Jump to content

Αούστρια Βιέννης - Α.Ε.Κ. (Europa League): 07/12, 20:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. MVP

    • Τσιντώτας
      10
    • Βράνιες
      2
    • Τσιγκρίνσκι
      3
    • Μπακάκης
      2
    • Γκάλο
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Λιβάγια
      10
    • Αραούχο
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Κλωναρίδης
      0
    • Κονέ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      25
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βράνιες
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      4
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Λόπες
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      17
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      5
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      3
    • Κονέ
      1


Recommended Posts

Μαρεσει που το συζητάμε για τον αυστριακό αν κάνει.

Φερτον χτες να τον βάλουμε διπλα στον σιμοες.

Link to comment
Share on other sites

Ανεξήγητα φρικτή ομάδα στο Β ημίχρονο. Γαλανόπουλος είναι για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του, δηλαδή κάναν Πλατανιά κι αυτό με το ζόρι. Λυσσανδρου κάνε κάνα κόλπο και κόψε το συμβόλαιο του Λαζάρου αύριο, δεν έχει κανένα νόημα πλέον να μας ταλαιπωρεί και να πεθάνει μέσα στο γήπεδο, γιατί θα πεθάνει έτσι όπως πάει. Ας πάει να παίξει στη Γ εθνική γιατί σε αυτό το επίπεδο δεν αντέχει.

 

Χιμένεθ αν δεν έβαζε Κλωναριδη θα εσκαγε. Επίσης κακη κερκίδα απόψε, καμία σχέση με Μιλάνο και Βέλγιο το Καλοκαίρι. Ίσως όμως να έφταιγε και το γήπεδο αλλά δε νομίζω τόσο πολύ.

 

Είμαι πολύ χαρούμενος με την πρόκριση, αλλά καθόλου ικανοποιημένος με τον τρόπο που ήρθε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενα πιο καλη ομαδα. Παιξαμε εντελως για το 0 0. Λες και ηταν η μιλαν. Απο την αλλη αυτο θελαμε αυτο πηραμε και φιλακια!

Στην αρχη και γω ετσι ειπα αλλα τελικα δικαιωθηκε ο μανολο που πηγε συντητριτικα.Μπραβο του .

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει που το συζητάμε για τον αυστριακό αν κάνει.

Φερτον χτες να τον βάλουμε διπλα στον σιμοες.

 

Ιδιος ο Αινταρεβιτς ειναι.Αμα τους κανουμε τεστ dna μπορει να βγουν και μακρινοι συγγενεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενα πιο καλη ομαδα. Παιξαμε εντελως για το 0 0. Λες και ηταν η μιλαν. Απο την αλλη αυτο θελαμε αυτο πηραμε και φιλακια!

 

Αυτοι παιξαν για το 0-0.Δεν εχω ξαναδει ομαδα να γυριζει τη μπαλα στον τερματοφυλακα 50 φορες σε ενα ημιχρονο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακομα και στην κακή σου μερα δε σου εκαναν φάση

Αν το καρφωνε ο τσινος στην αρχή θα είχαμε θριαμβευτικο διπλό

Link to comment
Share on other sites

Ανεξήγητα φρικτή ομάδα στο Β ημίχρονο. Γαλανόπουλος είναι για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του, δηλαδή κάναν Πλατανιά κι αυτό με το ζόρι. Λυσσανδρου κάνε κάνα κόλπο και κόψε το συμβόλαιο του Λαζάρου αύριο, δεν έχει κανένα νόημα πλέον να μας ταλαιπωρεί και να πεθάνει μέσα στο γήπεδο, γιατί θα πεθάνει έτσι όπως πάει. Ας πάει να παίξει στη Γ εθνική γιατί σε αυτό το επίπεδο δεν αντέχει.

 

Χιμένεθ αν δεν έβαζε Κλωναριδη θα εσκαγε. Επίσης κακη κερκίδα απόψε, καμία σχέση με Μιλάνο και Βέλγιο το Καλοκαίρι. Ίσως όμως να έφταιγε και το γήπεδο αλλά δε νομίζω τόσο πολύ.

 

Είμαι πολύ χαρούμενος με την πρόκριση, αλλά καθόλου ικανοποιημένος με τον τρόπο που ήρθε.

 

 

me tetoio poutsokryo to oti n omada pige taktika arista kai efere mia prokrisara pou tin eixe anagi o psuxismos mas xwris na kindynepsei mesa stin austria,emena mou kanei kai mou periseuei 

 

den thymame kai polles prokriseis, toso anetes kiolas

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ανεξήγητα φρικτή ομάδα στο Β ημίχρονο. Γαλανόπουλος είναι για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του, δηλαδή κάναν Πλατανιά κι αυτό με το ζόρι. Λυσσανδρου κάνε κάνα κόλπο και κόψε το συμβόλαιο του Λαζάρου αύριο, δεν έχει κανένα νόημα πλέον να μας ταλαιπωρεί και να πεθάνει μέσα στο γήπεδο, γιατί θα πεθάνει έτσι όπως πάει. Ας πάει να παίξει στη Γ εθνική γιατί σε αυτό το επίπεδο δεν αντέχει.

