Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δε χρειάζεται να πεις τίποτα.

Πιάστηκε σε αγώνα διοργάνωσης της ΟΥΕΦΑ, όλο το σύμπαν θα το μάθει.

Μινγουαιλ βρήκαν και Γεωργιανούς ντοπε.

Μαλακια αν εχουν βρει και γεωργιανους..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Duck_Season said:

Το εκλογικά ζόρια της αριστείας είναι στην Βου Ελλάδα. Οι Αθηνέζοι θα τον ψηφίσουν ούτως ή αλλιώς. Αν ήταν για το Δεντροπόταμο τα πράγματα θα άλλαζαν

Γιατί είπα εγώ ότι θα βγάλουν ντοπε το Μαλιούφα;

Το Σταματή ειπα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Όχι, είμαστε ηθικοί εμείς, μακ

 

Τρεις τρεις τους περνούσε κι έλεγα "δες ρε μλκ ο Φώτης τι παιχτουρας έγινε".

Λετε να αναλάβει την υπεράσπιση του ο κούγιας?

δεν υπαρχει υπερσπιση ειναι αγωνας ουεφα παει αυτοματα η ποινη 2 χρονια απο καθε αγωνα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ηθικό που έχει πέραση ως όρος τελευταία, είναι αν βρεθεί παίχτης ντοπέ να του σκίσουνε τα πρέκια και αυτουνού και της ομάδας του.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

δεν υπαρχει υπερσπιση ειναι αγωνας ουεφα παει αυτοματα η ποινη 2 χρονια απο καθε αγωνα 

Απάνθρωπο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι οι δύο έλληνες διεθνείς  που πέρασαν ντόπινγκ κοντρόλ  σε εκείνον τον αγώνα ήταν οι: 

Μπαλντοκ και ο ροναλντο της Αλεξανδρας, 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Κάπου διάβασα ότι οι δύο έλληνες διεθνείς  που πέρασαν ντόπινγκ κοντρόλ  σε εκείνον τον αγώνα ήταν οι: 

Μπαλντοκ και ο ροναλντο της Αλεξανδρας, 

o μπαλντοκ δεν έχει παίξει μετά από αυτό το ματς πάντως 

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη λέζα αν ισχύει τελικά

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Κάπου διάβασα ότι οι δύο έλληνες διεθνείς  που πέρασαν ντόπινγκ κοντρόλ  σε εκείνον τον αγώνα ήταν οι: 

Μπαλντοκ και ο ροναλντο της Αλεξανδρας, 

Αυτό έψαχνα κι εγώ. Έχεις λινκ; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Κάπου διάβασα ότι οι δύο έλληνες διεθνείς  που πέρασαν ντόπινγκ κοντρόλ  σε εκείνον τον αγώνα ήταν οι: 

Μπαλντοκ και ο ροναλντο της Αλεξανδρας, 

σωστο ειναι αυτο που λες 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ρε πουλάκι μου, λέμε ότι είναι θέμα που πάει κατευθείαν στην ΟΥΕΦΑ, η ξεφτίλα του παίκτη είναι άλλο επίπεδο.

Εγώ λέω ότι: Μετά το περσινό Ατρόμητος-ΑΕΚ όπου ο νόμος ήταν σαφέστατος και όριζε χωρίς μα και μου ότι ο αγώνας έπρεπε να πάει στην ΑΕΚ με 0-3 και τελικά το δικαστήριο αποφάσισε να γίνει το ματς αδιαφορώντας για τον ίδιο το νόμο, η ΑΕΚ μπορεί να ζητήσει ό,τι θέλει πατώντας στην αλλοίωση των p.o και του πρωταθλήματος γενικά.

