Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Συζητηση Χρηστη ΚΜ (ΧΚΜ) με Ραγιο (ΡΒ) για σειρες

 

ΧΚΜ: Ειδα τρια επεισοδια της Χ σειρας για τον μπουτσο μου φαινεται

ΡΒ: Δεν μπορεις να ξερεις αν δεν την δεις ολη

ΧΚΜ: Ε απο οσο ειδα λεω

ΡΒ: Το ιδιο λεμε :)

ΧΚΜ: Ε μαλακια φαινεται

ΡΒ: Αν δεν την δεις ολη δεν μπορεις να ξερεις. Αλλα και μαλακια να ειναι, δεν ειναι η μοναδικη

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... και στις μπάμιες, στο μισό πιάτο μπορείς να πεις αν σου αρέσουν η όχι. Δεν χρειάζεται να φτάσεις στη τελευταία πιρουνιά 

 

Ναι αλλά τρώγοντας ανοίγει η όρεξη. 

Link to comment
Share on other sites

Θα κάτσω να τις θυμηθώ, γιατί τρώνε ζβου μετά τους τίτλους τέλους

Αγαπημένη --πολυαγαπημένη και ακόμα πιο πολύ χαρακτήρας είναι η Saga στο Bridge. Απίστευτες ψυχωτικές ατάκες, ειδικά στο πρώτο κύκλο

Traped από Ισλανδία μια και το ανέφερα , αλλά θέλεις και ατμόσφαιρα καύσωνα για μεγαλύτερη απόλαυση

 

Αν σου αρεσε το Bron τσεκαρε το φινλανδικο το Deadwind που εγραψα πιο πισω. Ανοιξη θα βγει η δευτερη σεζον. Σκανδιναβικο στυλ αλλα με φινλαδικη ψυχασθενεια.

Link to comment
Share on other sites

Συζητηση Χρηστη ΚΜ (ΧΚΜ) με Ραγιο (ΡΒ) για σειρες

 

ΧΚΜ: Ειδα τρια επεισοδια της Χ σειρας για τον μπουτσο μου φαινεται

ΡΒ: Δεν μπορεις να ξερεις αν δεν την δεις ολη

ΧΚΜ: Ε απο οσο ειδα λεω

ΡΒ: Το ιδιο λεμε :)

ΧΚΜ: Ε μαλακια φαινεται

ΡΒ: Αν δεν την δεις ολη δεν μπορεις να ξερεις. Αλλα και μαλακια να ειναι, δεν ειναι η μοναδικη

 

XAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXXA 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδα πρωτη σεζον 13 reasons why, ΟΚ καιρο ειχα να δω αμερικανια, με κρατησε ευχαριστα ωστε να δω σερι και την δευτερη σεζον.

Η θεματολογια εχει να κανει με το μπουλινγκ στο σχολειο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

The haunting of Hill house, Mike Flanagan εξελισεται σε εγγυηση

Ναι, το γράψε ο Άγγλος πρώτος, εμένα μου χουν μείνει 2 επεισόδια. Πάρα πολύ καλό, αν σκεφτείς και ότι είναι κατηγορια horror, σπέρνει πραγματικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι τωρα το ειδα το post του Κωστα.Απο τις καλυτερες σειρες που κυκλοφορουν τελευταια.Horror και δραμα σε ισες δοσεις και φωτογραφια κινηματογραφικη.Ο Flanagan ειναι απο τις καλυτερες περιπτωσεις horror σκηνοθετη τα τελευταια χρονια, Absentia, Oculus, Ouija origin of evil, Before i wake.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα πρωτη σεζον 13 reasons why, ΟΚ καιρο ειχα να δω αμερικανια, με κρατησε ευχαριστα ωστε να δω σερι και την δευτερη σεζον.

Η θεματολογια εχει να κανει με το μπουλινγκ στο σχολειο κτλ.

Εκνευριστικα μαλακισμένη σειρά με τους μαλακισμένους χαρακτήρες και τις ακατανοητες επιλογές τους που σε καθηλώνουν και βλέπεις όλα τα επισόδεια βρίζοντας με ποπκορν στο στομα
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πωωω ρε μαλακες, μονο το τρειλερ ειδα και μ επιασε η ψυχη μου.

δεν ειναι ευχαριστο.

Link to comment
Share on other sites

Αρι εχεις ριξει καμια ματια εδω;

 

maltese-spettacolo-che-spettacolo-locand

 

Μινι-σειρα, Τράπανι δεκαετια του '70, μαφια οργανωμενο εγκλημα και απαντησεις σε πολλα σημερινα γιατι της ιταλικης κοινωνιας.

Link to comment
Share on other sites

Αρι εχεις ριξει καμια ματια εδω;

 

maltese-spettacolo-che-spettacolo-locand

 

Μινι-σειρα, Τράπανι δεκαετια του '70, μαφια οργανωμενο εγκλημα και απαντησεις σε πολλα σημερινα γιατι της ιταλικης κοινωνιας.

δεν το χω με υποτιτλους ρε φιλε και με τα λιγα ιταλικα μου δεν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ειπωθει παλαιοτερα αλλα τσεκαρετε και το Fargo.Και οι 3 σεζον (αυτοτελεις ουσιαστικα) απιστευτες.Ειδικα στην πρωτη Μαρτιν Φριμαν και Μπιλλυ Μπομπ Θορντον δινουν ρεστα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ειπωθει παλαιοτερα αλλα τσεκαρετε και το Fargo.Και οι 3 σεζον (αυτοτελεις ουσιαστικα) απιστευτες.Ειδικα στην πρωτη Μαρτιν Φριμαν και Μπιλλυ Μπομπ Θορντον δινουν ρεστα.

Α Π Ο Λ Α Υ Σ Η

 

(ναι, εχει ειπωθει)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×