Jump to content

Φιλικά & Προετοιμασία Καλοκαίρι 2017


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

αρα θελει να παιξει μπαλα ε δεν στεκουν ρε φιλε η παλαιμαχος και μυκκονιατης και καθεται στο 1 μυρριο και λιγα λεω η θες να παιξεις και ψαχνεις τροπο να πας καπου σοβαρα 

 

Σχετικο ειναι αυτο,δεν εχουμε ολα τα στοιχεια.Μπορει να ειναι σφιγμενα τα λουρια εκει στην Ιταλια,εμεις εδω δινουμε και τριημερες αδειες.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικο ειναι αυτο,δεν εχουμε ολα τα στοιχεια.Μπορει να ειναι σφιγμενα τα λουρια εκει στην Ιταλια,εμεις εδω δινουμε και τριημερες αδειες.

 

η το ενα η το αλλο η παραλιας και περνω 1 χαρτι να παιζω πριμαβερα η θελω να παιξω μπαλα και ψαχνω να βρω ομαδα να παω μουντιαλ πως θα γινει τωρα 

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτός χρωστάει;

Αν δεν του είχαμε φωνάξει το αλησμόνητο ΑΕΚ ολέ και γάμα τους κονέ τώρα ο παναγιώταρος δεν θα είχε εκτοξεύσει την καριέρα του σε αυτό το επίπεδο.

όλα από μένα θες να τα μαθαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κονέ στο μυαλό αρκετών είναι στο ίδιο πούλ με Ταχτσίδη και Γκέντζογλου, κάτι που δεν ισχύει από την παρουσία του στο εξωτερικό.

 

Σαφώς ανώτερη καριέρα είχε ο Ταχτσίδης από τους υπόλοιπους (Κονέ, Γκεντσογλου, Λάζαρο) στο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

η το ενα η το αλλο η παραλιας και περνω 1 χαρτι να παιζω πριμαβερα η θελω να παιξω μπαλα και ψαχνω να βρω ομαδα να παω μουντιαλ πως θα γινει τωρα 

 

Ε δεν παει ετσι πως να το κανουμε τωρα.Ειναι πολλοι οι παραμετροι και οπως εγραψα στο μυαλο του δεν μπορουμε να μπουμε.Δεν θα υποστηριξω την προσπαθεια να το κανεις η ασπρο η μαυρο.

Link to comment
Share on other sites

Μην υποστηρίξεις τίποτα ρε αδερφε δεν θα χαλαστουμε κιολας

 

Το θέμα είναι τι στέκει

 

Όσον αφορά το θέμα ταχτσιδη κονε περισσότερες συμμετοχές ο κονε στην Ιταλία από τον ταχτσιδη

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς ανώτερη καριέρα είχε ο Ταχτσίδης από τους υπόλοιπους (Κονέ, Γκεντσογλου, Λάζαρο) στο εξωτερικό.

 

Αν παιρναμε Ταχτσιδη ουτε που μπορω να φανταστω τι θα γραφοταν εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ότι γράφτηκε για τα φιλικά των άλλων και ότι εζω ήδη παροιμοιο παίχτη με τον ταχτσιδη και λέγεται αινταρεβιτς

Link to comment
Share on other sites

Για τον Ταχτσίδη έχω πει εδώ μέσα ότι είναι καλή μαεταγραφή για τον κούλη. Αλλά άλλο τόσο και παραπάνω είναι ο Κονέ για μας.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το θέμα ταχτσιδη κονε περισσότερες συμμετοχές ο κονε στην Ιταλία από τον ταχτσιδη

 

 

Σωστά, γιατί έπαιξε περισσότερα χρόνια. Είναι και 4 χρόνια μεγαλύτερος. Ο Ταχτσίδης όμως έπαιξε Ρόμα -για μεγάλο διάστημα και ως βασικός- και έγραψε πολλές συμμετοχές σε Τζένοα και Κάλιαρι τα τελευταία 2 χρόνια, ομάδες καλύτερες βάση βαθμολογικής κατάταξης από την Μπολόνια και την Ουντινέζε που έκανε συμμετοχές ο Κονέ αρκετά χρόνια πριν καθώς την τελευταία 2ετία δεν παίζει.