Το τι θα κάνει η ΟΥΕΦΑ για τον ντοπαρισμένο Ιωαννίδη, είναι μια άλλη ιστορία, ας πεθάνει κιόλας. Λέω, επιμένω και τονίζω ότι η ΑΕΚ πρέπει να προσφύγει κατά του κύρους του παιχνιδιού ακόμα και αν αυτό δεν προβλέπεται, βασισμένη στο περσινό Ατρόμητος-ΑΕΚ. Επειδή όμως η ΑΕΚ δεν έχει θέληση/αρχίδια/οτιδήποτε να κάνει κάτι τέτοιο, το ευτυχές είναι ότι ο Ιωαννίδης σκόραρε και κατά του γαύρου και ο γαύρος αυτό δεν θα το αφήσει έτσι. Βασικά δεν ξέρω καν αν είναι ευτυχές, αλλά κάνε πλάκα να δούμε τον γαύρο να παίρνει το παιχνίδι ή έστω να το ξαναπαίζει κι εμείς να μην έχουμε κάνει τίποτα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξτε, αν το χάσουμε φέτος, προσεύχομαι πλέον να το πάρουν αυτά τα σιχαματα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Αυτό έψαχνα κι εγώ. Έχεις λινκ; 

Κάποιος ρώτησε κάτω από την ανάρτηση της gazzeta στο face, και κάποιος έδωσε την απάντηση που παρέθεσα. Αν το επιβεβαιώνει ο amd πιστεύω ότι είναι αλήθεια.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, amd said:

δεν υπαρχει υπερσπιση ειναι αγωνας ουεφα παει αυτοματα η ποινη 2 χρονια απο καθε αγωνα 

Δεν αντέχεται η απανθρωπιά του βρώμικου ελληνικού πρωταθλήματος που έχει φτιάξει ο κύριος Μελισσανίδης

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, agelos said:

Όχι, είμαστε ηθικοί εμείς 🤡

 

Τρεις τρεις τους περνούσε κι έλεγα "δες ρε μλκ ο Φώτης τι παιχτουρας έγινε".

Λετε να αναλάβει την υπεράσπιση του ο κούγιας?

Και εγώ αυτό αναρωτήθηκα τόση μεγάλη βελτίωση έχει ο φωτάρας.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Για τους ειδικούς του ντοπινγκ κοντρολ, το ότι δεν έχει παίξει μπάλα ο μπάλντοκ μετά το ματς της Εθνικής είναι δείγμα ενοχής του ? ή τελικά είχαν δίκιο τα παιδιά που γράφανε για τον Ροναλτο Αμπελοκήπων 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Εγώ λέω ότι: Μετά το περσινό Ατρόμητος-ΑΕΚ όπου ο νόμος ήταν σαφέστατος και όριζε χωρίς μα και μου ότι ο αγώνας έπρεπε να πάει στην ΑΕΚ με 0-3 και τελικά το δικαστήριο αποφάσισε να γίνει το ματς αδιαφορώντας για τον ίδιο το νόμο, η ΑΕΚ μπορεί να ζητήσει ό,τι θέλει πατώντας στην αλλοίωση των p.o και του πρωταθλήματος γενικά.

Το τι θα κάνει η ΟΥΕΦΑ για τον ντοπαρισμένο Ιωαννίδη, είναι μια άλλη ιστορία, ας πεθάνει κιόλας. Λέω, επιμένω και τονίζω ότι η ΑΕΚ πρέπει να προσφύγει κατά του κύρους του παιχνιδιού ακόμα και αν αυτό δεν προβλέπεται, βασισμένη στο περσινό Ατρόμητος-ΑΕΚ. Επειδή όμως η ΑΕΚ δεν έχει θέληση/αρχίδια/οτιδήποτε να κάνει κάτι τέτοιο, το ευτυχές είναι ότι ο Ιωαννίδης σκόραρε και κατά του γαύρου και ο γαύρος αυτό δεν θα το αφήσει έτσι. Βασικά δεν ξέρω καν αν είναι ευτυχές, αλλά κάνε πλάκα να δούμε τον γαύρο να παίρνει το παιχνίδι ή έστω να το ξαναπαίζει κι εμείς να μην έχουμε κάνει τίποτα.

