Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2017


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

Βρίσκεις καλύτερους με 400?

 

οχι ο κονε εχει μια κακη χρονια την περσυνη οπου αντιμετωπισε αρκετα μικροπροβληματα τραυματισμων 

 

ειναι το 8αρι που θες σε αυτα τα λεφτα δεν βρισκεις καποιον που να ερχεται χθες

 

θα μεινει ελευθερος 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Πρωην ποδοσφαιριστης.Στην καλυτερη περιπτωση να γινει και αυτος ενας καλος 30λεπτος.

30 αυτός, 30 ο οικοδόμος, 60 λεπτά.

Του πούστη αν οι υπόλοιποι 9 δε μπορούν το τελευταίο 30λεπτο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

οχι ο κονε εχει μια κακη χρονια την περσυνη οπου αντιμετωπισε αρκετα μικροπροβληματα τραυματισμων 

 

ειναι το 8αρι που θες σε αυτα τα λεφτα δεν βρισκεις καποιον που να ερχεται χθες

 

θα μεινει ελευθερος 

 

2 κακες χρονιες συμφωνα με το transfermarkt.

Link to comment
Share on other sites

30 αυτός, 30 ο οικοδόμος, 60 λεπτά.

Του πούστη αν οι υπόλοιποι 9 δε μπορούν το τελευταίο 30λεπτο.

 

Βασικα δεν υπαρχει λογος να σκοτιζομαστε.Το υπερσυγχρονο επιστημονικο επιτελειο της ομαδας θα εξετασει τον παικτη,θα κρινει σε τι επιπεδο βρισκεται και θα αποφασισει αν πρεπει να προχωρησει η προσθηκη.Πιστη και εμπιστοσυνη λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι έρχεται ο χ,ψ κονέ.

Για πείτε μου ένα σύστημα που να χωράει και τον κονέ και το φωτομοντέλο και ταυτόχρονα σιμόες και μπο.

Αντε να σας δω καμάρια μου. :D

Link to comment
Share on other sites

οχι το 15/16 δεν ειχε τοσα θεματα τραυματισμων απλα εμενε στον παγκο της ουντινεζε σχεδον μονιμα ειχε 6 συμμετοχες και 18 φορες στον παγκο και δεν χρησιμοποιηθηκε

 

το 16/17 ενω ξεκινησε βασικος στην ουντινεζε ειχε προβλημα στον ωμο δεν ξαναεπαιξε πηγε στην γραναδα και επαιξε 2 φορες ακομα και οταν ηταν υγειης 

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι έρχεται ο χ,ψ κονέ.

Για πείτε μου ένα σύστημα που να χωράει και τον κονέ και το φωτομοντέλο και ταυτόχρονα σιμόες και μπο.

Αντε να σας δω καμάρια μου. :D

Δεν υπαρχει Μπο με Κονέ στην 11αδα.
Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι έρχεται ο χ,ψ κονέ.

Για πείτε μου ένα σύστημα που να χωράει και τον κονέ και το φωτομοντέλο και ταυτόχρονα σιμόες και μπο.

Αντε να σας δω καμάρια μου. :D

 

4-3-3 με σιμοες - κονε - μανταλο 

 

και απο πισω γαλανοπουλος και αινταρεβιτς 

 

ασε τον γιοχανσον να δουμε τι θα γινει εγω λεω 31/08 δυσκολα θα ειναι στο ροστερ

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι έρχεται ο χ,ψ κονέ.

Για πείτε μου ένα σύστημα που να χωράει και τον κονέ και το φωτομοντέλο και ταυτόχρονα σιμόες και μπο.

Αντε να σας δω καμάρια μου. :D

 

Πολλα.Πανω απο 5 μου ηρθαν στο μυαλο αφου και Μανταλος και Κονε ειναι πολυθεσιτες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει Μπο με Κονέ στην 11αδα.

Θα πήγαινες πχ να παίξεις τους βέλγους με μόνο ένα καθαρόαιμο dmc?

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν υπαρχει λογος να σκοτιζομαστε.Το υπερσυγχρονο επιστημονικο επιτελειο της ομαδας θα εξετασει τον παικτη,θα κρινει σε τι επιπεδο βρισκεται και θα αποφασισει αν πρεπει να προχωρησει η προσθηκη.Πιστη και εμπιστοσυνη λοιπον.

