Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Νεα προταση της Αντερλεχτ για τον τρελο και ο εθναρχης εχει βγει στο Παραλιο Αστρος να σκεφτει την συμφωνια. Σημαντικες αποφασεις πρεπει να παρει 

Link to comment
Share on other sites

Ε Άστρος - Τρίπολη ένα τσιγάρο δρόμος και 10 απλωτές μέχρι τη Βέρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φεύγω με τις καλύτερες αναμνήσεις από τον κορυφαίο σύλλογο της χώρας! Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κ. Μελισσανίδη και τη διοίκηση, που σεβάστηκαν την επαγγελματική μου επιθυμία μου για τη μεταγραφή μου στην Αντερλεχτ, όπως και τους υπέροχους φιλάθλους της ΑΕΚ για την αγάπη που έδειξαν στο πρόσωπό μου. Hταν πάντα δίπλα μου και κυρίως στις δύσκολες στιγμές. Δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτέ όσα ζήσαμε όλο αυτό το διάστημα μαζί με τους προπονητές και τους συμπαίκτες μου και κυρίως θα μείνουν για πάντα χαραγμένες στην καρδιά μου οι μαγικές στιγμές με την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Ευχαριστώ για όλα! Εις το επανιδείν!».

Ογκνιεν Βράνιες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο μαλακα Ατματζο

Παντα υπαρχει τυχη και ατυχια

Αλλα οταν δεν πανε καλα τα πραγματα, οπως στην ΑΕΚ τοτε,  σε χτυπαει η ατυχια και τελειωνεις. 

Link to comment
Share on other sites

*επί σειρά ΕΤΏΝ....

επί σειρά σημαίνει εκείνη που μπήκε στη σειρά με τις άλλες

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματικά συμβόλαια υπέγραψαν σήμερα έξι ποδοσφαιριστές από την ποδοσφαιρική Ακαδημία της ΑΕΚ. Πρόκειται για τους δύο τερματοφύλακες Παναγιώτη Γκίνη και Βασίλη Χατζηεμμανουήλ και τους Κώστα Σταμούλη, Φοίβο Μπότο, Μιχάλη Μπούση και Γιάννη Τσιβελεκίδη.

 

Επαγγελματικό συμβόλαιο αναμένεται να υπογράψει και ο Γιάννης Σαρδέλης, ο οποίος όμως βρίσκεται στην αποστολή με την Εθνική ομάδα στους Μεσογειακούς Αγώνες της Ταραγόνας

 

 

γκινης τερματοφυλακας και μποτος θα πανε και στην προετοιμασια στην πολωνια 

Link to comment
Share on other sites

AEK FC / ΠΑΕ ΑΕΚ
2 λεπτά ·
Η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει ενημερώσει τον Μασούντ Σοτζέι ότι δεν πρόκειται να ασκήσει το δικαίωμα, που είχε, για επέκταση του συμβολαίου του για έναν ακόμα χρόνο.
Η κιτρινόμαυρη οικογένεια ευχαριστεί τον διεθνή Ιρανό ποδοσφαιριστή για τους έξι μήνες της συνεργασίας του με την ομάδα μας. Αποτελεί τιμή για εμάς που μία τόσο σημαντική ποδοσφαιρική προσωπικότητα φόρεσε τη φανέλα της ΑΕΚ και συνέβαλλε αποφασιστικά στην επιτυχία της περσινής σεζόν.
Στην αυριανή πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας στα Σπάτα, ενόψει της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν, δεν θα βρίσκονται ακόμα τρία παιδιά, που συνέδεσαν το όνομά τους με την πορεία προς την κορυφή και την επιστροφή της ΑΕΚ στους τίτλους και στην κατάκτηση του πρωταθλήματος μετά από 24 χρόνια.
Η ΠΑΕ ΑΕΚ οφείλει επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στους Σέρχιο Αραούχο, Γιάννη Ανέστη και Γιάκομπ Γιόχανσον, που αποτελούν πλέον κομμάτι της σύγχρονης κιτρινόμαυρης ιστορίας με καθοριστική συμβολή στη μεγάλη επιστροφή της ομάδας μας εκεί που ανήκει.
Σας ευχαριστούμε για όλα!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους και μια καλή είδηση!

 

Ευχαριστούμε Σοτζει, δεν θα ξεχάσουμε ποτέ την χαμένη σου ευκαιρία στην Μόσχα.

Edited by agelos
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Οπως επισης και γι'αυτα που "χασαμε' απο την χαμενη ευκαιρια σου στην Μοσχα.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τωρα καμια, αλλα νομιζω αυτο θα εχει μεινει στην μνημη του κοσμου απο τον ατσαλακωτο Σοτζει 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερεται ο Λαζαρος

1) για ευνοητους λογους

2) γιατι η ΑΕΚ θεωρει ακομα τον παικτη δικο της

 

Τωρα για τον Μασουντ αν τον κραταγαν θα μας εκαναν πλακα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη απογοητευση ο συγκεκριμενος. Ηταν ηγετικη φυσιογνωμια (μαλλον, δε μπορει να τον ειχαν τυχαια αρχηγο στο Ιραν). Μαλλον παραειχε εμπιστοσυνη στον εαυτο του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο μασουντ απτην αρχη το λεγα δεν το χε γενικα .Και στον πανιωνιο λιγα πραγματα ποτε δεν καταλαβα γιατι τον πηραμε.Σαφως γιατι στοιχησε 0€ αλλα ηταν φανερο οτι δεν εκανε για ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ μεγαλη προσωπικοτητα, αλλα τα χρονια περνουν για ολους.

Δεν προσφερε δυστυχως ουτε τα λιγα που περιμεναμε να προσφερει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε για συγκεκριμένους γνωστούς λόγους και γιατί ήταν 0 κόστους δεν πρόσφερε απολύτος τπτ ενώ έπερνε εμπιστοσύνη γιατί προφανώς δεν ταίριαξε στην ομάδα και γιατί η ΑΕΚ δεν είναι πανιώνιος .Καλός τον ευχαριστούν πάμε παρακάτω . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×