Jump to content

Recommended Posts

ΟΚ ειπαμε ας βγαλει τα 900 που θα εδινε στην αγορα να φερει ξενο κοουτς.

Ο Λυμπε μαθαμε τι ρολο εχει στην ΠΑΕ;

Διακοσμητικος διαβαζαμε περσι, εμψυχωτης και τετοια..

Αν δεν έβρεχε είμαι σίγουρος ότι θα πόσταρες πιπωμένος από τις 2 παρθένες που λέγαμε σε υπαίθριο χώρο. 

 

:lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν σου φέρει τα 30 δεν πρέπει να πάρει και αυτός κάτι ?

Καλα η φαση ειναι ντεζαβου με Πογιετ που μας ελεγαν πως ζηταγε 5εκ μισθο ενω ο λογος ηταν το μπατζετ οπως φανηκε το καλοκαιρι που εφυγε. Ε θα μας πουν τα ιδια και για Μανολο θα φερουν τον γαμια του Λυμπε τον Ουζουνιδη με 5€ μισθο και θα διαβασουμε απο τα ισπανικα ΜΜΕ τα οσα εγιναν. Στην Ελλαδα θα αναλαβει ο Μιαουλης την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις κάτι για τον Δουσαν Μπαεβιτς?

 

Οπως ειδες αφησα απ εξω τους Σερβους, Βοσνιους κτλ.

Οταν καποιος ειναι Σερβος πχ, επαγγελματικα ειναι πρωτα αυτο και μετα ως χομπι ας πουμε ειναι και κατι αλλο (προπονητης, δασκαλος, γιατρος κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που θα είμαστε όλοι στα κάγκελα με το θέμα του Μανώλη, θα κάνει ρομαντικο-λυρικό ποστάρισμα με ηλιοβασιλέματα ο Δημάτος για τη σχέση ζωής του Μανόλο με την ΑΕΚ και ότι δε θα χάλαγε για τίποτα αυτή και Υ.Γ. τη βαθμολογία της ΟΥΕΦΑ για να ανεβάσει την πίεση στον αμιντί. 

Ο Μπούκο θα συνεχίζει με τις 2 παρθένες στα περαιτέρω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το νουμερο που γραφεις ειναι ολα μαζι. Πρωταθλημα (ξανα) και ομιλοι Τσ.Λ.

Καλα κανει και τα ζηταει.

 

Με 200 φερνεις Μαρινο που εχει και ολο το μελλον μπροστα του.Ο Χιμενεθ οτι εμαθε εμαθε you cant teach an old dog new tricks.

Link to comment
Share on other sites

Χιμένεθ γαμιολα τζάμπα κι άμα θες

 

 

πλακα πλακα οποιος παιζει στην ΑΕΚ θα έπρεπε να πληρώνει ... βαρβατη προϋπηρεσία 

Link to comment
Share on other sites

Προπονητης Μαρινος: Βαζει γκολ η ομαδα του (1-0) χειροκροταει καθεται στον παγκο παιρνει υπνο, μολις γινει το 1-2 ορθιος, σηκωμενα χερια βριζει μανες και Χριστους παιχτων του. Πιστευω θα πηγαινε καλα με Λιβαγια, Βρανιες.

Link to comment
Share on other sites

Προπονητης Μαρινος: Βαζει γκολ η ομαδα του (1-0) χειροκροταει καθεται στον παγκο παιρνει υπνο, μολις γινει το 1-2 ορθιος, σηκωμενα χερια βριζει μανες και Χριστους παιχτων του. Πιστευω θα πηγαινε καλα με Λιβαγια, Βρανιες.

O Μαρίνος φτιάχνει σφιχτές, σκληροτράχηλες και αξιόπιστες ομάδες. 

