Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Ξεκιξθσα με τη συμβία Orange is the New Black

Λογικά θα γαμαει

 

Πολύ καλό. Βλέπεται πολύ ευχάριστα, κομωδία σχεδόν, αλλά δεν είναι, έχει και τα σοβαρά του. Πολύ καλές ερμηνείες. Τα έχω δει όλα τα επεισόδια, αναμένεται και νέα σεζόν (τελευταία νομίζω) το 2019.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κυριακή χωρίς ΑΕΚ και έχοντας αναλάβει όλη μέρα το μικρό λόγω επειδή κάτι γάμοι και κάτι βαπτίσεις και δε μπορούσαμε να πάμε και οι 2 και βαρέθηκα τόσο πολύ που είπα να ξεκινήσω σειρά. Σημειώνω ότι σε όλη μου τη ζωή έχω δει το πολύ 4 σειρές όλο κι όλο, γενικά δεν είμαι φαν.

Έπεσα πάνω στο casa de papel που τρεντάρει αυτή την περίοδο και έχω να δηλώσω ότι η αρχιμπατσίνα είναι μεγάλη καύλα. Ποια τόκιο τώρα και μαλακίες

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή χωρίς ΑΕΚ και έχοντας αναλάβει όλη μέρα το μικρό λόγω επειδή κάτι γάμοι και κάτι βαπτίσεις και δε μπορούσαμε να πάμε και οι 2 και βαρέθηκα τόσο πολύ που είπα να ξεκινήσω σειρά. Σημειώνω ότι σε όλη μου τη ζωή έχω δει το πολύ 4 σειρές όλο κι όλο, γενικά δεν είμαι φαν.

Έπεσα πάνω στο casa de papel που τρεντάρει αυτή την περίοδο και έχω να δηλώσω ότι η αρχιμπατσίνα είναι μεγάλη καύλα. Ποια τόκιο τώρα και μαλακίες

 

και στις 2 μπ1με εννοειται

και στην μαθητρια την Παρκερ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχαμε καμια αμφιβολια οτι μια ποιητικη υπαρξη σαν και του λογου σου θα μαγνητιζοταν απο την Ρακελ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε μλκ ποια Μόνικα τώρα ναπουμε.

Ρακέλ και να σου λέει "πιο δυνατά ρε μαλάκα".

Link to comment
Share on other sites

Ραχέλ να την γλείφεις και να νομίζεις ότι γλείφεις σταχτοδοχείο αφού τα σημάδια του καπνίσματος είναι εμφανή στην επιδερμίδα της.

ΒΡΕΙ-ΤΕ-ΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Ραχέλ να την γλείφεις και να νομίζεις ότι γλείφεις σταχτοδοχείο αφού τα σημάδια του καπνίσματος είναι εμφανή στην επιδερμίδα της.

ΒΡΕΙ-ΤΕ-ΤΟ

 

Καύλα σα να λέμε

Link to comment
Share on other sites

Απεχθάνομαι τα milf τα καπνιστά.

Προτιμώ φρέσκα μπουμπούκια.

Εξαίρεση κάνω μόνο για τη Βολιώτισσα ηθοποιό/νομικό Λήδα τη Ματσάγγου.

 

mats.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τον Αρτουριτο τον λενε Αρτσε εντωμεταξυ.Παλτα και ο Αρτουριτο παλτο και ο αμυντικος

Link to comment
Share on other sites

Flint δεν εγραψα εγω αυτο το σχολιο ο Sepultura το εγραψε απλα εγω το εκανα quote αλλα απο το κινητο δεν τα καταφερνω.Η απαντηση μου για τους πανηγυρισμους για τα εκατομμυρια που θα παιρναμε απο πωλησεις ειναι οτι ποτε δεν ειχαμε τα λεφτα και ειμασταν παντα φτωχοι ως ομαδα και λογικο ειναι καπου να εχουμε κατοχικα συνδρομα.Επισης οταν πουλας ακριβα ανεβαζεις το status της ομαδας.Τα πανηγυρια παντως ειναι για τα λεφτα που ποτε δεν ειχαμε ακομα και οταν παιζαμε τσουλου.

Βγήκε και 2η σεζόν;

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και 2η σεζόν;

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Ρε 'συ, είμαι ξάπλα και πιασμένος, δεν μπορώ να κουνηθώ λόγω ενός νεύρου και με πιάνει το νευρικό γέλιο με το ποστ σου και έχω πεθάνει στον πόνο. Μη γελάς, υποφέρω! 

Θα πιάσει φωτιά αυτό το τόπικ πάλι φέτος με την πορεία της ομάδας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγραψα ολοκληρο σεντονι σα μλκς για το Σερλοκ Χολμς οτι δεν μ αρεσει και πατησα καταλαθος refresh και το χασα.

Τεσπα συγκριτικα με mindhunters ή true detective δεν πιανει μια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγραψα ολοκληρο σεντονι σα μλκς για το Σερλοκ Χολμς οτι δεν μ αρεσει και πατησα καταλαθος refresh και το χασα.

Τεσπα συγκριτικα με mindhunters ή true detective δεν πιανει μια.

 

Δεν μπορώ να πω ότι δεν μ' αρέσει, αλλά δεν μου έδωσε αυτό το γουάο που περίμενα βάσει κριτικών. Έχει ένα-δύο καλά μοτίβα, αλλά στο τέλος της ημέρας παραμένει ενα χαριτωμένο αστυνομικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω ότι δεν μ' αρέσει, αλλά δεν μου έδωσε αυτό το γουάο που περίμενα βάσει κριτικών. Έχει ένα-δύο καλά μοτίβα, αλλά στο τέλος της ημέρας παραμένει ενα χαριτωμένο αστυνομικό.

Εμενα και αυτο το χαριτωμενιστικο στυλ, λιγο αστειο, λιγο μυστηριο μου τη δινει. Οταν βλεπω αστυνομικο το θελω νουαρ και ατμοσφαιρικο. Εχω δει 2 επεισοδια κι ειμαι σε φαση να το σταματησω.

Επισης ηθοποιαρα ο Μπενεντικτ αλλα πολυ φλωροφατσα ρε παιδακι μου. Κι ο πρωταγωνιστης απ το mindhunters φλωρος ηταν αλλα ταυτοχρονα ηταν και πολυ δυνατο ψυχακι.

Link to comment
Share on other sites

Eida kai ta 10 epeisodeia tou Narcos Mexico mesa sto weekend. Den htan asxhmo. Kamia sxesh me to suspence ton Seasons 1-3 pou se kathilonane.

 

Den xreiazete na exeis parakolouthisei Seasons 1-3 gia na deis to Narcos Mexico.

Link to comment
Share on other sites

μια καινουργια σειρα-ντοκιμαντερ ( ξεκινησε αρχες Αυγουστου νομιζω ) λιγο διαφορετικη απο αυτες που αναφερετε ειναι το I am a killer στο netflix οπου θανατοποινιτες μιλουν στην καμερα για το πως κατεληξαν στην φυλακη

αξιζει να δειτε 1-2 επεισοδια οσοι ψαχνετε κατι πιο ιδιαιτερο

Edited by Aussie
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×