Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2017


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

ειναι δεδομενο οτι εκει θα τον παιζει πλεον σε ματς που ειναι δυσκολα 

Τι να σου πω.

Μακάρι.

Link to comment
Share on other sites

περσι αρχη της χρονιας πριν τραυματιστει οπου ηταν κανονικα στα πλανα της ουντινεζε μετα δεν ξερω τι στραβωσε περαν του τρυαματισμου στον ομω και δεν ξαναεπαιξε 

 

ο κονε ειναι περιπτωση λαζαρου το κινητρο του ειναι η πιθανη επιστροφη στην εθινικη ενοψη μουντιαλ

Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως πλάσμα με σάρκα και οστά.

Μόνο που δεν μπορεί να πετύχει συμπαίχτη του στα 2 μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

περσι αρχη της χρονιας πριν τραυματιστει οπου ηταν κανονικα στα πλανα της ουντινεζε μετα δεν ξερω τι στραβωσε περαν του τρυαματισμου στον ομω και δεν ξαναεπαιξε 

 

ο κονε ειναι περιπτωση λαζαρου το κινητρο του ειναι η πιθανη επιστροφη στην εθινικη ενοψη μουντιαλ

 

Α μπορει να κονομησουμε κιολας δηλαδη και να μας ερθει τσαμπα δεν το χα σκεφτει.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που δεν μπορεί να πετύχει συμπαίχτη του στα 2 μέτρα.

Ποτέ δεν μπορούσε. Αν μπορούσε, θα έπαιζε σε τοπ πρωτάθλημα.
Link to comment
Share on other sites

ε αμα την εδινε και πανω απο 2 μετρα δεν θα ηταν εδω κανει ολα τα υπολοιπα καλα πραγμα που ο σουηδος δεν τα κανει πλεον

Link to comment
Share on other sites

Τον εχεις δει τελευταια;Γιατι και εγω καλο τον θυμαμαι και με το παραπανω αλλα με εικονα απο το μουντιαλ του 14.

 

Όπως είπε και ο amd είχε προβλήματα τον τελευταίο χρόνο, αλλά τον έχω δει πολλές φορές μέχρι το μουντιάλ και βάσει αυτών είναι καλή μεταγραφή, δεν έχουμε παίχτη σαν κι αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α μπορει να κονομησουμε κιολας δηλαδη και να μας ερθει τσαμπα δεν το χα σκεφτει.

Άσχημα θα ήταν;
Link to comment
Share on other sites

Άσχημα θα ήταν;

 

Ισα ισα.Θα κανει και ο τιγρης 2-3 τηλεφωνα και αν ειναι υγιης τσαμπα θα μας ερθει.Ετσι ας τον φερουν,επιτελους μια λογικη επενδυση.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν μπορούσε. Αν μπορούσε, θα έπαιζε σε τοπ πρωτάθλημα.

Μιλάω για σωστή πάσα στα 2 μέτρα,όχι για κβαντομηχανική.

Link to comment
Share on other sites

ε αμα την εδινε και πανω απο 2 μετρα δεν θα ηταν εδω κανει ολα τα υπολοιπα καλα πραγμα που ο σουηδος δεν τα κανει πλεον

 

Πάντως στο ματς στη Ρωσία είδα τον Σουηδό να διορθώνει τρελές μαλακίες του Πορτογάλου σε λάθος πάσες και κυρίως σε εντελώς λανθασμένες προσπάθειες για κόψιμο σε κακό τάιμινγκ και ήταν αυτός που καθάριζε.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο amd είχε προβλήματα τον τελευταίο χρόνο, αλλά τον έχω δει πολλές φορές μέχρι το μουντιάλ και βάσει αυτών είναι καλή μεταγραφή, δεν έχουμε παίχτη σαν κι αυτόν.

Ο Κονέ, όπως και ο Λάζαρος στάθηκαν επαρκώς με μεγάλη διάρκεια, στο μεσαίο επίπεδο του Καμπιονάτο.

Θες και ψάχνεις αυτά τα ποιοτικά 30 λεπτά που μπορούν να σου δώσουν που λέει και ο Άτροπος που προσωπικά τα θεωρώ αρκετά κόντρα στον Κόρμπο και τον Σιώπη και σαφώς ελάχιστα κόντρα στον Βέρνμπλουμ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο ματς στη Ρωσία είδα τον Σουηδό να διορθώνει τρελές μαλακίες του Πορτογάλου σε λάθος πάσες και κυρίως σε εντελώς λανθασμένες προσπάθειες για κόψιμο σε κακό τάιμινγκ και ήταν αυτός που καθάριζε.

 

εγω δεν τον θεωρω καμμενο χαρτι τον σουηδο αλλα τον θεωρω οτι δεν σκιζεται οπως σκιζοταν τον πρωτο 1,5 χρονο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο ματς στη Ρωσία είδα τον Σουηδό να διορθώνει τρελές μαλακίες του Πορτογάλου σε λάθος πάσες και κυρίως σε εντελώς λανθασμένες προσπάθειες για κόψιμο σε κακό τάιμινγκ και ήταν αυτός που καθάριζε.

Στη Ρωσία ο Σουηδός έπαιξε για το γιουτιούμπ ένα τεταρτάκι σαν τον Μπο που ξέραμε και κλείδωσε το κέντρο μας.

