Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εννοείται πως δεν είναι fair game.

Τεσπα μεγάλη κουβέντα ανοίγουμε και δεν θέλω κιολας να παρεξηγηθώ. Ας το αφησουμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω πως θα παρεξηγηθείς, κουβέντα καλή τη πίστη κάνουμε. Βέβαια συμφωνούμε αλλά με ενδιαφέρει αν έχεις να προσθέσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι να παρεξηγηθώ από σένα, από αλλους που θα διαβασουν.

Το δικό μου point ειναι ότι το γήπεδο δεν είναι εκκλησία και πλην της βίας οτιδηποτε άλλο  το θεωρω στο προγραμμα, ειδικά μαλιστα για άτομα  που πιθανως θα προκαλέσουν τους αντιπαλους. Ακόμα και το χτύπημα κάτω από την μέση.

Αυτη είναι η διαφορά μας.

Στα υπολοιπα που λες δεν διαφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, nikos said:

Όχι να παρεξηγηθώ από σένα, από αλλους που θα διαβασουν.

Το δικό μου point ειναι ότι το γήπεδο δεν είναι εκκλησία και πλην της βίας οτιδηποτε άλλο  το θεωρω στο προγραμμα, ειδικά μαλιστα για άτομα  που πιθανως θα προκαλέσουν τους αντιπαλους. Ακόμα και το χτύπημα κάτω από την μέση.

Αυτη είναι η διαφορά μας.

Στα υπολοιπα που λες δεν διαφωνώ.

Η βια δεν ειναι μονο σωματικη αλλα και ψυχολογικη και καλο ειναι να υπαρχουν ορια.

Για παραδειγμα θεωρω ανεπιτρεπτα τα συνθηματα των παοκτζηδων για τον αλκη.

Οπως ας πουμε και μας μας πειραζαν αυτα που λεγαν τα σκουληκια για τον ξηροκωστα

Η ας πουμε δεν νομιζω να συμφωνουσες αν πεταγε καποιος μια μπανανα σε καποιον μαυρο παικτη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τον καράφλα ή κοντό ή χοντρό δεν υπαρχει πρόβλημα να τον πουν έτσι, τον γκευ γιατί; 
Για αυτο σου λεω δεν βγαινει άκρη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χειροτερο σπρωξιμο απο του Γκαρσια στον Γκανεα μολις, τιποτα απο τον διαιτητη. Σωστη αποφαση.

Link to comment
Share on other sites

Νέο μακροβουτι ο Κουρμπελης επιτελους δεν δοθηκε ούτε από το βαρ.

Νεος Γιαννακοπουλος. Ετσι και τον ακουμπήσουν πεθαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Λετε να είχε παρεξηγησει ο καπετανιος τότε με το γνωστο συνθημα; 

Να του ζητησουμε ενα συγγνωμη αν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2023 at 8:47 PM, Epitaph21 said:

Δεν βλέπω κάτι κακό.

 

6 hours ago, Atlas21 said:

Ας κάνει ότι θέλει ο Βέρμπιτς στο κρεβάτι του, δεν μας πέφτει λόγος.

 

6 hours ago, AG21 said:

Εμάς δεν μας νοιάζει αλλά κάτι τέτοια αν ισχύει δημιουργεί πρόβλημα στις ομάδες 

 

4 hours ago, nikos said:

Ναι αλλά τον καράφλα ή κοντό ή χοντρό δεν υπαρχει πρόβλημα να τον πουν έτσι, τον γκευ γιατί; 
Για αυτο σου λεω δεν βγαινει άκρη 

 

6 hours ago, baRon21 said:

Πωπω μαγκες μην το φιλοσοφείτε τοσο, απλα το συζήταγα με εναν φιλο μου βαζελο και μου λεει ρε μαλακα για αυτο δεν εχουμε κάποιον έγχρωμο στο ροστερ, για να μην εχουμε κανενα ατύχημα με τον Βερμπιτς.

Γελασα, το ανεβασα σε ένα φορουμ.

Αν δεν σας αρεσει προσπεράστε το, αν σας πειραζει καντε το ριπορτ. 

Βρε πούστης να μην είναι και ας κάνει ότι θέλει το παιδί με το αγόρι του

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδες ευαισθησία έπιασε το ΚΜ για τον Βερμπιτς που στα @@ μας τι κανει στο κρεβάτι του αλλά όταν γελουσαμε εδώ με Μισελέν και δροσερους δεν είδα την ίδια ευαισθησία. Που καλά έκανε και ο Μισελέν στην τελική αν επαοζε και μπάλα ακόμα καλυτερα. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Εντάξει παιδες ευαισθησία έπιασε το ΚΜ για τον Βερμπιτς που στα @@ μας τι κανει στο κρεβάτι του αλλά όταν γελουσαμε εδώ με Μισελέν και δροσερους δεν είδα την ίδια ευαισθησία. Που καλά έκανε και ο Μισελέν στην τελική αν επαοζε και μπάλα ακόμα καλυτερα. 

 

Τον μισελεν ο γπ με τον μελισσανίδη δεν τον κραζανε και απλά είχε μεταφερθεί σαν πληροφορία εδώ μεσα;

Δεν νομίζω ότι ηταν δημιούργημα του κμ το παρατσουκλι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα εμάς δεν μας πέφτει λόγο αλλα εντός της ομάδας ειναι θέμα γιατί μιλάμε για ένα αντροκρατούμενο περιβάλλον χαμηλού επιπέδου . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Τον μισελεν ο γπ με τον μελισσανίδη δεν τον κραζανε και απλά είχε μεταφερθεί σαν πληροφορία εδώ μεσα;

Δεν νομίζω ότι ηταν δημιούργημα του κμ το παρατσουκλι αυτο

Δεν το δημιουργησε το ΚΜ αλλά γελουσαμε όλοι λέω. Ε κάτι αντίστοιχα είπε και ο Βαρώνος. Οχι επειδή έχει θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Δεν το δημιουργησε το ΚΜ αλλά γελουσαμε όλοι λέω. Ε κάτι αντίστοιχα είπε και ο Βαρώνος. Οχι επειδή έχει θέμα. 

Περισσότερο για τον Καρντόσο γελούσαμε, νομίζω. Για τον Μισελέν λέγαμε ότι γελάνε οι Μάνταλοι.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Περισσότερο για τον Καρντόσο γελούσαμε, νομίζω. Για τον Μισελέν λέγαμε ότι γελάνε οι Μάνταλοι.  

Σωστά και Καρντόσο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×