Και παρεμπιπτόντως ότι έκατσε ο Κονέ 18 φορές στον πάγκο της Ουντινέζε χωρίς να αγωνιστεί δεν λέει πολλά, γιατί στην Ιταλία έχουν 12 αναπληρωματικούς, όχι 7.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που κολλάει, αλλά το άτομο είναι ο Federer του πινγκπονγκ. :D

Μαλακίες λες.

Ο μα λονγκ έχει έρθει από άλλο πολιτισμό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ σπύρο μεταξύ αμιντί και άτροπου το πινκ πονκ παίζεται σε άλλο επίπεδο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η τζενοα και η Κάλιαρι καλύτερες από ουντινεζε και μπολονια με ποια κριτήρια ?

 

Έχει ζέστη είναι αλήθεια

 

Το ότι ήταν στο πάγκο δεν το έγραψα ότι ήταν κάτι σημαντικό αλλά ότι δεν ήταν τραυματίας

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ σπύρο μεταξύ αμιντί και άτροπου το πινκ πονκ παίζεται σε άλλο επίπεδο.

Αφου σου λεει πινει απο το μεσημερι ο ανθρωπος ρε εδω και γω που ειμαι ξενερωτος μου πηρε λιγο..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οσο δεν εχω γηπεδο και η εναλλακτικη μου ειναι οι απιθανοι τυποι που θα σφραγιζουν τα εισιτηρια για το ΟΑΚΑ με το ΙΧ τους,τοτε ο Παναγιωτης Κονε ειναι το 8αρι με τα πολυ καλα στοιχεια,που εχει παιξει Ιταλια και που χρωσταει στην ΑΕΚ.Ο Ελληνας Τσαβι λαιμαι.

 

Με το που σηκωθουν οι πολεμιστρες,τυποι σαν τον Παναγιωτη τον Κονε αν θελουν να εχουν σχεση με την ΑΕΚ να ερθουν στο μπαρ των επισημων να φτιαχνουν κοκτειλ,διαδικασια που σιγουρα πια εχουν μαθει καλυτερα απο τη μπαλα.

 

Το οροσημο για να ξαναγινω κανονικος φιλαθλος ειναι η σεντρα στην Αγια Σοφια.

Μεχρι τοτε,απλα "μπαλιτσα",τρελιτσες και ΑΕΚοκρεβατομουρμουρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η τζενοα και η Κάλιαρι καλύτερες από ουντινεζε και μπολονια με ποια κριτήρια ?

 

Έχει ζέστη είναι αλήθεια

 

Το ότι ήταν στο πάγκο δεν το έγραψα ότι ήταν κάτι σημαντικό αλλά ότι δεν ήταν τραυματίας

 

 

Το έγραψα, με κριτήριο την βαθμολογική κατάταξη των ομάδων τις χρονιές που ο κάθε ποδοσφαιριστής αγωνιζόταν εκεί.

Έχω κλιματισμό, μιά χαρά είναι. Άσε που είμαι μεσογειακός τύπος.

 

10-11: 19η η Μπρέσια (υποβιβασμός)

11-12: 9η η Μπολόνια

12-13: 13η η Μπολόνια

13-14: 19η η Μπολόνια (υποβιβασμός)

14-15: 16η η Ουντινέζε

15-16: 17η η Ουντινέζε

16-17: 13η η Ουντινέζε (για το τυπικό, δεν έπαιξε ο Κονέ)

 

 

14-15: 13η η Βερόνα

15-16: 11η η Τζένοα

16-17: 11η η Κάλιαρι

 

Και αφήνω έξω τη Ρόμα και την Τορίνο που ήταν στην 6αδα, γιατί δεν ήταν ακριβώς αναντικατάστατος αν και στη Ρόμα έπαιζε βασικός μία περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Στα υπολοιπα νεα,αληθεια διαφωνειτε για 2 παιδια που ο ενας βρηκε το λιμανι του στην Χριστινα Στεφανιδη και ο αλλος τρακαρε στα διοδια ενω τον πιπωνε η μπουζουκτσου;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×