Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Στο πράσινοι λαγοί είμαστε ρε?οκ μας τρυπάνε, καλησπέρα Λεώ 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Δεν μας λες και εμάς εδώ τι άλλο είπαν για την ΑΕΚ να γελάσουμε και εμείς και να έχουμε να τους τα τρίβουμε;

ενα πχ ηταν οτι επεσε τηλεφωνο στο ημιχρονο αρης ΑΕΚ. Αργησαν να βγουν οι παικτες του αρη γιατι τσακωνονταν μεταξυ τους για το αν θα χτπησουν το δευτερο ημιχρονο. Αυτο ειδικα ηταν που μου φανηκε πιο πολυ αστειο απο ολα. δηλαδη τι εγινε μετα, εκαναν ψηφοφορια δια τεταμενης χειρας; οποιοι κερδισαν στις μπουνιες επικρατησαν; εκαναν ραπ battle; ο χουντεσιωτης ηταν σουλιωτης;

Γενικα το μονο ενδιαφερον ηταν οτι ανθρωποι κοντα στον αλαφζ μπορει να λενε τετοιες ανοησιες και τι επικρατει στη διοικηση της ομαδας αυτης. Δε μιλαμε για πεταμενους οπαδους. μιλαμε για ψηλα. Οταν ρωτησα αν γνωριζουν τι ειπωθηκε μεταξυ αυτού που τους ειπε οτι ο ζελας θα παρει πρωθλημα και του μελ που συνετρωγαν πριν λιγες μερες, δεν γνωριζαν καν οτι υπηρχε τετοια συναντηση.

Αυτο ηταν το δευτερο ρεντ φλαγκ και μετα συνεχισα να ακουω για να καταλαβω τι παιζει εκει μεσα.

πραγματικα, δεν μπορω να πιστεψω οτι ομαδα που πρωταγωνιστει εχει τετοιες γραμμες στη διοικηση και στους οπαδους. θα ειναι οντως αυτοκντονια απο τη ΑΕΚ αν χασει το φετινο.

 

ΥΓ. Ολοι εκθειαζαν τον παπαδημητριου και τη δουλεια που κανει

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stavros 9-11 said:

Το εκρυψα, να το φανερώσω ξανά; @Nea makri neo afm

βάλτο στο Π Ο Αγιασωτέλλης

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, flavius said:

ενα πχ ηταν οτι επεσε τηλεφωνο στο ημιχρονο αρης ΑΕΚ. Αργησαν να βγουν οι παικτες του αρη γιατι τσακωνονταν μεταξυ τους για το αν θα χτπησουν το δευτερο ημιχρονο. Αυτο ειδικα ηταν που μου φανηκε πιο πολυ αστειο απο ολα. δηλαδη τι εγινε μετα, εκαναν ψηφοφορια δια τεταμενης χειρας; οποιοι κερδισαν στις μπουνιες επικρατησαν; εκαναν ραπ battle; ο χουντεσιωτης ηταν σουλιωτης;

Γενικα το μονο ενδιαφερον ηταν οτι ανθρωποι κοντα στον αλαφζ μπορει να λενε τετοιες ανοησιες και τι επικρατει στη διοικηση της ομαδας αυτης. Δε μιλαμε για πεταμενους οπαδους. μιλαμε για ψηλα. Οταν ρωτησα αν γνωριζουν τι ειπωθηκε μεταξυ αυτού που τους ειπε οτι ο ζελας θα παρει πρωθλημα και του μελ που συνετρωγαν πριν λιγες μερες, δεν γνωριζαν καν οτι υπηρχε τετοια συναντηση.

Αυτο ηταν το δευτερο ρεντ φλαγκ και μετα συνεχισα να ακουω για να καταλαβω τι παιζει εκει μεσα.

πραγματικα, δεν μπορω να πιστεψω οτι ομαδα που πρωταγωνιστει εχει τετοιες γραμμες στη διοικηση και στους οπαδους. θα ειναι οντως αυτοκντονια απο τη ΑΕΚ αν χασει το φετινο.