Το γεγονός ότι δεν το κάνει παραπάνω δεμ τιμά τον ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κονέ, όπως και ο Λάζαρος στάθηκαν επαρκώς με μεγάλη διάρκεια, στο μεσαίο επίπεδο του Καμπιονάτο.

Θες και ψάχνεις αυτά τα ποιοτικά 30 λεπτά που μπορούν να σου δώσουν που λέει και ο Άτροπος που προσωπικά τα θεωρώ αρκετά κόντρα στον Κόρμπο και τον Σιώπη και σαφώς ελάχιστα κόντρα στον Βέρνμπλουμ.

 

Συμφωνώ, και έχω και ενστάσεις για το αν ο Λάζαρος (και ο Κονέ) είναι μόνο για 30λεπτα. Αυτοί οι παίχτες που κάνουν την διαφορά (σε αυτό το μείγμα), δεν μπορούν να αποδίδουν επί 90 λεπτά, απλά περιμένεις την ενέργεια.

Πέρσι για παράδειγμα ο Λάζαρος στο Καυτατζόγλειο όπου φάγαμε αποβολή, πήρε όλη την αριστερή πλευρά μόνος του, όχι άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κονέ, όπως και ο Λάζαρος στάθηκαν επαρκώς με μεγάλη διάρκεια, στο μεσαίο επίπεδο του Καμπιονάτο.

Θες και ψάχνεις αυτά τα ποιοτικά 30 λεπτά που μπορούν να σου δώσουν που λέει και ο Άτροπος που προσωπικά τα θεωρώ αρκετά κόντρα στον Κόρμπο και τον Σιώπη και σαφώς ελάχιστα κόντρα στον Βέρνμπλουμ.

 

ο κονε εχει αυτο που δεν εχει κανενας μα κανενας ελληνας χαφ πλεον και λαγεται παταω περιοχη σε δευτερο χρονο 

 

εχει καλο σουτ εως πολυ καλο, εχει καλο κορμι και δυνατο δεν ειναι μισοριξιας 

 

δεν εχει την ψυχραιμια που χρειαζεται για να εκανε το βημα παραπανω. πολλες χαζες καρτες αρκετη μανουρα γενικα 

Link to comment
Share on other sites

 

ο κονε ειναι περιπτωση λαζαρου το κινητρο του ειναι η πιθανη επιστροφη στα σοκάκια της μυκονου.

fixed.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα συμφωνώ με σας για τον Γιόχανσον. Απλά είναι 2 τα κρατούμενα:

Όσο χάλια και να είναι, δεν παίζει χειρότερα από τον Γκάλο ξέρω 'γω στην άμυνα ή τον Μάνταλο στην δημιουργία παιχνιδιού, για να μην πω για Ανέστη και πάει λέγοντας. Άλλο το τι θα μπορούσε να προσφέρει αν έπαιζε 100% και άλλο το τι θέση έχει στην ομάδα. Μην κρίνουμε βάσει το δυναμικό, αλλά βάσει την χρησιμότητά του μπροστά σε άλλους αυμπαίχτες.

Το φεύτερο είναι, ότι έχει κάποιο δίκιο στο ότι δεν βλέπει δυναμικό στην ομάδα να σκίζεται. Οκ, είναι υποκειμενικό αυτό, εγώ προσωπικά δεν βλέπω σημάδια βελτίωσης στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι τοτε να αφησει το 1Μ που του δινει τον χρονο η ουντινεζε μεχρι το 2019? δεν στεκει μαστορα

Link to comment
Share on other sites

Εγω -απο οσο εχω δει τον παικτη- αν τον εβλεπα σε αλλη ομαδα θα τον θεωρουσα πολυ μετρια μεταγραφη.

 

Οπως και να εχει απο τον κανεναν καλυτερος θα ειναι. Ας τον παρουν πρωτα και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Και τρίτον, είμαι ακόμα διακοπές και σήμερα έχω σουρώσει από το μεσημέρι, χέστε με.  :lol:  :lol:  :wub:

Link to comment
Share on other sites

γιατι τοτε να αφησει το 1Μ που του δινει τον χρονο η ουντινεζε μεχρι το 2019? δεν στεκει μαστορα

 

Ε δεν νομιζω να το λυσει το συμβολαιο με ζερο.Το μισο θα το τσιμπησει.

Link to comment
Share on other sites

γιατι να χαρισει το μισο και να μην αραξει στην μυκονο με 1 χαρτι τον χρονο? 

Link to comment
Share on other sites

γιατι να χαρισει το μισο και να μην αραξει στην μυκονο με 1 χαρτι τον χρονο? 

 

Δεν μπορω να ειμαι στο μυαλο του Κονε.Αλλα οκ αν δεν σε θελει μια ομαδα αν εχεις τον ελαχιστο αυτοσεβασμο κοιτας και εσυ να φυγεις.Δεν ειναι ολοι Αλμειδα.

Link to comment
Share on other sites

αρα θελει να παιξει μπαλα ε δεν στεκουν ρε φιλε η παλαιμαχος και μυκκονιατης και καθεται στο 1 μυρριο και λιγα λεω η θες να παιξεις και ψαχνεις τροπο να πας καπου σοβαρα 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×