Ο γαύρος δε θα κάνει τίποτα, ο σκόπος είναι ιερότερος από τα όποια πρόσκαιρα οφέλη και είναι κοινός σκοπός με τον Τουίτυ. 

Εσύ δε θα πετύχεις τίποτα γιατί η απόφαση θα βγεί από τα υπόγεια κτιρίου απέναντι από κεντρικό κήπο της Αττικής και μπορεί άνετα να είναι καταδικαστική για σένα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Leon21 said:

Για τους ειδικούς του ντοπινγκ κοντρολ, το ότι δεν έχει παίξει μπάλα ο μπάλντοκ μετά το ματς της Εθνικής είναι δείγμα ενοχής του ? ή τελικά είχαν δίκιο τα παιδιά που γράφανε για τον Ροναλτο Αμπελοκήπων 

τραυματιστηκε σε εκεινο το ματς ο μπαλντοκ και εγινε αναγκαστικη αλλαγη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

έχει κάνει συζητήσεις η ΑΕΚ με Μπάλντοκ άρα ένοχη

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Ελα μην ξενερωσουμε τώρα ποιος μπαλντοκ

Κι αυτό μας κάνει, να πάρουμε καλύτερο στη θέση. 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ λέω ότι: Μετά το περσινό Ατρόμητος-ΑΕΚ όπου ο νόμος ήταν σαφέστατος και όριζε χωρίς μα και μου ότι ο αγώνας έπρεπε να πάει στην ΑΕΚ με 0-3 και τελικά το δικαστήριο αποφάσισε να γίνει το ματς αδιαφορώντας για τον ίδιο το νόμο, η ΑΕΚ μπορεί να ζητήσει ό,τι θέλει πατώντας στην αλλοίωση των p.o και του πρωταθλήματος γενικά.

Το τι θα κάνει η ΟΥΕΦΑ για τον ντοπαρισμένο Ιωαννίδη, είναι μια άλλη ιστορία, ας πεθάνει κιόλας. Λέω, επιμένω και τονίζω ότι η ΑΕΚ πρέπει να προσφύγει κατά του κύρους του παιχνιδιού ακόμα και αν αυτό δεν προβλέπεται, βασισμένη στο περσινό Ατρόμητος-ΑΕΚ. Επειδή όμως η ΑΕΚ δεν έχει θέληση/αρχίδια/οτιδήποτε να κάνει κάτι τέτοιο, το ευτυχές είναι ότι ο Ιωαννίδης σκόραρε και κατά του γαύρου και ο γαύρος αυτό δεν θα το αφήσει έτσι. Βασικά δεν ξέρω καν αν είναι ευτυχές, αλλά κάνε πλάκα να δούμε τον γαύρο να παίρνει το παιχνίδι ή έστω να το ξαναπαίζει κι εμείς να μην έχουμε κάνει τίποτα.

Ο βασικότερος κανόνας είναι οτι δεν θα κερδίσεις τίποτα αν δεν τον διεκδικήσεις. Ειμαι και εγώ υπέρ της διεκδικησεων σε οτιδήποτε πέφτει μπροστά σου. Προφανώς δεν θα το δούμε γιστι είμαστε θυμιατά.  Ελπίζω όμως όταν βγει επισήμως το όνομα , το μικρό του όνομα να αντικατασταθεί με το Ντοπε,  και όταν και αν γυρίσει ,  με το "πρωην Ντοπε "  απο τις γραφίδες μας 

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι κλασικός έλληνας, δεν πιστεύω ότι θα κερδίσουμε κάτι αν είναι ο φώτης αλλά θέλω να έχω δικαιολογία όταν το χάσουμε

Link to comment
Share on other sites

Όποιος και να ήταν, θα πήρε κάτι που προσφέρει ανοσία κατά των ιώσεων και συγκεκριμένα του κορωνοιού, για να είναι σίγουρος τώρα που τελειώνουν τα πλει οφ, και τελικά ήταν απαγορευμένη ουσία. Πραγματικά  απάνθρωπο, αν συνέβη έτσι. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×