Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. V


Bukowski
 Share

Recommended Posts

θα τα καλυψει ο εθναρχης μην αγχωνεστε 

ξεχνα αραουχο-λιβαγια το καλοκαιρι φιλε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παίζει το ενδεχόμενο να έχει στηθεί κανένα καρτέλ στην πλάτη του εθνάρχη;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, οκ τα 4 εκατομμύρια δε λέει κανείς ότι είναι στραγάλια. Αλλά δεν είναι και στραγάλια όταν τα εισπράττεις. Θέλω να πω, η ΑΕΚ φέτος έβγαλε κάνα 10άρι εκατομμύρια. Όχι ακριβώς στραγάλια. Και μάλιστα τα λεφτά αυτά δεν έγιναν μεταγραφές, συνεπώς οκ μαλακία που έπεσαν έξω από τη μία, από την άλλη όμως δεν είναι και για να τα βάψουμε μαύρα, όπως και να 'χει λεφτά μπήκαν στην ομάδα φέτος και μέχρι στιγμής δε φαίνεται να έχουν ξοδευτεί κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, οκ τα 4 εκατομμύρια δε λέει κανείς ότι είναι στραγάλια. Αλλά δεν είναι και στραγάλια όταν τα εισπράττεις. Θέλω να πω, η ΑΕΚ φέτος έβγαλε κάνα 10άρι εκατομμύρια. Όχι ακριβώς στραγάλια. Και μάλιστα τα λεφτά αυτά δεν έγιναν μεταγραφές, συνεπώς οκ μαλακία που έπεσαν έξω από τη μία, από την άλλη όμως δεν είναι και για να τα βάψουμε μαύρα, όπως και να 'χει λεφτά μπήκαν στην ομάδα φέτος και μέχρι στιγμής δε φαίνεται να έχουν ξοδευτεί κάπου.

εμείς δεν θα τα βάψουμε μαύρα

 

κάποιες άλλες οικογένειες όμως θα περάσουν μαυρες απόκριες

 

ηζωήενταφω21

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα 10 ειναι λιγο ταρζανια οχι οτι δεν πηρε 10 και 12 μην σου πω 

 

τα εσοδα σου εφετος ειναι 

 

10-12 απο ευρωπη (μαζι με τικετια ολα τα υπολογιζουμε)

2 το τηλεοπτικο

3 εκατομμυρια απο τα διαρκειας 

2 -2,5 απο την φανελα

αντε να βαλω και ακομα 1 απο λοιπους χορηγους

και 2-3 απο απλα εισητηρια.

 

Συνολικα εσοδα για φετος 23-24 εκατομμυρια

 

Το ποδοσφαιρικο τμημα χωρις εφορια (η οποια ειναι 45%) εχει εξοδα 7Μ τα οποια με εφορια πανω στα 13 περιπου

Εχεις και λειτουργικα εξοδα της εταιριας ΑΕΚ απο γραφεια, οακα, μισιοδοσιες, ταξιδια, προμηθευτες σου πα μου πες κανα 8αρι 

 

αρα τσεπη φετος εχεις βαλει περιπου 5 εκατομμυρια

 

πολυ απλοικη η προσεγγιση αλλα καπου εκει ειμαστε 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ παραπάνω είναι τα καθαρά εσοδα Σταύρο. Οσοι ξέρουν λένε για πάνω απο 10 (καθαρά φέτος). Απλά όσο περνάει ο καιρός να παρακαλάμε να γίνει γρήγορα το γήπεδο μπας και δούμε και ομάδα πρωταθληματική 100% απο την αρχή ως το τέλος κάποια στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ας κοψει τα βιντεο μεχρι να αρχισει η 2η φαση γιατι το να μας δειχνει μια φαγανα να μαζευει δυο μπαζακια με λασπη δεν ειναι εργα.Mπαινουμε σε βδομαδα ανακοινωσεων?

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια λιακάδα σήμερα εδώ στη Φιλαδέλφεια και το πρωί που περνούσα από το γήπεδο για μια δουλειά, δεν ξέρω πως αλλά μου ήρθε μια νοσταλγία από κάτι τέτοιες ηλιόλουστες χειμωνιάτικες Κυριακές ή Σάββατα που έκαναν το Ν.Γκούμας ακόμα πιο αγαπησιάρικο από ότι ήταν. 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Παιχνιδια Κυριακη μεσημερι, αντε το πολυ αργα το απογευμα, κοσμοσυρροη απο κιτρινομαυρα χρωματα, Βυζαντινη Γωνια, ΠΡΟΠΑτζηδικο Σιμου, τσικνιλα απο βρωμικο λουκανικο και σουβλακια, αυθονη μπυροποσια, ενιοτε τσαρκες στο αλσος και στα τριγυρω στενα, ιαχες απο την Σκεπαστη που με το που εστριβες δεξια για να μπεις στην Σμυρνης αντικρυζες τον Δικεφαλο, στριμωξιδι μπροστα στα κιτρινα κουβουκλια για να παρεις εισητηριακι, φωτογραφιες απο τον κοσμο  και απο παικτες της ΑΕΚ  απλωμενες στα πεζοδρομια, μικροπωλητες, αυτοκολλητα απο clubs, ενιοτε 'υποδοχες φιλοξενουμενης ομαδας' στην Καππαδοκιας, Γεωργιος Μοσχος, παλιοτερα καταπακτη που εβγαιναν οι παικτες απο τα εγκατα της γης μπροστα στην 21, φατσες πατεραδων, παπουδων, αδερφων που χασαμε.....

 

Ποση νοσταλγια αλλα και πικρα...ρε αδερφια?

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Έχει μια λιακάδα σήμερα εδώ στη Φιλαδέλφεια και το πρωί που περνούσα από το γήπεδο για μια δουλειά, δεν ξέρω πως αλλά μου ήρθε μια νοσταλγία από κάτι τέτοιες ηλιόλουστες χειμωνιάτικες Κυριακές ή Σάββατα που έκαναν το Ν.Γκούμας ακόμα πιο αγαπησιάρικο από ότι ήταν. 

 

:) Καταλαβαίνω ακριβώς τι λες.

Link to comment
Share on other sites

27708173_10215739171327682_13201907_o.jp27721420_10215739171647690_476334345_n.j

 

Δουρου τελείωνε!!!

Την προσεχή Πέμπτη ορίστηκε να περάσει από το Περιφερειακό Συμβούλιο Αττικής η ΜΠΕ της υπογειοποίησης του γηπέδου της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οποτε τωρα η υπογειοποιηση θα ξεκινησει σε ποσο καιρο υπολογιζουμε?ξερουμε ποσο θα κρατησει το εργο?Θα χρειαστει να περιμενει η 2η φαση των εργασιων για να ξεκινησει η υπογειοποιηση?Υπαρχει πιθανοτητα αν ξεκινησει σε 5-6 μηνες πχ να χρειαστει να καθυστερησει το εργο?Αν ξερει καποιος ας απαντησει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×