Jump to content

Recommended Posts

όλες τις ευρωπαικές ομάδες τις παίξαμε στα ίσια . όλες και τη τσσκ που είχαμε και τη μεγάλη ευκαιρία του λάζαρου να ανοίξουμε το σκόρ και τα γκόλ τα φάγαμε απο μαλακίες . 

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται για τον «θα δουμε ρε φιλε» ΚΚ εχει εκπομπη σε λιγο

Εχουμε το ματζισιαν εδω, μας αρκει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ασε εμενα να εκτιθεμαι και θα δουμε αν με τον Ουζουνιδη η ομαδα παιξει καλυτερα ή οχι απ οτι με τον ψυχολογο.

*goku ναι. Και με Μπριζ. Ωραια, βρηκαμε δυο ματς.

Η ομαδα ειχε πλανο και ηταν καλοι κυριως απεναντι σε ομαδες που εδιναν χωρους και ειχε προβλημα με αυτες που επαιζαν ταμπουρι.Ειναι γνωστο αυτο αλλα δεν ειναι απαραιτητα κακο.Χαρι σ αυτο το πλανο πηγες καλα στην ευρωπη.Στα ταμπουρια περα απο πλανο ελλειπε και υψος δεν εβαζες ποτε κεφαλια ελλειπε και 10αρι(μανταλος),ελλειπε και ενα εξτρεμ...

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου σε παρακαλω ενα ματς πλην Αουστρια εντος που η ομαδα ηταν καταιγιστικη. ΕΝΑ.

Δυναμο

Link to comment
Share on other sites

Με δυναμο απ τα καλυτερα ματς που εχουμε κανει εκτος εδρας με αντιπαλο ψιλοοναομα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μίχος κλασικά έβγαλε ότι ζήτησε και μεταγραφές των 500 - 600 ως εγγύηση. Και δεν άρεσε στον προεδρα

Link to comment
Share on other sites

ε οκ νομιζω οτι αυτο που θελει να πει ειναι οτι σε μια ολοκληρη χρονια εκανες επιθετικα 2-3 καλα παιχνιδια με αντιπαλους δυναμικοτητας πανιωνιου και ανω...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματζίσιαν κι εγώ διαφωνώ για την επιθετική λειτουργεία της ομάδας, με την Ξάνθη πχ στο πρώτο ημίχρονο ήταν από τα καλύτερα που έχω δει έβερ στη ζωή μου. 

Δεν έχει σημασία, έφυγε, στο καλό, ουδείς αναντικατάστατος. Δεν με ενδιαφέρει πλέον ο Χιμένεθ. Οι ανησυχίες μου είναι οι εξής:

- Αλλάξαμε και πάλι προπονητή. Πώς θα γίνει έτσι δουλειά; Είναι τόσο απίστευτο να κάτσει κάποιος 4-5 χρόνια και να φτιάξει μια ομάδα όπως την φαντάζεται;

- Όπως έγραψα πολλές φορές, πιστεύω είναι πισωγύρισμα η επιλογή του διαδόχου. Δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο, μακάρι να τα γαμήσει όλα με την καλή έννοια και εννοείται η Α.Ε.Κ. παραμένει Α.Ε.Κ.

 

Μην φοβάσαι τον οργανισμό, οι περισσότεροι θα μπουν στη σειρά, μη σου πω θα επικροτήσουν κιόλας. Δεν θα αγγίξει τον Μαρίνο αν γραφτεί στο ίντερνετ ότι δεν είναι καλός προπονητής.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάσαμε λοιπόν και για τον αμυντικογενη Χιμένεθ.

Είχε το ιδανικό ρόστερ άλλωστε για να μπαίνει μέσα στο γήπεδο και να πνίγει τον αντίπαλο.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Μανολο εγινε poll εδω μεσα http://www.kitrinomavro.com/board/index.php?/topic/2096-poll-μεταγραφές-καλοκαίρι-2018/page-5 και ψηφιστηκε με ποσοστο 98,11% (52/53 ψηφους) να μεινει.