Είναι εξαιρετικός ψυχολόγος και οι παίκτες του πέφτουν στην φωτιά για την πάρτη του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα γιατι μεγαλα παιδια ειμαστε και δεν εχει νοημα να ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι

 

1ον στην κουβεντα μελισσανιδη - χιμενεθ συμφωνηθηκε να υπαρχει μια αμοιβη 900,000 ευρω καθαρα που περιλαμβανει και τους βοηθους του χιμενεθ περιπου 100,000 δηλαδη του ουφανο και 60,000 του μπασκον, σε αυτα δωσανε χερια στο κοτερο και εφυγε ο χιμενεθ για ισπανια

 

2ον 10 μερες λοιπον οποιον και να ρωτησεις μεσα εξω σου ελεγε ειναι τυπικο το θεμα 

 

3ον στην διαπραγματευση εμφανιστηκε ενα ποσο 1,5 μυρριο για ολα τι σημαινει ολα δεν ξερω ουτε εχω καμια πληροφορια αν ειναι με ολα τα πριμ δεν υπαρχει θεμα αν ειναι απλα η αμοιβη τον χαιρετας.

 

αυτα για το θεμα χιμενεθ παμε τωρα στο θεμα λυμπεροπουλου γιατι εκει υπαρχει οχι απλα παρανοηση αλλα πρανοια

 

ο λυμπεροπουλος δεν εμπλεκεται σε καμια διαπραγματευση ειτε αυτη ειναι  με παιχτη ειτε με μανατζερ εχει απαγορευτει δια ροπαλου απο τον μελισσανιδη η συμμετοχη του, ολες τις διαπραγματευσεις τις κανει ενα προσωπο αρκετα γνωστο 

 

ουτε στις μεταγραφες στην ουσια εμπλεκεται σοβαρα μπορει να προτεινει παιχτες αλλα μεχρι εκει.

 

ο λυμπεροπουλος εχει ρολο να ειναι κοντα στους παιχτες και τον χιμενεθ για να μπορει ο δημητριαδης να κανει αλλα πραγματα 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

3ον στην διαπραγματευση εμφανιστηκε ενα ποσο 1,5 μυρριο για ολα τι σημαινει ολα δεν ξερω ουτε εχω καμια πληροφορια αν ειναι με ολα τα πριμ δεν υπαρχει θεμα αν ειναι απλα η αμοιβη τον χαιρετας.

 

Εσύ ρε δε μου πες πριν 10 λεπτά ότι το τελευταίο μισάωρο ακούγεται έντονα για 2 μύρια;

Μας δουλεύεις ρε φίλε; 

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε πστ μου, μόλις έσκασε..

 

 

Χωρίζουν οι δρόμοι ΑΕΚ – Χιμένεθ

 

Σύμφωνα με ρεπορτάζ του, έγκυρου σε θέματα της Λας Παλμας, δημοσιογράφου Λίτο Χιμένεθ, ο Ισπανός προπονητής ήρθε σε συμφωνία με την ομάδα από τις Κανάριες Νήσους για συμβολαιο 2 ετών με ετήσιες απολαβές 1.5 εκ. Ευρώ.

Ως εκ τούτου, δημουργείται μεγάλο πρόβλημα στην ΑΕΚ, η οποία δεν μπόρεσε να καλύψει τις επιθυμίες του προπονητή που την οδήγησε στην κατάκτηση του πρωταθλήματος.  Αυτόματα, η ΑΕΚ στρέφει το ενδιαφέρον της σε άλλες περιπτώσεις, με το όνομα του Μαρίνου Ουζουνίδη να εμφανίζεται ως επικρατέστερο να διαδεχθεί τον Ισπανό στον πάγκο της ΑΕΚ.

 

Περισσότερα σε λίγο...

 

www.sdnato10.gr/AEK-manolo-xwrizoun.html

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εσύ ρε δε μου πες πριν 10 λεπτά ότι το τελευταίο μισάωρο ακούγεται έντονα για 2 μύρια;

Μας δουλεύεις ρε φίλε; 

 

σαν τον πληθωρισμο της τουρκιας ανεβαινει ο μανωλης

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε πστ μου, μόλις έσκασε..

Άρα είχε δίκιο ο αμιντί που μου είπε ότι το τελευταίο μισάωρο το ποσό άγγιξε τα 2Μ. 

Link to comment
Share on other sites

Άρα είχε δίκιο ο αμιντί που μου είπε ότι το τελευταίο μισάωρο το ποσό άγγιξε τα 2Μ. 

