Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2017


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

10 φασεις δεν σου φτανουν απεναντι σε ομαδα που παιζει με 11 πισω απο την μπαλα? ποσες φασεις θα βγαλεις για να κερδισεις τετοια ματς 30? 

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε φάσεις, τι εννοούμε; 10 φορές μπήκες στην περιοχή, 10 φορές απειλησες αν και εφόσον, έκανες 10 κλασσικές ευκαιρίες; Αυτό έχει πολλές αναγνώσεις, κι ο Τεμουρι πέρυσι έκανε γενικώς φάσεις στα φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε φιλε ο γαυρος χθες εκανε 3 και η μπουγατσα 5 ε δικες μου καταγραφησαν 8 ξερω γω αυτα που γραφουν στα σαιτ αυτα θα μεταραμε 

Link to comment
Share on other sites

Μήτσο λέμε για φάσεις προς την εστία.

Εκτός από κάτι άστοχα σουτ τον τερματοφύλακα τους τον απασχόλησες μόνο στην φάση του γκολ του σιμόες.

Ετσι τουλάχιστον λένε τα σάιτ.

Link to comment
Share on other sites

ετσι θα ειναι τα ιδια διαβαζουμε αλλα εχουμε προβλημα στις φασεις αλλα οι αλλοι δεν εχουν 

 

αντε παω μια βολτα καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι ποιοί είναι και πότε μίλησα εγώ για άλλους.

Εδώ μέσα με την ΑΕΚ ασχολούμαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

απίστευτο το ότι βγήκαν συμπεράσματα (θετικά ή αρνητικά) από ένα ματς που δεν έχει εικόνα κανείς.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα σαιτ μια χαρα λενε οτι επεξε 

 

τωρα μπορει οντως να μαγεψε ο λιβαγια επειδη δεν εβαλε γκολ

e re mhtso g na vazei goal ton phrame.g mageia exoume mandalo k magician...
Link to comment
Share on other sites

ο καθενας με τις αποψεις του μαστορα ετσι μπορω και εγω να εκφερω την δικη μου

 

βεβαια τα ιδια γραφοντουσαν εδω μεσα για τον αραουχο οταν εκανε 8 ματς να βαλει γκολ

Link to comment
Share on other sites

Ρε άγγελε δεν κάνουμε τις χαρτορίχτρες εδώ μέσα.

Εγώ ας πούμε έχω βγάλει το συμπέρασμα ότι αυτή η ομάδα δεν μπορεί να δημιουργήσει και να απειλήσει γιατί της λείπουν τέτοιου είδους παίχτες.

Αν έχω δίκιο ή λάθος θα το δούμε προσεχώς που θα έχουμε και εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Για το μόνο που έχουν λυσσάξει οι αρδ είναι ότι το σχήμα με τον μάνταλο κκε εσωτερικού δεν τραβάει.

Οκ το λάβαμε το μύνημα.

Link to comment
Share on other sites

ola pantos ginontai g na xoresei to mantalinio

Εκεί που του αρέσει ξέχασες να πεις αλλιώς τα σχήματα δεν τραβάνε,ο αιντάρεβιτς είναι πουτάνας γιος,ο μανώλης θα το φάει το κεφάλι του και τα πούτα μάδρε δεν αργούν.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθουσα να βρω στιγμιότυπα και το μονο που βρήκα ηταν αυτό.

Αψογη εκτέλεση πέναλντι από τον Λάζαρο.

Παντως πρεπει να συνηθισουν να παιζουν με αδειες εξεδρες, τρια επίσημα παιχνιδια θα δωσουν ετσι.

 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχουμε βγάλει συμπεράσματα απο ένα φιλικό χωρίς εικόνα με ξεπερνά! Μην βιάζεστε να κράξετε παιδιά Τετάρτη Κυριακή κοντή γιορτή και με εικόνα! Οι μουρμούρες απο παίχτες μονο δεν μου αρέσουν και απο τα παπαγαλάκια τους αρδ.

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακόμα απο τις περιγραφές όλων των αρδ . Ο Τσιγκρι ήταν κακός για άλλη μια φορά. Ίσως πρεπει να μείνει εκτός για το ματς με την Μπρυζ

Link to comment
Share on other sites

βεβαια τα ιδια γραφοντουσαν εδω μεσα για τον αραουχο οταν εκανε 8 ματς να βαλει γκολ

Εδω εισαι λαθος/αδικος. Απο τη στιγμη που πατησε το ποδι του αναγνωριστηκε και η ποιοτητα και το impact του στην ομαδα. Καυλιαρη τον ανεβοκατεβαζε ολο το φορουμ. Μην φτανουμε συνεχως στην υπερβολη για να ισχυροποιησουμε μια ιδια αποψη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εν αντιθεση με την πλειοψηφια, εγω ειμαι με τον Μητσο για τον Λιβαγια. Πιστευω πως με τον καιρο θα προφερει πολλα στην φετινη ΑΕΚ. Γκολ και ασσιστ. Αραουχο δεν ειναι, ουτε το σεντερ φορ των 30+ γκολ στην χρονια. Εξαλλου δεν πιστευω οτι τον πηρες για αυτο, αλλα για να τραβαει πανω του την αμυνα, να σπαει την μπαλα και να μοιραζει ευκαιριες τους πλαγιους. Θα δειξει, κοντος ψαλμος..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×