Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

24 minutes ago, nikos said:

Το τι ακούσαμε για τον Βαγιαννιδη μετά τα Γιάννενα  εντωμεταξυ. Και τώρα να πέσουν να τον φάνε.

Ανισορροπες καταστάσεις.

H απορια μου ηταν γιατι δεν τον άλλαξε

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, nikos said:

Το τι ακούσαμε για τον Βαγιαννιδη μετά τα Γιάννενα  εντωμεταξυ. Και τώρα να πέσουν να τον φάνε.

Ανισορροπες καταστάσεις.

Ολοι μπορουν να κανουν ενα λαθος 

Link to comment
Share on other sites

Νικολογιαννης λεει οτι επειδη η ομαδα εχει δοκαρια, δεν ειναι κωλοφαρδη.

Τωρα κανει εκκληση να μην απαντησουν στις προκλησεις του κλεφτοκοτα.

Link to comment
Share on other sites

Γιοβανοβιτς , αντιτουριστικος βαλκανιος κλεφτοκοτας.

Ολα παιζουν ρολο αν θες να ανεβεις επιπεδο. Απο τη φατσα σου, μεχρι τη καταγωγη σου.

Δεν τον ηθελα ποτε στην ομαδα μου

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, flavius said:

Μου εκανε εντύπωση που ενας παικτης του βαζελου μιλουσε αρκετη ωρα σε ευχαριστο τόνο με τον λουτσεσκου μετα το τελος του αγωνα. Δεν ξερω τι ελεγαν αλλα προσωπικα αν γινοταν με παικτη της ΑΕΚ αυτο δεν θα μου άρεσε.

Φαινεται οτι ο γιοβανιβτις δεν εχει καταφερει να δεσει τους παικτες μεταξύ τους και νομιζω αρκετοί ψάχνονται να φυγουν.

μήπως ήταν ο Ρουμάνος Γκανέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλος προπονητης ειναι ο Γιοβανοβιτς, αλλα δεν ταιριαζει στην ΑΕΚ.

το προβλημα του ζελα ειναι ο Αιτορ και οι μη μεταγραφες 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Καλος προπονητης ειναι ο Γιοβανοβιτς, αλλα δεν ταιριαζει στην ΑΕΚ.

το προβλημα του ζελα ειναι ο Αιτορ και οι μη μεταγραφες 

Συμφωνώ. Αναφορικά με τον Βαγιαννίδη συμφωνώ και εγώ οκαυ τα λάθη για τους ανθρώπους είναι αλλά έπρεπε να τον βγάλει. Τον κάνανε πουτάνα μετά, ήταν ράκος ψυχικά και φαινόταν.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, baRon21 said:

Νικολογιαννης λεει οτι επειδη η ομαδα εχει δοκαρια, δεν ειναι κωλοφαρδη.

Τωρα κανει εκκληση να μην απαντησουν στις προκλησεις του κλεφτοκοτα.

Ο βάζελος είναι 10ος στις ασίστ, 11ος στις ασίστ χαμένο γκολ, 13ος στις χαμένες ευκαιρίες κ πρώτος στα πέναλτυ. Καταλαβαίνει κανείς ότι η σούφρα τους είναι όχι απλά μεγάλη, αλλά διαπλανητική.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για αρχη κάνουν μεταγραφές για το υποκατάστημα. Υποθέτω ότι ο Κομποτής θα ανοίξει τα πόδια σε 1-2 ματσάκια για να πάρει αντίστοιχους βαθμούς η βαζέλα συν την μεταγραφή φυσικά στον.... φίλο του αιώνια πιστού. Το κείμενο είναι απ το gazzetta.

Screenshot 2023-01-20 095619.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baRon21 said:

Δεν το πιστευω. 

Ο Γκεμπελισμος στα καλυτερα του. Αν αντεχετε, ακουστε το ολο.

https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/superleague1/panathinaikos-paok-anisuxia-gia-ton-orismo-koulmpakof/4352616

Πλέον η γραμμή λεει Έλληνες διαιτητές. Πλάκα έχει ο ντεπονακιας που δεν ξέρει πως να το φέρει σιγά σιγά χωρίς να καρφωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμμη κίολας αλλα έδωσε ο κυρ-γιάννης 2 χαρτιά για να φέρει τον φαν Βεερτ Σουηδίας για φορ στον Κομπότη; Πως είναι πλήρης δηλαδή ο Βάζελος και κάνει μεταγραφές για τα παραρτήματα;

Link to comment
Share on other sites

H παραμονή της λειβαδιας είναι κρίσιμη για το δυδιμο των γαυροβαζελος ίσως. 

Link to comment
Share on other sites

To sport24 τώρα μιλάει για μισό χαρτί. Είχα δει 2.2 στο TM αλλά λογικά μπερδευτικα με το Value.

Πάλι χαζό το βρίσκω όταν κατέληξε να παίζει με Βερμπιτς φορ στο κύπελλο. Ο Βαζελας δεν ήταν που είναι καλοστημένη ομάδα και αυτό οφείλεται στο ότι είναι από πέρσυ μαζί σαν κορμός και λοιπές αρδολογιες; Γιατί λοιπόν δεν κάθεται να μάθει την ομάδα και τους συμπαίκτες του και πάει στην ομορφότερη πόλη της Βοιωτίας;

Μου φαίνεται πολύ περίεργο. Αν -λεμε τωρα- έκανε ο δικός μας μια τέτοια κίνηση του χρόνου για την Κηφησια πχ. θα ήμουν έξω φρενών.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς τον στέλνουν εκεί. Είναι παsτελωτής καλός. Βέβαια θα χρειαστεί προετοιμασία για να παίξει ή σίγουρα χρόνο αν ήταν ήδη σε φάση προετοιμασίας με την Χάκεν.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος γτ ριχνουν τοσο πολυ νερο οι γαζελες στο χορτο σε σημειο που πολλες φορες να κολαει η μπαλα? Κ με εμας το ιδιο κ στα ευρωπαικα που ειχα δει κ σημερα με μποακ

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, CHⓇIS said:

Μπορει να μου πει καποιος γτ ριχνουν τοσο πολυ νερο οι γαζελες στο χορτο σε σημειο που πολλες φορες να κολαει η μπαλα? Κ με εμας το ιδιο κ στα ευρωπαικα που ειχα δει κ σημερα με μποακ

Γιατι οσο λιγοτερο κυλαει η μπαλα τοσο μεγαλυτερο πλεονεκτημα εχει η χειροτερη ομαδα μεσα στο γηπεδο.

 

Τουλαχιστον εχουν αυτογνωσια στην Αλεξανδρας.

Link to comment
Share on other sites

Το χέρι στο δοκάρι του Ολιβέιρα θα πω ότι είναι πέναλτι παρόλο που είναι σε φυσιολογική θέση γιατί η μπάλα πάει προς το τέρμα και αλλοιώνει την πορεία.

Φανταστικός Κωνσταντελιας.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ολες οι αλλες ομάδες εχουν τον εκφωνητη τους. Ο Κωσταβαρας παει να γινει ο Θαναηλακης του βαζελου στο πιο ευγενικό.

 

Το ρουφηξε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×