Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Τελειωνω 3η σεζον Homeland. Ρε σεις καλο ειναι. 4 ηθοποιοι ειναι ουσιαστικα αλλα παει γαμιωντας, δεν κουραζει. Μικρη κοιλιτσα στην αρχη του 3ου γιατι εχτιζε το νεο σκριπτ, αλλα μετα σπασμενα τα φρενα. Χοουμλαντ αρα οπου εσυ κ γω.

 

? νιγηκα ρε 

Link to comment
Share on other sites

Τελειωνω 3η σεζον Homeland. Ρε σεις καλο ειναι. 4 ηθοποιοι ειναι ουσιαστικα αλλα παει γαμιωντας, δεν κουραζει. Μικρη κοιλιτσα στην αρχη του 3ου γιατι εχτιζε το νεο σκριπτ, αλλα μετα σπασμενα τα φρενα. Χοουμλαντ αρα οπου εσυ κ γω.

 

Και που είσαι ακόμα Κώστα. Κατά την ταπεινή μου γνώμη (και με όσους έχω μιλήσει) από τον 4 κύκλο απογειώνεται. Σπουδαίες ηθοποιίες, πάρα πολύ καλό σενάριο, δε βαριέσαι με τίποτα. Αλλά μην το πολυαναλύω, όταν σε προϊδεάζουν ότι κάτι είναι φοβερό, μετά λογικό οι απαιτήσεις σου να είναι στον Θεό και να μην το απολαύσεις τόσο.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και που είσαι ακόμα Κώστα. Κατά την ταπεινή μου γνώμη (και με όσους έχω μιλήσει) από τον 4 κύκλο απογειώνεται. Σπουδαίες ηθοποιίες, πάρα πολύ καλό σενάριο, δε βαριέσαι με τίποτα. Αλλά μην το πολυαναλύω, όταν σε προϊδεάζουν ότι κάτι είναι φοβερό, μετά λογικό οι απαιτήσεις σου να είναι στον Θεό και να μην το απολαύσεις τόσο.

 

Μεγαλη τους μαγκια που μπορεσαν να το κρατησουν σε τετοιο επιπεδο μετά την 3η σεζον.

Εγω φοβηθηκα οτι θα χασει το ενδιαφερον του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω και εγω. ? λησιαζω στο τελος της 3ης, δεν παιζεται για την ωρα. Σαουλ και τα μυαλα στο μιξερ. Αλλα φοβαμαι μη στερεψουν απο ιδεες.

 

αναγκαζονται να βρουν νεες.

Link to comment
Share on other sites

51FyveC1xBL._SL500_AA280_.jpg

 

5 ζαστροαστερια.Τωρα παιζει ο 2ος κυκλος.Σοκαρομαι που δεν το εχει αναφερει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Τελος και η 4η σεζον Homeland. Τιτανιο. ? αμε για αλλα τωρα..

 

Δεν αρχίζεις 5η; Θες να τελειώσει να τα δεις όλα μαζί;  :D

Link to comment
Share on other sites

πότε προλαβαίνετε ρε μλκες (για τους κωλόγερους-over 27) και έχετε δει 4892 σειρές ο καθένας; τραβάτε ολονυχτίες;

Edited by agelos
Link to comment
Share on other sites

πότε προλαβαίνετε ρε μλκες (για τους κωλόγερους-over 27) και έχετε δει 4892 σειρές ο καθένας; τραβάτε ολονυχτίες;

Δεν ειμαστε ολοι ακαδημαϊκοι φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαστε ολοι ακαδημαϊκοι φιλε.

είπε ο άνθρωπος που δουλεύει 20 ώρες το 24ωρο.

Link to comment
Share on other sites

πότε προλαβαίνετε ρε μλκες (για τους κωλόγερους-over 27) και έχετε δει 4892 σειρές ο καθένας; τραβάτε ολονυχτίες;

 

Εμένα το αλλοπρόσαλλο ωράριο της δουλειάς μου, μου επιτρέπει να βλέπω καμιά σειρά σε εντελώς άκυρες ώρες για νορμάλ άνθρωπο. Άσε που δεν έχω ούτε γατί ούτε σκυλί ούτε γυναίκα, οπότε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχω ξαναγράψει,αλλά νομίζω μία αξιόλογη σειρά είναι και το Graceland.

 

 

Zαστρο είδες το Wire in the blood?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×