 

Χιμένεθ αν δεν έβαζε Κλωναριδη θα εσκαγε. Επίσης κακη κερκίδα απόψε, καμία σχέση με Μιλάνο και Βέλγιο το Καλοκαίρι. Ίσως όμως να έφταιγε και το γήπεδο αλλά δε νομίζω τόσο πολύ.

 

Είμαι πολύ χαρούμενος με την πρόκριση, αλλά καθόλου ικανοποιημένος με τον τρόπο που ήρθε.

Ρε καριολη ολοι μας ειδαμε θεματα, αλλα δεν ειναι ωρα για γκρινια.

Αη γαμησου κατσε να το χαρουμε λιγο

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Περίπατος πρόκριση χωρίς τον παραμικρό κίνδυνο...

Τεράστιος Μανόλο, ολόσωστες οι αλλαγές .. ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΕΙΞΕ ΠΑΛΙ

 

Ενίσχυση τώρα το Γενάρη και ... γιουρόπα ερχόμαcτε

 

 

europa-league-tropaio-kupello.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ στο τελευταίο 10λεπτο πάθαινα που και που λίγο λοκομοτίβ. :ph34r:

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ στο τελευταίο 10λεπτο πάθαινα που και που λίγο λοκομοτίβ. :ph34r:

Εδώ πάθαινα εγώ που το '98 ήμουν τριών!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ στο τελευταίο 10λεπτο πάθαινα που και που λίγο λοκομοτίβ. :ph34r:

emena itan sikomeni ki ekleina to kalorifer na peftei

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ στο τελευταίο 10λεπτο πάθαινα που και που λίγο λοκομοτίβ. :ph34r:

Εγω ολο το 2ο ημιχρονο. Αλλα σχετικα ανετα περασαμε

Link to comment
Share on other sites

Πού ήμασταν το 2012;

Πού ήμασταν το 2013;

Πού ήμασταν το 2014;

Πού ήμασταν το 2015;

Που ήμασταν το 2016;

 

Που ήμαστε σήμερα; 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω το φοβηθηκα αρκετα. Ευτυχως που αμυντικα ημασταν σχεδον αριστοι

Link to comment
Share on other sites

Η κερκιδα μια χαρα ηταν οπως την ακουσα εγω απτην tv.οχι επιπεδου βελγιου και μιλανου αλλα αρκετα καλη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ζητουμενο ηρθε. Συγχαρητηρια σε ολους για την προκριση. Ημασταν τυχεροι στον ομιλο που πεσαμε, αλλα ηθελε και ικανοτητα, ειδικα με την κουραση των σερι ματς.

 

Σημερα δεν εμεινα ευχαριστημενος απο την εμφανιση, παιξαμε με το πισω μερος του μυαλου στο χ, ενω διαφωνω καθετα με την αλλαγη Αραουχο-Κλωναριδη, γιατι αν τρωγαμε γκολ δεν θα σωνοταν με τιποτα μετα.

 

Κορυφαιοι Λιβαγια-Βρανιες, ο Λαζαρος κουραζει, Τσιντωτας τεραστια εξοδος στο τελος (εστω κι αν ελεγχεται για τη φαση με τις γροθιες).

 

Μπραβο και στον κοσμο που εκανε το ταξιδι.

 

Συγχαρητηρια και παλι σε ολους (και κυριως στον Χιμενεθ που παρα τα συχνα λαθη του δεν παυει να ειναι ο βασικος λογος φετος για ολα) και μην ξεχναμε οτι η προκριση αυτη γραφει ιστορια. Σε συνδυασμο με την κατασκευη του γηπεδου, αλλα και με την ως τωρα 1η θεση στο πρωταθλημα, ομιλουμε για ονειρικη σεζον ως τωρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πού ήμασταν το 2012;

Πού ήμασταν το 2013;

Πού ήμασταν το 2014;

Πού ήμασταν το 2015;

Που ήμασταν το 2016;

 

Που ήμαστε σήμερα; 

Τα πανηγύρια τα κρατάμε όταν θα περάσουμε στους 8.

Επικεντρωνόμαστε τώρα για τον δύσκολο αγώνα της δευτέρας με την κέρκυρα.

Link to comment
Share on other sites

Πού ήμασταν το 2012;

Πού ήμασταν το 2013;

Πού ήμασταν το 2014;

Πού ήμασταν το 2015;

Που ήμασταν το 2016;

 

Που ήμαστε σήμερα; 

Ακόμα και πιο πριν. Από το 2007-08 εχουμε να παιξουμε στους 32 ουεφα-γιουροπα.

Και απο κεινη τη χρονιά εχουμε να κανουμε πρωταθλητισμό στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×