Jump to content

Recommended Posts

Με πολύ μεγάλο πόνο ψυχής το τοπικ μεταφέρθηκε στο εκτός ΑΕΚ ποδοσφαιρικό σεξιον.

Αντίο Μανόλο, αντίο πρωταθληματικε Μανόλο, αντίο μωρη γαμιολα που μας έβγαλες την ψυχή αλλά στο τέλος της χρονιάς μας έφερες το πρωτάθλημα.

 

Υγεία και τύχη σου εύχομαι από καρδιάς. Δε νομίζω και δεν θα ήθελα να σε ξαναδώ στην ΑΕΚ γιατί οκ από ένα σημείο και μετά καταντάει γραφικότητα αφενός και αφετέρου αν έρθεις μάλλον θα είναι γιατί η ομάδα θα παλεύει να βγει Ευρώπη.

 

Ήσουν ο special one για τη γενιά μου. Με εξοργισες άπειρες φορές αλλά σήμερα έχω ένα μεγάλο κενό μέσα μου. Γαμιεται η Λας Πάλμας ή όποια ομάδα πηγες ή θα πας. Μόνο ΑΕΚ μωρη γαμιολα. Αντίο

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε για το επιθετικό ποδόσφαιρο του μανόλο άλλα υπήρχαν κάτι 30-35λεπτα που βάζαμε τους αντίπαλους μέσα στη περιοχή τους σε ελλάδα και ευρώπη . 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε για το επιθετικό ποδόσφαιρο του μανόλο άλλα υπήρχαν κάτι 30-35λεπτα που βάζαμε τους αντίπαλους μέσα στη περιοχή τους σε ελλάδα και ευρώπη .

Μια χαρα επιθετικο πλανο ειχε ο μανολο απλα του λειπαν μεσοεπιθετικοι.Μπακασετας χρυσος πολυτιμος αλλα σε μια κλειστη αμυνα χανεται πολλες φορες.Ενω γκαλο λοπες ειναι μπακ.ολοι την χρονια ειχε τρεις δημιουργικους παιχτες λαζαρο,αραουχο,λιβαγια που χαν το απροβλεπτο.Αν δεις τα ματς με αουστρια στο οακα και ντιναμο οακα και εκτος μια χαρα πλανο ειχε η ομαδα.Μονο προβλημα φετος ηταν οι κλειστες αμυνες

Link to comment
Share on other sites

για το ροστερ που ειχε εκανε υπερβαση ο ανθρωπος...

 

τι να λεμε τωρα... εκανε ποδοσφαιριστη τον Μπακακη ρε σεις... τον Μπακακη...

Link to comment
Share on other sites

Σου παιξε χωρις 2 βασικους στον αξονα και με τραυματιες 2 κεντρικους αμυντικους απο 2 3 μηνες ο καθενας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

για το ροστερ που ειχε εκανε υπερβαση ο ανθρωπος...

 

τι να λεμε τωρα... εκανε ποδοσφαιριστη τον Μπακακη ρε σεις... τον Μπακακη...

Εγω διαφωνω το ροστερ ειχε αδυναμιες αλλα δεν ηταν χειροτεεο των ανταγωνιστων σου.Δεν ειχες μονο μπακακη ειχες και λιβαγια,αραουχο,λαζαρο,σιμοες,τσιγκρι,βρανιες,λοπες,χουλτ,γκαλο,μπαρκα που οι ανταγωνιστες σου δεν ειχαν σιγουρα καλυτερους.
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχες βαθος εννοω... για τα προβληματα Μανταλου - Γιοχανσον...

 

για τον τραυματισμο Τσοσιτς...

 

δεν μπορει να στηριχθεις σε τοσους λιγους παιχτες μια ολοκληρη χρονια...

 

κι ομως το εκανε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε για το επιθετικό ποδόσφαιρο του μανόλο άλλα υπήρχαν κάτι 30-35λεπτα που βάζαμε τους αντίπαλους μέσα στη περιοχή τους σε ελλάδα και ευρώπη . 

Για πες μου σε παρακαλω ενα ματς πλην Αουστρια εντος που η ομαδα ηταν καταιγιστικη. ΕΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου σε παρακαλω ενα ματς πλην Αουστρια εντος που η ομαδα ηταν καταιγιστικη. ΕΝΑ.

Γαυρο στο πρωταθλημα στο οακα

Link to comment
Share on other sites

Γαυρο στο πρωταθλημα στο οακα

Ενα ημιχρονο. Το πρωτο το αλλο ακρο.

