Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

ξεκίνησα το Black. πολύ καλό φαίνεται, το μόνο που με χαλάει είναι η μεταγλώτιση του netflix.

Link to comment
Share on other sites

βλεπω happy valley, δυο σεζον απο εξι επεισοδια. Οποιος γουσταρει βρετανικα ας τσεκαρει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Άρχισα Travelers. Πάντα πρέπει να έχω ένα sci-fi σε ροή. :) Πρώτα 6 επεισόδια check, μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

The killing για όποιον γουστάρει ντεντεκτιβιλίκια και μυστήρια

 

The sinner, Manhunt Unabomber επίσης καλά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

palio

 

Εκανα και edit αλλα 2. Δεν ηξερα αν το έχετε γράψει για αυτό. Το dark το γραψατε, το casa de papel επισης που έχω δεί

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Black sails arxisa tin 4i.

 

Ap tis palioteres petyxa ksana se et1 to "the wire". Entaksei gamisterotato. Ap tis kalyteres pou exoun paiksei

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα απο την αρχη το X Files που χα να το δω απο το δημοτικο.

Συγκινηση.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα απο την αρχη το X Files που χα να το δω απο το δημοτικο.

Συγκινηση.

tora arxises na to katalavaineis e?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αυτή τη στιγμή βλέπω το τελευταίο μέχρι τώρα του Homeland (S07E11). Οι σκηνές που παίζονται στην Μόσχα και καλά, έχουν γυριστεί στη Βουδαπέστη, Οκ, δεν είναι είδηση αυτό, έχει γίνει αρκετές φορές σε διάφορες ταινίες. Στο 38'45" όμως παθαίνω πλάκα. Είχα πετύχει αυτές τις Μερσεντές πριν πολλούς μήνες στο κέντρο, δεν γινόταν να μην συγκρατήσω τα γράμματα της πινακίδας (ΝΒΑ) όπως θυμάμαι κάθε φορά που βλέπω ΑΕΚ ας πούμε στην πινακίδα. Παίζει να πέρασε καμια Μάθισον, κανάς Σαούλ δίπλα μου εκείνη τη μέρα και χαμπάρι δεν πήρα. :D

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή βλέπω το τελευταίο μέχρι τώρα του Homeland (S07E11). Οι σκηνές που παίζονται στην Μόσχα και καλά, έχουν γυριστεί στη Βουδαπέστη, Οκ, δεν είναι είδηση αυτό, έχει γίνει αρκετές φορές σε διάφορες ταινίες. Στο 38'45" όμως παθαίνω πλάκα. Είχα πετύχει αυτές τις Μερσεντές πριν πολλούς μήνες στο κέντρο, δεν γινόταν να μην συγκρατήσω τα γράμματα της πινακίδας (ΝΒΑ) όπως θυμάμαι κάθε φορά που βλέπω ΑΕΚ ας πούμε στην πινακίδα. Παίζει να πέρασε καμια Μάθισον, κανάς Σαούλ δίπλα μου εκείνη τη μέρα και χαμπάρι δεν πήρα. :D

 

Λογικο ρε φιλε να μη καταλαβεις. Αφου ειναι μυστικοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nostalgia...

 

 

 

 

ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕ . ΕΠΙΚΟ ΕΠΟΣ

 

Τα 2 πρώτα επεισόδια είναι στο youtube τζαμπε. Για τα άλλα στα torrentadika.

Link to comment
Share on other sites

exei dei kaneis to safe??

 

Καλο ειναι (το περιμενα καλυτερο, και μπορουσε)

Link to comment
Share on other sites

to mazepsane kala th sezon fetos, eixe kalo ending....

Ok nomizw to Homeland einai apo tis kaluteres ever seires sto 8ema twn politics-spy agenda. Poly epikairh seira. O epomenos kuklos 8a einai o teleutaios, oti eixe na dwsei to edwse, apla 8elei ena telos me wraio closure gia thn Carrie.

 

Τώρα αξιώθηκα να δω το τελευταίο επεισόδιο.

Τα σύνορα Ρωσίας και Εσθονίας τελικά είναι... 15 λεπτά από το σπίτι μου!  :lol:  :lol:  :P Περνάω κάθε μέρα από δίπλα.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×