 

Δεν τιθεται λοιπον θεμα οτι σχεδον ολοι ηθελαν να μεινει.

 

Αυτο προς υπενθυμιση. Απλα καποιοι δεν θεωρουν καταστροφη να φυγει, καποιοι αλλοι δεν θεωρουν ουτε καν απαραιτητα καταστροφη τον Ουζουνιδη.

Link to comment
Share on other sites

Και στο ιντερνετ η πλειοψηφια των οπαδων μας τον στηριζει(καλα κανει για μενα)τον μαρινο.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπαμε Μανολο θελαμε να μεινει δεν εμεινε να ειναι καλα συνεχιζουμε προχωραμε.

 

 

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Όταν τα έκανε αυτά ο Κόκκαλης στο γαυρο κοροιδευαμε όμως ότι είναι πρόβατα και μπεεε και θα έπαιρνε ποτέ πρωτάθλημα ο κύριος βαλβερδε χοχοχο;

 

Ε και έρχεται ο άλλος και φέρνει Ουζουνιδη και έχουμε ράμματα για τη γούνα του κυρίου χιμενεθ.

 

Και μάλιστα γιατί, χολέρα έχει ο Μαρίνος;

 

Μας γαμησε ο μεγάλος, ΑΕΚ είμαι, ξέρω ότι χωρίς Μελ δεν υπάρχω, παραμύθι ούτε πουλάω ούτε τρώω όμως. Μας γαμησε, τέλος. Μακάρι στην Αγια Σοφια να ξαναγίνει άνθρωπος και να ξαναφέρει τις κούπες που πραγματικά μπορεί.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε με την ΑΕΚ δεν χαλαρωνουμε ποτε ειπα και γω κανα μηνα να ηρεμησουμε...

 

arxeidia

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πρεπε να τον εχει καλεσει ηδη σε συναντηση ο τιγρης τον Μανολο;;

Τεταρτη εχει παει. Ποτε θα τον καλεσει, την αλλη βδομαδα;; Πρωτα το θεμα Χιμενεθ δεν λενε;;

Από την αρχή υπήρχε απροθυμια στην πράξη, περα από δηλώσεις

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε ένα βουνό κοντά στα ελληνοβουλγαρικά σύνορα. Φύση, πουλάκια ,σπα, οξυγόνο γαμω τον ζουζουνιδη που μας φέρατε μουνόπανα.

 

Γαμω τα πεθαμένα σάς άχρηστοι φράγκο φονιάδες

 

 

Βάλε και το γήπεδο στο πάτο σου

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ολο στη Β Ελλάδα γυροφέρνεις εσύ, τι θα γίνει θα τον κάνουμε εδώ τον γάμο τελικά;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η Ενωσις (la Union) της Λας Παλμας ανακοινωσε Μανόλο

DeHVwOfW0AENlvL.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε αλλά δε ξηγηθηκες σωστά μακάρι να πέσεις Τρίτη κατηγορία

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε αλλά δε ξηγηθηκες σωστά μακάρι να πέσεις Τρίτη κατηγορία

Traidor (προδοτης) και mariquita ο Μανόλο ;;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σε ευχαριστουμε Μανολο για τις αξεχαστες στιγμες που ειχαμε να ζησουμε 25 χρονια και ΔΕΝ καταφεραν να μας προσφερουν δεκαδες προπονητες και ενα μεγαλο συγγνωμη που αναγκαστηκες να φυγεις ΚΥΡΙΩΣ για οικονομικους λογους μερικων χιλιαδων ευρω....!

Σου ευχομαι τα καλυτερα και ως ανθρωπο και ως προπονητη και πραγματικα γραφτηκες με ΧΡΥΣΑ γραμματα στην ιστορια της ΑΕΚ.

Μανολο θα λεμε και θα κλαιμε οταν ο ΔΕΗτζης θα προπονει την ομαδα οταν τα παιδακια θα φερνουν τα νεα βιβλια της σχολικης χρονιας στο σπιτι....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×