Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

 τελειώνω το blacklist..στην αρχή μου φάνηκε φτηνή αντιγραφή απο fringe αλλά όσο εξελίσσεται η πλοκή, δυναμώνει..αρκετά καλό

το φρινγκ? τι σχεση εχει?

? ρωτη σεζον τελειωνεις?

 

Ετοιμαζομαι να δω το The man in the high castle. 1η σεζον 2ο επεισοδιο. Θα σας ενημερωσω

 

ε, μεχρι εκει ειναι

Μια χαρα βλεπεται.

 

ρε τι γινεται στο narcos ρε

 

Απορω που ο ζαστρος το βρηκε κουραστικο.

 

 

Επισης, οι σιτεμενοι ΙΤδες να δουν κι αυτο:

 

MV5BODA4MTA3MjQwMl5BMl5BanBnXkFtZTgwNzU1

 

http://www.imdb.com/title/tt2543312/?ref_=nv_sr_1

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Απορω που ο ζαστρος το βρηκε κουραστικο.

Θα σου πω. Ειχα πιασει ταινιες με Εσκομπαρ και ναρκοσειρες και το μοτιβο με χαλασε. Το εχω κρατησει να το ξαναπιασω αφου δω κατι αλλο, αλλες θεματικες και δεν εχω το overdose με ? αμπλο, "real tv" φαση και τετοια. Ειναι τοσος λιγος ο χρονος πλεον που στανταρ βλεπω ενα επεισοδιο σκαρτο απο κατι καθε νυχτα γιατι με παιρνει ο υπνος. Εχω δει το 3ο επεισοδιο του Homeland γυρω στις 3 φορες μεχρι τωρα, δε θυμαμαι που ειχα κοιμηθει και αφου δω σκηνη καταλαβαινω οτι το χα δει. Γενικως ειναι τετοια η πιεση αυτον τον καιρο που εχω μεινει πισω γενικα. Θελω κατι γρηγορο ή κατι ελαφρυ, δεν μπορω να παρατηρω ή να σπαω το κεφαλι μου σε σειρες. Το επαθα και με το πολιτικο το Show me a Hero που μου αρεσε τρομερα αλλα εκανα να το δω εναμιση μηνα. Γενικα, περιμενω μια σειρα να με καβλωσει, περιμενω μια δυνατη πρωτη σεζον α-λα House of Cards ή α-λα Boss. Τετοια φαση θελω, τσιτα και ιντριγκα. ? χ αν με βαλεις να δω το αγγλικο το Abbey θα κοιμηθω στο πενταλεπτο στανταρ. 

Αυτα σε γενικες γραμμες, ευχαριστω που με διαβασες.

Link to comment
Share on other sites

τρίτη σεζόν είμαι άρη..η όλη φάση της σπέσιαλ ομάδας με τα συγκεκριμένα άτομα και τις ιδιότητες τους έχουν μεγάλη αντιστοιχία με φριντζ..το μπακ στόρυ είναι τελείως διαφορετικό φυσικά αλλά το σερβίρισμα μοιάζει πολύ ειδικά στα πρώτα της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω. Ειχα πιασει ταινιες με Εσκομπαρ και ναρκοσειρες και το μοτιβο με χαλασε. Το εχω κρατησει να το ξαναπιασω αφου δω κατι αλλο, αλλες θεματικες και δεν εχω το overdose με ? αμπλο, "real tv" φαση και τετοια. Ειναι τοσος λιγος ο χρονος πλεον που στανταρ βλεπω ενα επεισοδιο σκαρτο απο κατι καθε νυχτα γιατι με παιρνει ο υπνος. Εχω δει το 3ο επεισοδιο του Homeland γυρω στις 3 φορες μεχρι τωρα, δε θυμαμαι που ειχα κοιμηθει και αφου δω σκηνη καταλαβαινω οτι το χα δει. Γενικως ειναι τετοια η πιεση αυτον τον καιρο που εχω μεινει πισω γενικα. Θελω κατι γρηγορο ή κατι ελαφρυ, δεν μπορω να παρατηρω ή να σπαω το κεφαλι μου σε σειρες. Το επαθα και με το πολιτικο το Show me a Hero που μου αρεσε τρομερα αλλα εκανα να το δω εναμιση μηνα. Γενικα, περιμενω μια σειρα να με καβλωσει, περιμενω μια δυνατη πρωτη σεζον α-λα House of Cards ή α-λα Boss. Τετοια φαση θελω, τσιτα και ιντριγκα. ? χ αν με βαλεις να δω το αγγλικο το Abbey θα κοιμηθω στο πενταλεπτο στανταρ. 

