Jump to content

Recommended Posts

Αρα επειδη δεν παιζει να τσιγγουνευονται τα 500k αν τους βαλει ομιλους και τους ξαναφερει πρωταθλημα,

το προβλημα ξεκιναει απο τα οσα πεγονται πως θελει λογο στις μεταγραφες ο Μανολο.

Ο Λυμπε ομως (που υποτιθεται ηρθε για εμψυχωτης, ετσι διαβαζαμε και εδω) προτιμαει... Κλαρινο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν ηταν τελειωμενη υποθεση του Μανολο, οπως ελεγες Δημητρη?

ρε μαστορα οτι μαθαινω γραφω τι ειμαι υπαλληλος της παε με οποιον και να μιλουσα μεχρι πριν 2 ωρες ελεγε ριναι τυπικο

 

τωρα βγηκε μια φημη οτι υπαρχει αυτη η απόσταση δηλαδη δεν θα γραφουμε τιποτα απο εδω και περα να ειμαστε οκ

Link to comment
Share on other sites

Να πέφτουν ονόματα προπονητών κυριοι βάλτε τωρα που γυρίζει. Απ ολα εχει ο μπαχτσές. Μεχρι και Π&Ο μπορει να διοργανωθεί ????

Έλα, δεν έχει πλάκα πια...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αρα επειδη δεν παιζει να τσιγγουνευονται τα 500k αν τους βαλει ομιλους και τους ξαναφερει πρωταθλημα,

το προβλημα ξεκιναει απο τα οσα πεγονται πως θελει λογο στις μεταγραφες ο Μανολο.

Ο Λυμπε ομως (που υποτιθεται ηρθε για εμψυχωτης, ετσι διαβαζαμε και εδω) προτιμαει... Κλαρινο.

οχι δεν ξεκιναει απο εκει το πρόβλημα ειναι καυαρα οικονομικο

Link to comment
Share on other sites

ρε μαστορα οτι μαθαινω γραφω τι ειμαι υπαλληλος της παε με οποιον και να μιλουσα μεχρι πριν 2 ωρες ελεγε ριναι τυπικο

 

τωρα βγηκε μια φημη οτι υπαρχει αυτη η απόσταση δηλαδη δεν θα γραφουμε τιποτα απο εδω και περα να ειμαστε οκ

 

Ρε Δημητρη, δεν στην λεμε να πουμε. Ισα ισα τιμη μας ειναι να μαθαινουμε εγκυρες ειδησεις. Απλα εφοσον απο την ΠΑΕ οριστικα δεν εχουν κλεισει την συμφωνια, γιατι διαρρεουν

ανακριβειες? Εκτιθονται.

 

Αυτα που ζηταει αν η ΑΕΚ μπει ομιλους ChL και ξαναπαρει πρωταθλημα του χρονου, ειναι περα για περα λογικα.

 

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΡΙΝΟΥΣ, ΚΑΤΣΙΒΛΑΧΟΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ! ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ξεκιναει απο εκει το πρόβλημα ειναι καυαρα οικονομικο

Τελικα ο Λυμπε ειναι εμψυχωτης;

Link to comment
Share on other sites

Θα σας ενημερώνω εγώ από εδώ και πέρα. 

 

Μαρίνο καλώς ήλθες, προς τιμή σου ο Μπούκο θα φέρει την προεδρική φρουρά για απόδοση τιμών στην παρουσίαση σου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Σημασια εχει τι εχουν προσυμφωνημενα. Αν ειναι τα 900, τοτε και 901 να του πει του Μιμη, εχει φυγει κουτρουβαλες. Αν παλι δεν ειχαν προσυμφωνημενα, τοτε τι κανανε στο κοτερο ? Γρασαρανε τις μπιγες ? Αν παλι γρασαρανε και του εμφανισε αυτο το ποσο ο Εμμανουηλ, καλως να παει εκει που του δινουν 1,5.

Θεωρητικα ολα αυτα. Εγω πιστευω οτι εχουν συμφωνησει. Θα δειξει. Υπομονη 3-4 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα ειλικρινα δεν εχει πλακα.

Στ αρχιδια μου αν φυγει ο Χιμενεθ, να πανε να φερουν κοουτς κανονικο απο εξω.

Οχι Ελληνες, Αλβανους, Ρουμανους, Βουλγαρους κτλ.

ΑΙΛΑΙΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα ειλικρινα δεν εχει πλακα.

Στ αρχιδια μου αν φυγει ο Χιμενεθ, να πανε να φερουν κοουτς κανονικο απο εξω.

Οχι Ελληνες, Αλβανους, Ρουμανους, Βουλγαρους κτλ.

ΑΙΛΑΙΟΣ

Θα του πετάμε γιαούρτια στο πουλμανάκι του χρόνου του Μαρίνου λατρεμένε κτηνίατρε για να εκφράζουμε έτσι την απελπισμένη μας οργή. 

Link to comment
Share on other sites

Σημασια εχει τι εχουν προσυμφωνημενα. Αν ειναι τα 900, τοτε και 901 να του πει του Μιμη, εχει φυγει κουτρουβαλες. Αν παλι δεν ειχαν προσυμφωνημενα, τοτε τι κανανε στο κοτερο ? Γρασαρανε τις μπιγες ? Αν παλι γρασαρανε και του εμφανισε αυτο το ποσο ο Εμμανουηλ, καλως να παει εκει που του δινουν 1,5.

Θεωρητικα ολα αυτα. Εγω πιστευω οτι εχουν συμφωνησει. Θα δειξει. Υπομονη 3-4 μερες.

