Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Πότε περιμένουμε αποφάσεις?

 

καλοκαιρι και δικαστηρια  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

τζανετοπουλος εμεινε ελευθερος και πηγε στους ιεχωβαδες

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ο τελευταιος κρικος που ειχαμε με την Γ´ Εθνικη (απο παικτες) .

Link to comment
Share on other sites

Καλή του επιτυχία δεν είχε μέλλον σε εμας σωστά του δώθηκε η ευκαιρία να πάει σε μια ομάδα να πρωταγωνιστήσει .Λογικά το αντάλλαγμα για τον αλμπανη .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά έτσι και πέσει σε "καλά χέρια" ο Άνταμ βλέπω να κλαίμε με μαύρο δάκρυ για αυτή την παραχώρηση.

Είχε αναξιοποίητες δυνατότητες, πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Μονο με 3 πισω και βαθος ειχε καποιες δυνατοτητες και παλι για παγκο. Αυτο πιστευω εγω.

 

Οπως και να εχει, καλη συνεχεια, δεν δημιουργησε ποτέ προβλημα το παιδι.

Link to comment
Share on other sites

Με τη σωματοδομή του μονο για late bloomer μπορεί να κανει καριερα

Link to comment
Share on other sites

καθισα και το διαβασα χωρις φυσικα γνώσεις νομικής μου φαινεται οτι η υπόθεση είναι δεμένη απο παντού . Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα τη χάσει ο λυσανδρου . Ετσι εξηγείται και η κολεγια με ιβαν για να εχουν προσβάσεις στην επο γιατί η υπόθεση φαίνεται οτι πάει καρφί για αποκλεισμό μεταγραφών .Πραγματικά απορω αξίζει ο γαύρος να μπεί σε αυτή την ιστορία για το 33χρονο 30λεπτο Λάζαρο .

Link to comment
Share on other sites

Τα γύρισε εν μερη και ο Κούγιας τώρα λέει οτι ακόμα και να δικαιωθεί απο δικαστήρια η ΑΕΚ θα χάσει στο cas . χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τα γύρισε εν μερη και ο Κούγιας τώρα λέει οτι ακόμα και να δικαιωθεί απο δικαστήρια η ΑΕΚ θα χάσει στο cas . χαχαχα

To CAS θα στοιχίσει στον Βαγγέλα κοντά το μισό συμβόλαιο του Λάζαρου στην καλύτερη. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπας και ο Βαγγέλας έψαχνε λόγο να είναι καλυμμένος για να μη κάνει μεταγραφές;

Link to comment
Share on other sites

Αν φάει αποκλεισμό θα λυσσαξουν και θα λιντζαρουν μέχρι και το Λάζαρο που τους έμπλεξε . Δεν είναι σαν τους ΑΕΚτζιδες οι γαύροι .

Link to comment
Share on other sites

αυτό ακριβώς έχω αρχίσει να σκέφτομαι κι εγώ. Θέλουν να επανεκκινήσουν όπως οι άλλοι δύο και να το κάνουν διακριτικά. Απλά είναι πολύ τραβηγμένο όλο αυτό να ξεκινήσει από μια μεταγραφή. 

 

Σιγά μην έχει τέτοιου είδους ανησυχίες. Το τομάρι του μπορεί να θέλει να σώσει επικοινωνιακά και να πει "α είδατε, μας πολεμάει η χούντα του ΣΥΡΙΖΑ, λαέ του Θρύλου μείνε ενωμένος στον πόλεμο αυτό". Και από κάτω θα ζητωκραυγάζουν τα ζώα. Τα restart ας απασχολήσουν τον επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

με τις ανανεώσεις, υπάρχει κάποιο νέο;

ελπίζω να έχουν δρομολογηθεί, ειδικά του Σιμόες, ο οποίος πρέπει να μείνει στην ομάδα, πάσει θυσία.

Link to comment
Share on other sites

ολοι θα κληθουν με σειρα

 

μπακασετας - σιμοες οι πιο αμεσσοι γκαλο - λοπες ακολουθουν λαμπροπουλος - μπακακης πιο πισω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×