τσε βάλε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για αρχη δεν εχουν σοβαρο ποδοσφαιρο και επισης κανονικους προπονητες.

Τα βαλκανια;; Σερβια, Κροατια, Βουλγαρια, Ρουμανια, καλύτερο ποδοσφαιρο ειχαν σχεδον παντα απο μας.

Δεν μιλαω για πρωταθλημα προφανως.

Link to comment
Share on other sites

Τα βαλκανια;; Σερβια, Κροατια, Βουλγαρια, Ρουμανια, καλύτερο ποδοσφαιρο ειχαν σχεδον παντα απο μας.

Δεν μιλαω για πρωταθλημα προφανως.

Στο αρχικο μου ποστ εγραψα Ελληνες, Αλβανους, Ρουμανους, Βουλγαρους.

Μια κατηγορια τους εβαλα ολους τους Βαλκανιους, δεν τους υποβαθμισα σε σχεση με τους Ελληνες , ειπα πως σημερα στο ετος 2018μΧ δεν υπαρχουν προπονητικα, ποδοσφαιρικα. Οποτε δεν καταλαβαινω το "καλυτερο απο εμας" που κολλαει.

Αλλος καλυτερος αλλος χειροτερος γενικα δεν κανουν ποδοσφαιρικα.

ΟΚ κανας παιχτη καλο βγαζουν.

Παντως απο ολους αυτους μονο η Ελλαδα εχει σηκωσει κουπα ως εθνικη.

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικο μου ποστ εγραψα Ελληνες, Αλβανους, Ρουμανους, Βουλγαρους.

Μια κατηγορια τους εβαλα ολους τους Βαλκανιους, δεν τους υποβαθμισα σε σχεση με τους Ελληνες , ειπα πως σημερα στο ετος 2018μΧ δεν υπαρχουν προπονητικα, ποδοσφαιρικα. Οποτε δεν καταλαβαινω το "καλυτερο απο εμας" που κολλαει.

Αλλος καλυτερος αλλος χειροτερος γενικα δεν κανουν ποδοσφαιρικα.

ΟΚ κανας παιχτη καλο βγαζουν.

Παντως απο ολους αυτους μονο η Ελλαδα εχει σηκωσει κουπα ως εθνικη.

Μα δεν ειναι ολες οι βαλκανικες χωρες ιδιες ποδοσφαιρικά. Καμια σχεση το ποδοσφαιρο της πρωην γιουγκοσλαβιας με το δικο μας ή της αλβανιας.

Για την κουπα το ξερουμε, εγινε μια φορα, και η βουλγαρια εχει παιξει ημιτελικο μουντιαλ που εμεις ουτε στο ονειρο μας.

Για αυτο λεμε "διαχρονικά" ειχανν καλυτερο ποδοσφαιρο καποιες χωρες

Καλύτερους παικτες εχουν βγαλει διαχρονικά η Σερβια, η Κροατια, η Ρουμανια και η Βουλγαρια, από την Ελλαδα.

Φαινεται απο το σε ποιες ξενες ομαδες εχουν παιξει ή παιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειναι ολες οι βαλκανικες χωρες ιδιες ποδοσφαιρικά. Καμια σχεση το ποδοσφαιρο της πρωην γιουγκοσλαβιας με το δικο μας ή της αλβανιας.

Καλύτερους παικτες εχουν βγαλει διαχρονικα η Σερβια, η Κροατια, η Ρουμανια και η Βουλγαρια, από την Ελλαδα.

Φαινεται απο το σε ποιες ξενες ομαδες εχουν παιξει ή παιζουν.

Αυτα ολα τι σχεση εχουν με το αρχικο μου ποστ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ολα τι σχεση εχουν με το αρχικο μου ποστ;

Με την γενικευση οτι τα βαλκανια δεν εχουν σοβαρο ποδοσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

Με την γενικευση οτι τα βαλκανια δεν εχουν σοβαρο ποδοσφαιρο

Για τον γαιδαρο καβαλα ποδοσφαιρο εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×