 

ΥΓ. Ολοι εκθειαζαν τον παπαδημητριου και τη δουλεια που κανει

Αυτοί οι ψηλά που λες ποντάρισαν μαζικά το ασο ημίχρονο διπλό τελικό στο Αρης-ΑΕΚ τον Μάρτιο και πήραν τα παπάρια μας.. Κιοτέψανε να το ξανακάνουν προχθες και ξαναπήραν τα παπάρια μας. Γενικά με τα παπάρια μας στο στόμα είναι συνέχεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι ολα αυτα δειχνουν ποσο εχουν μικρυνει οι ζελες 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, flavius said:

Εγω λεω οτι ολα αυτα δειχνουν ποσο εχουν μικρυνει οι ζελες 

Επίπεδο  Νιόνιου

Link to comment
Share on other sites

Με τακτ απόψε στο λαγομανία φίλε Μπουκόφσκι 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι εν τω μεταξυ σε 2 μερες χασανε το πρωταθλημα στη μπαλα και φαγανε και break στο μπασκετ 

Παντα τετοια ΣΙΧΑΜΑΤΑ, μακαρι να μην σηκωσουν κεφαλι πουθενα

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

Screenshot_6.png

τελικά σε κλάμα θα κατέληξε

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να κερδίσει το τελικό ο Ρουλης ? Ακόμα μιλάμε τα μουνόπανα  . 

Link to comment
Share on other sites

Το την ήθελες την Ελλάδα στα γεραματα Φατιχ μου; Μια χαρά καριέρα είχες μέχρι τώρα. Rezil σε έκανε ο Ματίας. 

 

IMG_20240425_012726.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κριάρι είναι αυτός ο Ακαιντίν ρε 😂 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ακαϊντίν, πριν το σημερινό, είχε πραγματοποιήσει μια σειρά παιχνιδιών που ήταν καλός, με αποκορύφωμα το παιχνίδι στη Λεωφόρο κόντρα σε εμάς όπου και περιόρισε σημαντικά τον (ανέτοιμο) Λιβάι.

Φανταστείτε πως είχαν ξεκινήσει δειλά δειλά και τα άρθρα περί ενεργοποίησης της οψιόν (4εκ) για την αγορά του. Χλωμό πλέον, αλλά μακάρι να ολοκληρώσουν την μεταγραφή πετώντας τόσα χρήματα στον ίδιο κάδο των αχρήστων με αυτά που σπατάλησαν για τον Μπακασέτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Aussie said:

Ο Ακαϊντίν, πριν το σημερινό, είχε πραγματοποιήσει μια σειρά παιχνιδιών που ήταν καλός, με αποκορύφωμα το παιχνίδι στη Λεωφόρο κόντρα σε εμάς όπου και περιόρισε σημαντικά τον (ανέτοιμο) Λιβάι.

Φανταστείτε πως είχαν ξεκινήσει δειλά δειλά και τα άρθρα περί ενεργοποίησης της οψιόν (4εκ) για την αγορά του. Χλωμό πλέον, αλλά μακάρι να ολοκληρώσουν την μεταγραφή πετώντας τόσα χρήματα στον ίδιο κάδο των αχρήστων με αυτά που σπατάλησαν για τον Μπακασέτα.

Εγώ πάντως είμαι διατεθειμένος να τσοντάρω για να μείνει

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το την ήθελες την Ελλάδα στα γεραματα Φατιχ μου; Μια χαρά καριέρα είχες μέχρι τώρα. Rezil σε έκανε ο Ματίας. 

 

IMG_20240425_012726.jpg

Βασικά με google translate λεει με λίγα λόγια οτι " Ο τερμί είναι θυμωμένος λόγο διαβόητου διαιτητή " . Πλήρη προστασία .

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Perparim56 said:

Screenshot_28.thumb.png.3c83feeb58507db43a367e01a782d5ca.png

Πρέπει να μη κατάλαβε τι είπε το γίδι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×