Jump to content

Recommended Posts

Άμα το πρόβλημα είναι ο μπουκ να αρχίσω να γράφω ουζουνίδης γέα, μιλόγεβιτς ναι μωρέ κτλ να μαι στο πνεύμα του φόρουμ ή να μην γράφω καθόλου κιόλας.

Δε νοείται ΚΜ χωρίς Μπούκο. 

Link to comment
Share on other sites

"Δεν περίμεναν να γίνει σήριαλ η υπόθεση αλλά έγινε ενώ συνέβησαν και κάποια άλλα περίεργα που όμως έχουν κρατηθεί μυστικά."

aek365

 

ΕΤΣΙ ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"Δεν περίμεναν να γίνει σήριαλ η υπόθεση αλλά έγινε ενώ συνέβησαν και κάποια άλλα περίεργα που όμως έχουν κρατηθεί μυστικά."

aek365

 

ΕΤΣΙ ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ

Ρε Νίκο, ξέρουμε ποιος την έχει κάνει τη μαλακία; 

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νίκο, ξέρουμε ποιος την έχει κάνει τη μαλακία; 

 

Ε καλά τώρα εννοείται "ο άλλος" την έχει κάνει την μαλακία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά τώρα εννοείται "ο άλλος" την έχει κάνει την μαλακία.

Εγώ ρε Νίκο δεν ξέρω. 

Αυτό που ξέρω είναι αυτό που έγραψα παραπάνω ότι ο Μανόλο βρέθηκε από μια κατάσταση γουίν-γουίν που λέγαμε επί ΠΑΣΟΚ, σε μια κατάσταση λού-λούζ όπως πάλι λέγαμε επί ΠΑΣΟΚ, όποια και αν είναι η κατάληξη της περίπτωσης του (ΑΕΚ ή Ισπανία) .

Link to comment
Share on other sites

ο μπουκοφσκι ξερει ρε

 

Ο Μπουκόφσκι λέει πως με τα λεφτά που ΘΑ (στο μιλητό) έδινες στον Μανόλο φέρνεις προπονητή ξένο και καλύτερο από τον Ανδαλουσιανό.

Τώρα αν εσύ την βρίσκεις με Μαρίνους και Μιλόγεβιτς ΟΚ γούστα είναι αυτά, μου επιτρέπεις να μην ψήνομαι με το ενδεχόμενο.

Sorry κιόλας δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε Νίκο δεν ξέρω. 

Αυτό που ξέρω είναι αυτό που έγραψα παραπάνω ότι ο Μανόλο βρέθηκε από μια κατάσταση γουίν-γουίν που λέγαμε επί ΠΑΣΟΚ, σε μια κατάσταση λού-λούζ όπως πάλι λέγαμε επί ΠΑΣΟΚ, όποια και αν είναι η κατάληξη της περίπτωσης του (ΑΕΚ ή Ισπανία) .

 

Εγώ αυτό που βλέπω είναι πως όπως ΚΑΙ με Πογιέτ θα δίναμε πολλά λεφτά αλλά ο άλλος ο πούστης ζήταγε τον ουρανό με τα άστρα και έγινε Ουρουγουανός Αλέφαντος.

Βέβαια μετά μάθαμε πως η διαφωνία ήταν στο μπάτζετ.

Το αν είχε δίκιο ο Καζατζόγλου ή ο Πογιέτ φάνηκε από το πως πήγε εκείνη η σεζόν ποιοι (προπονητές/παίχτες) ήρθαν κτλ.

Τώρα διαβάζουμε για Μιλόγεβιτς. Το τώρα βέβαια είναι σχετικό γτ 2 μέρες μετά την φιέστα πρωτοδιαβάσαμε από Σερβία για τον πρώην του Πανιωνίου φαν του Ολυμπιακού Σέρβο προπονηταρά.

Αλλά εντάξει πάμε παρακάτω αφού αυτά είναι συνωμοσίες του Μπουκόφσκι.

Ότι η ΠΑΕ έχει προβληματική αντιμετώπιση στο θέμα ανανέωσης συνεργασιών είναι κάτι που μετά από 5 χρόνια με αυτή την διοίκηση μπορούμε πιστεύω να το πούμε με κάθε ασφάλεια.

ΟΚ ας ον αποδομήσουμε λοιπόν και τον Χιμένεθ που πήρε πρωτάθλημα αφού έχουμε ράμματα για την γούνα του όπως προειδοποιεί το 365.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

επρεπε να εχεις κλεισει για μενα το θεμα προπονητη πολυ πριν...

 

δεν χρειαζοταν να φτασει τελος Μαιου...

 

επιτυχημενος θα ηταν ο Χιμενεθ και χωρις Πρωταθλημα...

 

σε εκανε ομαδα, εκανες πρωταθλητισμο, πηγες πολυ καλα στην Ευρωπη...

 

γιατι πρεπει να φτασεις στο τελος για να συζητησεις με τον προπονητη που σε πηρε απο τον Μοραις και σε εκανε σοβαρο ποδοσφαιρικο κλαμπ μεσα σε εναμιση χρονο?

 

αυτο δεν καταλαβαινω...

 

και το θεωρω πλεον ως μοτιβο... μετα τα γεγονοτα με τα συμβολαια Ανεστη, Βρανιες, Λαζαρου κτλ που θα μπορουσες να εχεις κρατησει αν ησουν πιο γρηγορος στις αποφασεις σου...