Αυτα σε γενικες γραμμες, ευχαριστω που με διαβασες.

 

fargo.

? αρακαλω.

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

fargo.

? αρακαλω.

Ειδα πρωτη σεζον μονορουφι. ? εριμενω να τελειωσει η δευτερη για να βαλω μπρος. Το φυλαω για καλο Σ/Κ χειμωνα που θα χω ωρα να χαλαρωσω και να κλεισω τηλεφωνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ποιοι το λενε?

εγω το λεω και ναι, ειναι τοσο καλο.

Μου το λεγαν κατι γκομενες. Ξες, αυτες με τα μεγαλα βυζια που δεν μ αρεσουν.

Link to comment
Share on other sites

Μου το λεγαν κατι γκομενες. Ξες, αυτες με τα μεγαλα βυζια που δεν μ αρεσουν.

 

Θελω να μου τις γνωρισεις.

Δεν ειναι και πολυ "γυναικεια" σειρα.

Αρα οι γκομενες που στο παν, ξερουν τι θελουν.

Εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μου τις γνωρισεις.

Δεν ειναι και πολυ "γυναικεια" σειρα.

Αρα οι γκομενες που στο παν, ξερουν τι θελουν.

Εμενα.

o fargos eisai? :D

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε κι η 2η σεζον του The Knick

 

MV5BMjAzNjQ2MzQ5M15BMl5BanBnXkFtZTgwODE2

 

 

 

 

Η δευτερη σεζον του Fargo (που ανέφερα πιο πριν) φαινεται να ειναι το ίδιο καλη με την πρώτη.

 

Μην ξεκινησετε τη δεύτερη σεζον αν δεν εχετε δει την πρωτη.

Οι ιστοριες ειναι ασχετες μεταξυ τους. 

kalo to the knick ari?

Link to comment
Share on other sites

kalo to the knick ari?

Γαμαει. Αρκει να χεις στομαχι για τις σκηνες χειρουργειου.

Επειδη ειδα οτι ποσταρες και κατι αγγλουρες, ριξε μια ματια και στα "This is England".

Edited by aris2168
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

απο uk φοβερό και το black mirror..ξεχωριστές υποθέσεις σε αυτοττελή επεισόδια , κάποια απο αυτά πολύυυ δυνατά

Link to comment
Share on other sites

Γαμαει ο Thackery CHRIS. Να το δεις.

 

α, το βαλες μπροστα?  ή το βλεπες απ οταν βγηκε?

ωραιο, δυνατο. 

Link to comment
Share on other sites

απο uk φοβερό και το black mirror..ξεχωριστές υποθέσεις σε αυτοττελή επεισόδια , κάποια απο αυτά πολύυυ δυνατά

Τα εχουμε πει κυριος στη must λιστα στις πρωτες σελιδες. ? ρωτα πρεπει να διαβαζονται οι πρωτες σελιδες και μετα να προσθετωμεν νεες σειρες.

 

α, το βαλες μπροστα?  ή το βλεπες απ οταν βγηκε?

ωραιο, δυνατο. 

Απο περσι ρε. Στην αρχη ειχα νευρα με τον Οουεν αλλα μετα ψηθηκα οταν καταλαβα οτι ειναι ντραγκ αντικτ.

Link to comment
Share on other sites

Τα εχουμε πει κυριος στη must λιστα στις πρωτες σελιδες. ? ρωτα πρεπει να διαβαζονται οι πρωτες σελιδες και μετα να προσθετωμεν νεες σειρες.

 

 

Χαμενη παει τοση δουλεια φιλε, δε παει κανενας

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×