Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

 Angel -21- απο Περιστερι Κλαμπ.

 Το πρωι καθολικός ιερεας 

τη νύχτα σόδια με γαυρους 

 Αγίας Λαυρας και Βιζυηνού γωνία .

 

Αλλο..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Supernatural βλέπει κανείς;

Ξεκίνησε επικά η 14η σεζόν.

 

Λολ, να φανταστείς το είχε αρχίσει μια πρὠην μου (2008-10) κι εγώ δεν συνέχισα να το βλέπω μαζί της γιατί είμαι κότα και δεν αντέχω τα θρίλερ κι έτσι.  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λολ, να φανταστείς το είχε αρχίσει μια πρὠην μου (2008-10) κι εγώ δεν συνέχισα να το βλέπω μαζί της γιατί είμαι κότα και δεν αντέχω τα θρίλερ κι έτσι.  :lol:

 

Αχαχαχα.

ΟΚ εγώ το βλέπω ακόμα γιατί ΟΚ όταν το χεις ξεκινήσει από τα 16 σου πλέον έχεις μεγαλώσει με αυτό και δύσκολα ξεκολλάς παρόλο που έχει 2-3 κακές σεζόν.

Όμως το ξεπέρασε και έχει πλέον αποκτήσει σταθερή εξέλιξη παρά τις πολλές σεζόν

Δεν έχεις χάσει και πολλά:

Η μητέρα τους έχει αναστηθεί, ο Dean πλέον είναι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ, ο Sam προορίζεται για Lucifer, ο Θεός πλέον δεν υπάρχει ενώ έχουμε πέρα-δώθε και με παράλληλα σύμπαντα :P

 

tumblr_p8wtp71p4t1rstq9ro1_540.gif

Link to comment
Share on other sites

Την μερα που γραψατε για το elite, μου ελεγαν να το ξεκινησω 2 παιδια απ τη δουλεια.

Ειδα 3 επεισοδια. Τι μαλακια ειναι αυτοι ρε σεις? Φιλιοντουσαν και 2 πουσταρια και επρεπε να δω 10 τσοντες για να επανελθει η αισθητικη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Την μερα που γραψατε για το elite, μου ελεγαν να το ξεκινησω 2 παιδια απ τη δουλεια.

Ειδα 3 επεισοδια. Τι μαλακια ειναι αυτοι ρε σεις? Φιλιοντουσαν και 2 πουσταρια και επρεπε να δω 10 τσοντες για να επανελθει η αισθητικη μου.

 

Παρακουμή άκου τον Bukowski και δες αυτό

 

Link to comment
Share on other sites

Το χω δει ρε περσι. Το περιμενα καλυτερο να σου πω.

Για μενα οτι καλυτερο εχω δει ειναι το peaky blinders.

Link to comment
Share on other sites

Το χω δει ρε περσι. Το περιμενα καλυτερο να σου πω.

Για μενα οτι καλυτερο εχω δει ειναι το peaky blinders.

 

Penny Dreadful έχεις δει;

Link to comment
Share on other sites

Την μερα που γραψατε για το elite, μου ελεγαν να το ξεκινησω 2 παιδια απ τη δουλεια.

Ειδα 3 επεισοδια. Τι μαλακια ειναι αυτοι ρε σεις? Φιλιοντουσαν και 2 πουσταρια και επρεπε να δω 10 τσοντες για να επανελθει η αισθητικη μου.

 

Να σαι καλα μονο το 1ο προλαβα να δω

Link to comment
Share on other sites

Penny Dreadful έχεις δει;

Ναι. Καλο. Ατμοσφαιρικο.

 

Μικρε και Ατροπε μακρια κι αλαργα. Το τατουαζ καλυτερο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Παρακουμή άκου τον Bukowski και δες αυτό

 

θες να χει τελειωσει η σειρα?

 

ειδα το πρωτο επεισοδιο απο το Taboo,

 

πολυ μου αρεσε.

 

http://www.imdb.com/title/tt3647998/

 

 

 

MV5BMTYyNTQwNzk0OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDAy

Οταν βγαινουν τα λεμε ρε συ μπουκο, αλλα δεν ακουνε, δε μελετανε.

 

Το Elite προσπαθησε να εκμεταλευτει την αυρα του Papel, ισπανικη, μοντερνα σειρα, εμενα δε με τραβηξε, ισως ειχα μεγαλες προσδοκιες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Buko you douche bag, no fuckin spoilers.

Ωχ δεν ηξερα το βλεπουν κι αλλοι. Παντως κουλ δεν ειπα κατι συγκλονιστικο.

Link to comment
Share on other sites

Οταν βγαινουν τα λεμε ρε συ μπουκο, αλλα δεν ακουνε, δε μελετανε.Το Elite προσπαθησε να εκμεταλευτει την αυρα του Papel, ισπανικη, μοντερνα σειρα, εμενα δε με τραβηξε, ισως ειχα μεγαλες προσδοκιες.

Εγω εχω ξεκινησει αυτες τις μερες το Deadwind, φινλανδικο αστυνομικο θριλερ ειναι. Μεσα στην βδομαδα θα σας πω αν αξιζει, παντως μεχρι στιγμης δυνατο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοξενουσα το ΣΚ την αδερφή μου, και πανω στη κουβεντα για σειρες, του ειπα ν αρχισει το Line of Duty.

Ειδαμε και το πρωτο επεισοδιο μαζι.

Τοσο γαματη σειρα, που ξαναβλεπω το 2ο τωρα...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δειτε The Haunting of Hill House οσοι γουσταρετε τρομου-θριλερ. Ρεστα (ειμαι καπου στο 5ο επεισοδιο), δε ξερω βεβαια πως θα εξελιχθει αλλα για την ωρα γαμει.

Ισχυει

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες δείτε το.

ΓΑΜΑΕΙ

 

 

Φινλανδικό αστυνομικό θρίλερ, δολοφονία με εμπλοκή πολυεθνικών εταιριών, οικολογικά θέματα και πρωταγωνιστές μια χήρα πράκτορας με έναν ρούκι δίπλα της.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλοξενουσα το ΣΚ την αδερφή μου, και πανω στη κουβεντα για σειρες, του ειπα ν αρχισει το Line of Duty.Ειδαμε και το πρωτο επεισοδιο μαζι.Τοσο γαματη σειρα, που ξαναβλεπω το 2ο τωρα...

To aggliko les e?

Polu kalh seira

Link to comment
Share on other sites

Δώστε σκανδιναβικά αστυνομικά θρίλερ στον λαό.

 

Κοίτα μόνο μην βγάλεις καμιά Σκανδιναβή γκόμενα και της πεις ότι οι Φινλανδοί συγκαταλέγονται στους "Σκανδιναβούς".

 

;)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δειτε The Haunting of Hill House οσοι γουσταρετε τρομου-θριλερ. Ρεστα (ειμαι καπου στο 5ο επεισοδιο), δε ξερω βεβαια πως θα εξελιχθει αλλα για την ωρα γαμει.

 

το σταματησα μετα απο 1,5 επεισοδιο

εβαλα the end of the fucking world εχε χαρη που ειναι 20λεπτα, θα το τελειωσω αλλα τι φαση 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×