Θα φανει Βασιλη.

Αν ο επομενος παρει 900, οσα θα επαιρνε ο Μανολο ολα καλα.

Αν ο επομενος ειναι ο Πουτσουνιζης με 100 γαμω το σπιτι του Λυμπεροπουλου για αρχη και μετα να ετοιμαζεται για χρονια Μοραις ο Μελ.

Την πατησε μια φορα μετα το Κυπελλο του Πογιετ που την ειδε χαλαρος.

Ε θα την πατησει και μετα το πρωταθλημα του Χιμενεθ.

Ουζουνιδης λεει ρε μαλακα μου.

ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Θα σας ενημερώνω εγώ από εδώ και πέρα. 

 

Μαρίνο καλώς ήλθες, προς τιμή σου ο Μπούκο θα φέρει την προεδρική φρουρά για απόδοση τιμών στην παρουσίαση σου. 

 

Και βεβαια ο μεγιστανας (οχι των ninja) Ιβαν κλεινει Μανολο στην μπαογκαρα και ο Ρεζβαν αναλαμβανει προπονητης (δανεικος) στον ατρομαχτο!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε Δημητρη, δεν στην λεμε να πουμε. Ισα ισα τιμη μας ειναι να μαθαινουμε εγκυρες ειδησεις. Απλα εφοσον απο την ΠΑΕ οριστικα δεν εχουν κλεισει την συμφωνια, γιατι διαρρεουν

ανακριβειες? Εκτιθονται.

 

Αυτα που ζηταει αν η ΑΕΚ μπει ομιλους ChL και ξαναπαρει πρωταθλημα του χρονου, ειναι περα για περα λογικα.

 

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΡΙΝΟΥΣ, ΚΑΤΣΙΒΛΑΧΟΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ! ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ!

 

Α μπράβο αυτό λεω και εγώ 2 μέρες και ίσως το παρεξήγησε ο amd. Δεν την λέω σε κανέναν αλλά η ΠΑΕ εκτίθεται. Αν είναι μαλακία του Μανόλο σαφώς και δεν ευθύνεται αλλά στο τέλος αυτή ζημιώνεται

Link to comment
Share on other sites

Θα του πετάμε γιαούρτια στο πουλμανάκι του χρόνου του Μαρίνου λατρεμένε κτηνίατρε για να εκφράζουμε έτσι την απελπισμένη μας οργή.

 

Σου ειπα και πρωταθλημα να παρει, του ευχομαι ψοφο κακο αν ερθει στην ΑΕΚ και σε αυτον και σε οποιον τον εφερε.

Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα και πρωταθλημα να παρει, του ευχομαι ψοφο κακο αν ερθει στην ΑΕΚ και σε αυτον και σε οποιον τον εφερε.

Μαλάκα σόρρυ, αλλά σε φαντάζομαι οργισμένο με δυο παρθένες να σε πιπώνουν όσο ποστάρεις και δε μπορώ...

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα ειλικρινα δεν εχει πλακα.

Στ αρχιδια μου αν φυγει ο Χιμενεθ, να πανε να φερουν κοουτς κανονικο απο εξω.

Οχι Ελληνες, Αλβανους, Ρουμανους, Βουλγαρους κτλ.

ΑΙΛΑΙΟΣ

 

Έχεις πρόβλημα με τα Βαλκάνια ? 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Καλα κανει και ζηταει 1.5 μυριο,αμ πως,δαμπλ με ψιχουλα θενε στη διοικηση?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά τι συζητάνε ? Αν πράγματι ισχύει αυτο για τα μπονους δλδ το 1,5 για πρωτάθλημα ολα μαζί + ομίλους cl κακώς το συζητάμε κιόλας .Ας συμφωνήσουμε να πάμε παρακάτω .

Προσωπικά χωρίς να ξέρω τπτ δεν νομίζω ότι κολλάει εκεί αλλά στο μπάτζετ γιαυτό και ξεκίνησαν αγορές και προκαταβολικά οψιον λιβαγια .

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πρόβλημα με τα Βαλκάνια ?

 

Για αρχη δεν εχουν σοβαρο ποδοσφαιρο και επισης κανονικους προπονητες.

Link to comment
Share on other sites

για κανένα προπονητη το 1.5 δεν ειναι λογικο μονο ο τεν κατε εχει πσρει τετοια λεφτα

Link to comment
Share on other sites

για κανένα προπονητη το 1.5 δεν ειναι λογικο μονο ο τεν κατε εχει πσρει τετοια λεφτα

Αν σου φέρει τα 30 δεν πρέπει να πάρει και αυτός κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ειπαμε ας βγαλει τα 900 που θα εδινε στην αγορα να φερει ξενο κοουτς.

Ο Λυμπε μαθαμε τι ρολο εχει στην ΠΑΕ;

Διακοσμητικος διαβαζαμε περσι, εμψυχωτης και τετοια..

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη δεν εχουν σοβαρο ποδοσφαιρο και επισης κανονικους προπονητες.

 

Θες να πεις κάτι για τον Δουσαν Μπαεβιτς? 

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ειπαμε ας βγαλει τα 900 που θα εδινε στην αγορα να φερει ξενο κοουτς.

Ο Λυμπε μαθαμε τι ρολο εχει στην ΠΑΕ;

Διακοσμητικος διαβαζαμε περσι, εμψυχωτης και τετοια..

 

Η ρουφιανια ειναι η ειδικοτητα του ανειδικευτου, φιλε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×