Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Το Blacklist εξαιρετικό, το ενδιαφέρον παραμένει αμείωτο.

 

 

Θα δω και Σέρλοκ και ελπίζω να βγάζουν επεισόδια πιο σύντομα όταν τελειώνει η κάθε χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Angie Tribeca

 

Νέα κωμική σειρά. Ο πρώτος κύκλος (10 επεισόδια) βγήκε όλος πριν λίγες μέρες για να ακολουθήσει σε λίγες μέρες και ο 2ος με εβδομαδιαίο φορματ.

 

Αν είστε fans των Police Squad, Airplane και τέτοιων spoof movies θεωρώ ότι θα σας αρέσει. ? ροσωπικά στα πρώτα 4 επεισόδια τα hits είναι περισσότερα από τα misses. ? ερνάει ευχάριστα το 20λεπτο.

 

david-hoffman-and-dj-tanner.jpg

Edited by Macross
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το Blacklist εξαιρετικό, το ενδιαφέρον παραμένει αμείωτο.

 

 

 

 

Είμαι στη μέση της δεύτερης σεζόν, εθισμός.

Link to comment
Share on other sites

Το Blacklist εξαιρετικό, το ενδιαφέρον παραμένει αμείωτο.

 

 

 

Είμαι στη μέση της δεύτερης σεζόν, εθισμός.

 

 

Update. Μετά το πρώτο επεισόδιο της τρίτης σεζόν νόμιζα ότι θα πάρει άλλη τροπή, αλλά κι έτσι καλά είναι.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

the man in the high castle..sci/fi ,και καλά πως θα ήταν ο κόσμος αν είχαν επικρατήσει οι ναζί στο β'πόλεμο..έχω φάει κόλλημα , 1 σεζόν μέχρι τώρα

 

 

 

Μόλις τελείωσα τη σεζόν. Έχω μείνει λίγο μαλάκας, ε; ? ού παέι το πράμα άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά να κάνω deactivate το facebook. Έχει γεμίσει το news feed μου με status HoC.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα τη σεζόν. Έχω μείνει λίγο μαλάκας, ε; ? ού παέι το πράμα άραγε;

 

ελα μου ντε..μόλις τέλειωσα τη σεζόν , πήγα και πήρα το βιβλίο , δε κρατήθηκα..τις επόμενες μέρες θα το αρχίσω

 

στα υπόλοιπα , walking dead γίνεται κλασσικά χαμός ενώ τέλειωσα και το suits..πάμε για hoc τώρα

Link to comment
Share on other sites

 

55. Utopia

utopia-main.jpg

? ροσφατα τελειωσε ο 1ος κυκλος.

Τρομερη σειρα sci-fi με dystopian future. Conspiracy theorists προσκυνατε. Γραφικη βια, εξυπνο σεναριο, ατακες και twists.

? ολυ καλη παραγωγη και το acting σε πολυ καλα επιπεδα.

Η υποθεση αρχιζει γυρω απο ενα κομικ και 2 assasins πoυ προσπαθουνε να το βρουνε γιατι προφανως αποκαλυπτει πραγματα. Το agency που τους εχει βαλει ειναι υπερανω government σε στυλ Ιλουμινατι κλπ

Δειτε το.

 

Βαθμολογια : **** (δεν βαζω 5 γιατι δεν ξερω πως θα εξελιχθει μετα το series 1

 

 

Τώρα προσπαθώ να το κατεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, είδα το πρώτο μέρος. Μα πόσο αγγλική αρρώστεια! Καλά θα περάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

"Where is Jessica Hyde?"  ? οσο επος αυτη η σειρα... Αγγλουρες εγγυηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

secret state mini seira.tin eixe postarei o zastrician

 

? ήρα από την αρχή το τόπικ και είδα όλα αυτά που συνιστά ο Ζαστρίσιαν. Αλλά να σου πω την αλήθεια με κάνει πολύ σκεπτικό ο συγκεκριμένος χρήστης όταν εκθειάζει το Wire, σειρά που με έπαιρνε ο ύπνος κάθε δεύτερο επεισόδιο, την δε δεύτερη σεζόν 2 φορές την άρχισα, αλλα δεν άντεξα. ? ολύ βαρεμάρα. Και γενικά δεν συνηθίζω να αφήνω στη μέση σειρά.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ήρα από την αρχή το τόπικ και είδα όλα αυτά που συνιστά ο Ζαστρίσιαν. Αλλά να σου πω την αλήθεια με κάνει πολύ σκεπτικό ο συγκεκριμένος χρήστης όταν εκθειάζει το Wire, σειρά που με έπαιρνε ο ύπνος κάθε δεύτερο επεισόδιο, την δε δεύτερη σεζόν 2 φορές την άρχισα, αλλα δεν άντεξα. ? ολύ βαρεμάρα. Και γενικά δεν συνηθίζω να αφήνω στη μέση σειρά.

xekinata k asta.tzamba einai... :P

auta einai agglika re eggyisi.oxi amerikanies

Edited by CHRIS
Link to comment
Share on other sites

? ήρα από την αρχή το τόπικ και είδα όλα αυτά που συνιστά ο Ζαστρίσιαν. Αλλά να σου πω την αλήθεια με κάνει πολύ σκεπτικό ο συγκεκριμένος χρήστης όταν εκθειάζει το Wire, σειρά που με έπαιρνε ο ύπνος κάθε δεύτερο επεισόδιο, την δε δεύτερη σεζόν 2 φορές την άρχισα, αλλα δεν άντεξα. ? ολύ βαρεμάρα. Και γενικά δεν συνηθίζω να αφήνω στη μέση σειρά.

κι εγω δε τη παλεψα με το wire. Ειναι και η βασική μας διαφωνία με το Ζαστρο.(προφανως και με πολλους αλλους γιατι εχει μεγαλη βαθμολογία)

? αρτο απ την αρχη Σπυρο και ξεκινα να κατεβαζεις οσα προτεινω εγω. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

wire k oz einai ta as poume ta antoistixa se wire in the blood k cracker apo agglia

einai ligo palies epoxes.tote arxizoun tous upologistes :P

alla spiro des cracker

gt tha kauloseis g auto

 

vasika emena m aresan ola.

Edited by CHRIS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×