Jump to content

Τραυματισμοί παικτών ⚕️


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, moukie said:

Τραυματίας είναι απ την προηγουμενη εβδομαδα. 

 

26 minutes ago, AlexKR21 said:

Νομίζω έχουμε ήδη 5 μη κοινωτικούς οποτε επρεπε να μεινει καποιος εκτος

Θενξ!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Αντε να επιστρεψει και αυτος, θα δωσει πολλες λυσεις

Τι επαφές έχει με την μπάλα ο κοντός ρε πστ μ;

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι επαφές έχει με την μπάλα ο κοντός ρε πστ μ;

 

Είναι πολύ εντυπωσιακό ότι είναι σε τέτοια κατάσταση 5 μήνες μετά τον τραυματισμό ενώ μας λέγανε ότι χάνει όλη την αγωνιστική χρονιά. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμέιδα είπε πρόσφατα ότι τον Ιανουάριο θα ναι κοντά μας ο Φερνάντες. Οι αρχικές εκτιμήσεις ήταν για τα play off και ΑΝ.

Έχουν γίνει άλματα στην αποκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ με τον κοντό αποκτάει ακόμα ένα πολύ δυνατό όπλο για μπροστά και γρνικα μπροστά δεν νομίζω να χωράει τίποτα έξτρα. Μιλάμε ότι με όλους υγιείς θα αφήνει 2-3 εκτός αποστολής 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το καλο νεο ειναι οτι αν συνεχισει ετσι, μεταγραφη δε θα παρει ποτε.

Το κακο ειναι οτι τον πληρωνουμε τα 3πλασια για να μην παιζει.

Το χειροτερο ειναι οτι δεν ειμαστε +20 εκατ στα ταμεια, εκ του αποτελεσματος.

Καπου ωπα δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που λέμε δόξα τον Θεό μαζεύτηκαν όλοι πάλι στο βοήθα Παναγιά. Εάν γυρίσει πάλι με θλάση θα είναι η 4 νομίζω από τέλος Αυγούστου.

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει κάτι τύπους που σου λένε ότι ψήνονται να κατέβουμε σε τουρνουά και όταν τους λες ώρα και μέρα όλο κάτι τους τυχαίνει.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, νομίζω πως αυτή τη φορά καλό είναι να γίνει σχεδιασμός στον οποίο ο Γκαρσία δεν θα συμπεριλαμβάνεται και να κοιτάξουμε να τον σπρώξουμε όσο-όσο όπου βρούμε τον Γενάρη. Η παρουσία του συνολικά φέτος κάνει κακό στην ΑΕΚ αν σκεφτείς τα χρήματα που τον πληρώνει, τα χρήματα που δεν έλαβε όταν δεν τον πούλησε και το γεγονός ότι ξεγελάμε τον κόσμο μετρώντας τον Γκαρσία στους διαθέσιμους επιθετικούς, ενώ δεν είναι διαθέσιμος ποτέ.

Κρίμα γιατί είναι παιχτούρα άρρωστη, αλλά ντάξει αν δεν μπορεί να σταθεί σε 2 συνεχόμενα ματς δεν έχει νόημα. Ο τύπος είναι ελαττωματικός, να φύγει άμεσα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Νταξει...έτσι όπως το πάει το παλικάρι, στο τέλος της σεζόν μέχει και ο Φερνάντες θα έχει γράψει περισσότερες συμμετοχές. Ήμαρτον...

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν προχθες που διαβασα πως μπηκε αλλαγη στο ματς της εθνικής του, οτι δεν επρεπε να παει. Εχει φαει τοσους τραυματισμους, ας κανονιζαν να μην παει, σιγα τα σημαντικά ματς δηλαδη. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για αρχη ας του κοψουμε την εθνικη του αν και τωρα νομιζω δεν εχει αλλη διακοπη μεχρι τον μαρτη

Link to comment
Share on other sites

Ναι λες και θα παίξει πολλά ματς μέχρι το Μάρτη αν δεν φύγει. Έλα ντάξει, τόσα χρόνια βλέπουμε ΑΕΚ, τέτοια απάτη παίχτη που να μη μπορεί να βγάλει 2 ματς καπάκια δεν θυμάμαι. Όξω

Link to comment
Share on other sites

Και δικαιώνεται ο Πελάδο που στη θέση του Τίγρη θα τον επούλαγε το περασμένο καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×