Link to comment
Share on other sites

δεν με νοιαζει αν ψηνεσαι η οχι ουτε αν εχεις βγαλει 100 θεωριες συνωμοσίας απο το πρωι 

 

οταν θα κλεισει το θεμα προπονητη θα γινει και η κριτικη σε σχεση με αυτον που εχουν κλεισει στα λεφτα που τον εχουν κλεισει

 

τωρα με το τι την βρισκω εγω ειναι γραμμενο μπορεις ευκολα μορφωμενο παιδι εισαι να το βρεις και να το διαβασεις  

Link to comment
Share on other sites

φαίνεται από τα ανυπόγραφα άρθρα - νον πειπερς - ότι όλο το δίκιο, αν τελικά χωρίσουν οι δρόμοι μας, είναι με την παε...

Link to comment
Share on other sites

δεν με νοιαζει αν ψηνεσαι η οχι ουτε αν εχεις βγαλει 100 θεωριες συνωμοσίας απο το πρωι 

 

οταν θα κλεισει το θεμα προπονητη θα γινει και η κριτικη σε σχεση με αυτον που εχουν κλεισει στα λεφτα που τον εχουν κλεισει

 

τωρα με το τι την βρισκω εγω ειναι γραμμενο μπορεις ευκολα μορφωμενο παιδι εισαι να το βρεις και να το διαβασεις  

 

Ναι μωρέ θεωρίες είναι ότι για τον Μιλόγεβιτς ακούσαμε πρώτη φορά την επομένη του πρωταθλήματος.

ΟΚ ας κοροϊδέψουμε λίγο τους εαυτούς μας.

Link to comment
Share on other sites

οταν διαβαζεις δε για διορια, σημαινει οτι εχει χαλασει οριστικα το deal και απλα δεν εχει ανακοινωθει ο επομενος...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ θεωρίες είναι ότι για τον Μιλόγεβιτς ακούσαμε πρώτη φορά την επομένη του πρωταθλήματος.

ΟΚ ας κοροϊδέψουμε λίγο τους εαυτούς μας.

Μα πριν την φιέστα ρε φίλε, δεν αυτοπροτεινόταν ο Μανόλο στη Σεβίλη; 

Η ΑΕΚ λοιπόν ΑΝ ψάχτηκε, γιατί να απαγορεύεται να το κάνει; 

Link to comment
Share on other sites

Μα πριν την φιέστα ρε φίλε, δεν αυτοπροτεινόταν ο Μανόλο στη Σεβίλη; 

Η ΑΕΚ λοιπόν ΑΝ ψάχτηκε, γιατί να απαγορεύεται να το κάνει; 

 

Όργωσε την αγορά η ΑΕΚ και κατέληξε σε δύο πρώην του Πανιωνίου.

Για να ναι έτοιμη πάντα έτσι;

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εχει χαλασει το κλιμα με τον Χιμενεθ πλεον με ολα αυτα που εχουν γινει...

 

πλεον δεν ειναι θεμα οικονομικο για μενα...

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν ειχες ακουσει το οκτωμβριο μετα τον αστερα, δεν ειχες ακουσει τον δεκεμβριο μετα τον απολλωνα το ακουσες εσυ με τον λεβαδειακο η μετα τον απολλωνα 

 

μαλλον εχεις επιλεκτικη ακοη αδερφε, απο εκει και περα αν η ΑΕΚ εκανε επαφες με τον μιλογιεβιτς και θα επρεπε να ειχε κανει και με αλλους 10 καλα εκανε και τις εκανε οπως και καλα κανει ο χιμενεθ και εξεταζεις τις επιλογες του

 

ετσι ειναι οταν ληγει ενα συμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

Όργωσε την αγορά η ΑΕΚ και κατέληξε σε δύο πρώην του Πανιωνίου.

Για να ναι έτοιμη πάντα έτσι;

Και που νομίζεις δηλαδή ρε φίλε ότι μπορεί να κινηθεί η ΑΕΚ; 

Στην κεντρική Ευρώπη και στα προηγμένα πρωταθλήματα; 

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να εχεις κλεισει για μενα το θεμα προπονητη πολυ πριν...

 

δεν χρειαζοταν να φτασει τελος Μαιου...

 

επιτυχημενος θα ηταν ο Χιμενεθ και χωρις Πρωταθλημα...

 

σε εκανε ομαδα, εκανες πρωταθλητισμο, πηγες πολυ καλα στην Ευρωπη...

 

γιατι πρεπει να φτασεις στο τελος για να συζητησεις με τον προπονητη που σε πηρε απο τον Μοραις και σε εκανε σοβαρο ποδοσφαιρικο κλαμπ μεσα σε εναμιση χρονο?

 

αυτο δεν καταλαβαινω...

 

και το θεωρω πλεον ως μοτιβο... μετα τα γεγονοτα με τα συμβολαια Ανεστη, Βρανιες, Λαζαρου κτλ που θα μπορουσες να εχεις κρατησει αν ησουν πιο γρηγορος στις αποφασεις σου.

 

Εφυγε ο Βρανιες και δεν το πηραμε χαμπαρι?

Link to comment
Share on other sites

Και που νομίζεις δηλαδή ρε φίλε ότι μπορεί να κινηθεί η ΑΕΚ; 

Στην κεντρική Ευρώπη και στα προηγμένα πρωταθλήματα; 

 

Με 850k που ΘΑ έδινε εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ο επόμενος να είναι ανάλογος και όχι λιμό. 

Το γήπεδο είναι καθρέφτης για αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

Με 850k που ΘΑ έδινε εύκολα.

Καθόλου εύκολα. 

850-900 πήγαινε όλο το τιμ, όχι μόνο ο Μανόλο. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×