Πάντως το επιστημονικό μας επιτελείο έχει καλύτερες πετυχεσιές από των αντιπάλων.

Μη μου πεις για Ούγκο, αυτός θέλει πανεπιστημιακή κλινική.

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους, έλληνες στην ομάδα. 

παίκτες που ξέρουν τι σημαίνει ΑΕΚ.

 

η μέρα της μαρμότας. ξανά και ξανά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα πήγαινες πχ να παίξεις τους βέλγους με μόνο ένα καθαρόαιμο dmc?

Γιατί το δεύτερο ντιεμσι σου, είναι υπαρκτό πλάσμα;
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με 2 θα πας και 4-3-3 εχει κλειδωσει για μενα 

 

ανεστης (δυστυχως) - μπακακης - τσοσιτς - βρανιες - λοπες - σιμοες - γιοχανσον - μανταλος - τριστανσον - λαζαρος - λιβαγια

Link to comment
Share on other sites

Ο Κονέ είναι καλή προσθήκη. Το πάω το παλικάρι, πιστεύω είναι καλός παίχτης, αλλά ακόμα δεν είναι ο παίχτης που περιμέναμε (2 παίχτες + Αραούχο ή 3 παίχτες)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4-3-3 με σιμοες - κονε - μανταλο 

 

και απο πισω γαλανοπουλος και αινταρεβιτς 

 

ασε τον γιοχανσον να δουμε τι θα γινει εγω λεω 31/08 δυσκολα θα ειναι στο ροστερ

Εκτός από κάτι φιλικά δεν νομίζω ο μανώλης να χρησιμοποιήσει τον μάνταλο σε ρόλο εσωτερικού χαφ όσο και να κοπανιόμαστε εμείς και ο κεφτές.

Link to comment
Share on other sites

με 2 θα πας και 4-3-3 εχει κλειδωσει για μενα

 

ανεστης (δυστυχως) - μπακακης - τσοσιτς - βρανιες - λοπες - σιμοες - γιοχανσον - μανταλος - τριστανσον - λαζαρος - λιβαγια

Δεν προφταίνεις και για κάτι άλλο.

Θα τρέχει πάλι σαν τον μαλάκα ο πορτογάλος, το καλό παιδί, ο Πλούταρχος της Σουηδίας, θα την έχει ξαναδεί Τσάβι από τα ΙΚΕΑ και ο Πετράν θα παίζει τα γνωστά συγκρουόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το δεύτερο ντιεμσι σου, είναι υπαρκτό πλάσμα;

Τα ίδια σκατά είναι και ο πορτογάλος αλλά κουβέντα να γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κονέ είναι καλή προσθήκη. Το πάω το παλικάρι, πιστεύω είναι καλός παίχτης, αλλά ακόμα δεν είναι ο παίχτης που περιμέναμε (2 παίχτες + Αραούχο ή 3 παίχτες)

Ο Κονέ στο μυαλό αρκετών είναι στο ίδιο πούλ με Ταχτσίδη και Γκέντζογλου, κάτι που δεν ισχύει από την παρουσία του στο εξωτερικό.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από κάτι φιλικά δεν νομίζω ο μανώλης να χρησιμοποιήσει τον μάνταλο σε ρόλο εσωτερικού χαφ όσο και να κοπανιόμαστε εμείς και ο κεφτές.

 

ειναι δεδομενο οτι εκει θα τον παιζει πλεον σε ματς που ειναι δυσκολα 

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια σκατά είναι και ο πορτογάλος αλλά κουβέντα να γίνεται.

Είναι όμως πλάσμα με σάρκα και οστά.
Link to comment
Share on other sites

Ο Κονέ είναι καλή προσθήκη. Το πάω το παλικάρι, πιστεύω είναι καλός παίχτης, αλλά ακόμα δεν είναι ο παίχτης που περιμέναμε (2 παίχτες + Αραούχο ή 3 παίχτες)

 

Τον εχεις δει τελευταια;Γιατι και εγω καλο τον θυμαμαι και με το παραπανω αλλα με εικονα απο το μουντιαλ του 14.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×