλα στον πούτσο αλλά αυτά δεν θα γαμήσουνε ποτέ μέχρι να πεθάνουνε"

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ασχετο. Ο Μοραις δεν θυμιζει λιγο τον ? ικαρντ απο το σταρ τρεκ αλλα σε μαυρο?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η συνεχής επίκληση του (υπερατού) "ήτανε δίπλα στον Μουρίνιο" μου θυμίζει κάτι σοφό που έλεγε μια ψυχή.

"Και τα αρχίδια τρώνε μια ζωή δίπλα στον πούτσο αλλά αυτά δεν θα γαμήσουνε ποτέ μέχρι να πεθάνουνε"

Σαφώς πρόκειται για αστειότητα η επίκληση της επαγγελματικής του σχέσης με τον Μουρίνιο, κάτι που θα έπρεπε ο ίδιος να επιδιώκει να ειπωθεί μια φορά και τέλος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία στον άνθρωπο όπως και να χει..

Συμπαθής φάτσα.

 

Καλή του επιτυχία. Αντιπαθής φάτσα όσο δεν πάει.  :D

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο ντύσιμο ταμτακου μικροπωλητή, εντάξει ο Φερνάντου δε μίλαγε ούτε αγγλικά και είχαμε και πασοκ/αυγολεμονο ως εθνικό πρόταγμα, εδώ μιλάμε για τον εγκέφαλο πίσω απ τον Μουρινιο, κοσμογυρισμενος, εν έτει 2017, βάλε ένα σιδερωμενο άσπρο πουκάμισο με μανσετες/μαξιλαρες/κατι ρε μπούστη. Ευρωπαϊκό κλάμπ έρχεσαι να αναλάβεις.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο ντύσιμο ταμτακου μικροπωλητή, εντάξει ο Φερνάντου δε μίλαγε ούτε αγγλικά και είχαμε και πασοκ/αυγολεμονο ως εθνικό πρόταγμα, εδώ μιλάμε για τον εγκέφαλο πίσω απ τον Μουρινιο, κοσμογυρισμενος, εν έτει 2017, βάλε ένα σιδερωμενο άσπρο πουκάμισο με μανσετες/μαξιλαρες/κατι ρε μπούστη. Ευρωπαϊκό κλάμπ έρχεσαι να αναλάβεις.

To πιο ντεκαβλε πράμα που έχω δει τώρα τελευταία είναι τον Φερντάντου με σωστό... κοστούμι και γραβάτα στο Γιούρο. 

Ο φασισμός δεν του επέτρεψε να ζήσει την απόλυτη καταξίωση με το απόλυτο ανοιχτοκαφέ δερμάτινο σακάκι του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×