Link to comment
Share on other sites

και δεν ήταν μόνο προπονητής ψυχολογίας άλλα και τακτικής . Εγώ έβλεπα ότι όποιος παίκτης ανέβαινε ή έμενε πιο μπροστά  (μπάκ και χάφ π.χ.) γιατί ήθελε να κάνει υπεραριθμία κάποιος πάντα πήγαινε και τον κάλυπτε ώστε να μην είμαστε ανοικτή σε αντεπιθέσεις όπως και το ποδόσφαιρο κατοχής με τις πολλές πάσες στο κέντρο .

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου σε παρακαλω ενα ματς πλην Αουστρια εντος που η ομαδα ηταν καταιγιστικη. ΕΝΑ.

Γαυρο 3-2 ντιναμο εκτος εντος,ξανθη,μπριζ οακα,ριεκα οακα.
Link to comment
Share on other sites

Για πες μου σε παρακαλω ενα ματς πλην Αουστρια εντος που η ομαδα ηταν καταιγιστικη. ΕΝΑ.

 

Μιλώντας για σοβαρά ματς έτσι χωρίς σκέψη

μπριζ σε όλο τον αγώνα

γαύρο εντός στο β 

παοκ εντός στο α μετά απο την αποβολή

και αν το ψάξω θα βρώ και άλλα

Link to comment
Share on other sites

Ενα ημιχρονο. Το πρωτο το αλλο ακρο.

Μεχρι το 15 ειχαμε 3 τελικες η μια του αραουχο κιολας πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Το οτι μιλάμε για το επιθετικό πλάνο που δεν είχε ο Χιμενεθ (οχι στο βαθμό που θα το θέλαμε σίγουρα αλλά δεν ήταν και μαπα το καρπουζι) και περιμένουμε οτι αυτο το πρόβλημα θα το λύσει ο Μαρίνης εμένα με ξεπερνα. Ετσι για την ιστορία ο Ουζουνίδης παίζει με παίχτες γραμμής στα εξτρεμ, για να δίνει πλάτος στην επίθεση και να φέρνει τη μπάλα με σέντρες στην καρδιά της άμυνας. Κάτι που ΔΕΝ επαιζε η ΑΕΚ περυσι κυρίως γιατί δεν είχε τέτοιους παίχτες και μέχρι σήμερα που μιλάμε δεν έχει ούτε έναν. Ουτε παίχτη γραμμής έχει (ουτε μισό) αλλά ούτε και φορ που να υποδεχθεί τις σέντρες. 

 

Είμαι πολύ περίεργος με Μαρίνη....Μα πάρα πολύ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με το γαυρο δεν ηταν μονο το Β'.Μεχρι να γινει το 0-1 κοντρα στη ροη τους ειχαμε κανει γιο γιο.

Link to comment
Share on other sites

Εκτιθεσαι.

Ασε εμενα να εκτιθεμαι και θα δουμε αν με τον Ουζουνιδη η ομαδα παιξει καλυτερα ή οχι απ οτι με τον ψυχολογο.

*goku ναι. Και με Μπριζ. Ωραια, βρηκαμε δυο ματς.

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται για τον «θα δουμε ρε φιλε» ΚΚ εχει εκπομπη σε λιγο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει και με Αστερα και με Ατρομητο και με Απολλωνα είδαμε φάσεις πολλες. Αυτο που λέει ο magician είναι οτι η ΑΕΚ δεν έπνιγε τον αντιπαλο και δεν είχε τόσες καθαρές ευκαιρίες. Αυτό με τα xgoals που μας γάμησε ο Καισαρης μια ολοκληρη χρονιά αλλά τα έβαλε σε καλή μεριά στο τέλος της χρονιάς

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται για τον «θα δουμε ρε φιλε» ΚΚ εχει εκπομπη σε λιγο

 

Οτι πρεπει για χαλαρωμα πριν τον υπνο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασε εμενα να εκτιθεμαι και θα δουμε αν με τον Ουζουνιδη η ομαδα παιξει καλυτερα ή οχι απ οτι με τον ψυχολογο.

*goku ναι. Και με Μπριζ. Ωραια, βρηκαμε δυο ματς.

Ρε παπαρα αφου βλεπεις οτι δεν διαφωνουμε κ τοσο στο συγκεκριμενο θεμα τι μου τα λες αυτα;

Αλλα μην το τραβας κ εσυ. Ωρα για σπορ μας εγινες. Μονο παπατζη δεν τον εχεις γραψει ακομα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×