Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Atlas21 said:

Αργεντινικο περιοδικο, δεν θυμαμαι ποιο. Σε γενικες γραμμες καλα ειναι (γκουχου ζανκτ παουλι δεν ειναι και πολυ αριστερη ομαδα με απόψεις περι παλαιστινιακου)

Καλα ούτως ή άλλως όλα αυτά περί "αριστερών" και "δεξιών" ομάδων, όπως και για "ομάδες των ελίτ" και "ομάδες του προλεταριατου" είναι υπό συζητηση. 

Link to comment
Share on other sites

Η δημοφιλής Νοτιοαμερικανική ποδοσφαιρική ιστοσελίδα Gol del Corazón δημοσίευσε ένα κοινωνικό-πολιτικό φάσμα για όλους τους μεγάλους συλλόγους του κόσμου...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι εδώ ο τυπος, τα έχει παρει όλα σβάρνα. 

Link to comment
Share on other sites

Μα υπήρχε περίπτωση να είναι κάτι άλλο???

Ο Σάκης Ρουβάς είν' ένας απο σάς!!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει και το χαρισμα του Κουλη , μέχρι που τον ψηφίζω 

Link to comment
Share on other sites

Οι τύποι θα γίνουν πρώτοι στον κόσμο που κάνουν πρόταση σε άλλη ομάδα για παίκτη που αγωνίζεται τώρα στην ομάδα τους. 

IMG_20240422_232754.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chris manousopoulos said:

δανεικο τον εχουν ρε

οχι 

του μπερναρ το συμβολαιο τελειωνει φετος το καλοκαιρι και εχει ηδη συμφωνησει με την μινειρο και πηγε ο βαζελος τωρα να της ζητησει να το κρατησει ενα χρονο ακομα 

Link to comment
Share on other sites

Αποτυχια των υπολοιπων -και κυριως δικη μας- αν μια τετοια ομαδα, χωρις διοικηση και με αντιποδοσφαιρικες κινησεις το Γεναρη, παρει πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δωσω βαση σε οσα ακουσα χθες απο ανθρωπους πολυ κοντα στη διοικηση του βαζελου, μαλλον θα το παρει ο ζελας. Ετσι ειπωθηκε, μετεφεραν, απο ανθρωπο πιο ψηλα απο τον αλαφζ

Δεν δινω βαση γιατι ειπαν και αλλα για ΑΕΚ που μου φανηκαν επιεικως αστεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, flavius said:

Αν δωσω βαση σε οσα ακουσα χθες απο ανθρωπους πολυ κοντα στη διοικηση του βαζελου, μαλλον θα το παρει ο ζελας. Ετσι ειπωθηκε, μετεφεραν, απο ανθρωπο πιο ψηλα απο τον αλαφζ

Δεν δινω βαση γιατι ειπαν και αλλα για ΑΕΚ που μου φανηκαν επιεικως αστεια.

καλα επιεικως αστειο είναι ότι θα το παρουν οι ναζελες

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, flavius said:

Αν δωσω βαση σε οσα ακουσα χθες απο ανθρωπους πολυ κοντα στη διοικηση του βαζελου, μαλλον θα το παρει ο ζελας. Ετσι ειπωθηκε, μετεφεραν, απο ανθρωπο πιο ψηλα απο τον αλαφζ

Δεν δινω βαση γιατι ειπαν και αλλα για ΑΕΚ που μου φανηκαν επιεικως αστεια.

Δεν μας λες και εμάς εδώ τι άλλο είπαν για την ΑΕΚ να γελάσουμε και εμείς και να έχουμε να τους τα τρίβουμε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πάντως λέω να δούμε και το παιχνίδι αύριο, που ξέρεις, μπορεί και να παιχτεί ποδόσφαιρο και κάποια ομάδα να βάλει περισσότερες φορές τη μπάλα στο τέρμα του αντιπάλου, να σημειώσει αυτό το γκολ που λέμε δηλαδή κάποιες φορές, και στο τέλος να μετρήσουμε πόσα τέτοια έκανε η κάθε ομάδα και όσα έχει περισσότερα να τη βγάλουμε νικήτρια και να πάρει τρεις βαθμούς. Μπορεί και να μην έχει νόημα όλο αυτό, το ακούω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλούσα πριν δέκα λέπτα με άνθρωπο ο οποίος είναι γενικός διευθυντής υπουργείου της χώρας. και οπαδός του βάζελου, κάτοχος διαρκείας. Μου είπε, και τα μεταφέρω κατά λέξη γιατί ο διάολος σε αυτά κρύβεται στις λεπτομέρειες: "όποιος νικήσει αύριο θα έχει προβάδισμα τίτλου".

Χλώμιασα, να πω την αλήθεια. Σκέφτομαι να μην το δω το ματς αύριο, αν είναι όπως τα λέει, γιατί γύρευε πόσα άλλα ισχύουν και δεν μας τα λένε καν. 

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evolve said:

Εγώ μιλούσα πριν δέκα λέπτα με άνθρωπο ο οποίος είναι γενικός διευθυντής υπουργείου της χώρας. και οπαδός του βάζελου, κάτοχος διαρκείας. Μου είπε, και τα μεταφέρω κατά λέξη γιατί ο διάολος σε αυτά κρύβεται στις λεπτομέρειες: "όποιος νικήσει αύριο θα έχει προβάδισμα τίτλου".

Χλώμιασα, να πω την αλήθεια. Σκέφτομαι να μην το δω το ματς αύριο, αν είναι όπως τα λέει, γιατί γύρευε πόσα άλλα ισχύουν και δεν μας τα λένε καν. 

ε καλά δεν ανακάλυψε και την Αμερική. Αν νικήσουμε, έχουμε προβάδισμα, το ίδιο και ο βαζέλας

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Evolve said:

Εγώ μιλούσα πριν δέκα λέπτα με άνθρωπο ο οποίος είναι γενικός διευθυντής υπουργείου της χώρας. και οπαδός του βάζελου, κάτοχος διαρκείας. Μου είπε, και τα μεταφέρω κατά λέξη γιατί ο διάολος σε αυτά κρύβεται στις λεπτομέρειες: "όποιος νικήσει αύριο θα έχει προβάδισμα τίτλου".

Χλώμιασα, να πω την αλήθεια. Σκέφτομαι να μην το δω το ματς αύριο, αν είναι όπως τα λέει, γιατί γύρευε πόσα άλλα ισχύουν και δεν μας τα λένε καν. 

Πίστεψε, νιώσε, αφουγκράσου. 

Ο Θεός είναι μεγάλος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, flavius said:

Αν δωσω βαση σε οσα ακουσα χθες απο ανθρωπους πολυ κοντα στη διοικηση του βαζελου, μαλλον θα το παρει ο ζελας. Ετσι ειπωθηκε, μετεφεραν, απο ανθρωπο πιο ψηλα απο τον αλαφζ

Δεν δινω βαση γιατι ειπαν και αλλα για ΑΕΚ που μου φανηκαν επιεικως αστεια.

Ακριβώς τα ίδια και εγώ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karagimi said:

ε καλά δεν ανακάλυψε και την Αμερική. Αν νικήσουμε, έχουμε προβάδισμα, το ίδιο και ο βαζέλας

Ναι αλλά τι μας κρύβουν;

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν σκιάχτηκα από τις ίδιες τις λέξεις, αλλά από τη σιωπή ανάμεσα τους.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×