Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, Araujo21 said:

Δεν το δημιουργησε το ΚΜ αλλά γελουσαμε όλοι λέω. Ε κάτι αντίστοιχα είπε και ο Βαρώνος. Οχι επειδή έχει θέμα. 

Περισσότερο για τον Καρντόσο γελούσαμε, νομίζω. Για τον Μισελέν λέγαμε ότι γελάνε οι Μάνταλοι.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Περισσότερο για τον Καρντόσο γελούσαμε, νομίζω. Για τον Μισελέν λέγαμε ότι γελάνε οι Μάνταλοι.  

Σωστά και Καρντόσο

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Brom21 said:

Σημερα οι Βου μας δειχνουν οτι απλα επρεπε να μπουμε να τους πατησουμε στην Αγια Σοφια.

Επιβεβαιωνομαι.

Πιεζει φουλ ο παοκ και δε φοβηθηκε τον βαζελο οπως καναμε εμεις που μειωσαμε πολυ την πιεση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Επιβεβαιωνομαι.

Πιεζει φουλ ο παοκ και δε φοβηθηκε τον βαζελο οπως καναμε εμεις που μειωσαμε πολυ την πιεση. 

Έπαιξε ρολο ο τρόμος που προκάλεσε η αμυνα στο α ημίχρονο στο Γιαννενο. Ανθρώπινα είναι αυτά, αφού κερδισαμε no problem

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Araujo21 said:

Ο βάζελος πολυ λίγος. Και χωρις παγκο

 

4 minutes ago, nikos said:

Το ότι δεν υπαρχει ο Παναθηναϊκός μην το λέμε συνεχεια 

θεωρω κακο για μας το σημερινο αποτελεσμα γιατι συνηθως τετοια ματς ερχονται διαφορετικά σε κύπελλο και πρωταθλημα οταν γινονται κοντα. Βλεπω νικη βαζελου στο πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

2πλο ματς είναι, δεν έχει σημασία η εμφάνιση γιατί αμα βάλει ένα γκολ η βαζέλα είνα καβάλα στ΄ άλογο

Link to comment
Share on other sites

Εγω το θεωρω κακο γιατι παιρνει ψυχολογια ο Βου που ειναι ο μονος που τον εχουμε εκτος εδρας.

Κατα τα αλλα πιστευω οτι με εμας ξεκινησε η κατρακυλα του βαζελου και οτι θα χασει και τη Κυριακη.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι του πρωταθλήματος δε θα έχει καμία σχέση με το αποψινό του κυπέλλου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς την δουλειά μας. Αν είμαστε σοβαροί  δεν του βλέπουμε. Αν οχι ακόμα και τα Γιάννενα σε κερδίζουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

 

θεωρω κακο για μας το σημερινο αποτελεσμα γιατι συνηθως τετοια ματς ερχονται διαφορετικά σε κύπελλο και πρωταθλημα οταν γινονται κοντα. Βλεπω νικη βαζελου στο πρωταθλημα

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό.. Θα δείξει.. Και να κερδισουν, ξαναλέω πιστεύω δεν βγάζουν πρωτάθλημα και πλευ οφ αυτοί.

Ειναι που είναι καλοι στα ντερμπυ που λενε κάποιοι. Με τα πεναλτυ ο,τι έχουν κάνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό.. Θα δείξει.. Και να κερδισουν, ξαναλέω πιστεύω δεν βγάζουν πρωτάθλημα και πλευ οφ αυτοί.

Ειναι που είναι καλοι στα ντερμπυ που λενε κάποιοι. Με τα πεναλτυ ο,τι έχουν κάνει.

ναι αλλα συνεχιζονται βλεπω τα πεναλτι

Link to comment
Share on other sites

Επισης χωρις Μπερναρ και Σποραρ ο βαζελος μενει χωρις λυσεις τη Κυριακη και με μεσοεπιθετικους παιχτες που σημερα εβγαλαν 70λεπτο τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Εξτρεμ έχουν τα αναπληρωματικά μπακ μέσα στο ματς. Αν ο Σπόραρ δεν ξεπεράσει την ίωση κ χωρίς τον Μπερναρ πάλι θα χάσουν. Δεν υπάρχει βαθος πλέον μπροστά για τον βάζελο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

ναι αλλα συνεχιζονται βλεπω τα πεναλτι

Σήμερα (μαλλον) την γλιτώσαμε. Ιδωμεν. Έχουν γίνει 2 Βούτες χωρίς να πάρουν παντως.

Link to comment
Share on other sites

Και ο βου μολις πιεστηκε όμως τα έκανε τα λαθάκια του. Απλά ο Γιοβάνοβιτς παλι πηγε να το παρει συντηρητικά και τα μάζεψε 

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην αντεχε αυτη η μυθοπλασια 2 διοργανωσεις. Με μηχανικη (βαρ) υποστηριξη κρατιεται σ αυτη τη θεση

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×